!!! UWAGA !!! W panelu zawodniczym nowe funkcjonalno軼i. m.in. mo磧iwo嗆 zmiany zdj璚ia do statystyk PZLA, potwierdzanie startu dla wybranych imprez.
 
60 m K
1. 9.42 1 s1 DROZDOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 11 Z/3381/22 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -0.3 -- LDK!
2. 10.05 1 s2 PUGACEWICZ Matylda KS Podlasie Bia造stok 11 Z/14557/21 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.4 -- LDK!
3. 10.17 2 s2 SAWICKA Zofia KS Podlasie Bia造stok 11 Z/14540/21 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.4 -- LDK!
4. 10.28 2 s1 WISZOWATA Julia KS Podlasie Bia造stok 11 Z/5908/21 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -0.3 --
5. 10.68 3 s1 WISZOWATA Amelia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 11 Z/6349/21 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -0.3 -- LDK!
6. 10.97 4 s1 ZALEWSKA Julia UKS Technik August闚 11 Z/3420/22 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -0.3 -- LDK!
7. 11.06 5 s1 BxSZKIEWICZ Aleksandra UKS Technik August闚 12 Z/3421/22 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -0.3 -- LDK!
8. 11.22 6 s1 RADZISZEWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 11 Z/3384/22 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -0.3 -- LDK!
9. 11.60 3 s2 NIECIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 11 Z/14558/21 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.4 -- LDK!
100 m K
1. 12.53 1 s1 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 98 Z/2671/16 Sen PD Bia造stok (1) 2022-05-03 +0.9 II
2. 12.67 1 s6 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 05 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-14 -2.4 II
3. 12.81 2 s1 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 05 Z/0448/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 +0.9 III LDK!  SKN   KN B  
4. 13.10 1 s2 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 05 Z/3243/21 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 +1.9 III
5. 13.13 2 s6 YAKUKHNO Hanna KS Prefbet-Sonarol 05 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-14 -2.4 III
6. 13.14 1 s6 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 08 Z/0010/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.2 III LDK!
7. 13.19 1 s1 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 06 Z/1708/22 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 +0.3 III LDK!
8. 13.24 2 s6 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 07 Z/2309/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.2 IV LDK!
9. 13.35 3 s6 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 07 Z/0611/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.2 IV LDK!
10. 13.38 5 s1 STRZYMI垶KA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 06 Z/2533/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 +0.9 IV LDK!
100 K z wiatrem
1. 11.58 1 s1 GOLA Marlena KS Podlasie Bia造stok 98 Sen PD Suwa趾i (M) 2022-05-15 +2.6
2. 12.19 4 s1 BU堲OWSKA Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 99 Sen PD Suwa趾i (M) 2022-05-15 +2.6
150 m K
1. 17.78 1 s1 GOLA Marlena KS Podlasie Bia造stok 98 Z/1209/14 Sen PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -0.1 --  KN   SKN  
2. 19.04 2 s1 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 98 Z/2671/16 Sen PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -0.1 --
3. 20.04 3 s1 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 07 Z/2309/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -0.1 -- LDK!
4. 20.21 4 s1 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 06 Z/1708/22 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -0.1 -- LDK!
5. 20.45 5 s1 KU映ICKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 04 Z/1717/21 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -0.1 --
6. 20.84 6 s1 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 03 Z/3886/17 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -0.1 -- LDK!  OSU   KN B  
7. 21.46 7 s1 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 07 Z/0687/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -0.1 -- LDK!
200 m K
1. 23.46 2 s1 GOLA Marlena KS Podlasie Bia造stok 98 Z/1209/14 Sen PD Suwa趾i (M) 2022-05-15 +2.0 M  KN   SKN  
2. 26.60 1 s1 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 05 Z/0448/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -0.1 III LDK!  SKN   KN B  
3. 27.02 2 s1 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 05 Z/3243/21 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -0.1 III
4. 27.06 1 s6 YAKUKHNO Hanna KS Prefbet-Sonarol 05 U18 PD Warszawa (1) 2022-05-14 +1.4 III
5. 27.65 1 s1 STRZYMI垶KA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 06 Z/2533/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -1.8 IV LDK!
6. 28.29 2 s1 KU映ICKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 04 Z/1717/21 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -1.8 IV
7. 28.34 1 s2 CZABAN Laura MKS Juvenia Bia造stok 08 Z/0405/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 +0.9 IV
8. 28.95 1 s3 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 05 Z/4193/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 +1.0 --
9. 29.05 4 s1 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 08 Z/1596/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -0.1 V
10. 29.06 3 s1 TOMASZEWSKA Oliwia MKS Juvenia Bia造stok 06 Z/1654/22 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -1.8 --
300 m K
1. 44.79 1 s4 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 07 Z/2309/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 III LDK!
2. 45.40 2 s4 NAZARUK Magdalena KS Parkiet Hajn闚ka 07 Z/1128/20 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 IV LDK!
3. 45.74 1 s1 KALINOWSKA Zuzanna LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 09 Z/0389/20 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 IV LDK!
4. 45.75 3 s4 CZABAN Laura MKS Juvenia Bia造stok 08 Z/0405/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 IV
5. 45.90 4 s4 WYNIMKO Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 08 Z/3872/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 IV LDK!
6. 46.23 2 s1 WASILEWSKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 09 Z/6285/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 IV LDK!
7. 46.30 1 s5 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 07 Z/0687/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 IV LDK!
8. 48.39 1 s2 HOΣBOWICZ Wiktoria UKS Technik August闚 09 Z/5273/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 V LDK!
9. 48.59 2 s5 SOSNOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 08 Z/1637/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 --
10. 49.12 3 s5 SOBUTA Karolina LKS Narew Kurpiewski υm瘸 07 Z/2154/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
400 m K
1. 63.40 1 s1 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Bia造stok 06 Z/4892/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 IV LDK!
2. 65.84 2 s1 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 06 Z/5466/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!  OSU  
3. 66.17 3 s1 LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 05 Z/2267/20 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 -- LDK!  OSU  
4. 67.54 5 s1 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik August闚 06 Z/0208/21 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!  OSU  
5. 69.96 6 s1 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 06 Z/1291/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!  OSU  
600 m K
1. 1:45.12 1 s1 KOL犵A Dominika UKS Technik August闚 07 Z/2358/20 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 IV LDK!  OSU  
2. 1:52.90 3 s1 WYNIMKO Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 08 Z/3872/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
3. 1:54.48 1 s2 WASILEWSKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 09 Z/6285/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
4. 1:56.77 1 s3 JAKUBIAK Kamila UKS Technik August闚 08 Z/5274/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
5. 1:56.86 2 s2 KARCZEWSKA Oliwia UKS Technik August闚 08 Z/5280/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
6. 1:56.87 4 s1 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 09 Z/2413/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
7. 1:56.98 1 s1 ZALEWSKA Lena UKS Technik August闚 09 Z/14455/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
8. 1:57.43 2 s1 DAWIDEJT Oliwia UKS Technik August闚 09 Z/5582/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
9. 1:57.99 5 s1 CZULEWICZ Kamila UKS Technik August闚 08 Z/2412/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!  OSU  
10. 1:58.96 2 s3 OΜWNIUK Amelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 08 Z/0137/20 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
800 m K
1. 2:11.09 4 s3 JELSKA Justyna KS Podlasie Bia造stok 99 Z/1051/15 Sen PD Piaseczno (M) 2022-05-15 II
2. 2:20.69 1 s1 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 05 Z/2313/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 III LDK!  OSU   KN B  
3. 2:30.60 2 s1 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Bia造stok 06 Z/4892/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 IV LDK!
4. 2:37.90 3 s1 JARMOSZKO Gabriela GOKSiT Suchowola 06 Z/0478/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -- LDK!
5. 2:38.62 4 s1 DEMCZUK Natalia MKS Juvenia Bia造stok 04 Z/1955/18 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 --
6. 2:47.22 9 s1 LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 05 Z/2267/20 U18 PD Piaseczno (M) 2022-05-15 -- LDK!  OSU  
7. 2:51.35 5 s1 RADZIEWICZ Barbara GOKSiT Suchowola 04 Z/1682/19 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -- LDK!
DQ OPOLSKA Paulina KS Podlasie Bia造stok () 05 Z/2446/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -- LDK!
1000 m K
1. 3:06.57 1 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 05 Z/2313/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!  OSU   KN B  
2. 3:30.77 1 s2 KARCZEWSKA Oliwia UKS Technik August闚 08 Z/5280/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 V LDK!
3. 3:32.45 2 s2 SCENDO Martyna KS Podlasie Bia造stok 07 Z/3836/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 V LDK!  OSU  
4. 3:32.83 3 s2 JASIONOWSKA Karolina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 07 Z/1757/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
5. 3:37.39 4 JARMOSZKO Gabriela GOKSiT Suchowola 06 Z/0478/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
6. 3:41.44 1 s1 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 09 Z/2413/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
7. 3:41.79 2 s1 ZAMBRZYCKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 09 Z/4685/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
8. 3:47.88 4 s2 CZARNIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 07 Z/4218/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
9. 3:51.84 6 RADZIEWICZ Barbara GOKSiT Suchowola 04 Z/1682/19 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
10. 3:53.05 3 s1 RANIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 10 Z/3202/22 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
1500 m K
1. 4:40.50 2 s1 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 05 Z/4612/19 U18 PD Piaseczno (M) 2022-05-15 II LDK!  OSU   KN B  
3000 m K
1. 9:56.61 1 s1 KARPIUK Ma貪orzata KS Podlasie Bia造stok 03 Z/0431/18 U20 PD Olecko (1) 2022-05-08 II LDK!  KN B  
2. 10:07.40 1 KRAWCZY垶KA Martyna KS Prefbet-Sonarol 04 Z/4033/18 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 II LDK!  SKN   OSU   KN B  
3. 11:30.33 5 s1 WALCZAK Sylwia KS Prefbet-Sonarol 91 Z/6623/21 Sen PD Olecko (1) 2022-05-08 --
DNF LIPSKA Weronika KS Prefbet-Sonarol 05 Z/2267/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!  OSU  
5000 m K
1. 18:14.90 9 b2 KARPIUK Ma貪orzata KS Podlasie Bia造stok 03 Z/0431/18 U20 PD Piaseczno (M) 2022-05-15 II LDK!  KN B  
2. 18:57.57 16 b2 KRAWCZY垶KA Martyna KS Prefbet-Sonarol 04 Z/4033/18 U20 PD Piaseczno (M) 2022-05-15 III LDK!  SKN   OSU   KN B  
10000 m K
1. 36:50.97 1 s2 WICHA Iwona KS Prefbet-Sonarol 87 Z/1806/18 Masters PD Mi璠zyrzecz (M) 2022-04-23 I
2. 41:06.60 11 s2 WALCZAK Sylwia KS Prefbet-Sonarol 91 Z/6623/21 Sen PD Mi璠zyrzecz (M) 2022-04-23 III
3. 41:23.35 14 s2 NAWRAT Monika KS Prefbet-Sonarol 88 Z/1604/20 Sen PD Mi璠zyrzecz (M) 2022-04-23 III
10 km K
1. 33:21 49  JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 94 Z/1252/11 Sen PD Pozna (M) 2022-03-13 --  KN   SKN  
2. 39:59 BYTNER-KWIATKOWSKA Monika KS Prefbet-Sonarol 86 Z/4287/20 Masters PD 鏚 (M) 2022-04-24 --
3. 40:17 441  ZYDORCZAK Iwona KS Prefbet-Sonarol 84 Z/8960/21 Masters PD Pozna (M) 2022-03-13 --
P馧maraton K
1. 1:11:41 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 94 Z/1252/11 Sen PD Paris (FRA) (2) 2022-03-06 MM  KN   SKN  
Maraton K
1. 2:46:11 JAGIELSKA Ewa KS Prefbet-Sonarol 82 Z/1542/14 Masters PD 鏚 (M) 2022-04-24 I
80 p K
1. 14.69 1 s1 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 07 Z/3837/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 0.0 V LDK!  OSU  
2. 15.77 3 s1 KIREJCZUK Zofia KS Podlasie Bia造stok 07 Z/11329/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!  OSU  
3. 16.38 5 s1 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 08 Z/1596/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 0.0 --
80 m p ds K
1. 15.18 1 s1 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 10 Z/1602/22 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.1 --
2. 16.15 2 s1 PUL Justyna KS Podlasie Bia造stok 09 Z/5895/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.1 -- LDK!
3. 16.91 3 s1 MASΜWSKA Klara KS Podlasie Bia造stok 10 Z/14552/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.1 -- LDK!
4. 18.28 4 s1 MACKIEWICZ Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 09 Z/4660/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.1 -- LDK!
5. 18.81 5 s1 WASZCZUK Gabriela KS Podlasie Bia造stok 10 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.1 -- LDK!
100 m p J M K
1. 14.93 1 s1 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 05 Z/0448/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 +0.5 II LDK!  SKN   KN B  
2. 18.62 2 s1 ZACHARZ Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 06 Z/1291/22 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 +0.5 --
3. 19.88 3 s1 JUREWICZ Izabella KS Podlasie Bia造stok 06 Z/13497/21 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 +0.5 --
100 m p K
1. 15.06 1 s1 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 03 Z/3886/17 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 +0.5 II LDK!  OSU   KN B  
300 m p K
1. 54.14 1 s1 WYGNA Monika KS Prefbet-Sonarol 07 Z/13543/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 V LDK!
2. 57.83 2 s1 MLONKA Oliwia LKS Sprinter Siemiatycze 07 Z/3000/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
3. 61.35 3 s1 BARSZCZEWSKA Agata LUKS Ha鎍za Suwa趾i 08 Z/1755/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
4. 65.12 4 s1 KIREJCZUK Zofia KS Podlasie Bia造stok 07 Z/11329/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!  OSU  
400 m p K K
1. 62.49 1 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Bia造stok 99 Z/1051/15 Sen PD Bia造stok (1) 2022-05-13 I
2. 65.80 2 s1 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 05 Z/3243/21 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 II
3. 70.06 3 s1 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Bia造stok 05 Z/0447/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 IV LDK!  OSU   KN B  
4. 71.33 1 s1 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 06 Z/5466/19 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 IV LDK!  OSU  
5. 75.47 2 s1 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik August闚 06 Z/0208/21 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 -- LDK!  OSU  
6. 75.58 5 s1 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 06 Z/1291/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -- LDK!  OSU  
7. 76.88 6 s1 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 05 Z/4193/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 --
1000 m prz K
1. 3:14.97 1 s1 KOL犵A Dominika UKS Technik August闚 07 Z/2358/20 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 II LDK!  OSU  
2. 3:46.04 2 s1 CZULEWICZ Kamila UKS Technik August闚 08 Z/2412/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 V LDK!  OSU  
1500 m prz K
1. 4:46.78 1 s1 KRAWCZY垶KA Martyna KS Prefbet-Sonarol 04 Z/4033/18 U20 PD Olecko (1) 2022-05-08 -- LDK!  SKN   OSU   KN B  
2. 5:12.39 2 s1 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 05 Z/4612/19 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 II LDK!  OSU   KN B  
3. 5:21.46 3 s1 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 05 Z/2313/19 U18 PD Olecko (1) 2022-05-08 III LDK!  OSU   KN B  
Wzwy K
1. 1.55 1 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 09 Z/0139/20 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 III LDK!
2. 1.50 2 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Bia造stok 97 Z/1436/13 Sen PD Bia造stok (1) 2022-05-03 --
3. 1.50 1 f2 BACEWICZ Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 08 Z/1754/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 IV LDK!
4. 1.50 1 KACHNOWSKA Natalia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 06 Z/1692/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 IV LDK!
5. 1.45 2 f2 KUPREWICZ Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 08 Z/1263/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 IV LDK!
6. 1.35 3 KARPOWICZ Natalia GOKSiT Suchowola 06 Z/2235/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
7. 1.35 2 JANKOWSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 06 Z/1586/22 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 --
8. 1.30 2 BIELI垶KA Karolina KS Podlasie Bia造stok 09 Z/4272/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
9. 1.30 3 f2 PUxWSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 08 Z/4777/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
10. 1.25 5 ZACHARZ Wiktoria UKS Czw鏎ka Bia造stok 06 Z/1291/22 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 --
W dal K
1. 5.68 2 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 05 Z/4815/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -1.0 II LDK!  OSU   KN B  
2. 5.35 3 SxBI垶KA Julia KS Podlasie Bia造stok 04 Z/1231/18 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -0.6 III LDK!  OSU   KN B  
3. 5.18 1 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 08 Z/10649/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +1.2 III LDK!  OSU  
4. 4.88 2 SEPKO Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 06 Z/3874/21 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 +0.8 IV LDK!
5. 4.72 3 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 06 Z/1708/22 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 +1.8 -- LDK!
6. 4.59 2 BARAN Anna KS Podlasie Bia造stok 08 Z/5898/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -0.4 V LDK!  OSU  
7. 4.55 6 SOCHO Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 06 Z/2925/22 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 +0.5 --
8. 4.51 5 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 06 Z/5612/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -0.1 -- LDK!
9. 3.94 3 WYNIMKO Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 08 Z/3872/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.6 -- LDK!
10. 3.89 5 玆NDA Nikola LUKS Ha鎍za Suwa趾i 08 Z/1704/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.5 -- LDK!
W dal strefa K
1. 3.60 1 DROZDOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 11 Z/3381/22 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
2. 3.30 2 WISZOWATA Julia KS Podlasie Bia造stok 11 Z/5908/21 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 0.0 --
3. 3.04 3 RADZISZEWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 11 Z/3384/22 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
4. 3.02 4 BxSZKIEWICZ Aleksandra UKS Technik August闚 12 Z/3421/22 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
5. 2.92 5 ZALEWSKA Julia UKS Technik August闚 11 Z/3420/22 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 0.0 -- LDK!
Tr鎩skok K
1. 11.45 1 NAG紑SKA Zofia LKS Narew Kurpiewski υm瘸 03 Z/2525/17 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -0.1 III LDK!  SKN   KN B  
2. 10.60 2 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 06 Z/5612/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -1.7 IV LDK!
Wieloskok K
1. 9.31 1 TARASIEWICZ Weronika KS Podlasie Bia造stok 08 Z/10651/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -0.6 -- LDK!  OSU  
2. 8.99 2 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 07 Z/3837/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -0.4 -- LDK!  OSU  
3. 7.88 3 TUREL Anna KS Podlasie Bia造stok 08 Z/4222/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -0.5 -- LDK!
4. 7.10 4 POPOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 07 Z/1742/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 +0.3 -- LDK!
Kula (2) K
1. 9.19 1 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 09 Z/4282/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
2. 8.23 2 OLESZOW Wioleta KS Parkiet Hajn闚ka 09 Z/14391/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
3. 7.98 3 狹BROWICZ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 10 Z/9836/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
4. 7.23 4 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 09 Z/4280/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
5. 7.23 5 OKUx Martyna KS Podlasie Bia造stok 10 Z/9829/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
6. 7.06 6 DAWIDZIUK Daria KS Parkiet Hajn闚ka 09 Z/0736/22 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
7. 6.79 7 KUKU Edyta GOKSiT Suchowola 09 Z/4605/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
8. 6.18 8 MASΜWSKA Klara KS Podlasie Bia造stok 10 Z/14552/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
9. 6.05 9 ZANIEWSKA Amelia GOKSiT Suchowola 09 Z/4633/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
10. 5.40 11 RAKUS Weronika GOKSiT Suchowola 09 Z/4588/21 U14 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
Kula (3) K
1. 12.78 1 TARASIEWICZ Sylwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 05 Z/1327/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 III  KN B  
2. 9.35 2 JANKOWSKA Ewa UKS Rotmistrz Ciechanowiec 06 Z/13241/21 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 --
3. 9.27 2 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 08 Z/1354/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 V LDK!
4. 9.12 3 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 06 Z/1450/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -- LDK!
5. 9.03 4 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 06 Z/1458/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -- LDK!
6. 9.02 2 KNYSZY垶KA Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 08 Z/4278/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 V LDK!
7. 8.56 4 TUREL Patrycja GOKSiT Suchowola 06 Z/0808/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
8. 7.80 3 MUSZY垶KA Michalina KS Podlasie Bia造stok 08 Z/4281/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
9. 7.58 6 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 07 Z/0038/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
10. 7.23 5 TARASIEWICZ Weronika KS Podlasie Bia造stok 08 Z/10651/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!  OSU  
Kula (4) K
1. 17.09 1 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Bia造stok 96 Z/1449/12 Sen PD S逝psk (1) 2022-05-14 M  KN   SKN  
2. 12.38 2 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Bia造stok 01 Z/1954/15 U23 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 II  KN B  
3. 12.25 3 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 03 Z/1458/20 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 II  SKN   OSU   KN B  
4. 11.88 4 WO昧IAK Dominika KS Podlasie Bia造stok 04 Z/4782/17 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 II LDK!  KN B  
5. 10.78 5 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Bia造stok 03 Z/3135/17 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 III LDK!
6. 9.42 6 MASΜWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 04 Z/1492/18 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 IV LDK!
Ppal (80) K
1. 21.00 1 KOSI垶KA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 11 Z/3382/22 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
2. 19.00 2 SAWICKA Zofia KS Podlasie Bia造stok 11 Z/14540/21 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
3. 15.00 3 PUGACEWICZ Matylda KS Podlasie Bia造stok 11 Z/14557/21 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
4. 12.00 4 NIECIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 11 Z/14558/21 U12 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
Dysk (0.75) K
1. 28.23 1 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 08 Z/1354/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 IV LDK!
2. 27.95 2 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 07 Z/0038/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 V LDK!
3. 23.01 3 TARASIEWICZ Weronika KS Podlasie Bia造stok 08 Z/10651/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!  OSU  
4. 21.52 4 SAKOWICZ Justyna GOKSiT Suchowola 07 Z/2233/20 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
5. 16.76 5 KOWALCZUK Aleksandra GOKSiT Suchowola 08 Z/0041/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
Dysk (1) K
1. 46.98 1 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol 95 Z/2813/11 Sen PD Olecko (1) 2022-05-08 I
2. 34.00 2 WRZESI垶KA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 04 Z/1484/18 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 III
3. 27.01 3 MASΜWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 04 Z/1492/18 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 IV LDK!
4. 22.95 4 MOCZULSKA Angelika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 05 Z/3584/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 --
5. 22.06 5 FRANCISZKOWICZ Ewelina GOKSiT Suchowola 05 Z/0418/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
6. 21.31 7 FIEDORCZYK Ewa GOKSiT Suchowola 05 Z/0599/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
7. 20.97 8 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 06 Z/1450/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
8. 18.52 8 TUREL Patrycja GOKSiT Suchowola 06 Z/0808/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 -- LDK!
9. 16.71 9 PIECHOCI垶KA Oliwia UKS Liceum sportowe υm瘸 05 Z/3672/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 --
Oszczep (500) K
1. 32.03 1 SEPKO Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 06 Z/3874/21 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 IV LDK!
2. 29.42 2 CHREN Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 05 Z/1372/20 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
3. 26.19 3 ZAREMBA Wiktoria UKS Rotmistrz Ciechanowiec 06 Z/13238/21 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 --
4. 25.20 1 KUPREWICZ Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 08 Z/1263/22 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
5. 24.95 2 MUSZY垶KA Michalina KS Podlasie Bia造stok 08 Z/4281/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
6. 21.23 5 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 06 Z/1458/19 U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 -- LDK!
7. 18.93 3 ZEJER Aleksandra LKS Narew Kurpiewski υm瘸 07 Z/2155/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
8. 17.53 4 SADOWSKA Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 08 Z/6087/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
9. 17.50 5 KONSTANCIUK Aleksandra LKS Sprinter Siemiatycze 07 Z/3001/21 U16 PD Bia造stok (1) 2022-05-07 -- LDK!
Oszczep (600) K
1. 51.91 2 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czw鏎ka Bia造stok 02 Z/3069/17 U23 PD Suwa趾i (M) 2022-05-15 I  KNF   KN   SKN  
2. 42.64 1 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Ha鎍za Suwa趾i 03 Z/2544/17 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 II  SKN   KN B  
3. 31.33 2 xGODA Paulina UKS Rotmistrz Ciechanowiec 03 Z/1040/17 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 IV
4. 26.60 1 SEPKO Paulina UKS Czw鏎ka Bia造stok 04 Z/1652/20 U20 PD Bia造stok (1) 2022-05-03 --
4x100 m K
1. 51.59 1 s1 MACIOROWSKA Aleksandra
KASPERUK Aleksandra
KALINOWSKA Kamila
ANTONOWICZ Dominika
KS Podlasie Bia造stok 05
05
05
05
U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 --
2. 54.53 2 s1 SEPKO Weronika
ZACHARZ Wiktoria
PASIECZNIK Marta
ROSZKOWSKA Olga
UKS Czw鏎ka Bia造stok 06
06
06
06
U18 PD Bia造stok (1) 2022-05-13 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska幡ikiem na ikon poka瞠 zmiany klubowe | Klikni璚ie przej軼ie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 21.946171998978 sekund