60 m K
1. 8.74 1 f2 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07-02-01 Z/3036/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
2. 8.78 1 e16 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08-03-10 Z/3274/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 8.84 3 e7 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 08-01-29 Z/5153/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4. 8.95 2 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Warszawa (1) 2019-12-08
5. 8.98 3 f2 MICHAŁEK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 07-04-17 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
6. 8.99 1 e12 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07-11-29 Z/3802/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 9.02 2 e12 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 08-01-07 Z/4232/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
8. 9.02 2 e16 DYDUCH Paulina UKS bieganie.pl Stryszawa 07-09-17 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
9. 9.05 3 e7 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
10. 9.05 1 e10 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 08-07-10 Z/3680/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
11. 9.11 4 e3 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U14 MA Toruń (1) 2020-01-25
12. 9.16 3 e12 HRAPKOWICZ Julia MKS Tempo Kęty 07-01-11 Z/3277/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
13. 9.22 1 e14 DYMEK Jagoda UKS Lider Siercza 07-12-06 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
14. 9.37 8 e4 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 07-05-01 Z/3426/18 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
15. 9.37 3 e10 BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków 07-01-09 Z/1848/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
16. 9.40 4 e5 BURY Maria MKS Tempo Kęty 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
17. 9.42 4 e1 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08-11-17 Z/3276/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08
18. 9.49 1 e18 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07-05-21 Z/1832/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
19. 9.50 4 e12 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 08-09-18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
20. 9.50 2 e15 PRZYBYLSKA Nikola SKS Kusy Kraków 08-07-21 Z/2999/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
21. 9.51 2 e14 ANTKOWIAK Tamara SKS Kusy Kraków 08-04-16 Z/1835/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
22. 9.51 3 e15 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 08-03-27 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
23. 9.54 1 e11 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków 08-03-18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
24. 9.54 4 e15 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 08-10-21 Z/0879/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
25. 9.55 2 e11 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3323/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
26. 9.55 3 e14 MARKOWICZ Martyna ULKS Lipinki 07-09-21 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
27. 9.60 2 e18 SĘK Aleksandra MKS Rabka-Zdrój 08-05-31 Z/1419/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
28. 9.64 3 e11 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-03-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
29. 9.65 5 e13 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 07-06-01 Z/3333/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
30. 9.65 4 e14 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 07-12-21 Z/5059/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
31. 9.76 5 e12 JANIK Julia UKS Polfin Oświęcim 08-03-11 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
32. 9.79 4 e16 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-05-08 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
33. 9.81 5 e15 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-10-20 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
34. 9.83 2 e17 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-05-09 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
35. 9.85 5 e8 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
36. 9.96 6 e13 KORABIK Sara UKS Jedynka Tokarnia 07-12-15 Z/5513/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
37. 10.00 4 e11 TABOR Oliwia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-11-11 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
38. 10.00 4 e11 ROMANIAK Izabela UKS Jedynka Tokarnia 08-02-10 Z/5664/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
39. 10.00 5 e16 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 08-05-29 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
40. 10.03 5 e14 SOLAK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
41. 10.05 6 e15 KOT Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
42. 10.06 6 e11 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 08-07-31 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
43. 10.06 6 e12 ANTOLAK Klaudia MKS Rabka-Zdrój 07-10-27 Z/1758/20 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
44. 10.11 3 e18 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 08-09-09 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
45. 10.15 4 e18 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
46. 10.25 4 e10 KOZIELEC Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
47. 10.27 5 e10 TOMCZYK Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-07-15 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
48. 10.27 3 e17 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 08-09-09 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
49. 10.32 7 e12 ŁABUDA Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-11-06 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
50. 10.35 4 e17 BUDZIAK Karolina ULKS Lipinki 08-09-02 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
51. 10.36 5 e2 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08 LDK!
52. 10.41 6 e14 POLAK Julia WKS Wawel Kraków 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
53. 10.47 6 e16 PODCHORECKA Hanna WKS Wawel Kraków 08-03-25 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
54. 10.71 5 e18 JAMRÓZ Faustyna ULKS Bielgim Bielany 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
55. 10.75 7 e11 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
56. 10.77 7 e13 TRZOP Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 07-11-16 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
57. 10.87 7 e14 SOBAŃSKA Zofia UKS bieganie.pl Stryszawa 08-05-03 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
58. 10.98 5 e17 AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 08-09-10 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
59. 11.23 7 e15 HAJDA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
60. 11.25 6 e10 JAREK Jessica KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
61. 11.59 7 e10 SZOJDA Weronika UKS Polfin Oświęcim 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
150 m K
1. 22.87 3 s3 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U14 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-13 LDK!
200 m K
1. 30.02 1 e14 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Toruń (1) 2020-01-25
2. 31.64 2 e17 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U14 MA Toruń (1) 2020-01-25
3. 33.25 3 s10 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
300 m K
1. 57.19 4 s12 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07-08-25 U14 MA Mielec (2) 2020-02-22
300 K pomiar ręczny
1. 47.8 r 2s2 SIUDUT Katarzyna MLUKS Tarnów 08-01-02 U12 MA Toruń (1) 2019-11-30
400 m K
600 m K
1. 2:09.60 7 s3 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
2. 2:21.05 6 s2 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
800 m K
1000 m K
1500 m K
2000 m K
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1. 10.09 1 s1 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07-02-01 Z/3036/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
2. 11.61 2 s3 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07-11-01 Z/2698/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 11.96 1 s2 RUSEK Amelia LKS Brzezina Osiek 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
4. 12.43 4 s3 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-08-03 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
5. 12.71 4 s1 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 08-10-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
6. 12.94 2 s2 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 13.89 3 s2 KNAPIK Aleksandra ULKS Lipinki 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
8. 13.93 5 s1 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
9. 14.13 4 s2 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
60 m pł K J Mł K
60 m pł K K
Wzwyż K
1. 1.30 11  KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
2. 1.30 KOTT Nela MKS Rabka-Zdrój 07-06-04 Z/1424/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
3. 1.30 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07-03-05 Z/4090/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
4. 1.30 11  CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07-11-29 Z/3802/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
5. 1.25 14  MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3323/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
6. 1.20 12 MARKOWICZ Martyna ULKS Lipinki 07-09-21 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
7. 1.20 15  BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków 07-01-09 Z/1848/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
8. 1.15 17  ŻUCHOWICZ Daria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
9. 1.15 18  SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07-05-21 Z/1832/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
10. 1.15 19  KNAPIK Aleksandra ULKS Lipinki 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
11. 1.05 20  AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 08-09-10 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
NM DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Warszawa (1) 2019-12-08
Tyczka K
W dal K
1. 4.41 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08-03-10 Z/3274/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08
2. 3.95 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 08-01-29 Z/5153/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08
3. 3.93 10  PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08-11-17 Z/3276/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08
4. 3.84 11  KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08 LDK!
5. 3.78 25  KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
6. 3.40 13  GANCARCZYK Nikola UKS Gminy Brzeszcze 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08
7. 2.95 37  KUKLA Natalia UKS Gminy Brzeszcze 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
W dal strefa K
1. 4.62 1 1 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08-03-10 Z/3274/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
2. 4.61 2 1 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07-03-05 Z/4090/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 4.59 3 1 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07-02-01 Z/3036/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
4. 4.51 4 1 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07-11-29 Z/3802/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
5. 4.39 5 1 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
6. 4.39 6 1 ANTKOWIAK Tamara SKS Kusy Kraków 08-04-16 Z/1835/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 4.27 7 1 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 08-01-07 Z/4232/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
8. 4.27 8 1 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3323/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
9. 4.25 9 1 MICHAŁEK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 07-04-17 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
10. 4.20 10 1 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07-05-21 Z/1832/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
11. 4.19 11 1 BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków 07-01-09 Z/1848/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
12. 4.16 12 1 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 07-12-21 Z/5059/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
13. 4.12 13 1 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 08-07-10 Z/3680/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
14. 4.12 14 1 HRAPKOWICZ Julia MKS Tempo Kęty 07-01-11 Z/3277/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
15. 4.11 15 1 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08-11-17 Z/3276/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
16. 4.09 16 1 DYDUCH Paulina UKS bieganie.pl Stryszawa 07-09-17 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
17. 4.06 17 1 PRZYBYLSKA Nikola SKS Kusy Kraków 08-07-21 Z/2999/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
18. 4.03 18 1 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07-11-01 Z/2698/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
19. 4.01 19 1 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-03-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
20. 4.00 20 1 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
21. 3.98 14 RYBA Gabriela MLUKS Tarnów 07-03-05 Z/2274/19 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
22. 3.91 21 1 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków 08-03-18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
23. 3.91 22 1 DYMEK Jagoda UKS Lider Siercza 07-12-06 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
24. 3.90 23 1 MARKOWICZ Martyna ULKS Lipinki 07-09-21 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
25. 3.85 24 1 NIEZABITOWSKA Izabela MKS Rabka-Zdrój 08-06-26 Z/1422/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
26. 3.82 25 1 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 08-09-18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
27. 3.80 26 1 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 08-10-21 Z/0879/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
28. 3.79 27 1 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
29. 3.77 9 2 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07-08-25 U14 MA Mielec (1) 2020-02-22
30. 3.73 28 1 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 08-03-27 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
31. 3.72 29 1 ŻUCHOWICZ Daria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
32. 3.71 30 1 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
33. 3.70 31 1 GANCARCZYK Nikola UKS Gminy Brzeszcze 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
34. 3.66 32 1 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-05-09 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
35. 3.65 33 1 BURY Maria MKS Tempo Kęty 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
36. 3.64 34 1 SĘK Aleksandra MKS Rabka-Zdrój 08-05-31 Z/1419/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
37. 3.63 35 1 WACHOWICZ Anna UKS Gminy Brzeszcze 07-08-10 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
38. 3.58 36 1 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 07-06-01 Z/3333/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
39. 3.48 37 1 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 08-09-09 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
40. 3.39 38 1 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-10-20 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
41. 3.38 39 1 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 08-09-09 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
42. 3.35 40 1 JUZA Pola WKS Wawel Kraków 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
43. 3.34 41 1 AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 08-09-10 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
44. 3.32 42 1 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 08-07-31 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
45. 3.31 43 1 BUDZIAK Karolina ULKS Lipinki 08-09-02 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
46. 3.30 44 1 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3324/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
47. 3.29 45 1 TRZOP Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 07-11-16 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
48. 3.18 46 1 JAMRÓZ Faustyna ULKS Bielgim Bielany 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
49. 3.05 47 1 TABOR Oliwia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-11-11 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
50. 2.98 48 1 JAREK Jessica KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
Trójskok K
Kula (2) K
1. 9.51 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 07-02-05 Z/5662/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
2. 7.62 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 07-06-01 Z/3333/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 7.56 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-09-13 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
4. 6.59 KUMALA Daria KS Victoria Trzebinia 08-04-03 Z/1428/20 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
5. 5.31 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3324/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
Kula (3) K
Kula (4) K
Chód 3 km K
4x200 m K
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 21.683212041855 sekund