3000 m M
1. 8:40.35 1 s1 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03-08-16 Z/2475/17 U18 ZP Białogard (1) 2019-07-19 II LDK!  ZKN   SKN  
2. 8:43.94 2 s1 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02-01-25 Z/0488/17 U18 DS Białogard (1) 2019-07-19 II LDK!  ROSU   ZKN  
3. 8:47.72 4 s1 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02-07-12 Z/0311/16 U18 ZP Białogard (1) 2019-07-19 III  ZKN   SKN  
4. 8:49.08 1 s1 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02-09-24 Z/4650/15 U18 OP Poznań (M) 2019-07-10 III LDK!  ROSU   ZKN  
5. 8:50.29 10 s1 SKALSKI Szymon SKLA Sopot 02-02-08 Z/2827/16 U18 PM Gdańsk (M) 2019-06-08 III  ZKN  
6. 8:50.53 5 s1 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03-04-21 Z/1159/17 U18 SL Białogard (1) 2019-07-19 III LDK!  ZKN  
7. 8:51.45 2 s1 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02-03-13 Z/1105/15 U18 DS Poznań (M) 2019-07-10 III  KNF   SKN  
8. 8:52.3 r 4 s1 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03-06-12 Z/3513/17 U18 MZ Warszawa (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
9. 8:55.48 4 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Poznań (M) 2019-07-10 III  ZKN  
10. 8:58.08 5 s1 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03-01-09 Z/1421/17 U18 MZ Poznań (M) 2019-07-10 III  ZKN  
11. 8:58.49 3 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03-04-14 Z/0849/16 U18 KP Włocławek (M) 2019-06-01 III LDK!  ROSU   ZKN  
12. 8:59.78 6 s1 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03-01-25 Z/1073/18 U18 WP Poznań (M) 2019-07-10 III  ZKN  
13. 9:08.91 5 s1 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 02-04-30 Z/4698/19 U18 WN Białogard (1) 2019-06-22 III
14. 9:10.65 8 s1 KULIK Kamil SKLA Sopot 03-06-02 Z/2162/19 U18 PM Poznań (M) 2019-07-10 III
15. 9:14.33 10 s1 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03-03-06 Z/1234/18 U18 LB Poznań (M) 2019-07-10 III
16. 9:17.29 11 s1 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03-02-28 Z/3933/17 U18 DS Poznań (M) 2019-07-10 IV LDK!  ROSU   ZKN  
17. 9:17.78 12 s1 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02-01-26 Z/1491/16 U18 ZP Poznań (M) 2019-07-10 IV LDK!  ROSU  
18. 9:21.55 13 s1 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03-01-16 Z/0050/17 U18 WN Poznań (M) 2019-07-10 IV  ZKN  
19. 9:23.64 7 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02-09-06 Z/3769/16 U18 KP Włocławek (M) 2019-06-01 IV
20. 9:24.63 9 s1 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 03-12-04 Z/1434/17 U18 WP Białogard (1) 2019-07-19 IV LDK!
21. 9:24.66 5 s1 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03-06-16 Z/1831/18 U18 SL Częstochowa (M) 2019-08-17 IV LDK!  ZKN  
22. 9:25.72 4 s1 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02-03-26 Z/2944/16 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 IV
23. 9:26.43 14 s1 MATWIEJ Miłosz MLKS Lubusz Barlinek 03-05-08 Z/2799/17 U18 ZP Gdańsk (M) 2019-06-08 IV  ZKN  
24. 9:26.48 8 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02-04-17 Z/2216/19 U18 KP Włocławek (M) 2019-06-01 IV LDK!  ROSU  
25. 9:27.00 5 s1 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03-11-12 Z/1154/17 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 IV LDK!  ZKN  
26. 9:27.11 9 s1 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 02-02-15 Z/3562/18 U18 PM Białogard (1) 2019-06-22 IV
27. 9:27.85 10 s1 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02-09-25 Z/2998/17 U18 SL Białogard (1) 2019-06-22 IV
28. 9:28.61 5 s1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Warszawa (1) 2019-06-23 IV
29. 9:31.97 4 s1 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03-05-09 Z/0682/18 U18 LU Siedlce (1) 2019-08-29 IV
30. 9:32.39 5 s1 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03-09-23 Z/0332/17 U18 MZ Siedlce (1) 2019-08-29 IV
31. 9:33.05 6 s1 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U18 MA Siedlce (1) 2019-08-29 IV LDK!
32. 9:33.57 6 s1 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03-02-28 Z/3056/17 U18 MZ Warszawa (1) 2019-06-23 IV
33. 9:33.92 6 s1 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 02-01-04 Z/2163/19 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 IV
34. 9:34.39 7 s1 RETTIG Rafał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02-09-23 Z/0695/19 U18 WP Warszawa (1) 2019-06-23 IV
35. 9:34.41 5 s1 BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02-03-15 Z/2212/19 U18 SL Gliwice (1) 2019-09-15 IV
36. 9:36.54 5 s1 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02-10-04 Z/0870/16 U18 WP Szprotawa (1) 2019-05-11 IV  ZKN  
37. 9:37.35 3 s1 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03-07-30 Z/5308/18 U18 LB Wrocław (1) 2019-06-23 IV LDK!
38. 9:38.35 5 s2 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02-11-22 Z/0640/16 U18 LD Zamość (M) 2019-06-02 IV
39. 9:38.53 3 s1 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03-09-11 Z/2898/18 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 IV
40. 9:38.93 1 s1 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-07-26 Z/0972/17 U18 LB Szczecin (1) 2019-06-15 IV LDK!  ROSU  
41. 9:40.40 7 s1 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-03 Z/0074/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 IV LDK!
42. 9:40.81 5 s1 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02-09-10 Z/1586/17 U18 SK Stalowa Wola (1) 2019-05-11 IV
43. 9:45.42 9 s1 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03-05-26 Z/2697/17 U18 MZ Warszawa (1) 2019-06-23 IV  ZKN  
44. 9:45.69 8 s2 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02-11-10 Z/0783/16 U18 PM Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!  ROSU   ZKN  
45. 9:45.96 1 s1 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-02-23 Z/1870/19 U18 OP Opole (1) 2019-06-15 IV
46. 9:48.29 4 s1 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02-11-25 Z/4675/18 U18 DS Wrocław (1) 2019-06-23 IV LDK!  ROSU  
47. 9:51.35 10 s2 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03-11-01 Z/0989/18 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!
48. 9:51.38 1 s1 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-08 IV LDK!  ZKN  
49. 9:51.87 15 s1 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03-04-21 Z/0886/17 U18 PM Gdańsk (M) 2019-06-08 IV
50. 9:52.12 11 s1 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 02-12-20 Z/1505/18 U18 PM Białogard (1) 2019-06-22 IV
51. 9:52.75 5 s1 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 03-02-09 Z/4751/17 U18 PM Słupsk (1) 2019-05-11 IV
52. 9:54.66 5 s1 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02-04-04 Z/0440/18 U18 MZ Warszawa (1) 2019-05-26 IV LDK!  ROSU  
53. 9:54.66 9 REETZ Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 02-03-24 Z/1737/16 U18 KP Włocławek (M) 2019-06-01 IV LDK!  ROSU  
54. 9:55.03 12 s1 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 03-11-22 Z/2236/19 U18 PM Białogard (1) 2019-06-22 IV LDK!  ROSU  
55. 9:56.52 3 s1 MATYJA Kamil OŚ AZS Poznań 02-09-11 Z/1807/18 U18 WP Piła (1) 2019-05-26 IV
56. 9:57.70 9 s1 KUDRYS Kazimierz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02-02-22 Z/1783/18 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 IV
57. 9:58.82 7 s1 ROGOWSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02-05-28 Z/2233/19 U18 PK Stalowa Wola (1) 2019-05-11 IV
58. 9:59.01 12 s1 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02-07-12 Z/0956/18 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 IV
59. 10:02.81 11 s2 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 Z/3067/16 U18 MA Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!  ZKN  
60. 10:02.90 4 s1 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 02-09-11 Z/0923/16 U18 WP Piła (1) 2019-05-26 IV LDK!
61. 10:03.91 1 s1 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 02-10-17 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 IV LDK!
62. 10:04.29 9 s1 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03-07-22 Z/0695/17 U18 SL Gliwice (1) 2019-09-15 IV
63. 10:06.24 10 s1 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-02 Z/2244/19 U18 OP Wrocław (1) 2019-05-04 IV
64. 10:08.82 1 s1 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03-06-03 Z/4779/17 U18 LD Bełchatów (1) 2019-06-09 IV
65. 10:09.58 11 ZAKRZEWSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-01-31 Z/4281/19 U18 KP Włocławek (M) 2019-06-01 IV LDK!
66. 10:12.42 11 s1 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03-02-19 Z/0693/19 U18 WP Wrocław (1) 2019-05-04 --
67. 10:14.35 5 s1 SPRENGER Daniel CMKL Człuchów 03-02-09 Z/0349/17 U18 PM Piła (1) 2019-05-11 --
68. 10:16.66 6 s1 CIECZKA Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 02-09-01 Z/5091/18 U18 WP Piła (1) 2019-05-26 -- LDK!  ROSU  
69. 10:17.33 2 s1 DZIUBIŃSKI Łukasz LKS Lubusz Słubice 02-11-03 Z/2176/17 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
70. 10:22.52 7 s1 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 03-02-19 Z/3610/18 U18 MZ Siedlce (1) 2019-08-29 --
71. 10:23.81 5 s1 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02-03-10 Z/0237/17 U18 DS Jelenia Góra (1) 2019-05-25 -- LDK!
72. 10:26.36 9 s1 TYMCZUK Dariusz UKS Maszewiak Maszewo 03-03-10 Z/1906/18 U18 LB Szprotawa (1) 2019-05-11 -- LDK!
73. 10:31.11 13 s1 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 03-01-21 Z/0462/17 U18 DS Wrocław (1) 2019-05-04 -- LDK!  ROSU  
74. 10:41.90 8 s1 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 03-10-23 Z/1384/17 U18 WP Siedlce (1) 2019-08-29 --
75. 10:45.07 4 KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-05-13 Z/1972/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
76. 10:47.23 4 s1 ROSIAK Michał niest. Z.Góra 02-01-01 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
77. 10:51.72 13 s1 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02-02-18 Z/0966/18 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 --
78. 10:52.22 5 s1 KOZIOROWSKI Filip ZLKL Zielona Góra 02-08-04 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
79. 10:58.30 10 s1 STĘPKA Stanisław OKS Skra Warszawa 03-08-10 Z/3695/19 U18 MZ Warszawa (1) 2019-06-16 --
80. 10:58.57 8 s1 JANIK Dawid niest. Z.Góra 03-01-01 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
81. 11:38.04 10 s1 ZIELONKA Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02-01-01 U18 PK Słubice (1) 2019-05-23 --
DNF ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -- LDK!  ZKN  
DNF KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03-01-02 Z/0252/17 U18 DS Wrocław (1) 2019-06-23 -- LDK!  ROSU   ZKN  
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 11.873835802078 sekund