60 m K
1. 7.10 1 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 Sen SL Toruń (M) 2021-02-20  KN   SKN  
2. 7.21 1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Toruń (M) 2021-01-30  KN   SKN  
3. 7.24 1 e4 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U23 MZ Toruń (1) 2021-01-23 LDK!  KNF   KN   SKN  
4. 7.25 1 e1 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88-04-28 Z/2191/11 Sen KP Toruń (M) 2021-01-30  KN  
5. 7.32 1 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93-08-23 Z/0903/11 Sen KP Toruń (M) 2021-02-06  KN   SKN  
6. 7.34 2 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99-03-22 Z/0191/15 U23 WP Toruń (M) 2021-02-20  KNF   KN   SKN  
7. 7.37 3 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98-12-03 Z/0261/14 Sen MZ Toruń (1) 2021-01-23  SKN  
8. 7.37 4 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98-08-03 Z/0925/14 Sen DS Toruń (M) 2021-02-20
9. 7.39 2 e1 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00-09-21 Z/4569/15 U23 SL Toruń (M) 2021-01-30  KNF   KN   SKN  
10. 7.40 1 e2 GUZOWSKA Paulina AZS-AWF Katowice 00-06-17 Z/4472/15 U23 SL Toruń (1) 2021-01-23  KNF   KN   SKN  
150 m K
1. 19.73 1 s13 GROT Aneta RKS Łódź 79-09-22 Z/3027/16 Masters LD Łódź (2) 2020-12-05
2. 20.59 1 s21 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 07-02-09 Z/3462/19 U16 LD Łódź (2) 2020-12-05 LDK!
3. 20.66 1 s25 BYCZKOWSKA Amelia UKS Czapla Białe Błota 05-09-04 Z/0374/20 U18 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  ZKN   OSU  
4. 20.76 2 s29 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 03-10-02 Z/4123/17 U20 LD Łódź (2) 2020-12-05
5. 20.80 1 s8 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 06-07-28 Z/1338/21 U16 DS Łódź (2) 2020-12-05
6. 20.82 2 s25 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 05-02-24 Z/0889/19 U18 LD Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  ZKN  
7. 20.92 1 s12 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99-08-21 Z/0198/15 U23 LD Łódź (2) 2020-12-05
8. 20.93 1 s4 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 07-07-07 Z/1051/19 U16 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!
9. 20.97 1 s26 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05-07-28 Z/0193/19 U18 MZ Łódź (2) 2020-12-05 LDK!
10. 21.12 1 s10 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 05-07-29 Z/0892/19 U18 LD Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  ZKN  
200 m K
1. 23.76 1 GUZOWSKA Paulina AZS-AWF Katowice 00-06-17 Z/4472/15 U23 SL Toruń (M) 2021-02-21  KNF   KN   SKN  
2. 23.80 1 e3 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00-02-10 Z/4184/18 U23 LU Toruń (M) 2021-02-21  ZKN   SKN  
3. 23.86 1 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Toruń (M) 2021-01-30  KN   SKN  
4. 23.96 2 e1 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 Sen PD Toruń (M) 2021-02-21  KN   SKN  
5. 24.01 1 e2 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01-10-25 Z/5030/15 U23 KP Toruń (M) 2021-02-21  KNF   KN   SKN  
6. 24.02 2 s1 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98-12-03 Z/0261/14 Sen MZ Toruń (M) 2021-01-30  SKN  
7. 24.12 1 e4 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom (RLTL Optima RadomRLTL ZTE Radom) 99-01-13 Z/0634/15 U23 MZ Toruń (M) 2021-02-21  KNF   KN   SKN  
8. 24.14 1 s1 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL Toruń (M) 2021-02-12  KN   SKN  
9. 24.20 2 s2 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95-03-29 Z/3200/11 Sen WP Toruń (M) 2021-01-30  KN  
10. 24.20 2 e4 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Toruń (M) 2021-02-21
300 m K
1. 37.32 1 s1 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL Toruń (M) 2021-02-12  KN   SKN  
2. 37.33 1 s1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U20 LB Toruń (M) 2021-02-06 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3. 37.47 1 s2 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 Z/1152/14 Sen DS Toruń (M) 2021-02-12  KN   SKN  
4. 37.88 1 s1 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01-10-25 Z/5030/15 U23 KP Toruń (M) 2021-01-30  KNF   KN   SKN  
5. 37.96 2 s2 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 92-10-30 Z/0286/11 Sen LU Toruń (M) 2021-02-12  KN   SKN  
6. 38.06 2 s1 WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Toruń (M) 2021-02-06  KN   SKN  
7. 38.43 3 s2 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95-11-07 Z/0180/12 Sen MA Toruń (M) 2021-02-12  KN   SKN  
8. 38.80 2 s1 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99-05-28 Z/0304/15 U23 SL Toruń (M) 2021-02-12  KNF   KN  
9. 39.01 1 s1 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98-12-16 Z/1497/14 Sen PM Toruń (1) 2021-01-18  SKN  
10. 39.01 1 s2 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97-06-19 Z/1561/13 Sen DS Toruń (1) 2021-01-18
400 m K
1. 51.80 2 s2 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL Toruń (M) 2021-02-17  KN   SKN  
2. 52.56 2 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U20 LB Toruń (M) 2021-02-21 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3. 52.74 4 s2 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 92-10-30 Z/0286/11 Sen LU Toruń (M) 2021-02-17  KN   SKN  
4. 52.82 1 e4 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 Z/1152/14 Sen DS Toruń (M) 2021-02-20  KN   SKN  
5. 53.29 1 s1 WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Toruń (M) 2021-02-12  KN   SKN  
6. 53.53 2 e1 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95-11-07 Z/0180/12 Sen MA Toruń (M) 2021-02-20  KN   SKN  
7. 54.17 2 s1 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01-10-25 Z/5030/15 U23 KP Toruń (M) 2021-02-12  KNF   KN   SKN  
8. 54.28 1 s2 KORZUCH Julia AZS-AWF Katowice 95-12-27 Z/0727/12 Sen SL Toruń (M) 2021-02-06 LDK!  SKN  
9. 54.61 3 e1 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS Toruń (M) 2021-02-20  KN   SKN  
10. 54.69 3 e4 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99-05-28 Z/0304/15 U23 SL Toruń (M) 2021-02-20  KNF   KN  
500 m K
1. 1:20.23 1 s1 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 05-05-12 Z/2658/16 U18 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  ZKN   OSU  
2. 1:20.97 2 s1 BYCZKOWSKA Amelia UKS Czapla Białe Błota 05-09-04 Z/0374/20 U18 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  ZKN   OSU  
3. 1:21.84 3 s1 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06-02-21 Z/3131/18 U16 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  OSU  
4. 1:24.42 4 s1 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04-09-28 Z/1433/18 U18 LD Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  ZKN  
5. 1:25.24 5 s1 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 05-09-24 Z/3112/18 U18 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  ZKN   OSU  
6. 1:27.67 1 s2 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 04-10-28 Z/0894/19 U18 LD Łódź (2) 2020-12-05 LDK!
7. 1:29.12 2 s3 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02-03-10 Z/0573/16 U20 LD Łódź (2) 2020-12-05
8. 1:30.04 3 s2 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03-03-18 Z/1527/17 U20 KP Łódź (2) 2020-12-05 LDK!  OSU  
9. 1:31.48 3 s3 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 03-04-18 Z/2513/20 U20 MA Łódź (2) 2020-12-05 LDK!
10. 1:33.92 1 s4 BIELECKA Marta KS Lemiesz Team Warszawa 84-09-18 Z/0770/21 Masters MZ Łódź (2) 2020-12-05
600 m K
1. 1:29.42 1 s1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U20 LB Toruń (1) 2021-01-18 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2. 1:31.25 2 s1 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 81-01-17 Z/2805/17 Masters MZ Toruń (1) 2021-01-18
3. 1:32.77 3 s1 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97-08-02 Z/1776/13 Sen PM Toruń (1) 2021-01-18  SKN  
4. 1:33.06 1 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05-02-22 Z/3276/17 U18 MZ Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN  
5. 1:33.14 1 s1 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02-05-12 Z/1432/16 U20 SL Spała (M) 2021-02-06 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6. 1:33.68 1 s1 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 00-02-07 Z/2719/15 U23 PK Łódź (1) 2021-01-23  ZKN  
7. 1:33.72 1 s4 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99-10-05 Z/5219/15 U23 MZ Toruń (M) 2021-01-30 LDK!  ZKN   SKN  
8. 1:34.04 2 s1 WAL Martyna LKS Stal Mielec 06-12-19 Z/3541/19 U16 PK Spała (M) 2021-02-06 LDK!
9. 1:34.23 3 s1 WAL Olga LKS Stal Mielec 06-12-19 Z/3542/19 U16 PK Spała (M) 2021-02-06 LDK!
10. 1:34.70 4 s1 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Spała (M) 2021-02-06 LDK!  ZKN   OSU  
800 m K
1. 2:00.42 2 s1 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91-01-30 Z/4322/11 Sen SL Toruń (M) 2021-02-17  KN   SKN  
2. 2:01.07 5 s1 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 88-03-15 Z/4203/11 Sen PM Toruń (M) 2021-02-17  KN   SKN  
3. 2:03.41 3 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 93-11-09 Z/0598/11 Sen PK Toruń (M) 2021-02-21  KN   SKN  
4. 2:03.85 6 s1 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 95-01-26 Z/0939/12 Sen WP Toruń (M) 2021-02-17  KN  
5. 2:05.31 2 s1 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 99-08-29 Z/0543/15 U23 SL Spała (M) 2021-02-06  KNF   KN  
6. 2:06.43 1 s1 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U23 KP Toruń (M) 2021-01-30 LDK!  KNF   KN   SKN  
7. 2:06.45 3 s1 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00-08-08 Z/2389/15 U23 SL Spała (M) 2021-02-06 LDK!  KNF   KN   SKN  
8. 2:07.06 4 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 81-01-17 Z/2805/17 Masters MZ Toruń (M) 2021-02-21
9. 2:07.21 4 s1 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 97-11-06 Z/1501/14 Sen WP Toruń (M) 2021-02-12
10. 2:07.53 5 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 Sen PM Toruń (M) 2021-02-12  SKN  
1000 m K
1. 2:44.11 1 s1 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 99-08-29 Z/0543/15 U23 SL Spała (1) 2021-01-31  KNF   KN  
2. 2:44.95 2 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 Sen PM Spała (1) 2021-01-31  SKN  
3. 2:47.11 3 s1 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Spała (1) 2021-01-31
4. 2:47.15 4 s1 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00-08-08 Z/2389/15 U23 SL Spała (1) 2021-01-31 LDK!  KNF   KN   SKN  
5. 2:48.97 1 s1 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02-02-14 Z/0096/17 U20 PM Toruń (1) 2021-01-18  KNF   SKN  
6. 2:49.56 5 s1 MICHALAK Sandra KS Prefbet-Sonarol (KS Prefbet-SonarolLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 87-04-01 Z/2320/11 Sen PD Spała (1) 2021-01-31
7. 2:50.52 7 s1 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 Sen SL Spała (1) 2021-01-31  KN   SKN  
8. 2:50.99 8 s1 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-07-11 Z/1313/17 U20 ZP Spała (1) 2021-01-31  KNF   SKN   OSU  
9. 2:51.04 9 s1 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03-06-12 Z/1186/18 U20 SL Spała (1) 2021-01-31  ZKN   OSU  
10. 2:51.25 2 s1 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01-12-20 Z/1567/15 U23 ZP Toruń (1) 2021-01-18  KNF   KN  
1500 m K
1. 4:11.55 3 s1 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 95-01-26 Z/0939/12 Sen WP Kirchberg (LUX) (M) 2021-02-13  KN  
2. 4:14.92 1 s1 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U23 KP Toruń (M) 2021-02-06 LDK!  KNF   KN   SKN  
3. 4:17.17 2 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U23 PM Toruń (M) 2021-02-06  KNF   KN   SKN  
4. 4:20.80 3 s1 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99-10-05 Z/5219/15 U23 MZ Toruń (M) 2021-02-06 LDK!  ZKN   SKN  
5. 4:21.20 7 s BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Ostrava (CZE) (M) 2021-02-03
6. 4:22.13 4 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 Sen PM Toruń (M) 2021-02-06  SKN  
7. 4:24.53 3 s1 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 99-08-29 Z/0543/15 U23 SL Toruń (M) 2021-02-20  KNF   KN  
8. 4:25.70 5 s1 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02-02-14 Z/0096/17 U20 PM Toruń (M) 2021-02-06  KNF   SKN  
9. 4:25.99 1 s2 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 Sen SL Toruń (M) 2021-02-06  KN   SKN  
10. 4:27.68 1 s1 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93-11-16 Z/1520/16 Sen LU Spała (M) 2021-02-06
2000 m K
1. 5:52.26 1 s1 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U23 KP Toruń (1) 2021-01-23 LDK!  KNF   KN   SKN  
2. 5:52.39 2 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U23 PM Toruń (1) 2021-01-23  KNF   KN   SKN  
3. 5:53.63 3 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Toruń (1) 2021-01-23  KN  
4. 5:54.53 4 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 Sen PM Toruń (1) 2021-01-23  SKN  
5. 5:55.88 5 s1 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Toruń (1) 2021-01-23  SKN  
6. 5:56.91 6 s1 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02-02-14 Z/0096/17 U20 PM Toruń (1) 2021-01-23  KNF   SKN  
7. 6:05.63 1 s1 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 92-10-24 Z/4043/11 Sen SL Spała (1) 2021-01-31
8. 6:07.09 7 s1 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 Sen SL Toruń (1) 2021-01-23  KN   SKN  
9. 6:10.57 8 s1 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01-12-20 Z/1567/15 U23 ZP Toruń (1) 2021-01-23  KNF   KN  
10. 6:16.26 1 s1 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 04-02-11 Z/3619/17 U18 SK Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN  
3000 m K
1. 9:13.89 6 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U23 PM Toruń (M) 2021-02-17  KNF   KN   SKN  
2. 9:16.22 7 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Toruń (M) 2021-02-17  KN  
3. 9:18.60 2 s1 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99-09-26 Z/0966/15 U23 LD Toruń (M) 2021-02-21  KNF   KN   SKN  
4. 9:19.32 3 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 Sen PM Toruń (M) 2021-02-21  SKN  
5. 9:21.37 4 s1 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Toruń (M) 2021-02-21
6. 9:23.79 5 s1 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 Sen SL Toruń (M) 2021-02-21  KN   SKN  
7. 9:28.46 1 s1 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań (KS Energetyk PoznańOŚ AZS Poznań) 02-07-15 Z/0256/16 U20 WP Toruń (M) 2021-02-14  ZKN   SKN   OSU  
8. 9:28.86 2 s1 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02-05-10 Z/0442/16 U20 DS Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
9. 9:30.11 3 s1 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-07-11 Z/1313/17 U20 ZP Toruń (M) 2021-02-14  KNF   SKN   OSU  
10. 9:37.18 6 s1 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-11-06 Z/0252/15 U23 KP Toruń (M) 2021-02-21  ZKN  
Mila K
1. 4:35.88 6 s1 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97-06-08 Z/0505/13 Sen WP Fayetteville (2) 2021-02-13
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1. 9.92 1 WIESZTORT Laura AZS-AWF Warszawa 08-08-20 Z/2849/19 U14 MZ Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
2. 10.26 2 e1 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka (GKS Start DługołękaWKS Oleśniczanka Oleśnica) 08-04-13 Z/2436/21 U14 DS Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
3. 10.45 1 e2 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 08-12-21 Z/0127/19 U14 PM Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
4. 10.65 3 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 08-08-02 Z/3917/18 U14 KP Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
5. 10.91 4 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 08-02-20 Z/2330/20 U14 KP Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
6. 10.93 4 e1 MAJ Magdalena RKS Rumia 08-04-10 Z/0628/19 U14 PM Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
7. 11.52 1 s1 KIELING Anna GULKS Barwice 62-04-07 Z/2757/18 Masters ZP Szczecin (2) 2021-01-23
8. 11.60 6 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 08-05-20 Z/5563/18 U14 LB Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
9. 11.61 7 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 09-02-03 Z/0579/18 U14 KP Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
10. 12.58 5 e2 KAPSA Kornelia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 09-09-21 Z/4266/21 U14 SK Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
60 m pł K Mł K
1. 9.10 1 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06-01-08 Z/1548/18 U16 MZ Spała (M) 2021-02-06 LDK!  OSU  
2. 9.22 1 e1 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06-09-26 Z/5442/18 U16 MZ Łódź (1) 2021-01-23 LDK!
3. 9.35 1 ZAJĄC Zuzanna AZS-AWF Katowice 06-11-14 Z/4905/19 U16 SL Łódź (1) 2021-01-23 LDK!
4. 9.54 2 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 06-02-11 Z/4309/17, Z/0013/20 U16 SL Łódź (1) 2021-01-23 LDK!
5. 9.57 1 e3 KLESZNO Maja UKS-MOS Opole 06-04-27 Z/4183/19 U16 OP Łódź (1) 2021-01-23 LDK!  OSU  
6. 9.80 1 s1 PRZYBYŁOWICZ Anastazja STS Pomerania Szczecinek 06-10-14 Z/1780/19 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
7. 9.82 2 s1 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 07-10-09 Z/4909/18 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
8. 9.83 2 e1 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06-04-03 Z/0180/19 U16 MZ Łódź (1) 2021-01-23 LDK!
9. 9.86 1 e2 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 06-01-06 Z/2389/19 U16 OP Spała (M) 2021-02-06 LDK!  OSU  
10. 9.88 1 e1 SZCZEPANIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 06-07-10 Z/0535/20 U16 PK Mielec (1) 2021-01-30 LDK!  OSU  
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1. 8.91 2 w BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 04-08-13 Z/1200/20 U18 WP Apeldoorn (NED) (2) 2020-02-09  ZKN   OSU  
2. 9.04 1 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06-01-08 Z/1548/18 U16 MZ Warszawa (1) 2021-01-31 LDK!  OSU  
3. 9.11 1 s1 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 06-09-30 Z/0749/18 U16 WP Toruń (1) 2021-01-31
4. 9.17 1 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 06-07-09 Z/0642/19 U16 DS Łódź (1) 2021-01-24 LDK!  OSU  
5. 9.26 2 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06-09-26 Z/5442/18 U16 MZ Warszawa (1) 2021-01-31 LDK!
6. 9.27 2 s1 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 06-06-22 Z/4646/19 U16 PM Toruń (1) 2021-01-31
7. 9.34 1 f2 ZAJĄC Zuzanna AZS-AWF Katowice 06-11-14 Z/4905/19 U16 SL Łódź (1) 2021-01-30 LDK!
8. 9.38 1 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06-11-25 Z/0356/18 U16 KP Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
9. 9.46 3 s1 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 06-08-27 Z/2826/19 U16 WP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
10. 9.50 4 s1 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 06-10-04 Z/1042/19 U16 KP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!  OSU  
60 m pł K J Mł K
1. 8.52 1 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04-07-30 Z/1799/17 U18 DS Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2. 8.53 1 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04-08-06 Z/5432/19 U18 WN Toruń (M) 2021-01-30 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3. 8.65 2 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04-07-04 Z/0892/18 U18 LU Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4. 8.67 2 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05-01-25 Z/3464/18 U18 MZ Toruń (M) 2021-01-30 LDK!  ZKN   OSU  
5. 8.71 3 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04-03-24 Z/0743/18 U18 DS Toruń (M) 2021-01-30 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
6. 8.75 2 e2 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04-04-09 Z/2888/15 U18 OP Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
7. 8.77 6 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 04-01-13 Z/4678/17 U18 LB Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN   OSU  
8. 8.81 2 e1 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04-05-26 Z/0742/18 U18 DS Łódź (1) 2021-01-24 LDK!  ZKN   OSU  
9. 8.83 7 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05-08-07 Z/0448/19 U18 PD Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN  
10. 8.90 1 f2 WŁOSZCZYK Liwia UKS Przełaj Żerków 04-06-25 Z/4328/18 U18 WP Toruń (M) 2021-02-14
60 m pł K K
1. 7.96 1 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Toruń (M) 2021-02-20  KN   SKN  
2. 7.98 2 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U23 MZ Toruń (M) 2021-02-20 LDK!  KNF   KN   SKN  
3. 8.18 2 e1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 Sen MA Ostrava (CZE) (M) 2021-02-03  KN  
4. 8.19 1 WĘGIERSKA Angelika Elżbieta KS SPRINTERKI.PL Poznań 94-04-12 Z/1371/20 Sen WP Ancona (ITA) (2) 2021-01-30
5. 8.20 3 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 99-05-15 Z/0536/15 U23 LD Toruń (M) 2021-02-20  KNF   KN   SKN  
6. 8.29 4 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99-07-15 Z/0397/15 U23 KP Toruń (M) 2021-02-20  KNF   KN   SKN  
7. 8.38 1 s1 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 00-08-19 Z/0884/15 U23 MA Toruń (1) 2021-01-18  KNF   KN   SKN  
8. 8.39 1 f2 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 02-06-27 Z/0239/16 U20 MA Toruń (M) 2021-01-30 LDK!  KNF   SKN   OSU  
9. 8.44 1 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99-03-05 Z/4019/15 U23 MZ Spała (M) 2021-02-06  ZKN   SKN  
10. 8.46 3 e3 SKIERKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 00-01-05 Z/4258/15 U23 MZ Toruń (M) 2021-02-20  KNF   KN   SKN  
Wzwyż K
1. 1.85 1 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86-03-22 Z/0793/11 Masters PD Toruń (M) 2021-01-30  KN   SKN  
2. 1.85 1 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01-11-14 Z/2337/16 U23 PK Spała (M) 2021-02-06  KNF   KN   SKN  
3. 1.83 1 w1 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Tallin (EST) (M) 2021-02-07  KNF   KN   SKN  
4. 1.80 2 BORYS Paulina SKLA Sopot 98-05-14 Z/0014/14 Sen PM Toruń (M) 2021-01-30  KN   SKN  
5. 1.80 2 w1 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96-04-09 Z/1714/12 Sen PM Toruń (M) 2021-02-20  KN   SKN  
6. 1.78 1 f2 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 05-06-12 Z/0015/18 U18 PM Toruń (M) 2021-01-30 LDK!  KNF   SKN   OSU  
7. 1.78 3 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98-03-16 Z/0309/14 Sen WP Toruń (M) 2021-02-21
8. 1.74 1 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-08-15 Z/0448/16 U20 PD Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN   OSU  
9. 1.74 5 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź 99-02-04 Z/0636/15 U23 LD Toruń (M) 2021-02-21
10. 1.74 6 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom 94-03-30 Z/3964/11 Sen MZ Toruń (M) 2021-02-21
Tyczka K
1. D.NS 0 BURLIKOWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 02-08-06 Z/3322/16 U20 ZP Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN  
2. 4.20 1 s1 BERNSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93-08-18 Z/0972/19 Sen OP Toruń (1) 2021-01-23  SKN  
3. 4.00 2 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 01-05-30 Z/3600/15 U23 DS Łódź (1) 2021-01-17  KNF   KN   SKN  
4. 4.00 2 TOCKER Michal CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00-12-31 Z/0415/21 U23 KP Toruń (M) 2021-02-12
5. 4.00 1 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03-10-16 Z/3368/15 U20 SL Toruń (M) 2021-02-14  KNF   SKN  
6. 4.00 3 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-08-13 Z/0082/15 U23 KP Toruń (M) 2021-02-20  KNF   KN   SKN  
7. 3.96 12  NICHOLS Lilly SKLA Sopot 06-03-23 Z/3015/20 U16 PM Belton (USA) (2) 2021-01-02  SKN  
8. 3.90 3 s2 KUSY Emilia SKLA Sopot 98-12-09 Z/0016/14 Sen PM Toruń (M) 2021-02-06  SKN  
9. 3.90 2 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02-04-26 Z/3371/15 U20 SL Toruń (M) 2021-02-14  KNF   SKN  
10. 3.80 1 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 04-10-20 Z/1369/18 U18 PM Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
W dal K
1. 6.34 1 ŻEBROWSKA Magdalena AZS-AWF Katowice 96-05-29 Z/0398/12 Sen SL Białystok (1) 2021-02-07  KN   SKN  
2. 6.33 1 GRYSHUTINA Krystina KKL Kielce 92-03-21 Z/2818/20 Sen SK Spała (M) 2021-02-06  SKN  
3. 6.33 1 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03-04-05 Z/3343/17 U20 KP Toruń (M) 2021-02-13  KNF   SKN   OSU  
4. 6.23 1 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95-08-16 Z/3313/11 Sen DS Toruń (1) 2021-01-23  KN   SKN  
5. 6.20 1 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02-05-28 Z/2912/16 U20 WP Toruń (M) 2021-01-30  KNF   SKN   OSU  
6. 6.20 2 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01-01-03 Z/3097/15 U23 WP Toruń (M) 2021-01-30  KNF   KN   SKN  
7. 6.18 2 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96-10-04 Z/0840/12 Sen SK Toruń (M) 2021-02-21  SKN  
8. 6.17 3 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96-03-02 Z/1019/12 Sen WP Toruń (M) 2021-02-21  KN   SKN  
9. 6.15 2 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Warszawa 00-05-31 Z/5585/15 U23 MZ Toruń (1) 2021-01-23  KNF   KN   SKN  
10. 6.09 5 KOŁODZIEJ Ada AZS-AWF Warszawa 95-03-24 Z/0183/12 Sen MZ Toruń (M) 2021-02-21  SKN  
W dal strefa K
1. 4.87 1 f2 MAJCHRZAK Nadia MKS Kusy Szczecin 08-04-14 Z/5751/19 U14 ZP Szczecin (2) 2020-12-12 LDK!
2. 4.81 1 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 07-10-12 Z/5761/19 U16 ZP Szczecin (2) 2020-12-12 LDK!
3. 4.64 1 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 08-04-16 Z/0184/18 U14 KP Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
4. 4.61 2 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 07-07-12 Z/2650/19 U16 ZP Szczecin (2) 2020-12-12 LDK!
5. 4.60 1 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 08-04-15 Z/2780/19 U14 SL Łódź (1) 2021-01-23 LDK!
6. 4.50 2 CHMIELEWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 08-04-26 Z/1153/20 U14 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
7. 4.41 2 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 09-01-06 Z/0485/20 U14 LD Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
8. 4.41 3 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 08-02-17 Z/5239/21 U14 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
9. 4.39 3 ŁAŚ Marta UKS Sprint Przeźmierowo 09-01-07 Z/1132/20 U14 WP Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
10. 4.39 1 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 08-04-27 Z/3685/19 U14 ZP Szczecin (2) 2020-12-19 LDK!
Trójskok K
1. 13.56 1 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96-03-02 Z/1019/12 Sen WP Toruń (M) 2021-02-20  KN   SKN  
2. 13.55 6 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98-06-14 Z/0907/14 Sen LD Toruń (M) 2021-02-17  KN   SKN  
3. 13.40 1 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96-10-04 Z/0840/12 Sen SK Łódź (1) 2021-01-30  SKN  
4. 13.13 1 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98-04-23 Z/0164/14 Sen LD Toruń (M) 2021-01-30
5. 12.92 1 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 03-02-05 Z/2111/17 U20 LB Toruń (M) 2021-02-14  KNF   SKN  
6. 12.73 2 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02-02-16 Z/2140/16 U20 WP Toruń (M) 2021-02-14  KNF   SKN  
7. 12.59 2 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98-04-26 Z/0610/14 Sen LD Toruń (1) 2021-01-23
8. 12.42 4 SZTACHAŃSKA Zuzanna niestowarzyszona 01-12-28 Z/4769/15 U23 Toruń (M) 2021-02-06 LDK!  KNF   KN   SKN  
9. 12.35 1 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99-07-14 Z/0307/15 U23 SL Spała (1) 2021-01-31  KNF   KN   SKN  
10. 12.21 4 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00-03-09 Z/3010/15 U23 WN Toruń (M) 2021-01-30  ZKN  
Wieloskok K
1. 10.72 1 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06-08-29 Z/5013/19 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
2. 9.80 2 WILK Daria LLKS Pomorze Stargard 06-02-07 Z/2929/20 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30
3. 9.74 3 MARENDZIAK Martyna MKS Kusy Szczecin 07-04-24 Z/3290/19 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
4. 9.69 1 MUCHA Martyna AML Słupsk 07-09-03 Z/2345/20 U16 PM Słupsk (1) 2021-02-06 LDK!  OSU  
5. 9.59 4 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 06-06-13 Z/4331/19 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30
6. 9.50 2 MUCHA Michalina AML Słupsk 07-09-03 Z/2343/20 U16 PM Słupsk (1) 2021-02-06 LDK!
7. 9.48 3 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 07-02-23 Z/0782/21 U16 PM Słupsk (1) 2021-02-06 LDK!
8. 8.98 5 LIPIŃSKA Lena MKS Kusy Szczecin 08-10-12 Z/2986/20 U14 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
9. 8.80 6 HERBERT Łucja MKS Kusy Szczecin 06-01-01 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30
10. 8.76 7 DUNAJ Hanna MKS Kusy Szczecin 06-03-08 Z/3312/20 U16 ZP Szczecin (2) 2021-01-30 LDK!
Kula (2) K
1. 12.81 1 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 08-06-09 Z/0692/20 U14 MZ Aleksandrów Łódzki (1) 2021-01-29 LDK!
2. 9.45 1 MICHAŁOWSKA Pola MLKS Nadwiślanin Chełmno 09-09-23 Z/1853/21 U14 KP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
3. 9.37 2 GAWLIK Lena AML Słupsk 08-04-29 Z/4366/20 U14 PM Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
4. 9.19 3 NOWACKA Kinga UKS Wyspiański Szubin 08-06-29 Z/1508/21 U14 KP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
5. 8.82 4 SZYMECZKO Natalia LUKS Start Nakło 09-11-19 Z/2446/21 U14 KP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
6. 8.61 5 SPRYSZYŃSKA Paulina UKS Cyprianka 09-02-28 Z/1002/20 U14 KP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
7. 8.59 6 SPRYSZYŃSKA Karolina UKS Cyprianka 09-02-28 Z/1001/20 U14 KP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
8. 8.58 2 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 08-04-06 Z/2628/21 U14 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2021-01-29
9. 8.03 3 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 08-12-29 Z/2648/21 U14 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2021-01-29 LDK!
10. 7.60 7 ADAMCZYK Małgorzata KM Aktywni Sochaczew 08-01-03 Z/2595/20 U14 MZ Toruń (1) 2021-01-31 LDK!
Kula (3) K
1. 16.66 1 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 04-05-01 Z/2308/17 U18 MZ Warszawa (1) 2021-02-07 LDK!  KNF   SKN  
2. 14.44 2 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 05-02-11 Z/5738/18 U18 PK Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN   OSU  
3. 14.35 3 MARSZELEWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie 04-05-10 Z/0131/19 U18 WN Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4. 14.07 4 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U18 MA Toruń (M) 2021-02-14  KNF   SKN   OSU  
5. 13.72 1 f2 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06-03-24 Z/4914/18 U16 MA Spała (M) 2021-02-06 LDK!
6. 13.55 1 w1 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 04-08-13 Z/1200/20 U18 WP Toruń (M) 2021-02-12  ZKN   OSU  
7. 12.68 1 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 06-09-09 Z/3068/19 U16 WN Toruń (1) 2021-01-24 LDK!  OSU  
8. 12.39 5 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 05-02-04 Z/1553/18 U18 MZ Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN   OSU  
9. 12.32 2 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 05-05-17 Z/1404/18 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2021-01-24 LDK!  OSU  
10. 12.29 2 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 06-01-04 Z/0204/20 U16 WN Toruń (1) 2021-01-24 LDK!  OSU  
Kula (4) K
1. 18.57 1 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96-05-02 Z/1449/12 Sen PD Toruń (M) 2021-02-20  KN   SKN  
2. 17.28 1 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91-05-14 Z/4665/11 Sen LU Spała (M) 2021-02-06  KN   SKN  
3. 16.56 2 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 98-12-02 Z/0073/14 Sen MZ Toruń (M) 2021-02-20  KN   SKN  
4. 16.05 1 RÓŻAŃSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 00-12-22 Z/3814/15 U23 MZ Aleksandrów Łódzki (1) 2021-01-24  KNF   KN   SKN  
5. 15.48 4 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89-03-18 Z/2107/11 Sen WP Toruń (M) 2021-02-20
6. 14.73 5 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98-10-20 Z/0093/14 Sen PM Toruń (M) 2021-02-20  KN   SKN  
7. 14.65 2 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice 00-07-25 Z/2012/17 U23 SL Spała (M) 2021-02-06 LDK!  KNF   KN   SKN  
8. 14.35 3 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96-04-09 Z/1714/12 Sen PM Spała (M) 2021-02-06  KN   SKN  
9. 14.05 7 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01-03-03 Z/4824/15 U23 MZ Toruń (M) 2021-02-20  KNF   KN   SKN  
10. 13.71 1 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02-09-27 Z/0323/16 U20 LU Toruń (M) 2021-02-14 LDK!  ZKN   SKN  
Ciężarek (9) K
1. 8.72 6 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97-03-19 Z/0003/13 Sen DS Akron (USA) (2) 2021-01-22
5-bój K
1. 4442 1 1 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U23 KP Tallin (EST) (M) 2021-02-07  KNF   KN   SKN  
  8.51-1.83-12.35-6.04-2:16.97
2. 4405 3 1 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96-04-09 Z/1714/12 Sen PM Aubiere (FRA) (2) 2021-01-23  KN   SKN  
  8.69-1.79-13.76-6.04-2:20.05
3. 4076 2 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U23 MZ Toruń (M) 2021-02-20  KNF   KN   SKN  
  8.71-1.71-12.80-5.75-2:25.56
4. 3902 3 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01-06-17 Z/1291/15 U23 ZP Toruń (M) 2021-02-20  KNF   KN   SKN  
  8.91-1.68-10.74-5.71-2:21.54
5. 3772 1 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02-09-12 Z/4766/19 U20 WP Toruń (M) 2021-02-12  OSU  
  9.23-1.70-10.86-5.14-2:16.53
6. 3723 2 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U20 LB Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  9.13-1.64-10.79-5.37-2:20.75
7. 3683 5 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 03-04-28 Z/2356/18 U20 MZ Toruń (M) 2021-02-20  KNF   SKN   OSU  
  8.85-1.59-11.76-5.61-2:34.20
8. 3528 7 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 99-05-19 Z/0282/15 U23 PM Toruń (M) 2021-02-20  ZKN  
  9.52-1.59-11.78-5.30-2:28.64
9. 3528 8 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96-06-15 Z/1760/12 Sen DS Toruń (M) 2021-02-20
  8.74-1.62-12.95-5.32-2:53.10
10. 3202 9 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01-11-02 Z/3200/17 U23 PM Toruń (M) 2021-02-20  ZKN   SKN  
  9.00-1.53- 7.59-5.25-2:34.65
5-bój J MŁ K
1. 3825 1 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 04-08-13 Z/1200/20 U18 WP Toruń (M) 2021-02-12  ZKN   OSU  
  8.92-1.61-13.55-5.51-2:30.69
2. 3735 2 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04-03-24 Z/0743/18 U18 DS Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  8.80-1.64-10.93-5.60-2:31.05
3. 3503 3 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04-04-25 Z/3764/17 U18 WP Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  9.09-1.61-11.51-5.41-2:40.91
4. 3270 4 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-08-29 Z/4783/17 U18 OP Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN   OSU  
  9.06-1.52- 9.94-4.82-2:30.07
5. 3024 5 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04-02-09 Z/1142/18 U18 ZP Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN  
  9.43-1.55- 9.01-4.99-2:46.39
6. 2987 6 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-05-25 Z/0851/20 U18 OP Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN   OSU  
  9.71-1.46-10.05-4.93-2:40.27
7. 2920 7 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 05-04-06 Z/0258/18 U18 LD Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN  
  9.48-1.46- 8.86-4.60-2:35.82
8. 2911 8 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 04-09-07 Z/4737/19 U18 MZ Toruń (M) 2021-02-12 LDK!
  9.33-1.34- 9.64-4.90-2:39.21
9. 2906 9 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04-09-29 Z/0403/17 U18 MZ Toruń (M) 2021-02-12 LDK!
  9.90-1.49-11.33-4.67-2:48.80
10. 2849 10 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 Z/4803/18 U18 OP Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN   OSU  
  9.52-1.49- 8.39-4.69-2:43.52
Chód 2 km K
1. 9:31.60 1 s1 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04-04-16 Z/2001/18 U18 LB Spała (1) 2021-01-31 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2. 10:03.83 2 s1 TOMASIK Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 04-11-09 Z/0905/18 U18 SL Spała (1) 2021-01-31  ZKN  
3. 11:00.59 3 s1 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 05-03-17 Z/1517/19 U18 SL Spała (1) 2021-01-31 LDK!  ZKN  
4. 11:24.31 4 s1 GOŁĄBEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 03-11-12 Z/1025/18 U20 SL Spała (1) 2021-01-31  OSU  
5. 11:49.08 5 s1 KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 04-03-12 Z/3704/18 U18 SL Spała (1) 2021-01-31 LDK!  OSU  
6. 11:50.97 6 s1 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-04-15 Z/3058/18 U18 MA Spała (1) 2021-01-31 LDK!
7. 11:51.05 7 s1 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 03-08-03 Z/2923/18 U20 SL Spała (1) 2021-01-31 LDK!  OSU  
8. 12:28.72 1 s1 ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 07-04-26 Z/4582/19 U16 PM Toruń (1) 2020-11-29 LDK!
9. 12:38.24 2 s1 ŻELAZNA Joanna AZS-AWF Gorzów 07-06-15 Z/4390/20 U16 LB Toruń (1) 2020-11-29 LDK!  OSU  
10. 13:26.38 8 s1 WALASZEK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 05-11-08 Z/4182/20 U18 SL Spała (1) 2021-01-31 LDK!  OSU  
Chód 3 km K
1. 12:39.95 1 s1 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96-11-28 Z/0934/12 Sen PK Toruń (M) 2021-02-21  KN   SKN  
2. 13:11.96 2 s1 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 97-06-30 Z/1414/13 Sen MZ Toruń (M) 2021-02-21  KN  
3. 13:37.06 3 s1 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89-03-26 Z/1228/11 Sen PM Toruń (M) 2021-02-21
4. 14:16.88 4 s1 LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95-02-11 Z/5209/15 Sen MA Toruń (M) 2021-02-21
5. 14:26.05 1 s1 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04-04-16 Z/2001/18 U18 LB Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6. 14:32.80 2 s1 WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 05-02-04 Z/1053/18 U18 WP Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN   OSU  
7. 14:38.69 1 s1 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 03-02-07 Z/1239/17 U20 WP Toruń (1) 2021-01-31 LDK!  ZKN   OSU  
8. 14:44.19 3 s1 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 04-09-28 Z/0409/18 U18 PK Toruń (M) 2021-02-12 LDK!  ZKN   OSU  
9. 14:51.34 4 s1 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 04-02-12 Z/2549/18 U18 PM Toruń (M) 2021-02-12  ZKN  
10. 14:51.50 1 s1 BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 03-03-31 Z/0642/17 U20 WP Toruń (M) 2021-02-12  ZKN   OSU  
4x200 m K
1. 1:37.34 1 s1 BAĆMAGA Dominika
PALUCH Justyna
GRYC Anna Maria
PALUCH Paulina
AZS-AWF Warszawa 95-11-21
97-02-28
99-10-16
98-12-03
Sen MZ Toruń (M) 2021-02-21
2. 1:37.67 2 s1 FORKASIEWICZ Agata
LINKIEWICZ Joanna
MIERZYŃSKA Jagoda
CHOJKA Weronika
KS AZS AWF Wrocław 94-01-13
90-05-02
98-08-03
97-06-19
Sen DS Toruń (M) 2021-02-21
3. 1:39.12 3 s1 CUBER Karolina
GAJEWSKA Karolina
GAWORSKA Aleksandra
STRUZIK Alicja
KS AZS AWF Kraków 97-05-20
01-02-14
95-11-07
01-06-09
Sen MA Toruń (M) 2021-02-21
4. 1:39.62 1 s2 ZAPORA Blanka
KASICA Monika
PIETROŃ Monika
FORMELLA Aleksandra
SKLA Sopot 01-11-02
96-02-09
02-02-22
01-10-27
Sen PM Toruń (M) 2021-02-21
5. 1:49.38 3 s2 LENKIEWICZ Magdalena
BUZA Aleksandra
PIECHUTA Aleksandra
MRÓZ Katarzyna Weronika
KS Sprinterzy.com Kraków 00-03-19
98-06-14
89-09-28
98-10-28
Sen MA Toruń (M) 2021-02-21
DNF STEFANOWICZ Magdalena
GUZOWSKA Paulina
BRENDEL Magdalena
ŁOZOWSKA Karolina
AZS-AWF Katowice 00-09-21
00-06-17
00-09-17
99-05-28
U23 SL Toruń (M) 2021-02-21
DQ CIBA Kamila
JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
WINKOWSKA Marcelina
BŁASZYK Wiktoria
OŚ AZS Poznań 95-03-29
95-04-16
98-07-30
96-06-02
Sen WP Toruń (M) 2021-02-21
4x400 m MIX
1. 3:24.15 1 s1 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
ZIMNY Tymoteusz
WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja
OLEJNICZAK Jakub
OŚ AZS Poznań 95-04-16
98-03-14
94-01-08
97-02-27
Sen WP Toruń (M) 2021-02-21
2. 3:26.59 2 s1 MIROSŁAW Cezary
DROZD Wiktoria
HOŁUB Maciej
WASILUK Agata
AZS UMCS Lublin 97-05-08
01-09-20
98-01-30
00-12-07
Sen LU Toruń (M) 2021-02-21
3. 3:27.67 1 s2 MAJEWSKI Jacek
KORZUCH Julia
ŁOZOWSKA Karolina
PAŹDZIERZ Adam
AZS-AWF Katowice 00-04-28
95-12-27
99-05-28
00-09-11
Sen SL Toruń (M) 2021-02-21
4. 3:34.04 3 s1 LAMPART Tomasz
WSOŁEK Aleksandra
CUBER Karolina
WARZECHA Henryk
KS AZS AWF Kraków 98-03-05
01-09-15
97-05-20
96-07-17
Sen MA Toruń (M) 2021-02-21
5. 3:36.95 1 s1 TABORSKI Andrzej
PODWIKA Lena
SITEK Zuzanna
KADYŁO Adam
MKS MOS Wrocław 03-04-24
02-12-12
03-08-08
03-07-07
U20 DS Toruń (M) 2021-02-14
6. 3:40.39 1 s1 MARZYŃSKI Paweł
GOŚCINIAK Marcelina
CZAJKA Olga
CHMIEL Maciej
MKL Jarocin 05-01-04
04-07-12
04-11-22
04-04-23
U18 WP Toruń (M) 2021-02-14
7. 3:40.67 2 s1 FLOREK Mikołaj
CYBULSKA Wiktoria
LIS Aleksandra
GÓRCZYŃSKI Bartosz
KS AZS UWM Olsztyn 04-03-17
04-08-12
04-02-20
04-03-25
U18 WN Toruń (M) 2021-02-14
8. 3:40.71 3 s1 ADAMCIO Dagmara
CEGŁA Kacper
KLAR Oliwia
ZIMNIAK Kacper
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-11-14
04-11-02
05-01-11
04-04-19
U18 WP Toruń (M) 2021-02-14
9. 3:41.05 2 s1 KAWIŃSKI Karol
BENKOWSKA Hanna
PUZIO Dorota
BRZEZIŃSKI Konrad
GKS Start Długołęka 03-03-06
02-10-04
03-04-30
03-09-29
U20 DS Toruń (M) 2021-02-14
10. 3:42.31 4 s1 SENK Dominik
WOŁOWICZ Wiktoria
SŁAWIŃSKA Paulina
MAJCHRZAK Wiktor
AZS-AWFiS Gdańsk 02-03-26
02-09-07
02-12-21
03-05-06
U20 PM Toruń (M) 2021-02-14
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 15.427240848541 sekund