60 m K
1. 8.16 1 f3 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
2. 8.18 2 f3 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05-06-17 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
3. 8.26 3 e1 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13 Z/3056/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
4. 8.64 4 f3 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 05-07-30 Z/1426/20 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
5. 8.68 2 e7 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
6. 8.69 1 e6 PALICHLEB Julia UKS Polfin Oświęcim 05-04-22 Z/4835/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 8.71 2 e8 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
8. 8.87 1 e5 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05-09-07 Z/4993/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
9. 8.87 1 e5 KASZTULSKA Antonina SKS Kusy Kraków 06-08-30 Z/2586/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
10. 8.92 3 e6 ŁOZIŃSKA Małgorzata MKS Tempo Kęty 06-10-25 Z/0823/20 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
11. 8.95 1 e6 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06-10-03 Z/3172/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  ROSU  
12. 8.96 3 e8 CIAŚ Kaja Anna UKS Gimpel Nowy Targ 06-02-18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
13. 9.00 3 e7 JARZYNA Karolina UKS Polfin Oświęcim 06-07-26 Z/5516/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
14. 9.05 2 e4 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 06-05-07 Z/2614/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08 LDK!
15. 9.14 4 e8 SŁONINA Katarzyna UKS Jedynka Tokarnia 05-10-03 Z/2963/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
16. 9.17 0 F NIZIOŁEK Łucja WKS Wawel Kraków 06-01-24 Z/5499/19 U16 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
17. 9.21 4 e6 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
18. 9.24 5 e11 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06-02-22 Z/4912/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
19. 9.26 5 e8 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05-08-16 Z/3190/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
20. 9.27 4 e7 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 06-06-03 Z/3037/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
21. 9.28 2 e9 PĘCEK Karina UKS Jedynka Tokarnia 06-02-06 Z/2949/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
22. 9.38 4 e5 GÓRSKA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 06-02-22 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
23. 9.45 5 e7 KOZŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06-04-27 Z/5154/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
24. 9.50 5 e5 SZYDŁOWSKA Izabela KS AZS AWF Kraków 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
25. 9.54 6 e7 JANAS Emilia ULKS Lipinki 05-06-21 Z/3460/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
26. 9.64 6 e8 KOWALSKA Alicja WKS Wawel Kraków 06-11-02 Z/4115/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
27. 9.69 6 e5 CHMIEL Zuzanna UKS Polfin Oświęcim 06-07-20 Z/5562/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
28. 9.72 5 e8 ŁABRO Tamara KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
29. 9.81 7 e5 WÓJCIAK Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 06-01-24 Z/1754/20 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
30. 10.00 4 e9 JAJECZNICA Anna MKS Rabka-Zdrój 06-05-12 Z/1425/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
31. 10.10 5 e6 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 06-05-29 Z/1974/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
32. 10.15 6 e8 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 05-05-03 Z/1425/20 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11
33. 10.79 7 e5 KULIG Klaudia MUKS ILKUS Olkusz 05-06-22 Z/5416/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
34. 10.85 5 e9 PŁONKA Alicja LKS Brzezina Osiek 05-08-05 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
35. 11.13 6 e6 JANAS Natalia KS AZS AWF Kraków 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
150 m K
200 m K
1. 32.68 3 s6 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 06-05-07 Z/2614/19 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
300 m K
1. 44.93 4 s5 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05-06-17 U16 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
2. 47.57 0 s4 NIZIOŁEK Łucja WKS Wawel Kraków 06-01-24 Z/5499/19 U16 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
3. 48.72 4 s2 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 05-07-30 Z/1426/20 U16 MA Spała (M) 2020-02-09
4. 60.53 3 s13 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 05-05-03 Z/1425/20 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11
400 m K
600 m K
1. 1:56.42 6 s2 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 06-05-29 Z/1974/19 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
800 m K
1000 m K
1. 3:21.56 8 s2 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-10-08 Z/3776/17 U16 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
1500 m K
2000 m K
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1. 9.97 6 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06-10-03 Z/3172/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
2. 10.21 2 e1 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05-06-17 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ROSU  
3. 10.38 1 s1 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05-01-11 Z/3432/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
4. 10.74 2 s1 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
5. 11.92 4 s1 JANAS Emilia ULKS Lipinki 05-06-21 Z/3460/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
6. 11.95 4 s1 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 06-05-29 Z/1974/19 U16 MA Mielec (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU  
7. 11.97 4 s2 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05-03-17 Z/2493/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
60 m pł K J Mł K
60 m pł K K
Wzwyż K
1. 1.46 4 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06-10-18 Z/2093/17 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-13 LDK!
2. 1.45 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
3. 1.45 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 06-01-14 Z/3275/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
4. 1.40 13 f2 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06-07-28 Z/5667/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
5. 1.40 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05-01-11 Z/3432/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
6. 1.40 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 1.35 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 05-02-21 Z/3173/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
8. 1.35 GÓRSKA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 06-02-22 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
Tyczka K
W dal K
1. 5.12 1 1 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
2. 4.79 2 1 SIWIEC Wiktoria UKS Gminy Brzeszcze 05-08-12 Z/0026/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 4.68 3 1 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05-08-16 Z/3190/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
4. 4.67 4 1 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13 Z/3056/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
5. 4.43 5 1 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05-09-07 Z/4993/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
6. 4.38 6 1 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 4.30 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 06-05-07 Z/2614/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08 LDK!
8. 4.25 8 1 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
9. 4.22 17  PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 06-01-14 Z/3275/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
10. 4.17 9 1 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 06-06-03 Z/3037/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
11. 4.10 18  POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06-02-22 Z/4912/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
12. 4.10 10 1 PASIKIEWICZ Oliwia SKS Kusy Kraków 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
13. 4.04 15 KAWIORSKA Małgorzata MLUKS Tarnów 05-05-23 Z/4447/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
14. 4.04 12 1 KOWALSKA Alicja WKS Wawel Kraków 06-11-02 Z/4115/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
15. 4.04 13 1 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
16. 4.02 20  RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 06-01-05 Z/5413/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
17. 3.83 17 1 SZYDŁOWSKA Izabela KS AZS AWF Kraków 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
18. 3.73 19 1 KOZŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06-04-27 Z/5154/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
19. 3.68 22 1 JAJECZNICA Anna MKS Rabka-Zdrój 06-05-12 Z/1425/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
NM JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 05-02-21 Z/3173/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
NM CIAŚ Kaja Anna UKS Gimpel Nowy Targ 06-02-18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
W dal strefa K
Trójskok K
Kula (2) K
1. 9.45 10 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-13 LDK!
Kula (3) K
1. 12.47 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06-03-24 Z/4914/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
2. 9.23 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
3. 8.96 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
4. 8.08 13 MAZURYK Gabriela MLUKS Tarnów 06-01-01 Z/1144/20 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
5. 7.95 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 06-09-13 Z/3740/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
6. 7.36 KLĘCZAR Marlena LKS Brzezina Osiek 06-04-02 Z/2784/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
7. 6.98 KULIG Laura MUKS ILKUS Olkusz 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
8. 6.88 10  KULIG Klaudia MUKS ILKUS Olkusz 05-06-22 Z/5416/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
Kula (4) K
Chód 3 km K
4x200 m K
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 13.150146007538 sekund