60 m K
1. 9.09 1 e22 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 09-07-28 Z/5152/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
2. 9.33 1 e20 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 9.72 3 ROMANIAK Faustyna UKS Jedynka Tokarnia 10-12-22 Z/2537/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
4. 9.73 4 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 09-02-01 Z/2996/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
5. 9.76 5 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
6. 9.84 2 e23 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 10-04-15 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 9.86 2 e22 ŁAJKA Dorota UKS Polfin Oświęcim 09-10-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
8. 9.90 1 e24 DUTKA-WOŁOCH Nicola UKS Lider Siercza 11-01-27 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
9. 9.98 3 e23 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 09-04-23 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
10. 9.99 5 e9 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 09-07-05 Z/0364/20 U12 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
11. 10.01 2 e24 ZAGRODZKA Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-03-07 Z/3052/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
12. 10.02 3 e22 WZOREK Gabriela WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-02-12 Z/3281/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
13. 10.05 2 e20 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 10-04-29 Z/4466/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
14. 10.11 2 e19 ZAJĄC Daria UKS Lider Siercza 10-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
15. 10.11 2 e19 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 10-02-06 Z/3041/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
16. 10.13 4 e22 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 09-04-08 Z/0878/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
17. 10.19 3 e25 WOJCIECHOWSKA Milena MKS Rabka-Zdrój 09-01-05 Z/1753/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
18. 10.28 1 e21 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-02-20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
19. 10.29 4 e25 KOZAK Zofia KU AZS PWSZ w Tarnowie 09-09-02 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
20. 10.30 4 e23 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 09-04-21 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
21. 10.37 5 e22 SZCZĘŚNIAK Laura KS AZS AWF Kraków 10-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
22. 10.38 2 e21 POPIELARCZYK Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 10-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
23. 10.44 3 e21 PODCHORECKA Maria WKS Wawel Kraków 10-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
24. 10.49 3 e20 CHMURA Zofia MKS Rabka-Zdrój 10-04-29 Z/1749/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
25. 10.55 3 e24 JUNG Milena MKS Rabka-Zdrój 10-03-22 Z/1750/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
26. 10.60 4 e20 KOWALSKA Matylda UKS Lider Siercza 10-04-27 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
27. 10.61 5 e20 GAWĄD Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-04-10 Z/2734/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
28. 10.62 4 e21 CHMIEL Nikola UKS Polfin Oświęcim 09-07-05 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
29. 10.65 4 e19 WAJDZIK Izabella UKS bieganie.pl Stryszawa 10-06-03 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
30. 10.65 6 e22 POLAK Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 09-01-08 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
31. 10.71 6 e20 KISZKA Juliana MUKS ILKUS Olkusz 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
32. 10.83 5 e25 KISZKA Jasmina MUKS ILKUS Olkusz 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
33. 10.88 5 e23 GAWRONEK Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
34. 10.90 5 e19 BODZIOCH Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-10-03 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
35. 10.90 6 e23 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-12-28 Z/3055/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
36. 10.91 5 e21 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 10-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
37. 10.96 7 e22 WOLCZKO Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 09-11-27 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
38. 11.23 4 e24 DUDKO Emilia UKS Sokół Zator 09-11-21 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
39. 11.27 5 e24 KOZIOŁ Karolina KS Victoria Trzebinia 10-02-11 Z/1427/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
40. 11.28 7 e23 GROCHAL Jagoda UKS Polfin Oświęcim 09-06-03 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
41. 11.56 6 e21 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 09-09-19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
42. 11.61 6 e24 BULEK Antonina UKS Polfin Oświęcim 12-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
43. 11.77 6 e19 STACHOWICZ Julia MUKS ILKUS Olkusz 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
44. 12.64 7 e21 SIERKA-MŚCICHOWSKA Julia KS Victoria Trzebinia 10-05-19 Z/1648/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
150 m K
200 m K
1. 35.95 2 s11 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 09-07-05 Z/0364/20 U12 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
300 m K
400 m K
600 m K
800 m K
1000 m K
1500 m K
2000 m K
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
60 m pł K J Mł K
60 m pł K K
Wzwyż K
Tyczka K
W dal K
1. 3.78 12  KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 09-07-28 Z/5152/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08
2. 3.62 23 1 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 3.45 24 1 DUTKA-WOŁOCH Nicola UKS Lider Siercza 11-01-27 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
W dal strefa K
1. 4.32 1 2 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
2. 4.18 2 2 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 09-07-28 Z/5152/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 3.94 3 2 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 09-02-01 Z/2996/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
4. 3.85 4 2 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 09-04-08 Z/0878/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
5. 3.71 5 2 WZOREK Gabriela WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-02-12 Z/3281/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
6. 3.70 6 2 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 10-04-29 Z/4466/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 3.69 7 2 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 10-04-15 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
8. 3.68 8 2 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 10-02-06 Z/3041/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
9. 3.60 9 2 WOJCIECHOWSKA Milena MKS Rabka-Zdrój 09-01-05 Z/1753/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
10. 3.60 10 2 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 09-04-23 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
11. 3.54 11 2 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 09-07-05 Z/0364/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
12. 3.36 12 2 GAWĄD Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-04-10 Z/2734/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
13. 3.32 13 2 ZAJĄC Daria UKS Lider Siercza 10-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
14. 3.20 14 2 JUNG Milena MKS Rabka-Zdrój 10-03-22 Z/1750/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
15. 3.20 15 2 CHMURA Zofia MKS Rabka-Zdrój 10-04-29 Z/1749/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
16. 3.16 16 2 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-02-20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
17. 3.15 17 2 LURKA Milena MKS Tempo Kęty 10-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
18. 3.08 18 2 KOWALSKA Matylda UKS Lider Siercza 10-04-27 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
19. 3.00 19 2 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-12-28 Z/3055/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
20. 3.00 20 2 GORGOSZ Kaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 09-10-03 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
21. 3.00 21 2 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 10-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
22. 2.93 22 2 STACHOWICZ Julia MUKS ILKUS Olkusz 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
23. 2.90 23 2 ZAGRODZKA Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-03-07 Z/3052/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
24. 2.90 24 2 SZCZĘŚNIAK Laura KS AZS AWF Kraków 10-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
25. 2.90 25 2 KISZKA Juliana MUKS ILKUS Olkusz 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
26. 2.55 26 2 KISZKA Jasmina MUKS ILKUS Olkusz 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
27. 2.40 27 2 BODZIOCH Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-10-03 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
28. 2.40 28 2 KOZIOŁ Karolina KS Victoria Trzebinia 10-02-11 Z/1427/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
Trójskok K
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
Chód 3 km K
4x200 m K
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 9.3769869804382 sekund