60 m K
1. 7.51 4 e3 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99-10-05 Z/0652/15 U23 MA Toruń (M) 2020-02-29  ZKN  
2. 7.66 4 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 00-08-19 Z/0884/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-09  KNF   SKN  
3. 7.98 0 e2 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 00-09-07 Z/1745/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
4. 8.30 0 FB KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00-10-20 Z/0419/17 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
5. 8.33 2 e8 BUZA Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 98-06-14 Z/0762/20 U23 MA Toruń (1) 2020-01-26
6. 8.74 3 e3 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00-05-04 Z/2375/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 8.75 6 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-12-15 Z/2429/17 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
8. 8.98 6 e4 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U23 MA Łódź (1) 2020-01-11
150 m K
200 m K
1. 24.99 2 s4 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 00-08-19 Z/0884/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  KNF   SKN  
2. 25.13 3 s4 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99-10-05 Z/0652/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  ZKN  
3. 26.17 0 s1 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 00-09-07 Z/1745/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
4. 27.50 2 s15 BUZA Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 98-06-14 Z/0762/20 U23 MA Toruń (1) 2020-01-26
300 m K
1. 42.05 1 s7 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 00-09-07 Z/1745/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
400 m K
1. 55.34 0 s2 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków (Z) 99-02-01 Z/0990/18 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02  SKN  
2. 57.87 4 s2 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98-07-09 Z/0993/14 U23 MA Spała (M) 2020-02-15
3. 69.71 2 s2 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99-04-12 Z/1548/16 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
600 m K
1. 1:45.58 0 s3 WENDT Joanna Kraków Athletics Team (KS Słoneczko Busko Zdrój) 00-02-01 Z/2788/16 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
2. 1:48.68 3 s3 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U23 MA Łódź (1) 2020-01-11
3. 1:51.43 4 s2 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99-04-12 Z/1548/16 U23 MA Łódź (1) 2020-02-02
800 m K
1. 2:06.56 1 s1 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków (Z) 99-02-01 Z/0990/18 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  SKN  
2. 2:43.85 3 s1 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99-04-12 Z/1548/16 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
1000 m K
1500 m K
2000 m K
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
60 m pł K J Mł K
60 m pł K K
1. 8.01 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Liévin (FRA) (M) 2020-02-19  KNF   SKN  
2. 8.47 6 e1 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 00-08-19 Z/0884/15 U23 MA Łódź (M) 2020-02-11  KNF   SKN  
Wzwyż K
1. 1.70 4 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98-04-27 Z/0099/14 U23 MA Toruń (M) 2020-03-01
Tyczka K
1. 3.50 8 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98-04-27 Z/0099/14 U23 MA Toruń (M) 2020-02-29
W dal K
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.82 7 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99-03-16 Z/0725/15 U23 MA Toruń (M) 2020-02-29
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
Chód 3 km K
4x200 m K
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 6.8207201957703 sekund