200 m pł M
1. 25.60 1 s5 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04-03-25 Z/3111/18 U16 LB Tarnów (M) 2019-09-21 -0.3 II LDK!  ROSU  
2. 25.87 2 s5 SELERZYŃSKI Hubert UKS Czapla Białe Błota 04-01-31 Z/0760/16 U16 KP Tarnów (M) 2019-09-21 -0.3 II LDK!
3. 25.97 3 s5 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Tarnów (M) 2019-09-21 -0.3 II LDK!  ROSU  
4. 26.11 1 s4 MATERA Mateusz AZS Łódź 04-04-20 Z/0658/18 U16 LD Tarnów (M) 2019-09-21 -1.1 II LDK!
5. 26.19 4 s5 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Tarnów (M) 2019-09-21 -0.3 II LDK!  ROSU  
6. 26.37 1 s1 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04-04-07 Z/2074/18 U16 SL Częstochowa (1) 2019-09-28 +0.2 II LDK!  ROSU  
7. 26.51 1 s1 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04-08-16 Z/4507/17 U16 KP Włocławek (1) 2019-05-11 +1.1 II LDK!
8. 26.92 2 s1 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 04-01-04 Z/3726/17 U16 WN Toruń (1) 2019-08-31 -1.2 II LDK!  ROSU  
9. 27.25 3 s4 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04-03-27 Z/0063/18 U16 WP Tarnów (M) 2019-09-21 -1.1 II
10. 27.32 3 s1 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 04-09-19 Z/0733/19 U16 DS Wrocław (1) 2019-09-08 0.0 II LDK!  ROSU  
11. 27.43 4 s1 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 04-05-03 Z/1436/19 U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 0.0 II LDK!  ROSU  
12. 27.44 1 s3 MAJER Mikołaj LIUKS Kruszwica 04-10-19 Z/4557/17 U16 KP Tarnów (M) 2019-09-21 -0.8 II LDK!
13. 27.62 2 s1 SZPANELEWSKI Dawid GSLA Gierzwałd (GSLA GierzwałdKS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 04-05-31 Z/5433/19 U16 WN Toruń (1) 2019-06-22 +1.2 III LDK!  ROSU  
14. 27.68 2 s3 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Tarnów (M) 2019-09-21 -0.8 III LDK!  ROSU  
15. 27.80 3 s3 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04-04-29 Z/0937/18 U16 OP Tarnów (M) 2019-09-21 -0.8 III LDK!  ROSU  
16. 27.86 1 s1 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04-12-20 Z/3569/18 U16 MZ Ciechanów (1) 2019-09-14 -0.2 III  ROSU  
17. 27.98 1 s2 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 04-02-25 Z/5249/18 U16 WP Tarnów (M) 2019-09-21 -1.2 III LDK!
18. 28.00 2 s1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.2 III LDK!
19. 28.03 4 s3 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 04-02-21 Z/4394/17 U16 PK Tarnów (M) 2019-09-21 -0.8 III LDK!  ROSU  
20. 28.14 2 s1 MASZCZYK Marcel MKL Szczecin 04-07-13 Z/5705/18 U16 ZP Szczecin (1) 2019-09-07 -0.7 III LDK!  ROSU  
21. 28.19 1 s1 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 04-04-30 Z/1300/18 U16 ZP Szczecin (1) 2019-08-31 -1.5 III LDK!  ROSU  
22. 28.27 1 s1 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04-01-22 Z/3380/18 U16 WP Tarnów (M) 2019-09-21 -0.5 IV
23. 28.35 2 s1 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Tarnów (M) 2019-09-21 -0.5 IV LDK!
24. 28.36 2 s2 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 04-06-02 Z/0660/18 U16 LD Tarnów (M) 2019-09-21 -1.2 IV
25. 28.42 3 s2 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05-02-01 Z/4984/18 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-21 -1.2 IV
26. 28.51 1 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04-10-08 Z/2004/18 U16 MZ Radom (1) 2019-09-28 -2.1 IV LDK!  ROSU  
27. 28.73 3 s1 WIECZOREK Łukasz UKS-MOS Opole 04-02-06 Z/4201/18 U16 OP Opole (1) 2019-09-07 -0.4 IV
28. 28.81 3 s1 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 04-03-23 Z/0529/19 U16 DS Tarnów (M) 2019-09-21 -0.5 IV  ROSU  
29. 28.93 1 s1 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04-03-09 Z/0421/18 U16 LD Łódź (2) 2019-05-15 +0.3 IV LDK!  ROSU  
30. 29.00 4 s1 SZURKIEWICZ Kacper UKS Wyspiański Szubin 04-10-26 Z/3558/18 U16 KP Sopot (1) 2019-09-07 +0.1 IV
31. 29.02 3 s1 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 04-03-13 Z/1818/18 U16 PM Chojnice (1) 2019-08-17 +0.4 IV
32. 29.03 4 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 04-06-04 Z/2477/17 U16 ZP Warszawa (1) 2019-06-07 -1.3 IV LDK!  ROSU  
33. 29.04 3 s1 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 05-03-06 Z/3453/19 U16 KP Włocławek (1) 2019-09-28 +0.6 IV
34. 29.17 2 s1 WOŁYŃSKI Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 04-04-13 Z/0645/19 U16 DS Legnica (1) 2019-05-18 -1.0 IV LDK!
35. 29.17 5 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 04-02-15 Z/4126/17 U16 KP Warszawa (1) 2019-06-07 -1.3 IV LDK!  ROSU  
36. 29.19 3 s2 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05-06-27 Z/4548/18 U16 MZ Puławy (1) 2019-07-06 +1.4 IV LDK!
37. 29.21 2 s1 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04-04-23 Z/3524/16 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-08-31 -1.0 IV LDK!
38. 29.25 5 s1 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 04-02-26 Z/5017/18 U16 ZP Szczecin (1) 2019-09-07 -0.7 IV  ROSU  
39. 29.26 2 s1 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 05-01-15 Z/2960/19 U16 DS Wrocław (1) 2019-08-31 -0.7 V LDK!
40. 29.32 5 s1 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 05-02-12 Z/2737/18 U16 OP Opole (1) 2019-09-15 -0.6 V LDK!  ROSU  
41. 29.35 1 s2 KACZMAREK Wojciech ZLKL Zielona Góra 05-05-18 Z/4025/18 U16 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 +0.9 V LDK!  ROSU  
42. 29.50 2 s1 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 Z/4473/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.7 V
43. 29.59 1 s3 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 05-02-03 Z/3559/19 U16 DS Wrocław (1) 2019-09-08 0.0 V LDK!  ROSU  
44. 29.63 3 s1 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-05-02 Z/4022/18 U16 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 -0.7 V
45. 29.66 3 s1 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 04-01-26 Z/4943/18 U16 ZP Szczecin (1) 2019-05-12 +1.8 V LDK!  ROSU  
46. 29.67 5 s1 STALĘGA Sergiusz KS Zamek Kurzętnik 04-09-09 Z/0089/18 U16 WN Olecko (1) 2019-09-07 -1.7 V
47. 29.69 3 s1 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04-08-10 Z/1299/18 U16 DS Legnica (1) 2019-05-18 -1.0 V
48. 29.82 1 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 +0.4 V LDK!
49. 29.98 3 s2 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 04-09-10 Z/2667/17 U16 WP Żerków (1) 2019-05-18 +1.3 V
50. 30.04 2 GONTARCZUK Krystian UKS Liceum sportowe Łomża 04-07-23 Z/1487/18 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 +0.4 V
51. 30.04 2 s1 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 Z/4713/17 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.1 V LDK!
52. 30.04 3 s1 MRÓZ Kacper UKS Technik Radom 04-01-20 Z/1954/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-09-01 -0.5 V LDK!  ROSU  
53. 30.06 2 s1 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05-05-09 Z/2000/18 U16 SL Częstochowa (1) 2019-09-28 +0.2 V LDK!  ROSU  
54. 30.06 3 s1 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05-08-14 Z/2320/19 U16 SL Częstochowa (1) 2019-09-28 +0.2 V LDK!  ROSU  
55. 30.08 2 s1 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04-08-13 Z/4391/17 U16 PK Lublin (1) 2019-06-23 +0.3 V LDK!  ROSU  
56. 30.10 2 s2 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 U16 MA Białystok (1) 2019-06-15 +0.5 V LDK!
57. 30.12 4 s1 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 04-02-26 Z/0070/19 U16 LD Łódź (1) 2019-09-07 -1.6 V LDK!  ROSU  
58. 30.19 7 s2 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 04-05-06 Z/4272/18 U16 WP Szczecin (1) 2019-09-07 -1.1 V LDK!  ROSU  
59. 30.19 2 s1 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05-04-04 Z/1108/18 U16 MZ Ciechanów (1) 2019-09-14 -0.2 V LDK!  ROSU  
60. 30.21 1 s2 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 05-05-14 Z/4331/18 U16 DS Wrocław (1) 2019-09-08 -0.1 V LDK!  ROSU  
61. 30.24 5 s1 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 04-09-14 Z/4688/17 U16 LB Białystok (1) 2019-06-15 -2.4 V LDK!  ROSU  
62. 30.24 8 s2 CICHY Hubert UKS Skoczek Władysławów 04-08-07 Z/0062/18 U16 WP Szczecin (1) 2019-09-07 -1.1 V
63. 30.24 1 s3 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 04-05-10 Z/0714/19 U16 WP Szczecin (1) 2019-09-07 -1.1 V
64. 30.28 2 s3 PAGELS Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 05-03-15 Z/1370/19 U16 DS Wrocław (1) 2019-09-08 0.0 V
65. 30.33 2 s2 STRZAŁKA Kacper AML Słupsk 04-04-10 Z/0843/19 U16 PM Sopot (1) 2019-09-07 -0.8 V LDK!  ROSU  
66. 30.33 1 s2 BRYLL Ignacy UKS-MOS Opole 04-05-23 Z/2804/18 U16 OP Opole (1) 2019-09-15 -1.1 V LDK!  ROSU  
67. 30.34 3 s1 KRUGER Filip UMKS Iskra Wolsztyn 04-05-30 Z/0637/18 U16 WP Piła (1) 2019-06-15 -0.8 V
68. 30.45 3 s1 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05-03-25 Z/2179/19 U16 MZ Ciechanów (1) 2019-09-14 -0.2 V
69. 30.47 3 s1 SOLECKI Jakub LKS Orkan Ostrzeszów 04-01-01 Z/5114/19 U16 WP Wrocław (1) 2019-08-31 -0.7 V
70. 30.48 3 s1 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.7 V LDK!
71. 30.54 5 s1 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05-05-19 Z/0257/18 U16 LD Szczecinek (2) 2019-08-24 +0.2 -- LDK!
72. 30.63 3 s3 BOCHYŃSKI Szymon WLKS Wrocław 05-04-27 Z/4913/19 U16 DS Wrocław (1) 2019-09-08 0.0 --
73. 30.66 3 s3 GAŃCZARCZYK Szymon MLKS Agros Żary 04-01-29 Z/2165/18 U16 LB Białystok (1) 2019-06-15 +0.6 -- LDK!  ROSU  
74. 30.72 6 s1 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 05-03-22 Z/0369/19 U16 LD Białystok (1) 2019-06-15 -2.4 --
75. 30.93 2 s3 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 05-06-11 Z/5215/18 U16 WP Szczecin (1) 2019-09-07 -1.1 -- LDK!
76. 30.95 4 s1 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-01-14 Z/0049/15 U16 KP Włocławek (1) 2019-09-28 +0.6 -- LDK!  ROSU  
77. 31.10 3 s1 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 05-01-12 Z/5566/18 U16 MZ Warszawa (2) 2019-06-02 +1.0 -- LDK!  ROSU  
78. 31.17 2 s1 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 05-06-29 Z/0479/19 U16 PM Sopot (1) 2019-08-28 +0.4 --
79. 31.17 2 s1 KAPSZEWICZ Kacper LKS Zantyr Sztum 04-11-22 Z/4343/19 U16 PM Sztum (1) 2019-09-11 0.0 --
80. 31.19 1 s2 JACKIEWICZ Dawid MKS Osa Zgorzelec 04-01-29 Z/1365/19 U16 DS Legnica (1) 2019-05-18 -0.9 --
81. 31.23 2 s2 WRÓBEL Jakub MKS Piast Głogów 05-03-01 Z/4207/18 U16 DS Wrocław (1) 2019-09-08 -0.1 -- LDK!  ROSU  
82. 31.31 1 s3 KRĘCIKOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 05-03-08 Z/0367/19 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-08-31 -0.5 --
83. 31.44 4 s3 FILMANOWICZ Herbert ZLKL Zielona Góra 05-03-29 Z/2761/18 U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 0.0 -- LDK!  ROSU  
84. 31.52 4 s1 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05-03-21 Z/3880/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -0.3 -- LDK!  ROSU  
85. 31.58 4 s1 WITEK Karol LKS Orkan Ostrzeszów 05-03-18 Z/5115/19 U16 WP Wrocław (1) 2019-08-31 -0.7 --
86. 31.73 3 s1 SĄCZAWA Piotr UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04-04-12 Z/4684/19 U16 PK Lublin (1) 2019-06-23 +0.3 --
87. 31.85 4 s2 TROJNAR Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 04-08-24 U16 PK Białystok (1) 2019-06-15 +0.5 -- LDK!
88. 31.91 4 s1 SAJKOWSKI Patryk SKS Sokół Malbork 04-01-26 Z/1539/18 U16 PM Sopot (1) 2019-08-28 +0.4 --
89. 31.92 4 s1 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 05-10-19 Z/4330/18 U16 DS Leszno (1) 2019-09-15 -2.3 -- LDK!  ROSU  
90. 31.93 3 s2 GAFFKE Bruno KL Gdynia 05-01-04 Z/0681/19 U16 PM Sopot (1) 2019-09-07 -0.8 --
91. 31.96 1 s2 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 04-06-24 Z/1598/19 U16 MZ Ciechanów (1) 2019-09-14 -0.6 --  ROSU  
92. 31.98 1 s2 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04-01-13 Z/0452/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 0.0 -- LDK!
93. 32.01 2 s1 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05-05-01 Z/0095/18 U16 WN Pasłęk (2) 2019-09-28 +0.8 -- LDK!
94. 32.04 2 s1 BRZEZINSKI Artur UMKS Iskra Wolsztyn 04-02-19 Z/0636/18 U16 WP Zielona Góra (2) 2019-09-10 -0.8 --
95. 32.12 2 s2 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 05-12-07 Z/4093/18 U16 WP Poznań (1) 2019-09-01 -2.3 --
96. 32.21 7 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 05-09-23 Z/2908/19 U16 MZ Radom (1) 2019-09-28 -2.1 -- LDK!
97. 32.33 3 s2 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 05-08-11 Z/0435/19 U16 DS Wrocław (1) 2019-09-08 -0.1 --
98. 32.35 1 s2 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04-08-03 Z/0722/19 U16 LD Łódź (1) 2019-09-07 -1.8 --
99. 32.41 3 s3 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 05-03-23 Z/2830/18 U16 WP Szczecin (1) 2019-09-07 -1.1 -- LDK!  ROSU  
100. 32.55 2 s1 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 04-08-08 Z/2512/18 U16 SL Częstochowa (1) 2019-06-09 +1.7 -- LDK!  ROSU  
200p M z wiatrem
1. 28.88 3 s1 STRZAŁKA Kacper AML Słupsk 04-04-10 U16 PM Słupsk (1) 2019-09-15 +6.1
2. 29.19 3 s1 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 04-02-26 U16 LD Łódź (1) 2019-09-15 +3.9
3. 29.78 2 s1 GAŃCZARCZYK Szymon MLKS Agros Żary 04-01-29 U16 LB Słubice (1) 2019-05-25 +2.9
4. 30.31 2 s1 KOWALSKI Mateusz OLA Kujawsko-Pomorskie 05-02-11 U16 KP Słupsk (1) 2019-05-28 +9.9
5. 30.48 4 s1 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 05-06-29 U16 PM Słupsk (1) 2019-09-15 +6.1
6. 31.98 5 s1 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04-08-03 U16 LD Łódź (1) 2019-09-15 +3.9
7. 32.35 6 s1 STARZECKI Mikołaj MKS Sambor Tczew 04-01-01 U16 PM Słupsk (1) 2019-05-28 +9.9
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 22.193775892258 sekund