60 m K
1. 7.97 0 e3 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
2. 8.24 0 e5 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
3. 8.26 1 e1 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
4. 8.27 4 e8 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
5. 8.41 0 e1 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04-07-15 Z/3331/19 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
6. 8.44 1 fB SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!
7. 8.50 5 e6 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
8. 8.58 5 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
9. 8.62 5 e1 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-04-18 Z/0266/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
10. 8.65 6 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU   ZKN  
11. 8.70 1 e8 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04-01-20 Z/1423/16 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
12. 8.76 1 e14 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-05-23 Z/4191/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08
13. 8.85 4 e16 KUREK Oliwia MLUKS Tarnów 04-03-26 Z/1288/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!
14. 9.17 8 e8 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
15. 9.36 6 e7 BARAN Marta KS Cracovia 1906 Kraków 04-09-24 Z/1350/20 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11
16. 9.44 4 e2 JURCZAK Julia MKS Tempo Kęty 04-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
17. 9.55 4 e4 RÓŻAŃSKA Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
18. 9.90 7 e2 OCHAŁ Amelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
19. 10.08 5 e2 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
150 m K
200 m K
1. 26.55 3 e4 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 26.84 2 s4 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
3. 27.59 2 s10 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03-05-18 Z/0083/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
4. 27.64 1 s12 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-04-18 Z/0266/19 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
5. 28.48 3 s10 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
6. 29.72 3 s11 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
300 m K
1. 41.59 5 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ZKN  
2. 43.03 3 s2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Toruń (1) 2020-01-18 LDK!  ZKN  
3. 43.34 1 s1 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
4. 43.54 4 e1 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03-05-18 Z/0083/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
5. 43.60 2 s5 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-04-18 Z/0266/19 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
6. 44.13 4 e3 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
7. 45.26 0 s5 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
8. 46.08 3 s4 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
9. 46.96 5 e7 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03-07-17 Z/0572/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!
400 m K
1. 64.51 2 s5 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-15 LDK!
600 m K
1. 1:38.35 2 e3 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 1:42.40 7 s1 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-08-18 Z/5229/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
3. 1:47.43 9 e4 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-05-20 Z/5283/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!
4. 1:48.05 0 s3 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
DNF BARAN Marta KS Cracovia 1906 Kraków 04-09-24 Z/1350/20 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11
800 m K
1. 2:19.58 0 s PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
1000 m K
1. 2:59.85 5 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
2. 3:05.47 1 s2 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-08-18 Z/5229/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU   ZKN  
3. 3:09.70 3 s2 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-06-03 Z/3284/19 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
4. 3:11.06 7 s1 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-11-16 Z/2054/18 U18 MA Łódź (1) 2020-02-02 LDK!  ROSU   ZKN  
5. 3:14.44 5 s2 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
6. 3:16.34 3 F MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz (LKS Brzezina OsiekLKS Kłos Olkusz) 04-04-16 Z/4872/18 U18 MA Ostrava-Vítkovice (CZE) (2) 2020-01-04 LDK!  ZKN  
7. 3:41.34 8 s1 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
1500 m K
1. 5:04.16 4 s MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz (LKS Brzezina OsiekLKS Kłos Olkusz) 04-04-16 Z/4872/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
2. 5:15.13 0 s DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
3. 5:54.40 6 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-14 LDK!
2000 m K
1. 6:48.24 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz (LKS Brzezina OsiekLKS Kłos Olkusz) 04-04-16 Z/4872/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
2. 7:06.92 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-08-18 Z/5229/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU   ZKN  
3. 7:07.34 15 s1 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ZKN  
4. 7:28.02 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-11-16 Z/2054/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU   ZKN  
5. 7:39.74 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-06-03 Z/3284/19 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
60 m pł K J Mł K
1. 8.80 5 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ZKN  
2. 9.44 0 FB SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
3. 9.90 2 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU   ZKN  
4. 9.94 0 FB GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04-07-15 Z/3331/19 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
5. 10.01 6 e4 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!
6. 10.15 1 e1 PUDLIK Patrycja KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-04-18 Z/0266/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
7. 10.19 3 e1 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
8. 10.63 2 s1 KUREK Oliwia MLUKS Tarnów 04-03-26 Z/1288/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
9. 11.29 3 s1 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
60 m pł K K
Wzwyż K
1. 1.62 8 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04-06-14 Z/3049/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15  ZKN  
2. 1.55 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04-07-05 Z/0600/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  ZKN  
3. 1.45 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
4. 1.45 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 04-11-04 Z/4116/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
5. 1.45 GUZ Matylda KS AZS AWF Kraków 03-11-02 Z/0003/17 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
6. 1.40 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04-06-09 Z/2280/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
Tyczka K
W dal K
1. 5.30 1 2 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!  KNF  
2. 5.29 4 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Łódź (1) 2020-02-02 LDK!
3. 5.16 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
4. 4.86 5 2 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!  ROSU  
5. 4.79 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 04-11-04 Z/4116/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
6. 4.47 10 2 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 04-02-27 Z/3185/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!  ROSU  
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.75 1 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-14 LDK!  KNF  
2. 10.90 5 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Łódź (1) 2020-02-02 LDK!
3. 10.34 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!  ROSU  
4. 9.13 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 04-02-27 Z/3185/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!  ROSU  
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 14.61 4 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16  KNF  
2. 11.53 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-17 Z/1861/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
3. 10.53 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ZKN  
Kula (4) K
Chód 3 km K
4x200 m K
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 15.746434926987 sekund