60 m K
1. 8.84 3 e7 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 08-01-29 Z/5153/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
2. 8.90 2 e11 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08-03-10 Z/3274/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
3. 8.95 2 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Warszawa (1) 2019-12-08
4. 9.05 3 e7 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
5. 9.11 4 e3 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U14 MA Toruń (1) 2020-01-25
6. 9.37 8 e4 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 07-05-01 Z/3426/18 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
7. 9.40 4 e5 BURY Maria MKS Tempo Kęty 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
8. 9.56 7 e6 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08-11-17 Z/3276/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
9. 9.85 5 e8 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
10. 10.40 6 e8 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
150 m K
1. 22.87 3 s3 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U14 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-13 LDK!
200 m K
1. 30.02 1 e14 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Toruń (1) 2020-01-25
2. 31.64 2 e17 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U14 MA Toruń (1) 2020-01-25
3. 33.25 3 s10 KOCHANIAK Martyna KS Victoria Trzebinia 08-01-29 Z/2616/19 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
300 m K
400 m K
600 m K
1. 2:09.60 7 s3 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
2. 2:21.05 6 s2 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
800 m K
1000 m K
1500 m K
2000 m K
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
60 m pł K J Mł K
60 m pł K K
Wzwyż K
1. 1.30 11  KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
2. 1.20 12 MARKOWICZ Martyna ULKS Lipinki 07-09-21 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
NM DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Warszawa (1) 2019-12-08
Tyczka K
W dal K
1. 4.35 14  STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08-03-10 Z/3274/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
2. 3.85 24  PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08-11-17 Z/3276/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
3. 3.78 25  KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
4. 3.50 32  KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 Z/2621/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
5. 3.19 34  GANCARCZYK Nikola UKS Gminy Brzeszcze 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
6. 2.95 37  KUKLA Natalia UKS Gminy Brzeszcze 07-01-01 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
W dal strefa K
1. 4.20 3 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U14 MA Warszawa (1) 2019-12-08
2. 3.98 14 RYBA Gabriela MLUKS Tarnów 07-03-05 Z/2274/19 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
Trójskok K
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 4.4497768878937 sekund