60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.48 | 1 e1 | SUCHOWIECKA Paula | niest. Kraków | 1989 | Masters | MA | Toronto (CAN) (1) | 2024-02-10 | ||||||||||||||||||||
2. | 7.53 | 2 | BORZEWSKA Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/1895/16 | Sen | MA | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
3. | 7.59 | 2 e1 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0239/16 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 7.66 | 2 e1 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/5293/15 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 7.73 | 1 | OKUNEVIČ Kornelija | KS Sprinterzy.com Kraków (Z) | 1999 | Z/1316/21 | Sen | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
6. | 7.78 | 5 e1 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/1799/17 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 8.27 | 1 s30 | KAZEK Ilona | KS Sprinterzy.com Kraków | 1989 | Z/2405/15 | Masters | MA | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
8. | 8.45 | 1 e5 | KOŁACZ-BUCKA Patrycja | KS Sprinterzy.com Kraków | 1987 | Z/5612/23 | Masters | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
9. | 8.50 | 1 s35 | PUZIO Aleksandra | KS Sprinterzy.com Kraków | 1985 | Z/5118/22 | Masters | MA | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
10. | 8.78 | 1 e11 | KANDZIORA Adrianna | KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie | 2003 | U23 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | ||||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 22.68 | 2 s8 | MAŁACZEWSKA Zofia | KS AZS AWF Kraków | 1997 | Sen | MA | Łódź (1) | 2023-12-17 | ||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 24.37 | 2 s1 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/5293/15 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 24.47 | 1 s2 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0239/16 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 24.91 | 1 s2 | GAJEWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/0576/15 | Sen | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
4. | 24.97 | 1 s5 | SUCHOWIECKA Paula | niest. Kraków | 1989 | Masters | MA | Toronto (CAN) (1) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
5. | 25.12 | 1 s4 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/1799/17 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 25.27 | 4 e4 | BORZEWSKA Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/1895/16 | Sen | MA | Toruń (M) | 2024-02-18 | |||||||||||||||||||
7. | 25.40 | 1 s1 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Z/0636/14 | Sen | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | |||||||||||||||||||
8. | 25.92 | 1 s5 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/0065/17 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 26.84 | 4 s1 | HETMAŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0693/16 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 26.89 | 2 s30 | KAZEK Ilona | KS Sprinterzy.com Kraków | 1989 | Z/2405/15 | Masters | MA | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
11. | 27.38 | 4 s3 | HAJDUK Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/2054/18 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
12. | 28.29 | 1 s35 | PUZIO Aleksandra | KS Sprinterzy.com Kraków | 1985 | Z/5118/22 | Masters | MA | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 39.89 | 1 s4 | WSOŁEK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/1746/16 | Sen | MA | Spała (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
2. | 40.02 | 2 s3 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Z/0636/14 | Sen | MA | Spała (1) | 2024-01-21 | |||||||||||||||||||
3. | 41.09 | 3 s2 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/0065/17 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 43.16 | 3 s3 | JACYNO Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/1955/17 | Sen | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
5. | 43.22 | 2 s4 | HETMAŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0693/16 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 55.59 | 3 e1 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Z/0636/14 | Sen | MA | Toruń (M) | 2024-02-17 | |||||||||||||||||||
2. | 57.91 | 2 s4 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/0065/17 | U23 | MA | Spała (1) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 58.47 | 3 s2 | SOWA Oliwia | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/2094/15 | Sen | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 58.58 | 3 s1 | HAJDUK Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/2054/18 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 61.86 | 4 s3 | HETMAŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0693/16 | U23 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:37.95 | 4 s2 | MAŁACZEWSKA Zofia | KS AZS AWF Kraków | 1997 | Sen | MA | Łódź (1) | 2023-12-17 | ||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:33.26 | 2 s1 | SOWA Oliwia | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/2094/15 | Sen | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1:36.31 | 2 s1 | HAJDUK Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/2054/18 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:03.56 | 3 | KOCZANOWA Margarita | KS AZS AWF Kraków | 1999 | Z/0990/18 | Sen | MA | Toruń (M) | 2024-02-18 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 2:08.96 | 4 e2 | SOWA Oliwia | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/2094/15 | Sen | MA | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 2:13.07 | 4 s1 | HAJDUK Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/2054/18 | U23 | MA | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 2:28.77 | 2 s2 | SIEDLARZ Kinga | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0557/16 | U23 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | |||||||||||||||||||
DNF | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Z/0636/14 | Sen | MA | Spała (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:54.45 | 1 s1 | SOWA Oliwia | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/2094/15 | Sen | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 2:56.42 | 1 s1 | OGÓREK Monika | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | 2004 | Z/4801/22 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | ||||||||||||||||||
3. | 2:58.47 | 3 s1 | MAŁEK Monika | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/0509/16 | Sen | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
4. | 3:02.06 | 6 s1 | WĄSIK Maja | KS SportWise Kraków | 2004 | Z/6451/22 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | KN B | ||||||||||||||||||
5. | 3:03.99 | 9 s1 | MAŁEK Emilia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | Z/2637/15 | Sen | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
6. | 3:05.69 | 11 s1 | SIEDLARZ Kinga | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0557/16 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:38.30 | 8 s1 | OGÓREK Monika | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | 2004 | Z/4801/22 | U23 | MA | Toruń (M) | 2024-02-17 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 4:40.37 | 2 s2 | MAŁEK Emilia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | Z/2637/15 | Sen | MA | Spała (1) | 2024-02-10 | |||||||||||||||||||
3. | 4:41.00 | 2 s1 | MAŁEK Monika | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/0509/16 | Sen | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
4. | 4:42.41 | 11 s1 | WĄSIK Maja | KS SportWise Kraków | 2004 | Z/6451/22 | U23 | MA | Toruń (M) | 2024-02-17 | KN B | ||||||||||||||||||
5. | 4:49.73 | 4 s1 | SIEDLARZ Kinga | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0557/16 | U23 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | |||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:03.21 | 13 s1 | WĄSIK Maja | KS SportWise Kraków | 2004 | Z/6451/22 | U23 | MA | Toruń (M) | 2024-02-18 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 10:08.56 | 4 s1 | KICILIŃSKA Paulina | ULKS Lipinki | 2003 | Z/3915/16 | U23 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 10:20.41 | 14 s1 | MAŁEK Emilia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | Z/2637/15 | Sen | MA | Toruń (M) | 2024-02-18 | |||||||||||||||||||
4. | 10:34.96 | 7 s1 | WÓJCIGA Dorota | UKS Gminy Brzeszcze | 1992 | Sen | MA | Linz (AUT) (M) | 2024-02-17 | ||||||||||||||||||||
5. | 17:23.78 | 2 s60 | BEHOUNEK Małgorzata | KS AZS AWF Kraków | 1961 | Z/13438/21 | Masters | MA | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K DzMł (68.6/7.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.02 | 4 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0239/16 | U23 | MA | Toruń (M) | 2024-02-06 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 8.23 | 7 e2 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Z/0137/14 | Sen | MA | Lievin (FRA) (M) | 2024-02-10 | KNS | ||||||||||||||||||
3. | 8.27 | 7 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/5293/15 | U23 | MA | Łódź (M) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 8.28 | 1 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/1799/17 | U23 | MA | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 8.34 | 2 | GAJEWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków | 2001 | Z/0576/15 | Sen | MA | Spała (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.00 | 2 f2 | MIREK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Z/0099/14 | Sen | MA | Wrocław (1) | 2024-02-04 | |||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.66 | 1 | ŚLUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | Z/4528/15 | Sen | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
2. | 5.29 | 4 | KOŁACZ-BUCKA Patrycja | KS Sprinterzy.com Kraków | 1987 | Z/5612/23 | Masters | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
3. | 4.41 | 9 | KANDZIORA Adrianna | KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie | 2003 | U23 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | ||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.85 | 1 f50 | SZCZEPANIK Dorota | KS AZS AWF Kraków | 1969 | Z/1174/22 | Masters | MA | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
2. | 10.82 | 2 f50 | SIEKLIŃSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 21:50.16 | 3 s60 | BEHOUNEK Małgorzata | KS AZS AWF Kraków | 1961 | Z/13438/21 | Masters | MA | Toruń (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
4x200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:39.60 | 2 s1 | BORZEWSKA Zuzanna MARTYNA Katarzyna OLSZAK Maja SIELSKA Alicja |
KS AZS AWF Kraków | 01 98 04 03 |
Sen | MA | Toruń (M) | 2024-02-18 | ||||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:27.95 | 3 s1 | STOLARSKI Jakub MARTYNA Katarzyna KIDOŃ Piotr KOCZANOWA Margarita |
KS AZS AWF Kraków | 00 98 00 99 |
Sen | MA | Toruń (M) | 2024-02-18 | ||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.6065278053284 sekund |