1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:50.15 | 5 s1 | POCZWARDOWSKI Jędrzej | MKL Toruń | 2002 | Z/2386/16 | U18 | KP | Gdańsk (M) | 2019-06-08 | II | LDK! | ZKN KNF SKN | ||||||||||||||||
2. | 3:53.40 | 15 s1 | WYDERKA Maciej | KS AZS AWF Katowice (MKS-MOSM Bytom) | 2002 | Z/1315/16 | U18 | SL | Gdańsk (M) | 2019-06-08 | II | LDK! | ZKN ZKN SKN | ||||||||||||||||
3. | 3:55.39 | 1 s2 | KULIK Robert | KS AZS AWF Wrocław (MLKS Echo Twardogóra) | 2002 | Z/0488/17 | U18 | DS | Wrocław (M) | 2019-05-29 | II | LDK! | ROSU ZKN KNF | ||||||||||||||||
4. | 3:57.43 | 3 s2 | JĘDRZEJAK Wiktor | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | Poznań (M) | 2019-07-10 | II | LDK! | ZKN SKN ZKN | |||||||||||||||||
5. | 3:59.22 | 2 s1 | NALEPA Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (MULKS Juvenia Głuchołazy) | 2002 | U18 | OP | Wrocław (1) | 2019-05-11 | II | LDK! | ROSU ZKN ROSU ZKN | |||||||||||||||||
6. | 3:59.56 | 8 s1 | ZIELEŃ Michał | CWKS Resovia Rzeszów (ULKS Technik Trzcinica) | 2002 | Z/3739/16 | U18 | PK | Kraków (M) | 2019-06-22 | II | ||||||||||||||||||
7. | 4:00.45 | 6 s2 | PYTEL Michał | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | Z/1105/15 | U18 | DS | Wrocław (M) | 2019-05-29 | II | KNF SKN ZKN | |||||||||||||||||
8. | 4:00.83 | 4 s2 | ROMBERG Adrian | KS AZS AWF Katowice (MKS-MOSM Bytom) | 2003 | Z/1159/17 | U18 | SL | Poznań (M) | 2019-07-10 | II | LDK! | ZKN ZKN | ||||||||||||||||
9. | 4:02.47 | 5 s2 | KOWALSKI Maciej | OŚ AZS Poznań | 2003 | Z/0605/18 | U18 | WP | Poznań (M) | 2019-07-10 | III | ZKN ZKN | |||||||||||||||||
10. | 4:03.08 | 3 s1 | GADOMSKI Paweł | MKS Hermes Gryfino | 2002 | Z/0311/16 | U18 | ZP | Szczecin (1) | 2019-06-15 | III | ZKN SKN ZKN | |||||||||||||||||
11. | 4:04.16 | 3 s1 | SKALSKI Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk (SKLA Sopot) | 2002 | Z/2827/16 | U18 | PM | Białogard (1) | 2019-06-22 | III | ZKN ZKN | |||||||||||||||||
12. | 4:04.18 | 8 s2 | PIĄTEK Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | Z/1831/18 | U18 | SL | Chorzów (1) | 2019-05-12 | III | LDK! | ZKN ROSU ZKN | ||||||||||||||||
13. | 4:05.00 | 4 s1 | RĄBKOWSKI Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | Szczecin (1) | 2019-06-15 | III | LDK! | ROSU ZKN ROSU | |||||||||||||||||
14. | 4:05.72 | 8 s1 | CITAK Miłosz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2003 | Z/0785/17 | U18 | SL | Chorzów (M) | 2019-06-16 | III | ZKN ZKN | |||||||||||||||||
15. | 4:05.79 | 6 s2 | SALOMONOWSKI Jakub | UKS Iwiczna Nowa Iwiczna | 2002 | Z/1994/19 | U18 | MZ | Poznań (M) | 2019-07-10 | III | LDK! | ZKN | ||||||||||||||||
16. | 4:06.02 | 5 s1 | BELNIAK Damian | KS Agros Zamość | 2002 | Z/0476/16 | U18 | LU | Lublin (M) | 2019-06-16 | III | ZKN | |||||||||||||||||
17. | 4:06.18 | 2 s1 | STRZELCZYK Jakub | UKS Olimp Kozienice | 2003 | Z/3513/17 | U18 | MZ | Radom (1) | 2019-09-15 | III | LDK! | ROSU ZKN SKN | ||||||||||||||||
18. | 4:06.20 | 5 s1 | CACH Łukasz | WMLKS Pomorze Stargard (KL Iskra Białogard) | 2002 | U18 | ZP | Białogard (1) | 2019-06-22 | III | LDK! | ROSU ZKN ROSU ZKN | |||||||||||||||||
19. | 4:06.72 | 1 s1 | RAK Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (LUKS Podium Kup) | 2003 | Z/3466/16 | U18 | OP | Siedlce (1) | 2019-08-29 | III | LDK! | ZKN ROSU ZKN | ||||||||||||||||
20. | 4:07.30 | 6 s1 | FOLGA Bartłomiej | KS Prefbet-Sonarol (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) | 2003 | Z/0984/17 | U18 | PD | Warszawa (1) | 2019-06-08 | III | LDK! | ROSU ZKN ROSU ZKN | ||||||||||||||||
21. | 4:07.77 | 3 s1 | LIKWIARZ Dawid | KS Prefbet-Sonarol (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) | 2002 | U18 | PD | Warszawa (2) | 2019-05-11 | III | LDK! | ROSU ZKN ROSU ZKN | |||||||||||||||||
22. | 4:08.09 | 3 s1 | ADAMCZAK Kacper | KS AZS AWF Wrocław (KS Stal LA Ostrów Wlkp.) | 2003 | Z/1073/18 | U18 | DS | Białogard (1) | 2019-07-19 | III | ZKN ZKN | |||||||||||||||||
23. | 4:08.82 | 1 s2 | POGORZELSKI Konrad | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (ZLKL Zielona Góra) | 2003 | Z/1234/18 | U18 | LB | Nowa Sól (2) | 2019-09-26 | III | LDK! | ZKN | ||||||||||||||||
24. | 4:10.49 | 2 s1 | SZMIT Patryk | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | Z/3933/17 | U18 | DS | Siedlce (1) | 2019-08-29 | III | LDK! | ROSU ZKN ROSU ZKN | ||||||||||||||||
25. | 4:10.59 | 1 s1 | ŻUK Bartosz | MKS Polonia Warszawa (MKS Pogoń Siedlce) | 2003 | U18 | MZ | Biała Podlaska (M) | 2019-06-22 | III | ZKN ZKN | ||||||||||||||||||
26. | 4:10.80 | 3 s3 | ZABAGŁO Paweł | Kraków Athletics Team (Kraków Athletics TeamWKS Wawel Kraków) | 2002 | Z/1440/16 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2019-05-29 | III | LDK! | ZKN ZKN | ||||||||||||||||
27. | 4:11.53 | 3 s1 | CYRANKOWSKI Dominik | LKS Vectra Włocławek | 2003 | Z/0849/16 | U18 | KP | Toruń (1) | 2019-05-18 | III | LDK! | ROSU ZKN ROSU ZKN | ||||||||||||||||
28. | 4:11.74 | 3 s1 | RUMIŃSKI Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | Siedlce (1) | 2019-08-29 | III | LDK! | ZKN | |||||||||||||||||
29. | 4:11.78 | 3 s1 | ŁAKOMIEC Łukasz | KKL Kielce | 2002 | Z/1398/17 | U18 | SK | Łódź (1) | 2019-09-07 | III | ZKN ZKN | |||||||||||||||||
30. | 4:13.19 | 10 s1 | MOSZCZYŃSKI Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | Leszno (1) | 2019-06-08 | IV | LDK! | ROSU ZKN ZKN | |||||||||||||||||
31. | 4:13.30 | 1 s1 | KOMODA Dawid | WMLKS Pomorze Stargard (MKP Myślibórz) | 2003 | Z/1700/18 | U18 | ZP | Złocieniec (1) | 2019-06-01 | IV | LDK! | ROSU ZKN ROSU ZKN | ||||||||||||||||
32. | 4:13.97 | 5 s2 | GALAS Kacper | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | Leszno (1) | 2019-06-08 | IV | LDK! | ROSU | |||||||||||||||||
33. | 4:14.07 | 3 s2 | WITKOWSKI Stanisław | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U18 | SL | Kraków (M) | 2019-06-22 | IV | |||||||||||||||||||
34. | 4:14.19 | 3 s1 | BAKA Jakub | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | Słupsk (1) | 2019-09-15 | IV | LDK! | ROSU ZKN ZKN | |||||||||||||||||
35. | 4:14.30 | 11 s1 | SKÓRKA Dominik | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | Chorzów (M) | 2019-06-16 | IV | LDK! | ROSU ROSU | |||||||||||||||||
36. | 4:14.99 | 5 s3 | SZCZERBA Mikołaj | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | Z/0783/16 | U18 | PM | Gdańsk (M) | 2019-06-08 | IV | LDK! | ROSU ZKN ZKN | ||||||||||||||||
37. | 4:15.04 | 2 s1 | MATWIEJ Miłosz | MLKS Lubusz Barlinek | 2003 | Z/2799/17 | U18 | ZP | Złocieniec (1) | 2019-06-01 | IV | ZKN | |||||||||||||||||
38. | 4:15.07 | 12 s1 | BUCH Filip | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2002 | U18 | SL | Chorzów (M) | 2019-06-16 | IV | ROSU | ||||||||||||||||||
39. | 4:15.24 | 2 s1 | RUDAWSKI Dominik | MKS Truso Elbląg | 2003 | U18 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2019-05-04 | IV | ZKN | ||||||||||||||||||
40. | 4:15.67 | 1 s1 | BODURA Szymon | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | Środa Wielkopolska (1) | 2019-05-05 | IV | ZKN ZKN | ||||||||||||||||||
41. | 4:15.90 | 3 s1 | JAWORSKI Kacper | LKS Stal Mielec | 2003 | U18 | PK | Stalowa Wola (1) | 2019-06-09 | IV | LDK! | ZKN ZKN | |||||||||||||||||
42. | 4:15.93 | 6 s1 | LIPIŃSKI Szymon | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2002 | U18 | SL | Bielsko-Biała (1) | 2019-05-25 | IV | ROSU | ||||||||||||||||||
43. | 4:16.08 | 5 s1 | OCHNIK Adam | KS Polonia Pasłęk | 2002 | Z/4698/19 | U18 | WN | Siedlce (1) | 2019-08-29 | IV | ||||||||||||||||||
44. | 4:16.33 | 7 s2 | WOJDYŁA Dawid | KS Cracovia 1906 Kraków | 2002 | Z/3622/17 | U18 | MA | Kraków (1) | 2019-06-01 | IV | ||||||||||||||||||
45. | 4:16.33 | 3 s1 | MUCHA Michał | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/1001/19 | U18 | MA | Poznań (M) | 2019-07-10 | IV | ||||||||||||||||||
46. | 4:16.35 | 4 s1 | DOBRZAŃSKI Piotr | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | Słupsk (1) | 2019-09-15 | IV | LDK! | ROSU ZKN ZKN | |||||||||||||||||
47. | 4:16.42 | 8 s1 | BAŁASZ Dawid | WMLKS Pomorze Stargard (MLUKS Mokasyn Płoty) | 2003 | U18 | ZP | Białogard (1) | 2019-06-22 | IV | LDK! | ROSU ROSU ZKN | |||||||||||||||||
48. | 4:16.53 | 3 s1 | ŁADNIAK Przemysław | KS Agros Zamość | 2003 | Z/0989/18 | U18 | LU | Biała Podlaska (M) | 2019-06-22 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
49. | 4:17.08 | 5 s2 | KIJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | Z/1870/19 | U18 | OP | Kraków (M) | 2019-06-22 | IV | ||||||||||||||||||
50. | 4:17.58 | 2 s1 | ARENDT Kacper | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | Z/2216/19 | U18 | KP | Toruń (1) | 2019-08-31 | IV | LDK! | ROSU ROSU ZKN | ||||||||||||||||
51. | 4:18.05 | 5 s1 | DZIDECZEK Michał | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | Z/1491/16 | U18 | ZP | Szczecin (1) | 2019-06-15 | IV | LDK! | ROSU ROSU | ||||||||||||||||
52. | 4:18.22 | 6 s1 | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | MKS Inowrocław | 2002 | U18 | KP | Brodnica (1) | 2019-05-26 | IV | |||||||||||||||||||
53. | 4:18.30 | 7 s2 | ZYGMUNT Łukasz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U18 | MA | Kraków (M) | 2019-06-22 | IV | LDK! | ZKN | |||||||||||||||||
54. | 4:18.51 | 3 s1 | GAJDA Michał | WMLKS Pomorze Stargard (KMKL Sztorm Kołobrzeg) | 2003 | Z/0950/18 | U18 | ZP | Złocieniec (1) | 2019-06-01 | IV | LDK! | ROSU ZKN ROSU ZKN | ||||||||||||||||
55. | 4:18.95 | 2 s2 | UŁANOWSKI Lucjan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U18 | KP | Białogard (1) | 2019-06-22 | IV | |||||||||||||||||||
56. | 4:19.01 | 9 s1 | PĄCZKIEWICZ Jakub | KKL Kielce | 2002 | Z/2229/19 | U18 | SK | Lublin (M) | 2019-06-16 | IV | ||||||||||||||||||
57. | 4:19.5 r | 8 s1 | SKIERKOWSKI Paweł | KS AZS AWF Warszawa (AZS-AWF Warszawa) | 2002 | Z/3155/16 | U18 | MZ | Warszawa (1) | 2019-09-08 | -- | ||||||||||||||||||
58. | 4:19.53 | 3 s2 | WIKTOROWICZ Paweł | WMLKS Pomorze Stargard (MLUKS Mokasyn Płoty) | 2002 | U18 | ZP | Białogard (1) | 2019-06-22 | IV | LDK! | ROSU ROSU | |||||||||||||||||
59. | 4:19.55 | 4 s1 | ROGOWSKI Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U18 | PK | Kraków (1) | 2019-06-01 | IV | |||||||||||||||||||
60. | 4:19.60 | 3 s1 | PEC Adrian | SRS Kondycja Piaseczno | 2003 | Z/1876/18 | U18 | MZ | Warszawa (1) | 2019-06-02 | IV | LDK! | ZKN | ||||||||||||||||
61. | 4:19.84 | 4 s1 | RUGAŁA Dominik | ULKS Gryf Rytwiany | 2002 | U18 | SK | Stalowa Wola (1) | 2019-06-09 | IV | |||||||||||||||||||
62. | 4:19.9 r | 10 s1 | ABEL Patryk | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | Słupsk (1) | 2019-05-11 | -- | |||||||||||||||||||
63. | 4:20.18 | 5 s1 | MARSZK Daniel | GKS Cartusia Kartuzy | 2002 | Z/3562/18 | U18 | PM | Słupsk (1) | 2019-09-15 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
64. | 4:20.25 | 4 s1 | ŁĘSKI Bruno | Kraków Athletics Team (MKS-MOSM Bytom) | 2003 | Z/1154/17 | U18 | MA | Chorzów (1) | 2019-05-12 | IV | LDK! | ZKN | ||||||||||||||||
65. | 4:20.35 | 3 s1 | CZAJKA Aleksander | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleUKS-MOS Opole) | 2003 | U18 | OP | Wrocław (1) | 2019-06-01 | IV | LDK! | ||||||||||||||||||
66. | 4:20.42 | 2 s1 | GRABSKI Mateusz | MKLA Łęczyca | 2002 | Z/2155/17 | U18 | LD | Łódź (1) | 2019-05-19 | IV | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||||||||||
67. | 4:20.58 | 10 s2 | MOLCZYK Jakub | MLUKS Tarnów | 2002 | Z/0082/17 | U18 | MA | Kraków (M) | 2019-06-22 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
68. | 4:20.84 | 3 s2 | BŁASZCZYK Kamil | MKS Bank BS Płońsk | 2003 | Z/3056/17 | U18 | MZ | Warszawa (1) | 2019-06-15 | IV | ||||||||||||||||||
69. | 4:21.12 | 5 s1 | KRZYŻANOWSKI Mateusz | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2003 | Z/3703/18 | U18 | LU | Stalowa Wola (1) | 2019-06-09 | IV | ||||||||||||||||||
70. | 4:21.13 | 8 s1 | MACIASZCZYK Michał | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2002 | Z/0870/16 | U18 | WP | Żary (1) | 2019-05-18 | IV | ZKN | |||||||||||||||||
71. | 4:22.03 | 7 s1 | GIERULA Kamil | MLKS Agros Żary | 2003 | Z/5308/18 | U18 | LB | Siedlce (1) | 2019-08-29 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
72. | 4:22.31 | 3 s1 | DURLAK Jakub | ULKS Lipinki | 2003 | U18 | MA | Kraków (1) | 2019-05-18 | -- | LDK! | ZKN | |||||||||||||||||
73. | 4:22.66 | 5 s1 | BARCIK Jakub | KS AZS AWF Kraków (TS Wieliczanka Wieliczka) | 2003 | Z/0074/17 | U18 | MA | Chorzów (1) | 2019-05-12 | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||||||||
74. | 4:22.68 | 4 s2 | CENTKOWSKI Łukasz | LKS Osuchów | 2003 | Z/2697/17 | U18 | MZ | Warszawa (1) | 2019-06-15 | -- | ZKN | |||||||||||||||||
75. | 4:22.97 | 6 s1 | KUROWSKI Marcin | WLKS Nowe Iganie | 2002 | U18 | MZ | Łomża (1) | 2019-06-05 | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||||||||
76. | 4:23.43 | 9 s1 | MAKULEC Adam | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U18 | MZ | Siedlce (1) | 2019-08-29 | -- | |||||||||||||||||||
77. | 4:23.83 | 2 s1 | WIDAWSKI Bazyli | MKS-MOS Katowice | 2003 | U18 | SL | Chorzów (1) | 2019-08-24 | -- | |||||||||||||||||||
78. | 4:23.90 | 3 s1 | MASARSKI Szymon | MUKS SZS Cieszyn | 2002 | U18 | SL | Chorzów (1) | 2019-08-24 | -- | |||||||||||||||||||
79. | 4:23.92 | 3 s1 | TWORSKI Kacper | UKS Lisy Zgierz | 2002 | U18 | LD | Łódź (M) | 2019-06-01 | -- | |||||||||||||||||||
80. | 4:24.57 | 4 s1 | REETZ Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | Toruń (1) | 2019-08-31 | -- | LDK! | ROSU ROSU | |||||||||||||||||
81. | 4:24.67 | 4 s1 | PIETRZYKOWSKI Jakub | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | Kraków (1) | 2019-09-01 | -- | |||||||||||||||||||
82. | 4:25.32 | 1 s1 | ANCUTA Jan | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2002 | Z/3738/17 | U18 | LB | Słubice (1) | 2019-10-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
83. | 4:25.44 | 2 s1 | JANIEC Radosław | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | Z/0972/17 | U18 | LB | Słubice (1) | 2019-10-04 | -- | LDK! | ROSU ROSU | ||||||||||||||||
84. | 4:25.57 | 7 s1 | PAJĄK Aleksander | ULKS Lipinki | 2002 | U18 | MA | Kraków (1) | 2019-05-18 | -- | |||||||||||||||||||
85. | 4:25.66 | 10 s1 | HOŁOWIENKO Marcin | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | Siedlce (1) | 2019-08-29 | -- | |||||||||||||||||||
86. | 4:25.69 | 6 s1 | SEREWIŚ Łukasz | AZS UMCS Lublin | 2002 | U18 | LU | Lublin (1) | 2019-05-18 | -- | |||||||||||||||||||
87. | 4:25.77 | 7 s1 | KONDRAK Piotr | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | Zamość (M) | 2019-06-01 | -- | LDK! | ZKN | |||||||||||||||||
88. | 4:25.89 | 3 s3 | BANASZAK Kacper | KS Stal Pleszew (LKS OSiR Pleszew) | 2003 | U18 | WP | Leszno (1) | 2019-06-08 | -- | |||||||||||||||||||
89. | 4:25.93 | 5 s1 | PREJC Mikołaj | LKS Zorza Gdynia | 2002 | Z/1505/18 | U18 | PM | Białogard (1) | 2019-07-19 | -- | ||||||||||||||||||
90. | 4:26.03 | 8 s1 | KULIK Kamil | SKLA Sopot | 2003 | U18 | PM | Słupsk (1) | 2019-09-15 | -- | |||||||||||||||||||
91. | 4:26.32 | 2 s2 | PIWOŃSKI Jakub | MOSiR Łaziska Górne | 2002 | U18 | SL | Ruda Śląska (1) | 2019-05-18 | -- | |||||||||||||||||||
92. | 4:26.33 | 3 s1 | RÓŻAŃSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo (MKS-MOS Śrem) | 2003 | U18 | WP | Oborniki (1) | 2019-06-22 | -- | ROSU ROSU | ||||||||||||||||||
93. | 4:26.33 | 4 s2 | ŚLIWKA Łukasz | WMLKS Pomorze Stargard (MKS Junior Złocieniec) | 2003 | Z/1890/19 | U18 | ZP | Białogard (1) | 2019-06-22 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
94. | 4:27.11 | 6 s1 | SZYMAŃSKI Dawid | SRS Kondycja Piaseczno | 2003 | Z/1877/18 | U18 | MZ | Piaseczno (M) | 2019-05-31 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
95. | 4:27.79 | 3 s1 | BIZOŃ Karol | MOSM Tychy (MKS-MOS Katowice) | 2002 | Z/2212/19 | U18 | SL | Ruda Śląska (1) | 2019-08-31 | -- | ||||||||||||||||||
96. | 4:28.00 | 7 s1 | BERNAŚ Damian | LKS Znicz Biłgoraj | 2003 | U18 | LU | Lublin (1) | 2019-05-18 | -- | |||||||||||||||||||
97. | 4:28.02 | 8 s1 | ANTOSZ Wiktor | Kraków Athletics Team (MKS Rabka-Zdrój) | 2002 | Z/2707/19 | U18 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2019-05-12 | -- | ZKN | |||||||||||||||||
98. | 4:28.20 | 7 s1 | ŁUKASIK Michał | UKS Olimpia Zabrze | 2002 | U18 | SL | Ruda Śląska (1) | 2019-05-18 | -- | |||||||||||||||||||
99. | 4:28.35 | 3 s1 | KURAS Wojciech | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U18 | DS | Jelenia Góra (1) | 2019-05-25 | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||||||||||
100. | 4:28.36 | 6 s1 | KWIATKOWSKI Arkadiusz | LUKS Orkan Września | 2003 | Z/0410/17 | U18 | WP | Żerków (1) | 2019-05-18 | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||||||||
1500 M nieregulaminowe | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:23.89 | 7 s1 | BANASZAK Kacper | KS Stal Pleszew | 2003 | U18 | WP | Wrocław (1) | 2019-06-23 | ||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.7642641067505 sekund |