60 m M
1. 6.90 1 s2 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Toruń (1) 2019-08-31 -2.0 --  KN   SKN  
2. 7.19 3 s2 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Toruń (1) 2019-08-31 -2.0 --  KN   SKN  
3. 8.60 5 f3 MENDEL Stefan niest. Lublin 08-01-01 U12 LU Łódź (2) 2019-06-16 0.0 --
4. 8.68 6 e1 GRUSZKA Dawid MKS Agros Chełm 06-01-28 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 -2.0 -- LDK!
5. 8.80 7 41 KORNELUK Mirosław KS AZS-AWF Biała Podlaska 62-05-20 Masters LU Toruń (M) 2019-06-15 -2.3 --
100 m M
1. 10.30 1 e3 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +1.7 M  KN   SKN  
2. 10.59 5 e2 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95-05-13 Z/5085/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +1.9 M  SKN  
3. 10.69 1 f2 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02-04-21 Z/0324/16 U18 LU Siedlce (1) 2019-08-29 +1.3 I LDK!  ZKN   SKN  
4. 10.73 4 e1 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +0.6 I  KN   SKN  
5. 10.75 1 e11 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 +0.7 I  ZKN   SKN  
6. 10.86 1 e1 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92-08-13 Z/2533/11 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 +1.6 I
7. 10.88 3 e1 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-17 -0.1 I  KNF   SKN  
8. 10.98 4 f2 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01-01-24 Z/1507/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.9 II
9. 11.01 8 e2 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96-09-04 Z/1476/14 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +1.9 II
10. 11.06 1 e1 MUZYCZUK Dawid KS Agros Zamość 96-06-05 Z/1399/13 Sen LU Warszawa (2) 2019-05-11 +1.1 II
100 M z wiatrem
1. 10.54 1 p1 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95-05-13 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +3.1
2. 10.58 1 f2 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 +3.5
3. 10.61 2 s1 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02-04-21 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.7
4. 10.81 5 s1 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92-08-13 Sen LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.7
5. 10.91 7 p1 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96-09-04 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +3.1
6. 11.00 6 s1 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 94-05-20 Sen LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.7
7. 11.05 2 s2 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01-03-23 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
200 m M
1. 20.88 1 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-25 +1.6 M  KN   SKN  
2. 21.46 4 e1 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95-05-13 Z/5085/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-24 +1.7 I  SKN  
3. 21.52 5 e1 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-24 +1.7 I
4. 21.55 1 s1 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Białogard (1) 2019-07-19 +0.4 I  KN   SKN  
5. 21.61 3 s1 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02-04-21 Z/0324/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 I LDK!  ZKN   SKN  
6. 21.72 1 s1 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 -0.4 I  ZKN  
7. 21.74 2 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 -0.4 I  ZKN  
8. 21.98 1 s1 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92-08-13 Z/2533/11 Sen LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.0 II
9. 22.00 2 s1 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96-09-04 Z/1476/14 Sen LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.0 II
10. 22.15 2 s1 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98-07-29 Z/2285/18 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +1.4 II
200 M z wiatrem
1. 21.30 3 s1 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Sen LU Łódź (M) 2019-05-26 +3.2
2. 21.53 2 s2 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +2.2
3. 21.73 5 s2 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +2.2
4. 22.13 1 s2 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98-07-29 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
300 m M
1. 33.69 1 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --  ZKN  
2. 33.97 3 s1 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --
3. 35.24 1 s1 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01-03-29 Z/0316/16 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!  ZKN   KNF   SKN  
4. 35.47 2 s1 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94-08-20 Z/4811/11 Sen LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
5. 36.11 4 s1 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98-07-29 Z/2285/18 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
6. 36.12 5 s1 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92-08-13 Z/2533/11 Sen LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
7. 36.69 1 s2 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01-01-24 Z/1507/18 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
8. 36.72 6 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
9. 36.90 7 s1 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03-04-11 Z/0031/17 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!  ROSU  
10. 36.95 1 s3 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02-01-08 Z/1403/19 U18 LU Stalowa Wola (1) 2019-09-28 --
300 M pomiar ręczny
1. 33.1 r 1s2 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 U23 LU Lublin (1) 2019-05-18
2. 34.4 r 3s2 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 U23 LU Lublin (1) 2019-05-18
3. 35.6 r 4s2 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18
400 m M
1. 46.63 2 s1 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Bydgoszcz (M) 2019-06-12 M  ZKN  
2. 46.91 1 s2 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Chorzów (M) 2019-06-16 M
3. 47.53 5 s2 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Chorzów (M) 2019-06-16 I  ZKN  
4. 49.21 4 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-17 II  ZKN  
5. 49.44 4 s1 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 Z/0658/14 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 II
6. 49.49 4 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Bochum (GER) (2) 2019-07-25 II
7. 49.76 1 s5 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 II  ZKN  
8. 50.16 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Łódź (1) 2019-06-22 II  ZKN  
9. 50.17 1 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 II
10. 50.34 2 s1 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99-01-22 Z/0519/15 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 II  ZKN  
600 m M
1. 1:19.31 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-10 --  ZKN  
2. 1:19.35 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-10 --  KNF   SKN  
3. 1:20.42 1 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
4. 1:20.76 2 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --
5. 1:24.49 4 s1 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Warszawa (M) 2019-08-15 II LDK!
6. 1:25.64 1 s1 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
7. 1:26.89 1 s2 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02-01-08 Z/1403/19 U18 LU Stalowa Wola (1) 2019-09-28 --
8. 1:28.08 1 s1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
9. 1:29.03 3 s1 KRĘPIŃSKI Artur KS Agros Zamość 04-07-23 Z/2476/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 III
10. 1:29.30 2 s1 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04-09-15 Z/0632/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 III LDK!
800 m M
1. 1:48.99 8 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Gliwice (M) 2019-06-02 I  ZKN  
2. 1:50.99 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 I  ZKN  
3. 1:51.27 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 I  KNF   SKN  
4. 1:55.35 6 s1 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99-01-22 Z/0519/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 II  ZKN  
5. 1:56.01 7 e2 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-03 II
6. 1:57.81 4 s3 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 III
7. 1:57.88 1 s2 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 III
8. 1:58.17 7 s1 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Masters LU Białogard (1) 2019-07-19 III
9. 1:58.42 3 s1 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów (MKS Unia Hrubieszówniest. Olsztyn) 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Warszawa (1) 2019-09-22 III
10. 1:59.11 2 s2 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 III LDK!
1000 m M
1. 2:29.02 1 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --  ZKN  
2. 2:32.10 1 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
3. 2:32.29 2 s1 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
4. 2:33.10 4 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Stalowa Wola (1) 2019-05-11 --
5. 2:33.33 4 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
6. 2:37.87 6 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --  ZKN  
7. 2:39.09 7 s1 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 III LDK!
8. 2:39.80 2 s1 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94-05-19 Z/5089/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-08-15 --
9. 2:40.04 1 s2 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów (MKS Unia Hrubieszówniest. Olsztyn) 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Warszawa (1) 2019-05-12 --
10. 2:46.76 9 s1 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01-08-07 Z/3976/18 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
1500 m M
1. 3:44.61 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Lokeren (BEL) (M) 2019-06-23 I  KNF   SKN  
2. 3:59.63 1 s1 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94-05-19 Z/5089/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-06-23 II
3. 4:01.37 9 s7 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 II  ZKN  
4. 4:01.98 1 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Kutno (M) 2019-07-07 II  ZKN  
5. 4:04.57 5 s1 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Masters LU Warszawa (1) 2019-05-18 III
6. 4:04.72 2 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 III
7. 4:05.49 3 s1 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Z/3912/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-06-08 III
8. 4:06.02 5 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 III  ZKN  
9. 4:08.72 6 s1 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów (MKS Unia Hrubieszówniest. Olsztyn) 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Warszawa (1) 2019-06-29 III
10. 4:16.53 3 s1 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03-11-01 Z/0989/18 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV LDK!
2000 m M
1. 5:42.66 3 s1 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Z/3912/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-08-15 --
2. 6:14.59 1 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 04-07-20 Z/1240/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV LDK!  ROSU  
3. 6:20.71 2 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04-11-01 Z/3004/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V
4. 7:18.65 10 PÓŁTORAK Bartłomiej KS Agros Zamość 05-03-21 Z/1226/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
5. 7:58.37 12 KALINOWSKI Jakub MKS Unia Hrubieszów 05-02-21 Z/4056/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
3000 m M
1. 8:31.14 1 s1 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-06-02 II
2. 8:50.2 r 2 s1 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94-05-19 Z/5089/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-09-08 --
3. 8:52.0 r 3 s1 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Z/3912/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-09-08 --
4. 8:55.48 3 s2 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin 95-01-10 Z/0444/13 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 III
5. 8:55.48 4 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Poznań (M) 2019-07-10 III  ZKN  
6. 9:00.85 4 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Warszawa (1) 2019-06-23 III
7. 9:28.61 5 s1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Warszawa (1) 2019-06-23 IV
8. 9:31.97 4 s1 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03-05-09 Z/0682/18 U18 LU Siedlce (1) 2019-08-29 IV
9. 9:32.83 5 s1 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01-02-16 Z/1728/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV
10. 9:35.14 9 s1 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów (MKS Unia Hrubieszówniest. Olsztyn) 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Warszawa (1) 2019-05-12 --
5000 m M
1. 14:32.32 1 s1 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Piaseczno (M) 2019-05-31 II
2. 15:24.75 6 s1 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94-05-19 Z/5089/11 Sen LU Piaseczno (M) 2019-05-31 III
3. 15:29.46 9 s1 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Z/3912/11 Sen LU Piaseczno (M) 2019-05-31 III
4. 17:17.00 5 s1 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99-11-18 Z/2537/15 U23 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
10000 m M
1. 31:04.10 1 s2 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 93-06-27 Z/0247/11 Sen LU Białogard (M) 2019-04-28 II
Półmaraton M
1. 1:04:57 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-08-31 I
Maraton M
1. 2:23:07 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-04-14 II
2. 2:38:40 GROCHMAL Paweł niest. Lublin 77-01-01 Masters LU Warszawa (M) 2019-04-14 III
3. 2:39:37 JABŁOŃSKI Artur MKS Unia Hrubieszów 81-01-26 Z/2396/17 Masters LU Warszawa (M) 2019-04-14 III
4. 2:40:34 19  CHRUŚCIEL Jacek niest. Lublin 82-01-01 Masters LU Warszawa (1) 2019-09-29 III
5. 2:41:24 RUSZNIAK Paweł niest. Lublin 87-01-01 Sen LU Chorzów (2) 2019-10-06 III
6. 2:42:27 GUZINA Piotr niest. Lublin 75-01-01 Masters LU Rzeszów (2) 2019-10-06 III
7. 2:42:29 MARZEC Wojciech niest. Lublin 90-01-01 Sen LU Warszawa (M) 2019-04-14 III
8. 2:43:02 13  STUBIŃSKI Leszek niest. Lublin 76-01-01 Masters LU Dębno (M) 2019-04-07 III
Mila M
1. 4:19.76 2 s19 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Warszawa (2) 2019-06-09 --
2. 4:27.12 4 s19 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów (MKS Unia Hrubieszówniest. Olsztyn) 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Warszawa (2) 2019-06-09 --
3. 4:29.56 5 s19 KERN Artur MKS Unia Hrubieszów 80-07-12 Z/4762/11 Masters LU Warszawa (2) 2019-06-09 --
4. 5:09.51 2 s3 DAC Marek AZS UMCS Lublin 91-04-09 Sen LU Warszawa (2) 2019-06-09 --
5. 5:26.50 9 s17 STEĆ Stanisław niest. Lublin 65-05-24 Masters LU Warszawa (2) 2019-06-09 --
Bieg 24-godzinny M
DNF KOZYRA Paweł AZS UMCS Lublin 96-08-17 Z/2495/19 Sen LU Supraśl (M) 2019-04-07 --
110 m pł MŁ M
1. 16.89 6 e1 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04-09-13 Z/4518/17 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-22 +0.4 III LDK!  ROSU  
2. 18.51 4 s1 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05-02-01 Z/4984/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 --
3. 20.77 2 s2 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05-08-11 Z/4054/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -0.2 --
110 m pł M (99.1) M
1. 14.53 2 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 Z/2121/17 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.5 II  ZKN  
2. 15.32 1 s1 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.2 II  ZKN  
110 m pł M
1. 13.63 2 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.4 MM  KNF   SKN  
2. 15.81 6 e2 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 -1.5 III
200 m pł M
1. 26.68 1 s2 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.4 -- LDK!  ROSU   ZKN  
2. 26.98 1 s1 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.1 -- LDK!  ROSU  
3. 28.42 3 s2 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05-02-01 Z/4984/18 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-21 -1.2 IV
4. 30.04 2 s1 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 Z/4713/17 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.1 V LDK!
5. 30.44 3 s1 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03-03-31 Z/3950/18 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.1 -- LDK!
6. 34.50 3 s2 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05-08-11 Z/4054/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 0.0 --
400 m pł J MŁ M
1. 56.56 3 f2 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Poznań (M) 2019-07-11 III LDK!  ROSU  
2. 58.93 1 s1 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV LDK!  ROSU   ZKN  
3. 65.90 5 f55 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64-01-19 Z/0154/19 Masters LU Wenecja-Jesolo (ITA) (M) 2019-09-07 --
4. 66.54 4 s3 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03-05-03 Z/0035/17 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 -- LDK!
400 m pł M
1. 52.34 6 p1 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Boras (SWE) (M) 2019-07-20 I  ZKN  
2. 52.66 1 s1 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94-08-20 Z/4811/11 Sen LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 I
3. 55.16 2 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 II
4. 56.36 4 e3 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-03 II
DNF GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 --
3000 m prz M
1. 11:16.52 5 s1 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
2. 12:18.60 3 s1 STEĆ Stanisław niest. Lublin 65-05-24 Masters LU Białystok (M) 2019-06-29 --
DNF ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96-09-04 Z/1476/14 Sen LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --
Wzwyż M
1. 2.15 2 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95-09-06 Z/4112/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-08-17 I
2. 2.06 3 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02-01-13 Z/1443/16 U18 LU Łódź (M) 2019-05-25 II LDK!  KNF   SKN  
3. 1.90 3 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96-05-11 Z/1497/13 Sen LU Lublin (1) 2019-05-18 III
4. 1.82 3 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04-04-19 Z/2233/18 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-21 III
5. 1.80 3 RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 88-01-01 Sen LU Lublin (M) 2019-06-16 --
6. 1.65 1 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04-09-13 Z/4518/17 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 V LDK!  ROSU  
7. 1.55 4 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 Z/4713/17 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -- LDK!
8. 1.55 5 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm 05-11-08 Z/4578/19 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -- LDK!
9. 1.50 17 e2 SATERNUS Szymon niest. Lublin 96-12-16 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 --
10. 1.50 3 KORNELUK Mirosław KS AZS-AWF Biała Podlaska 62-05-20 Masters LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 --
W dal M
1. 7.68 4 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U23 LU Radom (M) 2019-08-25 +1.6 I  ZKN   SKN  
2. 7.03 1 f2 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00-11-13 Z/5232/15 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.2 II  ZKN  
3. 6.80 4 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00-11-11 Z/6090/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +1.0 II  ZKN  
4. 6.76 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00-09-23 Z/6120/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +1.4 III LDK!  ZKN  
5. 6.63 1 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03-03-04 Z/2234/18 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.4 III LDK!  ZKN  
6. 6.33 8 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01-05-01 Z/2791/16 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +0.7 III
7. 6.28 8 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02-12-19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +1.8 IV
8. 6.03 2 RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 88-01-01 Sen LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.3 --
9. 6.01 4 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03-07-15 Z/2232/18 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.9 IV
10. 5.86 1 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99-11-19 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.5 --
W dal M z wiatrem
1. 7.14 2 f2 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00-11-13 U20 LU Warszawa (1) 2019-05-25 +3.6
2. 6.95 3 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00-09-23 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +2.8
3. 6.35 5 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02-12-19 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.1
W dal strefa M
1. 4.98 1 f2 CZAPKA Dawid OLA Lubelskie 08-01-01 U12 LU Łódź (2) 2019-06-16 0.0 -- LDK!
2. 4.84 9 ROZWADOWSKI Miłosz OLA Lubelskie 06-05-29 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
Trójskok M
1. 14.72 3 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00-05-17 Z/2681/17 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 +0.5 II  ZKN  
2. 14.66 4 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00-11-11 Z/6090/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 +0.5 II  ZKN  
3. 12.98 7 e1 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96-05-11 Z/1497/13 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 +1.5 --
4. 11.43 1 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99-11-19 U23 LU Zamość (1) 2019-05-26 0.0 --
5. 9.91 5 KORNELUK Mirosław KS AZS-AWF Biała Podlaska 62-05-20 Masters LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.4 --
Kula (4) M
1. 11.80 7 f70 BOBRZYK Leszek niest. Lublin 48-02-20 Masters LU Wenecja-Jesolo (ITA) (M) 2019-09-09 --
Kula (5) M
1. 13.15 9 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02-06-29 Z/3252/17 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!  ZKN  
2. 12.53 1 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02-07-26 Z/4304/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV
3. 12.09 1 f2 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02-05-11 Z/2593/16 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 -- LDK!
4. 10.46 2 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04-04-06 Z/4523/17 U16 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 -- LDK!  ROSU  
5. 9.42 2 f2 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04-02-08 Z/4515/17 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!  ROSU  
6. 9.21 1 1 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 -- LDK!  ROSU  
7. 8.81 4 f2 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04-09-03 Z/0943/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!  ROSU  
8. 8.46 2 PLESKACZ Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05-05-23 Z/4860/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
9. 6.48 4 f2 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 05-01-01 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02-06-17 Z/3001/16 U18 LU Łęczyca (1) 2019-05-11 --  KNF   SKN  
Kula (6) M
1. 18.12 1 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00-01-11 Z/4325/15 U20 LU Warszawa (1) 2019-05-18 I  KNF   SKN  
2. 14.72 1 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00-02-07 Z/5235/15 U20 LU Łęczyca (1) 2019-05-11 II  ZKN   KNF   SKN  
3. 12.69 2 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02-06-17 Z/3001/16 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 IV  KNF   SKN  
4. 12.41 1 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00-04-28 Z/3909/16 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV  ZKN  
5. 11.18 2 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02-08-21 Z/3606/17 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV
6. 10.92 2 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01-10-20 Z/4725/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 --  ZKN  
Kula (7.26) M
1. 19.25 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 88-12-20 Sen LU Nadderud (NOR) (2) 2019-06-16 M
2. 18.38 1 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98-09-02 Z/0477/14 U23 LU Warszawa (1) 2019-06-23 M  KNF   SKN  
3. 18.26 3 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj 88-04-14 Z/2117/11 Sen LU Puławy (1) 2019-07-06 M
4. 16.03 6 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93-12-15 Z/1411/11 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 I  SKN  
5. 14.48 8 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97-09-01 Z/1642/13 U23 LU Lublin (M) 2019-06-29 II
6. 14.01 2 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00-01-11 Z/4325/15 U20 LU Warszawa (1) 2019-06-23 II  KNF   SKN  
7. 12.53 6 e1 SZCZYRBA Adrian niest. Lublin 96-12-20 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 III
8. 12.01 1 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99-07-17 Z/1852/16 U23 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
9. 9.83 19 e1 KOPIŃSKI Przemysław MKS Olimp Parczew 96-04-11 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 --
10. 8.96 25 e1 KOLASA Karol niest. Lublin 97-07-09 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
Ppal (150) M
1. 38.00 14 STEC Jan LKS Znicz Biłgoraj 07-06-25 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 --
Dysk (1) M
1. 41.97 3 s70 BOBRZYK Leszek niest. Lublin 48-02-20 Masters LU Toruń (M) 2019-03-30 --
2. 40.37 1 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04-04-06 Z/4523/17 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV LDK!  ROSU  
3. 35.71 1 WĄSIEL Józef MKS Unia Hrubieszów 47-04-18 Masters LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
4. 34.14 7 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04-07-09 Z/3678/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V
5. 33.22 4 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04-09-03 Z/0943/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 V LDK!  ROSU  
6. 29.88 1 1 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 -- LDK!  ROSU  
7. 29.86 4 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04-06-05 Z/5264/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
8. 26.80 11 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04-02-08 Z/4515/17 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
9. 26.39 12 KRÓL Szymon AZS UMCS Lublin 05-05-30 Z/5001/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
Dysk (1.5) M
1. 55.08 1 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02-06-17 Z/3001/16 U18 LU Łęczyca (1) 2019-05-11 I  KNF   SKN  
2. 51.40 1 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02-06-29 Z/3252/17 U18 LU Warszawa (1) 2019-09-22 II LDK!  ZKN  
3. 42.68 2 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 III  ZKN  
4. 42.48 2 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02-08-21 Z/3606/17 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
5. 37.76 2 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02-07-26 Z/4304/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV
6. 15.99 4 KORNELUK Mirosław KS AZS-AWF Biała Podlaska 62-05-20 Masters LU Toruń (M) 2019-06-15 --
Dysk (1.75) M
1. 57.72 1 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00-02-07 Z/5235/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 I  ZKN   KNF   SKN  
2. 49.42 4 e2 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00-01-11 Z/4325/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-04 II  KNF   SKN  
3. 48.00 2 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00-04-28 Z/3909/16 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 II  ZKN  
4. 45.44 3 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01-05-29 Z/3002/16 U20 LU Warszawa (1) 2019-05-18 II
5. 43.56 2 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02-06-29 Z/3252/17 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 III LDK!  ZKN  
6. 38.13 1 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01-10-20 Z/4725/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 III  ZKN  
Dysk (2) M
1. 59.44 1 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93-12-15 Z/1411/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-06-29 M  SKN  
2. 52.88 8 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00-02-07 Z/5235/15 U20 LU Radom (M) 2019-08-24 I  ZKN   KNF   SKN  
3. 50.62 1 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 73-04-04 Z/3039/11 Masters LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 I
4. 50.61 4 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98-09-02 Z/0477/14 U23 LU Łódź (M) 2019-05-26 I  KNF   SKN  
5. 44.22 2 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00-04-28 Z/3909/16 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 II  ZKN  
6. 43.36 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 88-12-20 Sen LU Nittedal (NOR) (2) 2019-09-23 II
7. 37.96 6 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97-09-01 Z/1642/13 U23 LU Zamość (M) 2019-06-01 III
8. 35.56 1 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99-06-25 Z/3659/15 U23 LU Warszawa (1) 2019-09-29 III  KNF   SKN  
9. 35.02 1 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99-07-17 Z/1852/16 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 III
10. 27.77 2 WĄSIEL Józef MKS Unia Hrubieszów 47-04-18 Masters LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
Młot (4) M
1. 33.88 1 2 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 06-01-15 Z/3759/19 U14 LU Zamość (2) 2019-10-05 V
Młot (5) M
1. 63.97 1 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02-06-24 Z/3906/16 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 II  ZKN  
2. 62.72 1 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 II  ZKN  
3. 51.64 2 1 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04-06-05 Z/5264/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 III
4. 47.39 4 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02-05-11 Z/2593/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV LDK!
5. 40.40 9 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04-07-09 Z/3678/18 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-22 IV
6. 37.09 3 1 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 V LDK!  ROSU  
7. 32.13 6 1 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 06-01-15 Z/3759/19 U14 LU Zamość (2) 2019-10-05 V
8. 23.48 7 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04-09-03 Z/0943/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
9. 15.87 2 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 05-01-01 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
Młot (6) M
1. 60.67 2 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01-10-20 Z/4725/15 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 I  ZKN  
2. 53.34 2 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02-06-24 Z/3906/16 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 II  ZKN  
3. 51.54 3 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01-01-10 Z/6097/15 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 II  ZKN  
4. 51.50 3 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 II  ZKN  
5. 49.37 11 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01-05-24 Z/3164/16 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 III  ZKN  
6. 48.50 2 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00-11-16 Z/6098/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
7. 39.12 3 1 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04-07-09 Z/3678/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 IV
8. 39.10 4 1 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04-06-05 Z/5264/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 IV
Młot (7.26) M
1. 80.88 1 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89-06-04 Z/3286/11 Sen LU Władysławowo (Cetniewo) (M) 2019-08-03 MM  KN   SKN  
2. 72.32 1 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93-03-30 Z/2769/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-07-05 M  SKN  
3. 63.47 1 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99-06-25 Z/3659/15 U23 LU Warszawa (1) 2019-09-22 I  KNF   SKN  
4. 53.91 4 TUZ Damian KS Agros Zamość 97-07-25 Z/1400/13 U23 LU Warszawa (1) 2019-05-11 II  ZKN  
5. 48.76 1 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01-10-20 Z/4725/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 II  ZKN  
6. 44.61 1 1 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Zamość (2) 2019-10-05 III  ZKN  
7. 42.94 4 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01-01-10 Z/6097/15 U20 LU Puławy (1) 2019-07-06 III  ZKN  
8. 41.32 3 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00-11-16 Z/6098/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
Oszczep (500) M
1. 34.76 7 f70 BOBRZYK Leszek niest. Lublin 48-02-20 Masters LU Toruń (M) 2019-03-25 --
Oszczep (600) M
1. 32.55 4 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
2. 32.16 3 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04-02-01 Z/3830/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 --
3. 28.93 4 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04-02-08 Z/4515/17 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -- LDK!  ROSU  
4. 26.71 6 KARGUL Jakub MKS Agros Chełm 05-06-17 Z/5134/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
5. 25.35 7 KRÓL Szymon AZS UMCS Lublin 05-05-30 Z/5001/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
6. 24.22 3 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04-04-06 Z/4523/17 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 -- LDK!  ROSU  
Oszczep (700) M
1. 58.33 4 e1 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02-08-21 Z/3606/17 U18 LU Poznań (M) 2019-07-10 II
2. 32.93 2 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --  ZKN  
3. 20.56 4 KORNELUK Mirosław KS AZS-AWF Biała Podlaska 62-05-20 Masters LU Toruń (M) 2019-06-15 --
Oszczep (800) M
1. 50.82 2 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01-05-29 Z/3002/16 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 III
2. 50.00 9 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98-05-20 Z/0395/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-29 III
3. 49.32 1 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02-08-21 Z/3606/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 III
4. 35.70 22 e1 WISZNICKI Przemysław niest. Lublin 96-01-25 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 --
5. 35.49 23 e1 JĘDRYS Mateusz niest. Lublin 96-10-07 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 --
6. 33.57 1 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01-10-20 Z/4725/15 U20 LU Kozienice (1) 2019-05-25 --  ZKN  
7. 32.80 25 e1 RZEGOCKI Krzysztof niest. Lublin 95-02-10 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 --
8. 32.06 2 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --  ZKN  
Chód 3 km M
1. 14:01 r 14 + FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  SKN  
Chód 5 km M
1. 21:32 r 4 + FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Mielec (M) 2019-06-22 --  SKN  
2. 25:01.29 1 s1 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-03-04 Z/1243/14 U23 LU Warszawa (1) 2019-05-19 --
Chód 10 km M
1. 42:23.99 3 s1 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Radom (M) 2019-08-24 I  SKN  
2. 50:45.91 2 s3 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-03-04 Z/1243/14 U23 LU Zamość (M) 2019-06-01 III
Chód 20 km M
1. 1:25:03 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Mielec (M) 2019-06-22 M  SKN  
2. 1:53:25 r 5 s2 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-03-04 Z/1243/14 U23 LU Gdańsk (M) 2019-09-07 --
Chód 30 km M
1. 2:19:43 r 15 + FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  SKN  
Chód 50 km M
1. 3:50:41 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 MM  SKN  
4x100 m M
1. 40.57 3 s1 KRUPA Patryk
ADAMSKI Przemysław
JAKÓBCZYK Michał
KOPEĆ Dominik
KS Agros Zamość 02-04-21
96-12-27
95-05-13
95-03-05
Sen LU Radom (M) 2019-08-24 --
2. 50.59 1 KUNACH Filip
MAŁYSKA Bartłomiej
KOS Jakub
TOMASZEWSKI Olaf
AZS UMCS Lublin 05-07-08
04-02-03
04-02-12
05-02-04
U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
3. 51.78 3 JAROSZ Dawid
SKORUPA Bartłomiej
KALINOWSKI Jakub
ŚMIETANKA Jan
MKS Unia Hrubieszów 05-03-31
04-07-23
05-02-21
05-09-21
U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
4x200 m M
1. 1:26.39 1 s1 MIROSŁAW Cezary
JAROS Andrzej
JABRZYŃSKI Michał
HOŁUB Maciej
AZS UMCS Lublin 97-05-08
90-07-19
94-08-20
98-01-30
Sen LU Kraków (M) 2019-06-08 --
DQ WÓJCICKI Kamil
JAKÓBCZYK Mateusz
JANIK Marcin
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamość 00-10-19
00-11-17
01-01-24
00-04-24
U20 LU Kraków (M) 2019-06-08 --
4x400 m M
1. 3:11.45 2 s1 MIROSŁAW Cezary
HOŁUB Maciej
KITLIŃSKI Michał
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 97-05-08
98-01-30
98-05-14
90-07-19
Sen LU Radom (M) 2019-08-25 --
4x400 m MIX
1. 3:24.86 1 s3 MIROSŁAW Cezary
WRONA Alicja
DROZD Wiktoria
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 97-05-08
96-01-11
01-09-20
90-07-19
Sen LU Kraków (M) 2019-06-08 --
2. 3:52.12 3 s1 BIELIŃSKA Weronika
JAKÓBCZYK Mateusz
SZELIGA Martyna
JĘDRUSZCZAK Mikołaj
KS Agros Zamość 01-07-04
00-11-17
03-03-04
02-05-29
U20 LU Radom (1) 2019-09-15 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 50.645706176758 sekund