Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.64 | 1 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) | 1999 | Z/0307/15 | U20 | SL | Częstochowa (1) | 2018-05-27 | +0.1 | I | KN KNF SKN | ||||||||||||||||
2. | 12.59 | 1 | KWIECIEŃ Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U20 | ZP | Włocławek (M) | 2018-06-25 | +1.3 | I | KN KNF SKN | |||||||||||||||||
3. | 12.44 | 1 | KRASKA Nicole | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (BKS Bydgoszcz) | 1999 | U20 | KP | Aleksandrów Łódzki (1) | 2018-05-19 | +0.6 | I | KN SKN | |||||||||||||||||
4. | 12.40 | 4 | STRĄCZEK Weronika | KS AZS AWF Wrocław (SSMKS Parasol Wrocław) | 1999 | U20 | DS | Łódź (M) | 2018-05-20 | +1.0 | I | ZKN ZKN SKN | |||||||||||||||||
5. | 12.39 | 2 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U20 | SL | Częstochowa (1) | 2018-05-27 | +0.3 | I | ZKN KNF SKN | |||||||||||||||||
6. | 12.06 | 5 | ŁADA Marta | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | Włocławek (M) | 2018-06-25 | +0.4 | I | ZKN KNF SKN | |||||||||||||||||
7. | 11.89 | 1 | BARGIELSKA Katarzyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska (LKS Narew Kurpiewski Łomża) | 1999 | U20 | LU | Biała Podlaska (1) | 2018-05-12 | +0.5 | II | ZKN | |||||||||||||||||
8. | 11.87 | 1 | CHOMICZ Zuzanna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U20 | ZP | Białogard (1) | 2018-05-05 | +1.5 | II | ZKN | |||||||||||||||||
9. | 11.86 | 2 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków (KS AZS AWF Kraków) | 1999 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2018-05-13 | -0.3 | II | ZKN ZKN | |||||||||||||||||
10. | 11.72 | 0 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U20 | WP | Włocławek (M) | 2018-06-25 | -0.2 | II | ZKN ZKN | |||||||||||||||||
11. | 11.66 | 7 e1 | LACH Jagoda | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | Włocławek (M) | 2018-06-24 | +1.3 | II | ZKN | |||||||||||||||||
12. | 11.55 | 3 f2 | KACZMAREK Zuzanna | KSLZS Kruszwica (LIUKS Kruszwica) | 2000 | Z/1942/15 | U20 | KP | Słubice (M) | 2018-06-10 | -0.9 | II | ZKN ZKN | ||||||||||||||||
13. | 11.53 | 9 e1 | WIELGOSZ Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U20 | KP | Włocławek (M) | 2018-06-24 | -1.1 | II | LDK! | ZKN ZKN | ||||||||||||||||
14. | 11.40 | 2 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | Wrocław (1) | 2018-05-05 | +0.4 | III | ZKN ZKN | |||||||||||||||||
15. | 11.29 | 1 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | Toruń (1) | 2018-06-10 | -1.0 | III | ||||||||||||||||||
16. | 11.28 | 1 | JĘDRZEJCZYK Dominika | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U20 | MZ | Warszawa (1) | 2018-07-20 | 0.0 | III | ||||||||||||||||||
17. | 11.27 | 1 f3 | PABIANEK Angelika | AZS Łódź | 1999 | U20 | LD | Łódź (1) | 2018-05-25 | +0.4 | III | ZKN | |||||||||||||||||
18. | 11.20 | 4 f2 | BYCZKOWSKA Aleksandra | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U20 | PM | Słubice (M) | 2018-06-10 | -1.1 | III | ZKN | |||||||||||||||||
19. | 11.03 | 2 | KUSYK Aleksandra | RKS Łódź | 2000 | U20 | LD | Łódź (1) | 2018-05-13 | +1.8 | III | ||||||||||||||||||
20. | 11.03 | 3 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot | 2000 | U20 | PM | Sopot (1) | 2018-05-26 | +1.6 | III | ZKN | |||||||||||||||||
21. | 11.01 | 8 | JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna | BKS Bydgoszcz | 2000 | U20 | KP | Łódź (M) | 2018-06-03 | +1.3 | III | ZKN | |||||||||||||||||
22. | 10.98 | 18 e1 | ŁASZCZYŃSKA Weronika | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U20 | LB | Włocławek (M) | 2018-06-24 | +0.2 | III | ||||||||||||||||||
23. | 10.90 | 4 | CHAMSKA Hanna | MKS Sambor Tczew | 2000 | U20 | PM | Sopot (1) | 2018-05-26 | +0.6 | III | ZKN | |||||||||||||||||
24. | 10.85 | 6 f2 | ZASADA Klaudia | KS Agros Zamość | 1999 | Z/4707/15 | U20 | LU | Słubice (M) | 2018-06-10 | +0.1 | III | |||||||||||||||||
25. | 10.79 | 4 f2 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | Z/4189/15 | U20 | WP | Poznań (1) | 2018-06-16 | -0.7 | III | ZKN ZKN | ||||||||||||||||
26. | 10.69 | 8 f2 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | LKS MOSiR Sieradz (MULKS Żeromski Sieradz) | 2000 | Z/1958/17 | U20 | LD | Słubice (M) | 2018-06-10 | +1.5 | IV | |||||||||||||||||
27. | 10.59 | 3 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 2000 | U20 | SL | Częstochowa (1) | 2018-05-27 | +0.8 | IV | ||||||||||||||||||
28. | 10.33 | 3 | PIOTROWSKA Ewa | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | Lublin (1) | 2018-05-20 | -0.3 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
29. | 10.18 | 9 f2 | KAZIMIERSKA Wiktoria | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U20 | WP | Słubice (M) | 2018-06-10 | +0.4 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
30. | 8.02 | 2 | SKORUPA Łucja | MKS Unia Hrubieszów | 2000 | U20 | LU | Zamość (1) | 2018-06-10 | +0.2 | -- | ||||||||||||||||||
Trójskok K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.77 | 8 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U20 | WP | Włocławek (M) | 2018-06-25 | +2.3 | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 0.92246294021606 sekund |