60 m K
1. 7.92 0 e1 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01-09-30 Z/0903/17 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
2. 8.14 1 e3 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02-12-22 Z/0846/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
3. 8.14 3 f2 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4. 8.21 1 e2 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01-03-31 Z/0845/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11  ZKN  
5. 8.95 6 e3 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
6. 8.99 4 e10 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 02-12-13 Z/1348/20 U20 MA Łódź (1) 2020-01-11
7. 9.05 3 e3 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01-06-25 Z/5981/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
150 m K
200 m K
1. 26.43 0 s1 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01-09-30 Z/0903/17 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
2. 27.91 3 s11 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-01-11 LDK!
300 m K
1. 48.67 1 s12 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 02-12-13 Z/1348/20 U20 MA Łódź (1) 2020-01-11
400 m K
1. 60.52 4 s2 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
2. 62.14 0 s2 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
3. 64.88 0 s2 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07 Z/0061/17 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
4. 69.35 0 s2 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 02-12-13 Z/1348/20 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
600 m K
800 m K
1. 2:11.40 4 s2 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01-01-16 Z/2094/15 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  KNF   SKN  
2. 2:21.76 0 s SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team 02-09-09 Z/0063/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
1000 m K
1. 3:01.31 5 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U20 MA Spała (M) 2020-02-09
2. 3:12.66 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team 02-09-09 Z/0063/16 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
3. 3:18.97 7 s2 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01-03-17 Z/1358/16 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
1500 m K
1. 4:50.93 0 s SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
2. 5:19.65 11 s1 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01-03-17 Z/1358/16 U20 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!
2000 m K
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
60 m pł K J Mł K
60 m pł K K
Wzwyż K
Tyczka K
W dal K
1. 5.04 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
2. 5.01 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
3. 4.61 11  KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01-06-25 Z/5981/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.02 3 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U20 MA Łódź (1) 2020-02-02
2. 10.11 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U20 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
1. 8.86 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01-01-30 Z/5982/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
2. 7.62 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 02-06-20 Z/2486/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 5.429300069809 sekund