60 m K
1. 7.63 6 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99-10-05 Z/0652/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  ZKN  
2. 7.66 4 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 00-08-19 Z/0884/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-09  KNF   SKN  
3. 7.92 0 e1 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01-09-30 Z/0903/17 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
4. 7.97 0 e3 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
5. 7.98 0 e2 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 00-09-07 Z/1745/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
6. 8.14 1 e3 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02-12-22 Z/0846/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
7. 8.14 3 f2 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
8. 8.21 1 e2 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01-03-31 Z/0845/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11  ZKN  
9. 8.24 0 e5 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
10. 8.26 3 e1 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13 Z/3056/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
11. 8.26 1 e1 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
12. 8.27 1 e7 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
13. 8.27 4 e8 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
14. 8.30 0 FB KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00-10-20 Z/0419/17 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
15. 8.33 2 e8 BUZA Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 98-06-14 Z/0762/20 U23 MA Toruń (1) 2020-01-26
16. 8.37 1 e12 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05-06-17 Z/3285/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
17. 8.38 1 e5 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89-11-16 Z/2405/15 Sen MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
18. 8.41 0 e1 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04-07-15 Z/3331/19 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
19. 8.44 1 fB SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!
20. 8.50 5 e6 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
21. 8.58 5 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
22. 8.62 5 e1 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-04-18 Z/0266/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
23. 8.65 6 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU   ZKN  
24. 8.70 1 e8 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04-01-20 Z/1423/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
25. 8.75 6 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-12-15 Z/2429/17 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
26. 8.76 1 e14 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-05-23 Z/4191/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08
27. 8.82 2 e4 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
28. 8.84 3 e7 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 08-01-29 Z/5153/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
29. 8.85 4 e16 KUREK Oliwia MLUKS Tarnów 04-03-26 Z/1288/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!
30. 8.89 2 e9 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05-09-07 Z/4993/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
31. 8.90 2 e11 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08-03-10 Z/3274/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
32. 8.95 2 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Warszawa (1) 2019-12-08
33. 8.95 6 e3 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
34. 8.95 1 e6 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06-10-03 Z/3172/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  ROSU  
35. 8.98 6 e4 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U23 MA Łódź (1) 2020-01-11
36. 8.99 4 e10 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 02-12-13 Z/1348/20 U20 MA Łódź (1) 2020-01-11
37. 9.05 3 e7 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
38. 9.05 3 e3 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01-06-25 Z/5981/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
39. 9.08 4 e6 ŁOZIŃSKA Małgorzata MKS Tempo Kęty 06-10-25 Z/0823/20 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
40. 9.08 2 e8 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 05-07-30 Z/1426/20 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
41. 9.11 4 e3 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U14 MA Toruń (1) 2020-01-25
42. 9.17 0 F NIZIOŁEK Łucja WKS Wawel Kraków 06-01-24 Z/5499/19 U16 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
43. 9.17 8 e8 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
44. 9.18 4 e8 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 06-05-07 Z/2614/19 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
45. 9.24 5 e11 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06-02-22 Z/4912/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
46. 9.29 4 e10 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 09-07-28 Z/5152/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
47. 9.36 6 e7 BARAN Marta KS Cracovia 1906 Kraków 04-09-24 Z/1350/20 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11
48. 9.37 8 e4 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 07-05-01 Z/3426/18 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
49. 9.40 4 e5 BURY Maria MKS Tempo Kęty 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
50. 9.44 4 e2 JURCZAK Julia MKS Tempo Kęty 04-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
51. 9.56 7 e6 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08-11-17 Z/3276/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
52. 9.72 5 e8 ŁABRO Tamara KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
53. 9.85 5 e8 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
54. 9.99 5 e9 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 09-07-05 Z/0364/20 U12 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
55. 10.08 5 e2 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
56. 10.15 6 e8 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 05-05-03 Z/1425/20 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11
57. 10.40 6 e8 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
58. 10.79 7 e5 KULIG Klaudia MUKS ILKUS Olkusz 05-06-22 Z/5416/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
150 m K
1. 22.87 3 s3 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U14 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-13 LDK!
200 m K
1. 24.99 2 s4 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 00-08-19 Z/0884/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  KNF   SKN  
2. 25.13 3 s4 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99-10-05 Z/0652/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  ZKN  
3. 25.68 0 s2 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97-05-20 Z/1061/13 Sen MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
4. 26.17 0 s1 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 00-09-07 Z/1745/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
5. 26.43 0 s1 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01-09-30 Z/0903/17 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
6. 26.55 3 e4 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU   ZKN  
7. 26.84 2 s4 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
8. 27.50 2 s15 BUZA Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 98-06-14 Z/0762/20 U23 MA Toruń (1) 2020-01-26
9. 27.59 2 s10 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03-05-18 Z/0083/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
10. 27.64 1 s12 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-04-18 Z/0266/19 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
11. 27.91 3 s11 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-01-11 LDK!
12. 28.48 3 s10 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
13. 29.72 3 s11 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
14. 30.02 1 e14 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Toruń (1) 2020-01-25
15. 31.64 2 e17 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U14 MA Toruń (1) 2020-01-25
16. 32.68 3 s6 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 06-05-07 Z/2614/19 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
17. 33.25 3 s10 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
18. 35.95 2 s11 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 09-07-05 Z/0364/20 U12 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
300 m K
1. 39.94 3 s8 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96-12-04 Z/0698/12 Sen MA Spała (M) 2020-02-09  SKN  
2. 41.59 5 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ZKN  
3. 42.05 1 s7 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 00-09-07 Z/1745/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
4. 43.03 3 s2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Toruń (1) 2020-01-18 LDK!  ZKN  
5. 43.34 1 s1 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
6. 43.54 4 e1 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03-05-18 Z/0083/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
7. 43.60 2 s5 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-04-18 Z/0266/19 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
8. 44.13 4 e3 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
9. 44.93 4 s5 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05-06-17 Z/3285/18 U16 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
10. 45.26 0 s5 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
11. 46.08 3 s4 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
12. 46.96 5 e7 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03-07-17 Z/0572/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!
13. 47.57 0 s4 NIZIOŁEK Łucja WKS Wawel Kraków 06-01-24 Z/5499/19 U16 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
14. 48.67 1 s12 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 02-12-13 Z/1348/20 U20 MA Łódź (1) 2020-01-11
15. 48.72 4 s2 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 05-07-30 Z/1426/20 U16 MA Spała (M) 2020-02-09
16. 60.53 3 s13 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 05-05-03 Z/1425/20 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11
300 K pomiar ręczny
1. 47.8 r 2s2 SIUDUT Katarzyna MLUKS Tarnów 08-01-02 U12 MA Toruń (1) 2019-11-30
400 m K
1. 55.34 0 s2 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków (Z) 99-02-01 Z/0990/18 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02  SKN  
2. 55.75 3 s1 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96-12-04 Z/0698/12 Sen MA Spała (M) 2020-02-15  SKN  
3. 56.18 1 s3 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97-05-20 Z/1061/13 Sen MA Spała (M) 2020-02-15
4. 57.87 4 s2 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98-07-09 Z/0993/14 U23 MA Spała (M) 2020-02-15
5. 59.01 2 s4 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 95-04-13 Z/2054/16 Sen MA Spała (M) 2020-02-15
6. 60.52 4 s2 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
7. 62.14 0 s2 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
8. 64.51 2 s5 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-15 LDK!
9. 64.88 0 s2 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07 Z/0061/17 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
10. 69.35 0 s2 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 02-12-13 Z/1348/20 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
11. 69.71 2 s2 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99-04-12 Z/1548/16 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
600 m K
1. 1:38.35 2 e3 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 1:42.40 7 s1 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-08-18 Z/5229/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
3. 1:45.58 0 s3 WENDT Joanna Kraków Athletics Team (KS Słoneczko Busko Zdrój) 00-02-01 Z/2788/16 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
4. 1:47.43 9 e4 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-05-20 Z/5283/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!
5. 1:48.05 0 s3 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
6. 1:48.68 3 s3 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U23 MA Łódź (1) 2020-01-11
7. 1:51.43 4 s2 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99-04-12 Z/1548/16 U23 MA Łódź (1) 2020-02-02
8. 1:56.42 6 s2 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 06-05-29 Z/1974/19 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
9. 2:09.60 7 s3 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
10. 2:21.05 6 s2 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
DNF BARAN Marta KS Cracovia 1906 Kraków 04-09-24 Z/1350/20 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11
800 m K
1. 2:06.56 1 s1 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków (Z) 99-02-01 Z/0990/18 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  SKN  
2. 2:07.93 3 s1 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Spała (M) 2020-02-15
3. 2:11.40 4 s2 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01-01-16 Z/2094/15 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  KNF   SKN  
4. 2:19.58 0 s PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
5. 2:21.76 0 s SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team 02-09-09 Z/0063/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
6. 2:43.85 3 s1 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99-04-12 Z/1548/16 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
1000 m K
1. 2:46.68 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  SKN  
2. 2:47.32 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
3. 2:59.85 5 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
4. 3:01.31 5 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U20 MA Spała (M) 2020-02-09
5. 3:05.47 1 s2 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-08-18 Z/5229/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU   ZKN  
6. 3:09.70 3 s2 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-06-03 Z/3284/19 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
7. 3:11.06 7 s1 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-11-16 Z/2054/18 U18 MA Łódź (1) 2020-02-02 LDK!  ROSU   ZKN  
8. 3:12.66 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team 02-09-09 Z/0063/16 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
9. 3:14.44 5 s2 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
10. 3:16.34 3 F MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz (LKS Brzezina OsiekLKS Kłos Olkusz) 04-04-16 Z/4872/18 U18 MA Ostrava-Vítkovice (CZE) (2) 2020-01-04 LDK!  ZKN  
11. 3:18.97 7 s2 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01-03-17 Z/1358/16 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
12. 3:21.56 8 s2 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-10-08 Z/3776/17 U16 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
13. 3:41.34 8 s1 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
1500 m K
1. 4:15.94 8 s BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (M) 2020-02-05  SKN  
2. 4:50.93 0 s SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
3. 5:04.16 4 s MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz (LKS Brzezina OsiekLKS Kłos Olkusz) 04-04-16 Z/4872/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
4. 5:15.13 0 s DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
5. 5:19.65 11 s1 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01-03-17 Z/1358/16 U20 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!
6. 5:54.40 6 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-14 LDK!
2000 m K
1. 6:48.24 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz (LKS Brzezina OsiekLKS Kłos Olkusz) 04-04-16 Z/4872/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
2. 7:06.92 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-08-18 Z/5229/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU   ZKN  
3. 7:07.34 15 s1 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ZKN  
4. 7:28.02 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-11-16 Z/2054/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU   ZKN  
5. 7:39.74 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-06-03 Z/3284/19 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1. 9.97 6 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06-10-03 Z/3172/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
2. 10.21 2 e1 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05-06-17 Z/3285/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
3. 11.69 7 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
4. 11.95 4 s1 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 06-05-29 Z/1974/19 U16 MA Mielec (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU  
60 m pł K J Mł K
1. 8.80 5 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ZKN  
2. 9.44 0 FB SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
3. 9.90 2 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU   ZKN  
4. 9.94 0 FB GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04-07-15 Z/3331/19 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
5. 10.01 6 e4 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!
6. 10.15 1 e1 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-04-18 Z/0266/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
7. 10.19 3 e1 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
8. 10.65 4 s2 KUREK Oliwia MLUKS Tarnów 04-03-26 Z/1288/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!
9. 11.74 5 e2 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
60 m pł K K
1. 8.04 1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Łódź (M) 2020-02-11  KNF   SKN  
2. 8.47 6 e1 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 00-08-19 Z/0884/15 U23 MA Łódź (M) 2020-02-11  KNF   SKN  
Wzwyż K
1. 1.62 8 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04-06-14 Z/3049/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15  ZKN  
2. 1.55 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04-07-05 Z/0600/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  ZKN  
3. 1.46 4 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06-10-18 Z/2093/17 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-13 LDK!
4. 1.45 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
5. 1.45 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 04-11-04 Z/4116/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
6. 1.45 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
7. 1.45 GUZ Matylda KS AZS AWF Kraków 03-11-02 Z/0003/17 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
8. 1.40 13 f2 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06-07-28 Z/5667/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
9. 1.40 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 06-01-14 Z/3275/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
10. 1.40 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04-06-09 Z/2280/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
11. 1.35 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
12. 1.30 11  KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
13. 1.20 12 MARKOWICZ Martyna ULKS Lipinki 07-09-21 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
NM DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Warszawa (1) 2019-12-08
Tyczka K
1. 3.21 5 s1 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98-04-27 Z/0099/14 U23 MA Łódź (1) 2020-02-02
W dal K
1. 5.30 1 2 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!  KNF  
2. 5.29 4 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Łódź (1) 2020-02-02 LDK!
3. 5.16 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
4. 5.04 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
5. 5.01 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
6. 4.97 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
7. 4.86 5 2 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!  ROSU  
8. 4.79 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 04-11-04 Z/4116/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
9. 4.61 11  KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01-06-25 Z/5981/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
10. 4.47 10 2 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 04-02-27 Z/3185/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!  ROSU  
11. 4.35 14  STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08-03-10 Z/3274/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
12. 4.22 16  KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05-09-07 Z/4993/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
13. 4.22 17  PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 06-01-14 Z/3275/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
14. 4.10 18  POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06-02-22 Z/4912/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
15. 4.04 15 KAWIORSKA Małgorzata MLUKS Tarnów 05-05-23 Z/4447/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
16. 4.02 20  RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 06-01-05 Z/5413/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
17. 4.00 21  KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
18. 3.85 24  PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08-11-17 Z/3276/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
19. 3.78 25  KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
20. 3.50 32  KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
21. 3.19 34  GANCARCZYK Nikola UKS Gminy Brzeszcze 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
22. 2.95 37  KUKLA Natalia UKS Gminy Brzeszcze 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
W dal strefa K
1. 4.20 3 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Warszawa (1) 2019-12-08
2. 3.98 14 RYBA Gabriela MLUKS Tarnów 07-03-05 Z/2274/19 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
Trójskok K
1. 11.75 1 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-14 LDK!  KNF  
2. 11.02 3 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U20 MA Łódź (1) 2020-02-02
3. 10.90 5 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Łódź (1) 2020-02-02 LDK!
4. 10.34 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!  ROSU  
5. 10.11 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U20 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!
6. 9.13 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 04-02-27 Z/3185/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!  ROSU  
Kula (2) K
1. 9.45 10 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-13 LDK!
Kula (3) K
1. 14.61 4 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16  KNF  
2. 11.53 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-17 Z/1861/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
3. 10.53 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ZKN  
4. 8.08 13 MAZURYK Gabriela MLUKS Tarnów 06-01-01 Z/1144/20 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
5. 6.98 KULIG Laura MUKS ILKUS Olkusz 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
Kula (4) K
1. 8.86 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01-01-30 Z/5982/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
2. 7.62 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 02-06-20 Z/2486/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4x400 m MIX
1. 3:51.10 3 s2 BYDOŃ Oskar
SEREK Katarzyna
SKIMINA Emilia
BARCIK Jakub
KS AZS AWF Kraków 04-01-02
04-08-18
04-02-19
03-11-03
U18 MA Toruń (M) 2020-02-16
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 32.647693157196 sekund