1500 m M
1. 3:50.15 5 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Gdańsk (M) 2019-06-08 II  ZKN  
2. 3:53.40 15 s1 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02-07-29 Z/1315/16 U18 SL Gdańsk (M) 2019-06-08 II LDK!  ZKN  
3. 3:55.39 1 s2 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02-01-25 Z/0488/17 U18 DS Wrocław (M) 2019-05-29 II LDK!  ROSU   ZKN  
4. 3:57.43 3 s2 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03-08-16 Z/2475/17 U18 ZP Poznań (M) 2019-07-10 II LDK!  ZKN   SKN  
5. 3:59.22 2 s1 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02-09-24 Z/4650/15 U18 OP Wrocław (1) 2019-05-11 II LDK!  ROSU   ZKN  
6. 3:59.56 8 s1 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02-09-20 Z/3739/16 U18 PK Kraków (M) 2019-06-22 II
7. 4:00.45 6 s2 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02-03-13 Z/1105/15 U18 DS Wrocław (M) 2019-05-29 II  KNF   SKN  
8. 4:00.83 4 s2 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03-04-21 Z/1159/17 U18 SL Poznań (M) 2019-07-10 II LDK!  ZKN  
9. 4:02.47 5 s2 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03-07-24 Z/0605/18 U18 WP Poznań (M) 2019-07-10 III  ZKN  
10. 4:03.08 3 s1 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02-07-12 Z/0311/16 U18 ZP Szczecin (1) 2019-06-15 III  ZKN   SKN  
11. 4:04.16 3 s1 SKALSKI Szymon SKLA Sopot 02-02-08 Z/2827/16 U18 PM Białogard (1) 2019-06-22 III  ZKN  
12. 4:04.18 8 s2 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03-06-16 Z/1831/18 U18 SL Chorzów (1) 2019-05-12 III LDK!  ZKN  
13. 4:05.00 4 s1 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-01-05 Z/2137/15 U18 KP Szczecin (1) 2019-06-15 III LDK!  ROSU   ZKN  
14. 4:05.72 8 s1 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-04-28 Z/0785/17 U18 SL Chorzów (M) 2019-06-16 III  ZKN  
15. 4:05.79 6 s2 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02-11-10 Z/1994/19 U18 MZ Poznań (M) 2019-07-10 III LDK!
16. 4:06.02 5 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 III  ZKN  
17. 4:06.18 2 s1 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03-06-12 Z/3513/17 U18 MZ Radom (1) 2019-09-15 III LDK!  ROSU  
18. 4:06.20 5 s1 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02-03-22 Z/5291/15 U18 ZP Białogard (1) 2019-06-22 III LDK!  ROSU   ZKN  
19. 4:06.72 1 s1 RAK Filip LUKS Podium Kup 03-02-03 Z/3466/16 U18 OP Siedlce (1) 2019-08-29 III LDK!  ZKN  
20. 4:07.30 6 s1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-08 III LDK!  ROSU   ZKN  
21. 4:07.77 3 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (2) 2019-05-11 III LDK!  ROSU   ZKN  
22. 4:08.09 3 s1 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03-01-25 Z/1073/18 U18 WP Białogard (1) 2019-07-19 III  ZKN  
23. 4:10.49 2 s1 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03-02-28 Z/3933/17 U18 DS Siedlce (1) 2019-08-29 III LDK!  ROSU   ZKN  
24. 4:10.59 1 s1 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03-01-09 Z/1421/17 U18 MZ Biała Podlaska (M) 2019-06-22 III  ZKN  
25. 4:10.80 3 s3 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team (Kraków Athletics TeamWKS Wawel Kraków) 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Wrocław (M) 2019-05-29 III LDK!  ZKN  
26. 4:11.53 3 s1 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03-04-14 Z/0849/16 U18 KP Toruń (1) 2019-05-18 III LDK!  ROSU   ZKN  
27. 4:11.74 3 s1 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02-03-12 Z/0683/16 U18 KP Siedlce (1) 2019-08-29 III LDK!
28. 4:11.78 3 s1 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02-03-19 Z/1398/17 U18 SK Łódź (1) 2019-09-07 III  ZKN  
29. 4:13.19 10 s1 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-01-31 Z/1180/17 U18 KP Leszno (1) 2019-06-08 IV LDK!  ROSU   ZKN  
30. 4:13.30 1 s1 KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03-04-26 Z/1700/18 U18 ZP Złocieniec (1) 2019-06-01 IV  ROSU   ZKN  
31. 4:13.97 5 s2 GALAS Kacper MKS Juvenia Puszczykowo 02-04-26 Z/1462/16 U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 IV LDK!  ROSU  
32. 4:14.07 3 s2 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02-04-29 Z/1313/16 U18 SL Kraków (M) 2019-06-22 IV
33. 4:14.19 3 s1 BAKA Jakub SKLA Sopot 03-06-29 Z/1344/17 U18 PM Słupsk (1) 2019-09-15 IV LDK!  ROSU   ZKN  
34. 4:14.30 11 s1 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02-11-25 Z/4675/18 U18 DS Chorzów (M) 2019-06-16 IV LDK!  ROSU  
35. 4:14.99 5 s3 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02-11-10 Z/0783/16 U18 PM Gdańsk (M) 2019-06-08 IV LDK!  ROSU   ZKN  
36. 4:15.04 2 s1 MATWIEJ Miłosz MLKS Lubusz Barlinek 03-05-08 Z/2799/17 U18 ZP Złocieniec (1) 2019-06-01 IV  ZKN  
37. 4:15.07 12 s1 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02-03-26 Z/2944/16 U18 SL Chorzów (M) 2019-06-16 IV
38. 4:15.24 2 s1 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03-01-16 Z/0050/17 U18 WN Lidzbark Warmiński (1) 2019-05-04 IV  ZKN  
39. 4:15.67 1 s1 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02-04-07 Z/1469/17 U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 IV  ZKN  
40. 4:15.90 3 s1 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03-06-04 Z/1745/17 U18 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 IV LDK!  ZKN  
41. 4:15.93 6 s1 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02-03-21 Z/1669/16 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 IV
42. 4:16.08 5 s1 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 02-04-30 Z/4698/19 U18 WN Siedlce (1) 2019-08-29 IV
43. 4:16.33 7 s2 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 IV
44. 4:16.33 3 s1 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 02-01-20 Z/1001/19 U18 MA Poznań (M) 2019-07-10 IV
45. 4:16.35 4 s1 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03-03-03 Z/0210/17 U18 PM Słupsk (1) 2019-09-15 IV LDK!  ROSU   ZKN  
46. 4:16.42 8 s1 BAŁASZ Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 03-01-25 Z/1208/17 U18 ZP Białogard (1) 2019-06-22 IV LDK!  ROSU  
47. 4:16.53 3 s1 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03-11-01 Z/0989/18 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV LDK!
48. 4:17.08 5 s2 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-02-23 Z/1870/19 U18 OP Kraków (M) 2019-06-22 IV
49. 4:17.58 2 s1 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02-04-17 Z/2216/19 U18 KP Toruń (1) 2019-08-31 IV LDK!  ROSU  
50. 4:18.05 5 s1 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02-01-26 Z/1491/16 U18 ZP Szczecin (1) 2019-06-15 IV LDK!  ROSU  
51. 4:18.22 6 s1 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02-09-06 Z/3769/16 U18 KP Brodnica (1) 2019-05-26 IV
52. 4:18.30 7 s2 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 IV LDK!  ZKN  
53. 4:18.51 3 s1 GAJDA Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-07-12 Z/0950/18 U18 ZP Złocieniec (1) 2019-06-01 IV  ROSU   ZKN  
54. 4:18.95 2 s2 UŁANOWSKI Lucjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-10-21 Z/0761/18 U18 KP Białogard (1) 2019-06-22 IV
55. 4:19.01 9 s1 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02-06-13 Z/2229/19 U18 SK Lublin (M) 2019-06-16 IV
56. 4:19.47 2 s3 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03-03-06 Z/1234/18 U18 LB Leszno (1) 2019-06-08 IV
57. 4:19.5 r 8 s1 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02-05-13 Z/3155/16 U18 MZ Warszawa (1) 2019-09-08 --
58. 4:19.53 3 s2 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02-04-08 Z/0656/16 U18 ZP Białogard (1) 2019-06-22 IV LDK!  ROSU  
59. 4:19.55 4 s1 ROGOWSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02-05-28 Z/2233/19 U18 PK Kraków (1) 2019-06-01 IV
60. 4:19.60 3 s1 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03-04-28 Z/1876/18 U18 MZ Warszawa (1) 2019-06-02 IV LDK!  ZKN  
61. 4:19.84 4 s1 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02-09-10 Z/1586/17 U18 SK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 IV
62. 4:19.9 r 10 s1 ABEL Patryk AML Słupsk 02-09-10 Z/0547/19 U18 PM Słupsk (1) 2019-05-11 --
63. 4:20.18 5 s1 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 02-02-15 Z/3562/18 U18 PM Słupsk (1) 2019-09-15 IV
64. 4:20.25 4 s1 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03-11-12 Z/1154/17 U18 SL Chorzów (1) 2019-05-12 IV LDK!  ZKN  
65. 4:20.35 3 s1 CZAJKA Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleUKS-MOS Opole) 03-04-17 Z/4073/17 U18 OP Wrocław (1) 2019-06-01 IV LDK!
66. 4:20.42 2 s1 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02-07-20 Z/2155/17 U18 LD Łódź (1) 2019-05-19 IV LDK!
67. 4:20.58 10 s2 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 IV LDK!
68. 4:20.84 3 s2 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03-02-28 Z/3056/17 U18 MZ Warszawa (1) 2019-06-15 IV
69. 4:21.12 5 s1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 IV
70. 4:21.13 8 s1 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02-10-04 Z/0870/16 U18 WP Żary (1) 2019-05-18 IV  ZKN  
71. 4:22.03 7 s1 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03-07-30 Z/5308/18 U18 LB Siedlce (1) 2019-08-29 -- LDK!
72. 4:22.31 3 s1 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 Z/3067/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!  ZKN  
73. 4:22.66 5 s1 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-03 Z/0074/17 U18 MA Chorzów (1) 2019-05-12 -- LDK!
74. 4:22.68 4 s2 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03-05-26 Z/2697/17 U18 MZ Warszawa (1) 2019-06-15 --  ZKN  
75. 4:22.97 6 s1 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02-04-04 Z/0440/18 U18 MZ Łomża (1) 2019-06-05 -- LDK!  ROSU  
76. 4:23.43 9 s1 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03-09-23 Z/0332/17 U18 MZ Siedlce (1) 2019-08-29 --
77. 4:23.83 2 s1 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03-09-11 Z/2898/18 U18 SL Chorzów (1) 2019-08-24 --
78. 4:23.90 3 s1 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 02-01-04 Z/2163/19 U18 SL Chorzów (1) 2019-08-24 --
79. 4:23.92 3 s1 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02-08-05 Z/3727/17 U18 LD Łódź (M) 2019-06-01 --
80. 4:24.57 4 s1 REETZ Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 02-03-24 Z/1737/16 U18 KP Toruń (1) 2019-08-31 -- LDK!  ROSU  
81. 4:24.67 4 s1 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 03-05-06 Z/5507/18 U18 SK Kraków (1) 2019-09-01 --
82. 4:25.32 1 s1 ANCUTA Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-03-25 Z/3738/17 U18 LB Słubice (1) 2019-10-04 --
83. 4:25.44 2 s1 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-07-26 Z/0972/17 U18 LB Słubice (1) 2019-10-04 -- LDK!  ROSU  
84. 4:25.57 7 s1 PAJĄK Aleksander ULKS Lipinki 02-11-15 Z/1531/19 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
85. 4:25.66 10 s1 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/5318/18 U18 PD Siedlce (1) 2019-08-29 --
86. 4:25.69 6 s1 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02-10-16 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
87. 4:25.77 7 s1 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 -- LDK!  ZKN  
88. 4:25.89 3 s3 BANASZAK Kacper LKS OSiR Pleszew 03-02-25 Z/1429/17 U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 --
89. 4:25.93 5 s1 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 02-12-20 Z/1505/18 U18 PM Białogard (1) 2019-07-19 --
90. 4:26.03 8 s1 KULIK Kamil SKLA Sopot 03-06-02 Z/2162/19 U18 PM Słupsk (1) 2019-09-15 --
91. 4:26.32 2 s2 PIWOŃSKI Jakub MOSiR Łaziska Górne 02-07-02 Z/4218/18 U18 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-18 --
92. 4:26.33 3 s1 RÓŻAŃSKI Filip MKS-MOS Śrem 03-06-19 Z/2581/17 U18 WP Oborniki (1) 2019-06-22 --  ROSU  
93. 4:26.33 4 s2 ŚLIWKA Łukasz MKS Junior Złocieniec 03-04-15 Z/1890/19 U18 ZP Białogard (1) 2019-06-22 --
94. 4:27.11 6 s1 SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03-02-05 Z/1877/18 U18 MZ Piaseczno (M) 2019-05-31 -- LDK!
95. 4:27.79 3 s1 BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02-03-15 Z/2212/19 U18 SL Ruda Śląska (1) 2019-08-31 --
96. 4:28.00 7 s1 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03-05-09 Z/0682/18 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
97. 4:28.02 8 s1 ANTOSZ Wiktor MKS Rabka-Zdrój 02-10-19 Z/2707/19 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 --
98. 4:28.20 7 s1 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02-09-25 Z/2998/17 U18 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-18 --
99. 4:28.35 3 s1 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03-01-02 Z/0252/17 U18 DS Jelenia Góra (1) 2019-05-25 -- LDK!  ROSU   ZKN  
100. 4:28.36 6 s1 KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 03-08-21 Z/0410/17 U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 -- LDK!  ROSU  
101. 4:28.4 r 12 s1 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03-04-21 Z/0886/17 U18 PM Słupsk (1) 2019-05-11 --
102. 4:28.43 5 s3 RETTIG Rafał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02-09-23 Z/0695/19 U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 --
103. 4:28.9 r 14 s1 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 03-04-02 Z/3609/17 U18 PM Słupsk (1) 2019-05-11 --
104. 4:28.99 6 s1 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 02-09-11 Z/0923/16 U18 WP Międzyrzecz (1) 2019-06-22 -- LDK!
105. 4:29.04 6 s1 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02-02-22 Z/0565/16 U18 ZP Złocieniec (1) 2019-06-01 --  SKN  
106. 4:30.1 r 12 s1 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03-09-10 Z/0388/17 U18 MZ Warszawa (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
107. 4:30.32 2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!  ROSU   ZKN  
108. 4:30.33 3 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!  ROSU  
109. 4:30.37 6 s1 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02-03-06 Z/3241/16 U18 LD Łódź (1) 2019-09-07 --
110. 4:31.25 7 s1 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02-04-12 Z/1680/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 -- LDK!
111. 4:31.32 7 s3 MATYJA Kamil OŚ AZS Poznań 02-09-11 Z/1807/18 U18 WP Leszno (1) 2019-06-08 --
112. 4:32.24 1 w3 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03-07-16 Z/2698/17 U18 MZ Łódź (1) 2019-09-29 --  ZKN  
113. 4:32.28 9 s1 WŁODARCZYK Patryk MKS Gniezno 03-05-15 Z/1549/17 U18 WP Piła (1) 2019-06-15 --
114. 4:33.27 2 s2 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 03-01-03 Z/2555/19 U18 WP Piła (1) 2019-05-25 --
115. 4:33.38 8 s1 HAJDUK Norbert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-04-14 Z/0775/17 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 --  ZKN  
116. 4:33.96 7 s1 JACHOSZ Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 03-03-30 Z/0038/17 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 --
117. 4:34.61 4 s1 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 03-10-23 Z/1384/17 U18 WP Oborniki (1) 2019-06-22 --
118. 4:34.81 4 JELSKI Paweł KS Podlasie Białystok 02-06-25 Z/3644/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
119. 4:35.06 11 s1 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02-07-12 Z/0956/18 U18 SL Ruda Śląska (1) 2019-05-18 --
120. 4:35.36 10 s1 GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 02-09-15 Z/1312/17 U18 SK Kraków (1) 2019-06-01 --
121. 4:35.59 4 s2 SZCZUREK Kacper MKS Baszta Szamotuły 03-03-12 Z/2379/17 U18 WP Piła (1) 2019-05-25 --  ROSU  
122. 4:35.68 10 s1 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 03-11-22 Z/2236/19 U18 PM Słupsk (1) 2019-09-15 -- LDK!  ROSU  
123. 4:35.76 8 s2 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-02 Z/2244/19 U18 OP Wrocław (1) 2019-05-11 --
124. 4:35.99 9 s1 KUDRYS Kazimierz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02-02-22 Z/1783/18 U18 SL Chorzów (1) 2019-05-12 --
125. 4:36.3 r 16 s1 ICKOWSKI Tomasz LKS Zorza Gdynia 02-09-30 Z/2828/16 U18 PM Słupsk (1) 2019-05-11 --
126. 4:36.37 5 s1 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03-04-16 Z/2242/19 U18 SL Częstochowa (1) 2019-07-06 --
127. 4:36.39 4 s1 BŁOTKO Jacek UKS Chromik Mysłowice 02-03-14 Z/3703/19 U18 SL Gliwice (1) 2019-09-15 --
128. 4:36.49 6 s1 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02-02-18 Z/0966/18 U18 SL Częstochowa (1) 2019-07-06 --
129. 4:37.28 5 s1 ZAKRZEWSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-01-31 Z/4281/19 U18 KP Toruń (1) 2019-06-22 -- LDK!
130. 4:37.32 4 s1 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02-11-22 Z/0640/16 U18 LD Łódź (1) 2019-05-19 --
131. 4:37.45 10 s1 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03-07-22 Z/0695/17 U18 SL Ruda Śląska (1) 2019-08-31 --
132. 4:38.03 9 s2 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 03-02-19 Z/3610/18 U18 MZ Warszawa (1) 2019-06-15 --
133. 4:39.11 8 s1 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02-10-05 Z/0579/16 U18 KP Toruń (1) 2019-05-18 -- LDK!
134. 4:40.27 8 s1 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02-03-10 Z/0237/17 U18 DS Wrocław (1) 2019-06-01 -- LDK!
135. 4:40.94 6 s1 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03-06-03 Z/4779/17 U18 LD Łódź (1) 2019-05-19 --
136. 4:41.35 3 s1 JANIK Mikołaj LKS OSiR Pleszew 03-07-07 Z/3811/17 U18 WP Leszno (1) 2019-09-15 --
137. 4:42.14 6 KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-05-13 Z/1972/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
138. 4:42.51 7 GIEREJKO Rafał II LO Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
139. 4:42.73 6 s1 CIECZKA Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 02-09-01 Z/5091/18 U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2019-05-05 -- LDK!  ROSU  
140. 4:43.00 3 s1 NOWICKI Eryk Gimnazjum Pszczew 03-01-01 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
141. 4:44.76 15 s1 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 03-11-14 Z/0328/18 U18 PK Lublin (M) 2019-06-16 -- LDK!
142. 4:45.01 8 s1 BARTCZAK Tobiasz LKS OSiR Pleszew 02-03-13 Z/3631/16 U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 --
143. 4:47.48 9 s1 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 03-07-16 Z/1602/18 U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 --
144. 4:48.39 6 s1 SZCZEŚNIAK Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-08-27 Z/0874/18 U18 KP Toruń (1) 2019-06-22 --
145. 4:48.57 12 s1 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02-01-07 Z/0506/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 --
146. 4:49.08 6 s1 KRZYSZTOFIK Dawid OLTS Opoczno Sport Team 02-02-25 Z/0540/16 U18 LD Bełchatów (1) 2019-06-08 -- LDK!
147. 4:49.59 12 s2 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03-02-19 Z/0693/19 U18 WP Wrocław (1) 2019-05-11 --
148. 4:49.61 4 s3 WALCZAK Adam UKS Komar Strzelce Opolskie 03-10-27 Z/0632/19 U18 OP Opole (1) 2019-05-18 --
149. 4:50.08 10 s1 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 03-07-21 Z/0399/17 U18 DS Wrocław (1) 2019-06-01 --
150. 4:50.5 r 13 s1 BOROWSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 03-02-06 U18 MZ Warszawa (1) 2019-09-08 --
151. 4:50.6 r 14 s1 STĘPKA Stanisław OKS Skra Warszawa 03-08-10 Z/3695/19 U18 MZ Warszawa (1) 2019-09-08 --
152. 4:50.91 6 s1 KOŁODZIEJCZYK Łukasz GKS Piast Gliwice 03-10-19 Z/2100/18 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -- LDK!
153. 4:51.89 4 s1 MOŚCICKI Marcin niest. Z.Góra 02-01-01 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
154. 4:53.12 2 w1 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03-04-22 Z/4828/18 U18 MZ Poznań (M) 2019-07-11 --
155. 4:54.28 3 w1 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03-03-02 Z/0288/17 U18 WP Poznań (M) 2019-07-11 -- LDK!  ROSU   ZKN  
156. 4:55.07 4 s1 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 02-12-17 Z/3342/16 U18 WN Lubawa (1) 2019-05-15 --
157. 4:55.66 12 s1 BAGIŃSKI Łukasz AZS UMCS Lublin 03-01-01 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
158. 4:55.78 11 s1 SPRENGER Daniel CMKL Człuchów 03-02-09 Z/0349/17 U18 PM Toruń (1) 2019-05-18 --
159. 4:56.04 8 KOBYLIŃSKI Patryk ZSM CKP Nr 2 Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
160. 4:56.26 4 w1 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02-02-21 Z/5559/15 U18 MZ Poznań (M) 2019-07-11 -- LDK!
161. 4:56.47 5 w1 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02-04-15 Z/1572/16 U18 KP Poznań (M) 2019-07-11 --
162. 4:57.05 6 w1 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03-02-26 Z/1536/16 U18 PM Poznań (M) 2019-07-11 -- LDK!  ZKN  
163. 4:57.26 6 s1 SUKIENNIK Bartosz ZLKL Zielona Góra 03-04-29 Z/1820/18 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
164. 4:58.96 9 s1 KOSIECKI Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 03-07-20 Z/3800/19 U18 PM Słupsk (1) 2019-05-25 --
165. 4:59.19 6 s2 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań 03-04-30 Z/1576/18 U18 WP Piła (1) 2019-05-25 -- LDK!
166. 5:00.18 7 s1 WYSOCZAŃSKI Paweł niest. Z.Góra 03-01-01 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
167. 5:00.25 11 s1 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 Z/4111/17 U18 MA Zamość (M) 2019-06-01 -- LDK!
168. 5:01.14 7 s1 KOTALA Marcin CKS Budowlani Częstochowa 02-03-01 U18 SL Częstochowa (1) 2019-07-06 --
169. 5:01.95 2 s1 LEWICKI Adrian I LO Płońsk 02-01-01 U18 MZ Płońsk (1) 2019-05-09 --
170. 5:03.80 4 s1 PIETRUSZKA Paweł MKS Kusy Szczecin 02-03-22 Z/2032/17 U18 ZP Szczecin (1) 2019-08-31 -- LDK!
171. 5:05.37 4 s1 PATOLETA Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-06-15 Z/4133/19 U18 LB Słubice (1) 2019-10-04 --
172. 5:06.83 1 w1 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03-10-23 Z/0240/17 U18 DS Zielona Góra (2) 2019-09-29 -- LDK!  ROSU   KNF   SKN  
173. 5:07.37 3 w3 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Łódź (1) 2019-09-29 -- LDK!  ZKN  
174. 5:07.38 12 s1 CHOJNACKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03-05-22 Z/3721/18 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 -- LDK!
175. 5:07.64 4 w3 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02-06-28 Z/0476/18 U18 MZ Łódź (1) 2019-09-29 --
176. 5:07.93 2 w1 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03-09-15 Z/0725/17 U18 DS Zielona Góra (2) 2019-09-29 -- LDK!  ROSU  
177. 5:09.47 8 s1 GRĄZKA Adrian Gimnazjum 4 Zielona Góra 02-01-01 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
178. 5:13.58 8 w1 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03-04-15 Z/5521/18 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 --
179. 5:18.80 9 w1 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03-08-27 Z/3672/17 U18 WP Poznań (M) 2019-07-11 --
180. 5:20.97 10 w1 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02-01-23 Z/3055/16 U18 WP Poznań (M) 2019-07-11 --
181. 5:25.82 11 w1 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02-09-19 Z/3670/17 U18 WP Poznań (M) 2019-07-11 --
182. 5:25.89 6 s1 JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo 02-12-14 Z/3544/17 U18 WN Lubawa (1) 2019-05-15 -- LDK!
183. 5:26.18 12 w1 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03-02-12 Z/0243/17 U18 DS Poznań (M) 2019-07-11 -- LDK!  ROSU  
184. 5:27.95 13 w1 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02-10-09 Z/0305/16 U18 SL Poznań (M) 2019-07-11 -- LDK!  ZKN  
185. 5:28.18 14 w1 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02-11-28 Z/1036/16 U18 DS Poznań (M) 2019-07-11 -- LDK!  ROSU   ZKN  
186. 5:29.03 15 w1 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02-01-31 Z/0301/19 U18 MZ Poznań (M) 2019-07-11 --
187. 5:31.80 6 s1 KALISZ Wojciech niest. Warszawa 03-01-01 U18 MZ Płońsk (1) 2019-05-09 --
188. 5:33.28 4 s1 ŻUK Sebastian UKS Maszewiak Maszewo 03-05-02 Z/1910/18 U18 LB Szprotawa (1) 2019-05-11 -- LDK!
189. 5:34.34 4 w3 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03-10-28 Z/0066/19 U18 DS Wrocław (1) 2019-05-12 --
190. 5:37.70 16 w1 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02-01-18 Z/5575/18 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 --
191. 5:51.73 6 w3 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02-07-07 Z/3471/16 U18 DS Wrocław (1) 2019-05-12 -- LDK!  ROSU  
192. 5:53.47 3 w1 BARTOSZEWICZ Bartosz KS Gwardia Piła 03-09-20 Z/2641/17 U18 WP Piła (1) 2019-05-26 --
193. 5:58.02 2 s1 DARONIN Oleksij KS Hanza Goleniów 03-01-16 Z/2287/18 U18 ZP Świnoujście (1) 2019-05-18 --
194. 6:04.35 7 s1 JATKOWSKI Krzysztof niest. Warszawa 03-01-01 U18 MZ Płońsk (1) 2019-05-09 --
195. 6:07.23 8 s1 ADAMSKI Krzysztof niest. Warszawa 03-01-01 U18 MZ Płońsk (1) 2019-05-09 --
196. 7:09.87 9 s1 BRZESZKIEWICZ Łukasz niest. Warszawa 03-01-01 U18 MZ Płońsk (1) 2019-05-09 --
197. 7:10.92 10 s1 DZIERŻANOWSKI Mateusz niest. Warszawa 03-01-01 U18 MZ Płońsk (1) 2019-05-09 --
DNF KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02-01-27 Z/1367/16 U18 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 --  ZKN  
DNF PIETKIEWICZ Kacper UKS Barnim Goleniów 02-05-24 Z/4952/15 U18 ZP Białogard (1) 2019-06-22 --
1500 M nieregulaminowe
1. 4:19.03 4 s1 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03-03-06 U18 LB Wrocław (1) 2019-06-23
2. 4:23.89 7 s1 BANASZAK Kacper LKS OSiR Pleszew 03-02-25 U18 WP Wrocław (1) 2019-06-23
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 32.921219110489 sekund