2000 m M
1. 5:51.71 1 s1 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 06 Z/3222/19 U16 WN Warszawa (1) 2021-07-18 II LDK!
2. 5:51.74 2 s1 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 06 Z/1369/19 U16 WN Warszawa (1) 2021-07-18 II LDK!  OSU  
3. 5:53.72 2 s1 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 07 Z/0393/19 U16 MZ Karpacz (M) 2021-09-25 II LDK!
4. 5:56.96 3 s1 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 06 Z/3099/18 U16 LD Karpacz (M) 2021-09-25 II LDK!
5. 6:01.22 4 s1 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 06 Z/0229/20 U16 LU Karpacz (M) 2021-09-25 III LDK!
6. 6:01.54 5 s1 HRYNISZYN Kacper AZS-AWF Warszawa (AZS-AWF WarszawaKS Czempion Warszawa) 06 Z/13070/21 U16 MZ Karpacz (M) 2021-09-25 III
7. 6:05.29 6 s1 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 06 Z/0955/19 U16 SL Karpacz (M) 2021-09-25 III LDK!  OSU  
8. 6:05.64 7 s1 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 06 Z/0927/19 U16 SL Karpacz (M) 2021-09-25 III LDK!  OSU  
9. 6:06.45 8 s1 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 06 Z/1770/20 U16 ZP Karpacz (M) 2021-09-25 III
10. 6:07.62 9 s1 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 07 Z/1660/20 U16 ZP Karpacz (M) 2021-09-25 III LDK!
11. 6:07.81 10 s1 FRAŃCZUK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 06 Z/2807/21 U16 SL Karpacz (M) 2021-09-25 III LDK!
12. 6:11.50 1 s1 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06 Z/1013/19 U16 KP Gdańsk (1) 2021-09-12 IV LDK!
13. 6:12.48 2 s1 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 07 Z/3895/19 U16 PM Gdańsk (1) 2021-09-12 IV LDK!
14. 6:13.95 2 s1 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06 Z/1014/19 U16 KP Białe Błota (1) 2021-10-03 IV LDK!
15. 6:14.12 3 s1 SOT Wiktor UKS Filipides Teresin 06 Z/5682/19 U16 MZ Olecko (1) 2021-09-11 IV LDK!
16. 6:14.53 2 s1 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 07 Z/5529/19 U16 SL Bielsko-Biała (1) 2021-08-28 IV LDK!
17. 6:15.17 3 s1 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 06 Z/1505/20 U16 WP Szczecin (1) 2021-09-11 IV
18. 6:15.31 1 s2 DZIEMIAŃCZYK Aleksander KS Parkiet Hajnówka 07 Z/0595/21 U16 PD Karpacz (M) 2021-09-25 IV
19. 6:15.39 2 s2 MIŁOSZ Adam MKS Siechnice 06 Z/9999/21 U16 DS Karpacz (M) 2021-09-25 IV LDK!
20. 6:15.59 8 s1 ABRAMCZYK Piotr UKS Technik Radom 06 Z/4171/20 U16 MZ Łódź (1) 2021-05-15 IV LDK!
21. 6:16.13 12 s1 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 06 Z/1154/20 U16 ZP Karpacz (M) 2021-09-25 IV LDK!
22. 6:18.43 3 s2 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 06 Z/4844/18 U16 PM Karpacz (M) 2021-09-25 IV LDK!  OSU  
23. 6:18.46 4 s2 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 06 Z/1209/20 U16 SL Karpacz (M) 2021-09-25 IV
24. 6:18.51 1 s1 LEWANDOWSKI Alexander MKP Myślibórz 06 Z/1701/18 U16 ZP Szczecin (1) 2021-08-28 IV LDK!
25. 6:24.03 5 s2 SERWIŃSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 07 Z/5114/21 U16 PK Karpacz (M) 2021-09-25 V LDK!
26. 6:24.32 4 s1 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 06 Z/0980/18 U16 SL Kędzierzyn-Koźle (1) 2021-09-11 V
27. 6:24.73 1 s1 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 06 Z/0756/21 U16 MZ Ciechanów (1) 2021-09-18 V
28. 6:25.24 2 s1 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 06 Z/0109/20 U16 ZP Szczecin (1) 2021-08-28 V LDK!
29. 6:25.47 6 s2 TRZCINKA Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 Z/0514/20 U16 DS Karpacz (M) 2021-09-25 V LDK!
30. 6:25.83 7 s2 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 07 Z/3075/19 U16 WN Karpacz (M) 2021-09-25 V LDK!
31. 6:26.70 8 s2 URBAŚ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 07 Z/2126/20 U16 SL Karpacz (M) 2021-09-25 V
32. 6:27.91 4 s1 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 06 Z/1596/19 U16 MZ Piaseczno (1) 2021-08-26 V LDK!
33. 6:28.82 2 s1 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 06 Z/5122/19 U16 MZ Ciechanów (1) 2021-09-18 V
34. 6:29.03 10 s2 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 06 Z/3344/20 U16 OP Karpacz (M) 2021-09-25 V LDK!
35. 6:29.89 3 s1 SIMLAT Szymon UKL Feniks Świdwin 07 Z/12627/21 U16 ZP Szczecin (1) 2021-08-28 V LDK!
36. 6:30.83 6 s1 MAŃKIEWICZ Kacper LUKS Podium Kup 07 Z/2097/20 U16 OP Kędzierzyn-Koźle (1) 2021-09-11 V LDK!
37. 6:31.16 11 s2 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 07 Z/1918/21 U16 PM Karpacz (M) 2021-09-25 V LDK!
38. 6:32.34 1 s1 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 07 Z/0462/20 U16 DS Lubawka (1) 2021-06-26 V LDK!
39. 6:33.86 8 s1 CZERNECKI Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 Z/1991/20 U16 SL Kędzierzyn-Koźle (1) 2021-09-11 V LDK!
40. 6:34.06 4 s1 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 06 Z/1469/19 U16 SL Częstochowa (1) 2021-06-26 V
41. 6:36.54 13 s2 MEYER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 06 Z/3441/19 U16 PM Karpacz (M) 2021-09-25 V LDK!
42. 6:36.88 4 s1 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 07 Z/3409/19 U16 SL Bielsko-Biała (1) 2021-08-28 V
43. 6:37.20 14 s2 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 07 Z/0796/21 U16 DS Karpacz (M) 2021-09-25 V LDK!
44. 6:37.27 5 s1 ŚWIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 06 Z/4097/20 U16 SL Bielsko-Biała (1) 2021-08-28 V
45. 6:37.52 9 s1 ŁYSIAK Szymon UKS-MOS Opole 06 Z/1356/20 U16 OP Kędzierzyn-Koźle (1) 2021-09-11 V LDK!
46. 6:38.16 2 s1 SZOTA Mikołaj UMKS Nadir Jędrzejów 06 Z/4067/21 U16 SK Radom (1) 2021-08-28 V
47. 6:38.91 2 s1 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 07 Z/3194/19 U16 LD Łódź (1) 2021-09-11 V
48. 6:39.24 5 s1 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 06 Z/1400/20 U16 SL Częstochowa (1) 2021-06-26 V LDK!  OSU  
49. 6:40.90 1 s1 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07 Z/2628/20 U16 MA Kraków (1) 2021-09-19 -- LDK!
50. 6:41.21 5 s1 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 06 Z/0307/19 U16 MZ Olecko (1) 2021-09-11 --
51. 6:41.25 5 s1 WATRAL Kuba ULKS Talex Borzytuchom 06 Z/4822/18 U16 PM Gdańsk (1) 2021-09-12 -- LDK!
52. 6:41.34 6 s1 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 07 Z/0775/20 U16 MZ Olecko (1) 2021-09-11 --
53. 6:41.73 3 s1 BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajnówka 06 Z/0820/20 U16 PD Biała Podlaska (1) 2021-09-11 --
54. 6:42.08 11 s1 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 06 Z/5867/21 U16 SL Kędzierzyn-Koźle (1) 2021-09-11 --
55. 6:45.07 1 s1 MRÓWCZYŃSKI Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa 06 Z/2045/19 U16 MZ Warszawa (1) 2021-06-06 -- LDK!
56. 6:45.62 2 s1 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 07 Z/3407/20 U16 MA Kraków (1) 2021-09-19 -- LDK!
57. 6:48.87 3 s1 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 07 Z/3466/19 U16 LD Łódź (1) 2021-09-11 -- LDK!
58. 6:49.62 5 s1 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 07 Z/0800/20 U16 MZ Piaseczno (1) 2021-08-26 --
59. 6:49.97 12 s1 GALICKI Bartosz LKS Zuza Running Team Opoczno 06 Z/2620/21 U16 LD Piaseczno (1) 2021-08-05 --
60. 6:51.35 13 s1 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 07 Z/3125/20 U16 SL Kędzierzyn-Koźle (1) 2021-09-11 --
61. 6:52.59 2 s1 CEBULA Mateusz OKS Skra Warszawa 06 Z/0773/20 U16 MZ Warszawa (1) 2021-06-06 -- LDK!
62. 6:54.55 3 s1 LIPSKI Kacper LKS Zuza Running Team Opoczno 07 Z/2621/21 U16 LD Warszawa (1) 2021-06-06 --
63. 6:56.33 3 s1 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 07 Z/3138/18 U16 KP Białe Błota (1) 2021-10-03 -- LDK!
64. 6:57.08 4 s1 ŻACZKIEWICZ Michał LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 07 Z/3947/21, Z/14817/21 U16 MZ Warszawa (1) 2021-06-06 --
65. 6:57.32 5 s1 BIERNACZYK Marcin UKS Achilles Leszno 06 Z/2013/20 U16 WP Szczecin (1) 2021-09-11 -- LDK!
66. 6:57.45 4 s1 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 06 Z/5386/19 U16 LU Biała Podlaska (1) 2021-09-11 -- LDK!  OSU  
67. 6:58.09 2 s1 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 07 Z/4285/19 U16 LD Łódź (1) 2021-05-29 --
68. 6:58.25 4 s1 ŁUKACZEWSKI Jan MKS Hermes Gryfino 06 Z/1152/20 U16 ZP Szczecin (1) 2021-08-28 -- LDK!
69. 6:59.07 6 s1 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 07 Z/0161/20 U16 WP Szczecin (1) 2021-09-11 -- LDK!  OSU  
70. 7:03.24 4 s1 MASTALERZ Aleksander SSR Olimp Strawczyn 06 Z/4153/20 U16 SK Łódź (1) 2021-09-11 --
71. 7:05.21 7 s1 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 07 Z/3137/19 U16 WP Szczecin (1) 2021-09-11 -- LDK!  OSU  
72. 7:08.02 8 s1 CHWARZYŃSKI Adrian UKS Jedynka Bytów 06 Z/13416/21 U16 PM Gdańsk (1) 2021-09-12 --
73. 7:10.56 9 s1 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 07 Z/3945/20 U16 MZ Olecko (1) 2021-09-11 --
74. 7:12.30 5 s1 CZERNIAK Piotr MKL Tlen Mogilno 06 Z/2310/21 U16 KP Białe Błota (1) 2021-05-08 -- LDK!
75. 7:23.93 3 s1 KRASOŃ Szymon ZLKL Zielona Góra 07 Z/4398/20 U16 LB Zgorzelec (1) 2021-09-11 -- LDK!
76. 7:25.36 5 s1 CIELUCH Dawid LKS Zuza Running Team Opoczno 07 Z/2625/21 U16 LD Warszawa (1) 2021-06-06 --
77. 7:27.05 4 s1 SOWA Krzysztof CMKL Człuchów 06 Z/4207/20 U16 PM Gdańsk (1) 2021-08-29 -- LDK!
78. 7:30.75 3 s1 WRZESIŃSKI Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 07 Z/1795/21 U16 DS Legnica (1) 2021-06-05 -- LDK!
79. 7:31.44 9 s1 DUBIAŁ Szymon UKS Achilles Leszno 07 Z/5642/21 U16 WP Leszno (1) 2021-06-12 -- LDK!
80. 7:42.60 5 s1 FOLUSZ Mikołaj MKS Agros Chełm 07 Z/0599/21 U16 LU Biała Podlaska (1) 2021-09-11 -- LDK!
81. 7:42.63 10 s1 WOŁOSZ Wiktor UKS Clan Ostrołęka 07 Z/13191/21 U16 MZ Olecko (1) 2021-09-11 --
82. 7:47.13 6 s1 STĘPIEŃ Adrian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 07 Z/13485/21 U16 LD Łódź (1) 2021-09-11 --
83. 7:47.20 4 s1 DOLIŃSKI Norbert LLKS Osowa Sień 06 Z/3759/20 U16 LB Zgorzelec (1) 2021-09-11 --
84. 7:47.27 8 s1 KADECKI Konrad PLKS Gwda Piła 07 Z/12062/21 U16 WP Szczecin (1) 2021-09-11 -- LDK!
85. 7:49.14 6 s1 POCHYLCZUK Tomasz MKS Unia Hrubieszów 06 Z/4263/20 U16 LU Biała Podlaska (1) 2021-09-11 -- LDK!
86. 7:55.53 11 s1 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 07 Z/12367/21 U16 MZ Olecko (1) 2021-09-11 --
87. 7:56.36 7 s1 GAWEŁ Kacper MKS Unia Hrubieszów 07 Z/7224/21 U16 LU Biała Podlaska (1) 2021-09-11 --
88. 7:56.38 9 s1 KOKOSZYŃSKI Antoni MKS Hermes Gryfino 07 Z/10774/21 U16 ZP Szczecin (1) 2021-09-11 -- LDK!
89. 7:59.45 5 s1 SZUSTAK Kornel LLKS Osowa Sień 06 Z/3760/20 U16 LB Zgorzelec (1) 2021-09-11 -- LDK!
90. 8:08.18 6 s1 SAWICKI Adrian ZLKL Zielona Góra 07 Z/3938/21 U16 LB Zgorzelec (1) 2021-09-11 --
91. 8:09.03 8 s1 BEDNARCZUK Jarosław MKS Unia Hrubieszów 06 Z/4266/20 U16 LU Biała Podlaska (1) 2021-09-11 --
92. 8:20.11 9 s1 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 07 Z/6865/21 U16 LU Biała Podlaska (1) 2021-09-11 --
93. 8:27.82 7 s1 LEWANDOWSKI Hubert MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 06 Z/4231/20 U16 LD Łódź (1) 2021-09-11 -- LDK!
94. 8:28.21 1 s1 SIKORA Alex ZLKL Zielona Góra 07 Z/3940/21 U16 LB Słubice (1) 2021-06-10 --
95. 8:50.20 9 s1 SOBCZAK Maciej UKB Szubin 07 Z/5523/19 U16 KP Gdańsk (1) 2021-09-12 -- LDK!
96. 8:59.07 10 s1 POCHYLCZUK Krzysztof MKS Unia Hrubieszów 07 Z/7221/21 U16 LU Biała Podlaska (1) 2021-09-11 --
DNF NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 06 Z/0944/19 U16 SL Bielsko-Biała (1) 2021-08-28 -- LDK!  OSU  
DNF ANDRYSIAK Jan UKS Olimpia Zabrze 07 Z/2066/18 U16 SL Kędzierzyn-Koźle (1) 2021-09-11 -- LDK!
DNF LANGER Mateusz UKB Szubin 07 Z/0156/20 U16 KP Gdańsk (1) 2021-09-12 -- LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 4.5103240013123 sekund