60 m K
1. 7.51 4 e3 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99-10-05 Z/0652/15 U23 MA Toruń (M) 2020-02-29  ZKN  
2. 7.66 4 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 00-08-19 Z/0884/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-09  KNF   SKN  
3. 7.98 0 e2 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 00-09-07 Z/1745/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
4. 8.30 0 FB KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00-10-20 Z/0419/17 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
5. 8.33 2 e8 BUZA Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 98-06-14 Z/0762/20 U23 MA Toruń (1) 2020-01-26
6. 8.38 1 e5 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89-11-16 Z/2405/15 Sen MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
7. 8.74 3 e3 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00-05-04 Z/2375/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
8. 8.75 6 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-12-15 Z/2429/17 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
9. 8.98 6 e4 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U23 MA Łódź (1) 2020-01-11
150 m K
200 m K
1. 24.99 2 s4 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 00-08-19 Z/0884/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  KNF   SKN  
2. 25.13 3 s4 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99-10-05 Z/0652/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  ZKN  
3. 25.68 0 s2 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97-05-20 Z/1061/13 Sen MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
4. 26.17 0 s1 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 00-09-07 Z/1745/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
5. 27.50 2 s15 BUZA Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 98-06-14 Z/0762/20 U23 MA Toruń (1) 2020-01-26
6. 28.32 1 s1 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89-11-16 Z/2405/15 Sen MA Toruń (M) 2020-02-22
300 m K
1. 39.94 3 s8 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96-12-04 Z/0698/12 Sen MA Spała (M) 2020-02-09  SKN  
2. 42.05 1 s7 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 00-09-07 Z/1745/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
400 m K
1. 55.11 3 e1 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97-05-20 Z/1061/13 Sen MA Toruń (M) 2020-02-29
2. 55.34 0 s2 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków (Z) 99-02-01 Z/0990/18 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02  SKN  
3. 55.66 2 e3 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96-12-04 Z/0698/12 Sen MA Toruń (M) 2020-02-29  SKN  
4. 57.87 4 s2 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98-07-09 Z/0993/14 U23 MA Spała (M) 2020-02-15
5. 59.01 2 s4 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 95-04-13 Z/2054/16 Sen MA Spała (M) 2020-02-15
6. 69.71 2 s2 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99-04-12 Z/1548/16 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
600 m K
1. 1:45.58 0 s3 WENDT Joanna Kraków Athletics Team (KS Słoneczko Busko Zdrój) 00-02-01 Z/2788/16 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
2. 1:48.68 3 s3 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U23 MA Łódź (1) 2020-01-11
3. 1:51.43 4 s2 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99-04-12 Z/1548/16 U23 MA Łódź (1) 2020-02-02
800 m K
1. 2:06.56 1 s1 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków (Z) 99-02-01 Z/0990/18 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  SKN  
2. 2:07.93 3 s1 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Spała (M) 2020-02-15
3. 2:43.85 3 s1 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99-04-12 Z/1548/16 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
1000 m K
1. 2:46.68 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  SKN  
2. 2:47.32 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
1500 m K
1. 4:15.94 8 s BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (M) 2020-02-05  SKN  
2. 4:25.05 2 s1 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Toruń (M) 2020-02-29
2000 m K
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
60 m pł K J Mł K
60 m pł K K
1. 8.01 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Liévin (FRA) (M) 2020-02-19  KNF   SKN  
2. 8.47 6 e1 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 00-08-19 Z/0884/15 U23 MA Łódź (M) 2020-02-11  KNF   SKN  
Wzwyż K
1. 1.70 4 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98-04-27 Z/0099/14 U23 MA Toruń (M) 2020-03-01
Tyczka K
1. 3.50 8 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98-04-27 Z/0099/14 U23 MA Toruń (M) 2020-02-29
W dal K
1. 4.95 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94-03-11 Z/0846/11 Sen MA Brzeszcze (2) 2020-02-08
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.82 7 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99-03-16 Z/0725/15 U23 MA Toruń (M) 2020-02-29
2. 10.85 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94-03-11 Z/0846/11 Sen MA Brzeszcze (2) 2020-02-08
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 12.52 2 f50 SZCZEPANIK Dorota KS AZS AWF Kraków 69-10-23 Masters MA Toruń (M) 2020-02-22
Kula (4) K
Chód 3 km K
1. 14:57.75 6 s1 LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95-02-11 Z/5209/15 Sen MA Toruń (M) 2020-02-29
4x200 m K
1. 1:39.18 4 s1 MIĘKIŃSKA Magdalena
KARAŚ Mariola
CUBER Karolina
KIEPURA Monika
KS AZS AWF Kraków 99-10-05
96-12-04
97-05-20
00-08-19
Sen MA Toruń (M) 2020-03-01
4x400 m MIX
1. 3:34.29 3 s1 JURCZYK Mariusz
KARAŚ Mariola
CUBER Karolina
ZIĘBA Szymon
KS AZS AWF Kraków 96-01-10
96-12-04
97-05-20
99-03-16
Sen MA Toruń (M) 2020-03-01
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 9.6002469062805 sekund