60 m K
1. 8.43 1 s1 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 11 Z/0186/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.8 -- LDK!
2. 8.75 4 s3 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 11 Z/12150/21 U12 MA Sieradz (1) 2022-06-23 0.0 -- LDK!
3. 8.94 1 s1 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 11 Z/3797/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.2 --
4. 8.98 3 s1 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 11 Z/13667/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -1.9 -- LDK!
5. 9.05 1 s5 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest (Z) 12 Z/3141/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +2.0 -- LDK!
6. 9.25 2 s4 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 11 Z/13809/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +0.8 -- LDK!
7. 9.30 2 s1 GRUCA Anna UKS Kobylanka 11 Z/1782/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.2 --
8. 9.31 1 s9 STACHOŃ Karolina Kraków Athletics Team 11 Z/13862/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -0.5 --
9. 9.31 1 s2 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 11 Z/13812/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.9 -- LDK!
10. 9.35 4 s1 MARKOWICZ Natalia ULKS Lipinki 11 Z/5951/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.8 -- LDK!
11. 9.50 2 s5 WIŠNIEWSKA Liliana MKS Tempo Kêty 11 Z/1888/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +2.0 --
12. 9.56 4 s1 KURZEJA Eliza KS Limanowa Forrest 11 Z/13947/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.2 -- LDK!
13. 9.57 5 s1 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 12 Z/9394/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.2 --
14. 9.58 1 s4 KOPEÆ Julia UKS Polfin O¶wiêcim 11 Z/1951/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.0 --
15. 9.63 3 s6 KOBLAŃSKA Aleksandra SAS AZS AWF Kraków 11 Z/1859/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.1 -- LDK!
16. 9.64 3 s2 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 12 Z/9950/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.9 --
17. 9.65 3 s5 MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 11 Z/2876/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +2.0 --
18. 9.69 2 s4 ŠLIWA Olga UKS Gminy Brzeszcze 11 Z/4760/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.0 --
19. 9.80 5 s1 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 12 Z/4340/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.8 -- LDK!
20. 9.82 1 s8 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 11 Z/13663/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -0.6 --
21. 9.82 7 s1 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 11 Z/2883/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.2 --
22. 9.88 1 s3 WANAT Roksana MKS Tempo Kêty 11 Z/1559/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.9 --
23. 9.90 1 s2 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 11 Z/13671/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.3 --
24. 9.93 5 s5 LEŠNIOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 11 Z/3031/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +2.0 --
25. 9.96 2 s2 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 12 Z/7504/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.3 --
26. 9.99 5 e2 ZIÊBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 11 Z/1905/20 U12 MA Konopiska (2) 2022-06-15 -0.4 -- LDK!
27. 10.01 3 s4 MATYASIK Marta SKL Sucha Beskidzka 11 Z/4790/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.0 --
28. 10.01 1 s5 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 14 Z/5936/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.2 --
29. 10.02 3 s2 POLEWKA Amanda Krakowska Akademia Lekkoatletyki 11 Z/13176/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.3 --
30. 10.03 4 s2 NAPORA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 11 Z/9380/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.3 -- LDK!
31. 10.05 6 s1 PAJĄK Martyna WKS Wawel Kraków 11 Z/2913/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.8 -- LDK!
32. 10.05 1 s7 POWROŹNIK Maja SAS AZS AWF Kraków 13 Z/3039/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.7 -- LDK!
33. 10.05 1 s4 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 11 Z/13670/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -1.1 --
34. 10.07 7 s1 KACZMAREK Alicja UKS Lider Siercza 12 Z/2522/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.8 -- LDK!
35. 10.12 4 s2 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza 11 Z/2412/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.9 -- LDK!
36. 10.14 2 s7 SPIŻAK Kaja SAS AZS AWF Kraków 14 Z/9004/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.7 -- LDK!
37. 10.15 4 s4 WITEK Jagoda UKS Gminy Brzeszcze 11 Z/4049/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.0 --
38. 10.18 6 s5 LUBOWICZ Emilia Krakowska Akademia Lekkoatletyki 11 Z/13745/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +2.0 --
39. 10.24 3 s4 LEŠNIOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 12 Z/3032/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +0.8 --
40. 10.25 8 s1 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 11 Z/13662/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.8 --
41. 10.27 1 s6 ORDON Urszula MLUKS Tarnów 14 Z/4133/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.5 -- LDK!
42. 10.28 4 s4 NIEZABITOWSKA Wiktoria UKS Romer Rabka-Zdrój 12 Z/13842/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +0.8 -- LDK!
43. 10.39 4 s7 KRZAK Zuzanna Krakowska Akademia Lekkoatletyki 14 Z/13175/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.7 --
44. 10.41 2 s5 ROJKOWSKA Milena UKS Lider Siercza 13 Z/4215/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.2 -- LDK!
45. 10.46 5 s2 ŠCIBISZ Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 11 Z/13961/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.9 -- LDK!
46. 10.52 5 s4 SZUMIEC Nadia SAS AZS AWF Kraków 11 Z/1939/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +0.8 -- LDK!
47. 10.57 1 s1 TATOŃ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/1476/22 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +1.9 -- LDK!
48. 10.62 2 s3 RYBA Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 11 Z/13963/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.9 --
49. 10.68 4 s6 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 11 Z/3208/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.1 -- LDK!
50. 10.74 3 s3 BULEK Antonina UKS Polfin O¶wiêcim 12 Z/1955/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.7 --
51. 10.76 6 s2 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 12 Z/5535/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.9 --
52. 10.84 6 s4 KUŠ Kamila SKL Sucha Beskidzka 12 Z/3796/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +0.8 --
53. 10.84 5 s7 WÊGLARZ Emilia UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/1478/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.7 -- LDK!
54. 10.89 5 s4 WAL Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 12 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.0 --
55. 10.94 6 s7 SKAWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/1475/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.7 -- LDK!
56. 10.98 3 s3 KWIATKOWSKA Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki 12 Z/13808/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.9 --
57. 10.99 6 s4 GÊBALA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 12 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.0 --
58. 11.00 7 s5 MAJSTEREK Maja KS Olkusz 12 Z/2816/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +2.0 -- LDK!
59. 11.05 3 s5 SITKO Nikola KU AZS PWSZ w Tarnowie 13 Z/4742/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.2 -- LDK!
60. 11.09 6 s6 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 13 Z/3206/22 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -1.2 -- LDK!
61. 11.12 7 s7 SKAWSKA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/1474/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.7 -- LDK!
62. 11.15 5 s6 WOJCIECHOWSKA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 12 Z/9386/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.1 -- LDK!
63. 11.19 7 e4 RYSZKOWSKA Izabela UKS Jedynka Tokarnia 11 Z/2900/21 U12 MA Konopiska (2) 2022-06-15 -0.9 -- LDK!
64. 11.20 5 s3 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 12 Z/4494/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.9 -- LDK!
65. 11.33 6 s3 SZCZEPANOWICZ Julia WKS Wawel Kraków 11 Z/4068/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.9 --
66. 11.35 4 s3 WIEJA Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 12 Z/4750/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.7 -- LDK!
67. 11.38 2 s8 LEGUTKO Maja WKS Wawel Kraków 13 Z/4138/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.6 --
68. 11.53 2 s1 ŠMIETANA Nadia SKL Sucha Beskidzka 14 Z/9959/21 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +1.9 --
69. 11.61 7 s4 ZBOROWSKA Milena SKL Sucha Beskidzka 12 Z/1860/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 +0.8 --
70. 11.68 4 s5 KOWALSKA Oliwia ULKS Lipinki 13 Z/5953/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.2 -- LDK!
71. 11.70 5 s5 MOKWA Katarzyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 13 Z/4740/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.2 -- LDK!
72. 11.72 6 s5 ŠWIERZOWSKA Łucja ULKS Lipinki 13 Z/5954/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.2 -- LDK!
73. 11.81 2 s6 KOWALSKA Ewa ULKS Lipinki 13 Z/5952/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.5 -- LDK!
74. 11.85 3 s6 WARDZAŁA Justyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 13 Z/4741/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.5 -- LDK!
75. 11.99 4 s8 MAŁYSA Zuzanna KS Olkusz 15 Z/13545/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.6 --
76. 12.03 3 s1 GROCHOT Alekrandra SKL Sucha Beskidzka 13 Z/3793/22 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +1.9 --
77. 12.05 5 s3 BIELAK Helena KU AZS PWSZ w Tarnowie 12 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.7 --
78. 12.05 5 s3 CUDAK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 12 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.7 --
79. 12.22 4 s1 GROCHOT Monika SKL Sucha Beskidzka 15 Z/3792/22 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +1.9 --
80. 12.22 4 s6 SZELĄG Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 15 Z/4745/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.5 --
81. 12.34 8 s7 ZIÊBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 13 Z/2901/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.7 -- LDK!
82. 12.42 5 s6 SADOWSKA Otylia KU AZS PWSZ w Tarnowie 14 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.5 --
83. 12.90 6 s8 NOWAKOWSKA Joanna KS Victoria Trzebinia 13 Z/0929/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.6 -- LDK!
84. 12.98 6 s6 NAWROT Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 13 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.5 --
85. 13.23 7 s3 BĄK Natasza KU AZS PWSZ w Tarnowie 12 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.7 --
86. 14.40 7 s6 JACKOWSKA Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 15 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.5 --
60 K z wiatrem
1. 8.42 1 e25 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 11 U12 MA ŁódŒ (2) 2022-06-18 +2.1
100 m K
1. 13.78 3 s7 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 11 Z/0186/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -0.2 IV LDK!
2. 14.45 2 s10 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest (Z) 12 Z/3141/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.9 V LDK!
3. 14.60 1 s4 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 11 Z/3797/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 -0.5 --
4. 14.72 4 s3 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 11 Z/13667/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 -1.1 -- LDK!
5. 14.84 1 s11 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 11 Z/13812/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.3 -- LDK!
6. 15.17 5 s10 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 11 Z/13809/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.9 -- LDK!
7. 15.19 6 s8 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 11 Z/13663/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.9 --
8. 15.50 2 s1 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 12 Z/9394/21 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +1.3 --
9. 15.74 1 s12 SMURZYŃSKA Emma UKS Lider Siercza 12 Z/12098/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.3 -- LDK!
10. 15.99 3 s4 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 12 Z/9950/21 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +0.6 --
11. 16.02 6 s10 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 11 Z/13671/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.9 --
12. 16.09 3 s2 KARLAK Paulina SKL Sucha Beskidzka 11 Z/2650/22 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +1.4 --
13. 16.20 2 s12 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza 11 Z/2412/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.3 -- LDK!
14. 16.27 3 s12 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 12 Z/4340/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.3 -- LDK!
15. 16.28 3 s4 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 11 Z/13662/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 -0.5 --
16. 16.35 4 s11 KOBIAŁKA Malwina UKS Lider Siercza 11 Z/2760/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.3 -- LDK!
17. 16.49 4 s12 SZUMIEC Nadia SAS AZS AWF Kraków 11 Z/1939/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.3 -- LDK!
18. 16.59 5 s9 SKAŁKA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 11 Z/1473/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.0 -- LDK!
19. 16.70 8 s3 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 11 Z/13670/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 -1.1 --
20. 16.94 7 s10 PIERON Julia UKS Jedynka Tokarnia 12 Z/0708/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.9 -- LDK!
21. 17.12 5 s12 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 11 Z/3208/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.3 -- LDK!
22. 17.73 4 s4 KŁAPYTA Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 11 Z/1984/21 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +0.6 -- LDK!
23. 17.78 4 s3 MŁYŃSKA Zuzanna SKL Sucha Beskidzka 11 Z/1566/22 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 -0.3 --
24. 17.81 6 s11 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 13 Z/3206/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.3 -- LDK!
25. 17.82 8 s6 STACHOWICZ Natalia MUKS ILKUS Olkusz 11 Z/8971/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-08 0.0 --
26. 18.06 7 s11 DEMUCHA Emilia SAS AZS AWF Kraków 11 Z/1940/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.3 -- LDK!
27. 18.20 5 s2 SURZYN Daria UKS bieganie.pl Stryszawa 11 Z/11718/21 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +1.4 -- LDK!
28. 18.32 7 s9 DYRCZ Marzena UKS Jedynka Tokarnia 13 Z/2898/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.0 -- LDK!
29. 20.79 7 s12 ZIÊBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 13 Z/2901/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.3 -- LDK!
30. 21.08 7 s2 MAJERCZAK Milena SKS Kusy Kraków 12 Z/13665/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 -3.4 --
150 m K
1. 21.08 6 s1 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 11 Z/0186/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.8 -- LDK!
2. 25.95 8 s4 SZUMIEC Nadia SAS AZS AWF Kraków 11 Z/1939/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -0.8 -- LDK!
3. 27.11 7 s2 KOWALCZYK Lucja KS Olkusz 11 Z/3460/20 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.2 --
4. 29.22 8 s5 DEMUCHA Emilia SAS AZS AWF Kraków 11 Z/1940/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.1 -- LDK!
200 m K
1. 28.58 2 s6 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 11 Z/0186/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-08 -1.0 V LDK!
300 m K
1. 45.38 1 s9 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 11 Z/0186/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 IV LDK!
2. 48.08 3 s3 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 11 Z/3797/22 U12 MA Kraków (1) 2022-06-26 V
3. 49.43 3 s10 KÊDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 11 Z/2523/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 --
4. 49.72 1 s14 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 11 Z/13667/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -- LDK!
5. 49.73 1 s11 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest (Z) 12 Z/3141/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
6. 51.49 2 s9 SMURZYŃSKA Emma UKS Lider Siercza 12 Z/12098/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
7. 52.19 2 s6 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 12 Z/9394/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
8. 52.28 3 s9 ANDRZEJCZYK Kalina KS Olkusz 11 Z/4833/19 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
9. 52.39 2 s8 ŠLIWA Olga UKS Gminy Brzeszcze 11 Z/4760/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
10. 52.54 1 s11 STACHOŃ Karolina Kraków Athletics Team 11 Z/13862/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 --
11. 53.05 1 s9 KOPEÆ Julia UKS Polfin O¶wiêcim 11 Z/1951/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
12. 53.38 4 s6 MARKOWICZ Natalia ULKS Lipinki 11 Z/5951/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
13. 53.44 2 s9 MATYASIK Marta SKL Sucha Beskidzka 11 Z/4790/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
14. 53.73 3 s8 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 11 Z/2883/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
15. 54.27 1 s10 CAO Emilia MLUKS Tarnów 12 Z/9944/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
16. 54.56 2 s7 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza 11 Z/2412/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
17. 54.94 2 s10 RADZIUKIEWICZ Michalina UKS Lider Siercza 12 Z/6498/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
18. 55.00 1 s2 ZAJĄC Nicola UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/9389/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
19. 55.03 3 s10 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 12 Z/7504/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
20. 55.06 2 s12 LEŠNIOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 11 Z/3031/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
21. 55.60 2 s2 POWROŹNIK Maja SAS AZS AWF Kraków 13 Z/3039/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
22. 55.72 3 s13 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 11 Z/13663/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 --
23. 55.76 4 s10 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 12 Z/4340/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
24. 56.53 8 s7 PAJĄK Martyna WKS Wawel Kraków 11 Z/2913/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
25. 56.60 3 s9 KURZEJA Eliza KS Limanowa Forrest 11 Z/13947/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
26. 56.82 3 s7 WOŹNIAK Karolina ULKS Lipinki 11 Z/4844/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
27. 57.17 2 s12 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 14 Z/5936/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 --
28. 57.47 4 s8 MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 11 Z/2876/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
29. 57.78 2 s11 LEŠNIOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 12 Z/3032/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
30. 58.01 3 s2 KRZAK Zuzanna Krakowska Akademia Lekkoatletyki 14 Z/13175/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
31. 58.09 1 s1 ŻYDOWSKA Nadia MLUKS Tarnów 13 Z/8018/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
32. 58.47 4 s12 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 12 Z/9501/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
33. 58.61 6 s9 ZIÊBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 11 Z/1905/20 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
34. 58.74 5 s12 RYBA Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 11 Z/13963/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
35. 58.99 2 s1 TATOŃ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/1476/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
36. 59.41 3 s1 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 13 Z/3206/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
37. 59.41 5 s12 CHWIERUT Nikola ULKS Bielgim Bielany 11 Z/13819/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 --
38. 59.53 4 s9 BULEK Antonina UKS Polfin O¶wiêcim 12 Z/1955/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
39. 59.68 7 s9 POLEWKA Amanda Krakowska Akademia Lekkoatletyki 11 Z/13176/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
40. 59.85 3 s11 PIĄTEK Lena MKS Tempo Kêty 11 Z/1556/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
41. 60.18 1 s10 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 11 Z/3208/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
42. 60.34 5 s8 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 12 Z/5535/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
43. 61.48 2 s10 SMAGA Barbara KS Limanowa Forrest 13 Z/2649/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
44. 61.55 3 s10 KWIATKOWSKA Laura Krakowska Akademia Lekkoatletyki 12 Z/13808/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
45. 62.15 3 s9 ŠWIDER Lena UKS Romer Rabka-Zdrój 11 Z/13911/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
46. 62.40 4 s11 LUBOWICZ Emilia Krakowska Akademia Lekkoatletyki 11 Z/13745/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
47. 62.74 4 s2 KNAP Lena KS Limanowa Forrest 14 Z/2654/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
48. 63.18 5 s2 NIEZABITOWSKA Katarzyna KS Limanowa Forrest 13 Z/2645/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
49. 63.69 4 s9 RZESZÓTKO Zofia KS Victoria Trzebinia 11 Z/3379/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
50. 64.37 4 s1 LEGUTKO Maja WKS Wawel Kraków 13 Z/4138/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
51. 66.17 5 s9 DYRCZ Marzena UKS Jedynka Tokarnia 13 Z/2898/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
52. 67.14 6 s2 KOWALSKA Oliwia ULKS Lipinki 13 Z/5953/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
53. 67.16 5 s1 KOWALSKA Ewa ULKS Lipinki 13 Z/5952/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
54. 67.60 6 s1 BRÓG Antonina KS Olkusz 13 Z/13546/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
55. 67.92 5 s9 WAL Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 12 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
56. 69.08 6 s12 KOZIOŁ Karolina ULKS Lipinki 11 Z/4139/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
57. 69.36 5 s10 PIERON Julia UKS Jedynka Tokarnia 12 Z/0708/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
58. 69.62 6 s9 BARTOSIK Maja KS Victoria Trzebinia 13 Z/0937/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
59. 69.72 7 s12 MERTA Emilia ULKS Bielgim Bielany 12 Z/4231/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
60. 70.16 6 s10 MAŁYSA Zuzanna KS Olkusz 15 Z/13545/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
61. 72.59 5 s11 STALMACH Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 12 Z/3820/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
62. 72.83 8 s8 ZIÊBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 13 Z/2901/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
400 m K
500 m K
1. 1:52.50 1 s1 ŻYDOWSKA Nadia MLUKS Tarnów 13 Z/8018/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
2. 1:55.65 2 s1 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 14 Z/5936/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
3. 1:57.07 3 s1 SMAGA Barbara KS Limanowa Forrest 13 Z/2649/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
4. 2:02.29 4 s1 MOKWA Katarzyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 13 Z/4740/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
5. 2:05.64 5 s1 SITKO Nikola KU AZS PWSZ w Tarnowie 13 Z/4742/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
6. 2:07.40 6 s1 DUDEK Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 13 Z/4747/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
7. 2:07.41 7 s1 ŠWIERZOWSKA Łucja ULKS Lipinki 13 Z/5954/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
8. 2:17.18 8 s1 KOWALSKA Oliwia ULKS Lipinki 13 Z/5953/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
9. 2:23.51 9 s1 SADOWSKA Otylia KU AZS PWSZ w Tarnowie 14 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
10. 2:27.45 10 s1 KOWALSKA Ewa ULKS Lipinki 13 Z/5952/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
11. 3:03.32 11 s1 JACKOWSKA Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 15 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
600 m K
1. 1:52.51 4 s15 KÊDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 11 Z/2523/21 U12 MA ŁódŒ (2) 2022-06-18 --
2. 2:00.58 2 s3 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 11 Z/2188/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
3. 2:06.10 3 s3 SÊK Kamila UKS Romer Rabka-Zdrój 11 Z/4137/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
4. 2:06.24 4 s3 GŁOWACZ Nikola UKS Romer Rabka-Zdrój 11 Z/9377/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
5. 2:06.31 5 s3 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 12 Z/9950/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
6. 2:07.54 4 s4 KOBIAŁKA Malwina UKS Lider Siercza 11 Z/2760/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
7. 2:07.71 6 s3 GÓRA Lena UKS Lider Siercza 11 Z/7934/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
8. 2:08.06 1 s2 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 12 Z/7504/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 --
9. 2:09.05 2 s2 BRYG Gabriela UKS Kobylanka 11 Z/11566/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
10. 2:10.36 7 s3 KNAP Judyta KS Limanowa Forrest 11 Z/2647/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
11. 2:10.66 4 s2 RABA Emilia ULKS Lipinki 11 Z/4842/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
12. 2:12.42 9 s3 KARLAK Paulina SKL Sucha Beskidzka 11 Z/2650/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
13. 2:12.46 5 s4 ZAGÓRSKA Amelia LUKS Tytan Ropa 11 Z/9401/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
14. 2:14.00 6 s4 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza 11 Z/2412/22 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
15. 2:16.32 10 s3 POLASZEK Milena ULKS Lipinki 11 Z/5958/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
16. 2:16.55 7 s4 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 12 Z/9394/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
17. 2:17.02 8 s4 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 11 Z/13812/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
18. 2:21.72 11 s3 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 11 Z/3208/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
19. 2:23.69 6 s1 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 13 Z/3206/22 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -- LDK!
20. 2:26.24 7 s2 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 12 Z/4494/22 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -- LDK!
21. 2:29.73 12 s3 FILAR Lilianna UKS Romer Rabka-Zdrój 11 Z/4149/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
22. 2:29.73 8 s2 WIEJA Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 11 Z/1890/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
800 m K
1000 m K
1500 m K
2000 m K
3000 m K
5000 m K
Półmaraton K
80 pł K
80 m pł ds K
100 m pł J MŁ K
100 m pł K
300 m pł K
400 m pł K K
1500 m prz K
2000 m prz K
Wzwyż K
1. 1.15 1 f3 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 12 Z/9501/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
2. 1.10 5 f2 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 11 Z/13671/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
3. 1.10 2 f3 WOŹNIAK Karolina ULKS Lipinki 11 Z/4844/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
4. 1.05 3 f3 RABA Emilia ULKS Lipinki 11 Z/4842/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
5. 1.00 4 f3 KOZIOŁ Karolina ULKS Lipinki 11 Z/4139/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
Tyczka K
W dal K
W dal strefa K
1. 4.55 1 e3 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 11 Z/12150/21 U12 MA ŁódŒ (2) 2022-06-18 0.0 -- LDK!
2. 4.41 10 s1 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 11 Z/0186/22 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 0.0 -- LDK!
3. 4.18 5 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 11 Z/13809/21 U12 MA Sieradz (1) 2022-06-23 +1.1 -- LDK!
4. 4.07 6 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 11 Z/13663/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 0.0 --
5. 4.05 2 GRUCA Anna UKS Kobylanka 11 Z/1782/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
6. 3.93 5 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 11 Z/13667/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
7. 3.92 6 WIŠNIEWSKA Liliana MKS Tempo Kêty 11 Z/1888/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
8. 3.82 2 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 11 Z/13812/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 0.0 -- LDK!
9. 3.81 10 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 11 Z/2188/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 0.0 -- LDK!
10. 3.70 7 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 11 Z/3797/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
11. 3.66 11 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 11 Z/13671/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 0.0 --
12. 3.63 7 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 12 Z/9394/21 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 0.0 --
13. 3.61 8 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 12 Z/9950/21 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 0.0 --
14. 3.60 12 KORTA Alicja SKS Kusy Kraków 11 Z/13664/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 0.0 --
15. 3.60 3 KARLAK Paulina SKL Sucha Beskidzka 11 Z/2650/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 0.0 --
16. 3.59 4 WITEK Jagoda UKS Gminy Brzeszcze 11 Z/4049/22 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 0.0 --
17. 3.55 9 PIĄTEK Lena MKS Tempo Kêty 11 Z/1556/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
18. 3.50 11 WANAT Roksana MKS Tempo Kêty 11 Z/1559/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
19. 3.49 12 MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 11 Z/2876/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
20. 3.47 31 s1 KUKLA Zofia UKS Gminy Brzeszcze 11 Z/12414/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 0.0 --
21. 3.46 14 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 11 Z/13662/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 0.0 --
22. 3.40 32 s1 GÓRKA Martyna UKS Gminy Brzeszcze 11 Z/12411/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 0.0 --
23. 3.39 15 KOBLAŃSKA Aleksandra SAS AZS AWF Kraków 11 Z/1859/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
24. 3.39 16 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 11 Z/2883/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
25. 3.37 16 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 11 Z/13670/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 0.0 --
26. 3.25 1 f3 SPIŻAK Kaja SAS AZS AWF Kraków 14 Z/9004/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
27. 3.20 17 NYTKO Ines SKS Kusy Kraków 11 Z/13839/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 0.0 --
28. 3.20 5 ŠCIBISZ Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 11 Z/13961/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 0.0 -- LDK!
29. 3.14 15 NIEZABITOWSKA Wiktoria UKS Romer Rabka-Zdrój 12 Z/13842/21 U12 MA Kraków (1) 2022-04-30 0.0 -- LDK!
30. 3.09 2 f3 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 14 Z/5936/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
31. 3.08 12 KŁAPYTA Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 11 Z/1984/21 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 0.0 -- LDK!
32. 3.06 18 SZUMIEC Nadia SAS AZS AWF Kraków 11 Z/1939/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
33. 3.05 19 KUŠ Kamila SKL Sucha Beskidzka 12 Z/3796/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
34. 3.05 3 f3 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 13 Z/3206/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
35. 3.03 38 s1 CHWIERUT Nikola ULKS Bielgim Bielany 11 Z/13819/21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 0.0 --
36. 2.85 14 MŁYŃSKA Zuzanna SKL Sucha Beskidzka 11 Z/1566/22 U12 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 0.0 --
37. 2.85 4 f3 TATOŃ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/1476/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
38. 2.83 5 f3 SKAWSKA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/1474/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
39. 2.80 21 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 12 Z/4494/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
40. 2.80 6 f3 ZAJĄC Nicola UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/9389/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
41. 2.79 7 f3 SKAWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/1475/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
42. 2.75 8 f3 WÊGLARZ Emilia UKS Romer Rabka-Zdrój 13 Z/1478/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
43. 2.70 22 STACHOWICZ Natalia MUKS ILKUS Olkusz 11 Z/8971/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
44. 2.50 23 MERTA Emilia ULKS Bielgim Bielany 12 Z/4231/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
45. 2.35 24 BIGAJ Urszula Kraków Athletics Team 12 Z/7219/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
Trójskok K
Wieloskok K
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
Ppal (80) K
1. 34.52 2 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 11 Z/13667/21 U12 MA Sieradz (1) 2022-06-23 -- LDK!
2. 22.50 1 RABA Emilia ULKS Lipinki 11 Z/4842/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
3. 21.00 2 POLASZEK Milena ULKS Lipinki 11 Z/5958/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
4. 20.50 3 WOŹNIAK Karolina ULKS Lipinki 11 Z/4844/21 U12 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
5. 12.50 1 KOWALSKA Ewa ULKS Lipinki 13 Z/5952/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
6. 11.50 2 ŠWIERZOWSKA Łucja ULKS Lipinki 13 Z/5954/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
Ppal (150) K
1. 35.50 6 e3 PIECUCH Klaudia SKS Kusy Kraków 11 Z/13667/21 U12 MA ŁódŒ (2) 2022-06-18 -- LDK!
2. 31.00 6 NOWAK Maja SKS Kusy Kraków 11 Z/13838/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 --
3. 26.50 11 DYDAK Anita SKS Kusy Kraków 11 Z/2878/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-14 --
4. 24.50 2 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 12 Z/9394/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
5. 21.00 3 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 11 Z/13662/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
6. 19.50 4 SZCZEPANOWICZ Julia WKS Wawel Kraków 11 Z/4068/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
7. 17.50 5 POLASZEK Milena ULKS Lipinki 11 Z/5958/21 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
8. 16.50 6 ZBOROWSKA Milena SKL Sucha Beskidzka 12 Z/1860/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
9. 13.00 7 MERTA Emilia ULKS Bielgim Bielany 12 Z/4231/22 U12 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
Dysk (0.75) K
Dysk (1) K
Młot (3) K
Oszczep (400) K
Oszczep (500) K
Oszczep (600) K
5-bój K MŁ K
Chód 5 km K
4x100 m K
4x200 m MIX
4x400 m K
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 29.419669151306 sekund