60 m M
1. 6.82 4 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U20 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  KNF   SKN  
2. 6.85 1 f2 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93-03-27 Z/0148/11 Sen MA Spała (M) 2020-02-09
3. 6.87 1 e4 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92-10-10 Z/1759/13 Sen MA Spała (M) 2020-02-09  SKN  
4. 6.89 1 e3 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 Sen MA Spała (M) 2020-02-09  KN   SKN  
5. 6.99 0 e1 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  SKN  
6. 7.12 1 fB WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 00-05-05 Z/2505/17 U23 MA Warszawa (1) 2020-02-02
7. 7.13 2 f2 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01-05-20 Z/2687/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
8. 7.17 1 s4 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Toruń (1) 2020-01-18  KNF   SKN  
9. 7.22 0 e2 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 00-06-10 Z/5579/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
10. 7.29 2 e3 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (1) 2020-02-07  ZKN  
11. 7.31 0 e2 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02-03-10 Z/3551/18 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
12. 7.32 3 f2 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01-01-23 Z/2528/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
13. 7.33 1 s6 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 96-09-22 Z/0764/20 Sen MA Warszawa (1) 2020-01-18
14. 7.33 5 f2 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-08-28 Z/3846/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
15. 7.33 0 e8 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
16. 7.36 0 e1 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01-05-10 Z/2360/17 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
17. 7.37 3 s6 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-12 Z/3745/16 U20 MA Toruń (1) 2020-01-18  KNF  
18. 7.39 1 e7 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-07-23 Z/4800/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
19. 7.42 0 e1 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97-05-13 Z/3854/19 Sen MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
20. 7.42 5 e4 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-05 Z/3283/19 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
21. 7.49 4 e5 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/1956/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
22. 7.52 3 s4 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 98-07-20 Z/0763/20 U23 MA Warszawa (1) 2020-02-02
23. 7.54 2 e4 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03-03-07 Z/4809/18 U18 MA Mielec (1) 2020-01-11 LDK!
24. 7.56 1 e1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
25. 7.58 3 e4 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02-04-22 Z/2487/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
26. 7.59 2 e12 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05-02-18 Z/1155/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
27. 7.59 2 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
28. 7.61 0 e5 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
29. 7.64 1 e8 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 05-01-16 Z/3428/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
30. 7.64 5 e7 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-01-02 Z/0276/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
31. 7.67 6 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05-05-31 Z/3424/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
32. 7.67 3 e2 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 Z/4801/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
33. 7.70 5 e2 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
34. 7.70 1 e3 KOLAK Gabriel KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
35. 7.71 4 e4 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 Z/5971/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
36. 7.72 2 e3 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 03-06-14 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
37. 7.72 4 e2 KALAK Gabriel KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-01 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08
38. 7.77 4 e1 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-08-24 Z/3620/19 U20 MA Mielec (1) 2020-02-08
39. 7.78 3 e3 KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-08-26 Z/3348/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
40. 7.80 2 e1 PETRYLA Maciej MKS Rabka-Zdrój 04-02-17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
41. 7.81 5 e4 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 Z/2982/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
42. 7.82 3 e1 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
43. 7.85 6 e2 KOŁODZIEJSKI Jakub MKS Rabka-Zdrój 04-01-30 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
44. 7.85 7 e11 ROMANOWSKI Łukasz niest. Kraków 81-02-03 Z/1384/20 Masters MA Spała (M) 2020-02-09
45. 7.86 4 e1 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00-08-22 Z/2089/15 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
46. 7.86 4 e6 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!  ZKN  
47. 7.87 5 e5 SZWAJNOS Mateusz UKS Gimpel Nowy Targ 02-02-25 Z/3345/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
48. 7.88 4 e1 CHORĄŻY Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 04-05-17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
49. 7.89 5 e3 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03-08-26 Z/3191/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
50. 8.01 5 e7 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U20 MA Łódź (1) 2020-01-11
51. 8.08 6 e3 ZAJĄC Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
52. 8.10 3 e7 DEMBIŃSKI Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-01 U18 MA Mielec (1) 2020-01-25
53. 8.11 3 e5 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Mielec (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU  
54. 8.12 5 e1 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03-09-30 Z/3390/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
55. 8.14 1 e8 KARASEK Julian KS Cracovia 1906 Kraków 03-11-27 Z/1349/20 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11
56. 8.17 5 s4 PAWSKI Wawrzyniec KS Cracovia 1906 Kraków 84-01-31 Z/4890/19 Masters MA Warszawa (1) 2020-01-18
57. 8.24 6 e10 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68-01-26 Z/0147/19 Masters MA Spała (M) 2020-02-09
58. 8.25 2 e10 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06-06-17 Z/5151/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
59. 8.26 4 e12 KOSOWSKI Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 03-12-26 Z/1351/20 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11
60. 8.28 3 e8 ALBINIAK Leszek niest. Kraków 71-03-01 Masters MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
61. 8.36 7 e2 KALIWODA Patryk MUKS ILKUS Olkusz 04-12-16 Z/5060/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
62. 8.39 6 e1 MAŁEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
63. 8.41 4 e8 STEFAŃSKI Bruno SKS Kusy Kraków 05-06-28 Z/4101/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
64. 8.47 2 e9 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
65. 8.53 4 e12 KOWALA Krzysztof MUKS Ilkus Olkusz 05-04-11 Z/5831/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
66. 8.54 5 e11 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
67. 8.77 6 e6 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1644/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
68. 8.82 3 e10 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
69. 8.98 4 e9 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1643/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
70. 9.07 5 e9 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-07-03 Z/3269/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
71. 9.25 6 e9 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
72. 9.28 5 e10 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 08-12-10 Z/3270/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
73. 9.30 5 e8 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
74. 9.56 8 e3 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 08-11-20 Z/3425/18 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
75. 9.56 6 e12 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 06-10-27 Z/4934/19 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
150 m M
1. 18.31 1 s5 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-14 LDK!
2. 20.56 2 s17 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68-01-26 Z/0147/19 Masters MA Łódź (1) 2019-12-28
200 m M
1. 21.80 1 e3 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U20 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  KNF   SKN  
2. 21.95 0 s2 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  SKN  
3. 22.05 1 s2 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 Sen MA Spała (M) 2020-02-15  KN   SKN  
4. 22.87 2 s3 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 00-06-10 Z/5579/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
5. 23.13 1 s21 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team 02-01-21 Z/2262/17 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
6. 23.13 1 e4 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
7. 23.26 3 s3 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96-01-10 Z/0179/12 Sen MA Spała (M) 2020-02-09
8. 23.29 2 s5 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 00-05-05 Z/2505/17 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
9. 23.49 2 s20 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-08-28 Z/3846/19 U20 MA Spała (M) 2020-02-09
10. 23.55 0 s4 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-05 Z/3283/19 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
11. 23.56 2 s10 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 96-09-22 Z/0764/20 Sen MA Spała (M) 2020-02-09
12. 23.87 2 s18 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97-05-13 Z/3854/19 Sen MA Spała (M) 2020-02-09
13. 24.18 2 s7 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-01-11 LDK!  ZKN  
14. 24.62 2 s22 WOKURKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 98-06-30 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
15. 24.85 0 s3 ROMANOWSKI Łukasz niest. Kraków 81-02-03 Z/1384/20 Masters MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
16. 24.98 3 s12 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 98-07-20 Z/0763/20 U23 MA Toruń (1) 2020-01-26
17. 25.20 3 s18 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
18. 25.95 2 s11 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
19. 27.10 2 s16 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68-01-26 Z/0147/19 Masters MA Spała (M) 2020-02-09
20. 31.77 3 s10 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
21. 32.45 3 s15 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 06-10-27 Z/4934/19 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
300 m M
1. 34.84 3 s1 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U23 MA Toruń (1) 2020-01-18  SKN  
2. 35.87 2 e3 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
3. 35.96 4 s10 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96-01-10 Z/0179/12 Sen MA Spała (M) 2020-02-09
4. 36.14 0 s3 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team 02-01-21 Z/2262/17 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
5. 37.04 0 s3 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
6. 37.71 1 s10 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-05 Z/3283/19 U18 MA Toruń (1) 2020-01-18 LDK!  ZKN  
7. 37.84 1 s3 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-01-02 Z/0276/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
8. 38.58 2 s3 ROMANOWSKI Łukasz niest. Kraków 81-02-03 Z/1384/20 Masters MA Spała (M) 2020-02-09
9. 38.86 3 s6 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
10. 39.15 2 s4 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
11. 42.25 0 s4 KOSOWSKI Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 03-12-26 Z/1351/20 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
12. 43.17 2 s7 KARASEK Julian KS Cracovia 1906 Kraków 03-11-27 Z/1349/20 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11
13. 44.51 2 s1 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-09-08 Z/3053/18 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
14. 44.54 1 s3 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68-01-26 Z/0147/19 Masters MA Łódź (1) 2020-01-25
DQ LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05-05-31 Z/3424/18 U16 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
400 m M
1. 49.64 3 s3 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96-01-10 Z/0179/12 Sen MA Spała (M) 2020-02-15
2. 50.67 2 s3 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  KNF   SKN  
3. 50.74 0 s3 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96-09-25 Z/1374/14 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
4. 51.44 3 e4 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team 02-01-21 Z/2262/17 U20 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
5. 51.46 0 s2 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  ZKN  
6. 51.93 2 s2 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-01-11 LDK!  ZKN  
7. 53.17 0 s2 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02-03-31 Z/3868/16 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
8. 53.98 0 s2 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 94-02-06 Z/2032/11 Sen MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
9. 55.04 0 s3 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
600 m M
1. 1:22.93 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
2. 1:23.12 4 s1 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 99-03-16 Z/0312/15 U23 MA Łódź (1) 2020-02-02  ZKN  
3. 1:24.13 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 02-02-15 Z/1440/16 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
4. 1:25.42 4 f2 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ZKN  
5. 1:25.72 5 f2 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ZKN  
6. 1:27.87 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-01-02 Z/0276/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU   ZKN  
7. 1:33.23 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04-12-05 Z/3050/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
8. 1:37.62 4 s2 WRÓBEL Miłosz MLUKS Tarnów 05-05-27 Z/1810/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
9. 1:49.56 6 s2 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Mielec (2) 2020-01-11 LDK!  ROSU  
10. 1:54.57 3 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
11. 1:55.73 4 s1 PAWŁOWSKI Jakub ULKS Lipinki 07-01-18 U14 MA Mielec (2) 2020-01-25 LDK!
800 m M
1. 1:52.99 3 s1 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 99-03-16 Z/0312/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  ZKN  
2. 1:54.00 2 s1 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Spała (M) 2020-02-09
3. 1:54.95 5 s1 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96-07-17 Z/0525/13 Sen MA Spała (M) 2020-02-15
4. 1:55.04 1 s2 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 Sen MA Spała (M) 2020-02-09
5. 1:55.09 4 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 Sen MA Spała (M) 2020-02-09
6. 1:57.68 8 s1 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 Z/0474/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
7. 2:00.82 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01-10-07 Z/3408/15 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
8. 2:02.18 1 s2 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 99-03-17 Z/0196/16 U23 MA Spała (M) 2020-02-15
9. 2:03.22 0 s2 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
10. 2:08.01 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
1000 m M
1. 2:25.59 1 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Spała (M) 2020-02-09  ZKN  
2. 2:42.45 2 s3 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 03-11-03 Z/0074/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
3. 2:46.73 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
4. 2:47.19 3 s1 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U20 MA Łódź (1) 2020-01-11
5. 2:47.40 8 s2 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
1500 m M
1. 3:43.47 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 88-10-02 Z/3849/11 Sen MA Luxembourg-Kirchberg (LUX) (M) 2020-02-01
2. 3:52.19 0 s KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02  ZKN  
3. 3:53.17 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 Z/0474/15 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
4. 3:53.70 0 s MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
5. 3:56.23 7 s1 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 Sen MA Spała (M) 2020-02-15
6. 3:57.55 0 s DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
7. 4:21.30 2 s1 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U20 MA Łódź (1) 2020-02-02
DNF KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 99-03-17 Z/0196/16 U23 MA Toruń (1) 2020-02-01
DNF KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków () 97-07-03 Z/0519/13 Sen MA Spała (M) 2020-02-15
2000 m M
1. 6:01.74 13 s1 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 03-11-03 Z/0074/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU  
3000 m M
1. 9:24.20 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
2. 9:39.17 12 s1 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U20 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!
3. 9:48.50 14 s1 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01-10-20 Z/5624/18 U20 MA Toruń (M) 2020-02-16
DNF ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 99-03-16 Z/0312/15 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  ZKN  
60 m pł M Mł M
1. 9.70 1 s2 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Mielec (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU  
2. 10.27 1 e1 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  ROSU  
3. 10.73 1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
4. 10.91 3 e1 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  ROSU  
5. 10.96 3 e1 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
6. 11.61 6 e2 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 06-08-22 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
60 m pł M J Mł M
1. 8.42 1 f2 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-01-02 Z/0276/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 8.59 1 s3 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03-03-07 Z/4809/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!
3. 8.73 0 FB WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
4. 9.49 4 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1. 8.44 1 e1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  KNF   SKN  
2. 9.01 3 s3 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-08-24 Z/3620/19 U20 MA Mielec (1) 2020-01-25
3. 10.59 3 e1 ANTOSZ Wiktor MKS Rabka-Zdrój 02-10-19 Z/2707/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4. 11.17 4 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 02-07-16 Z/2483/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
Wzwyż M
1. 2.03 1 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99-05-14 Z/0505/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15
2. 1.93 10 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01-01-23 Z/2528/16 U20 MA Toruń (M) 2020-02-16
3. 1.80 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
4. 1.75 1 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-14 LDK!
5. 1.70 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
6. 1.64 ROMANOWSKI Łukasz niest. Kraków 81-02-03 Z/1384/20 Masters MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
7. 1.60 6 f2 BUBNIAK Artur ULKS Lipinki 05-12-09 Z/1221/19 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
8. 1.50 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
9. 1.45 4 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 59-01-17 Masters MA Łódź (1) 2019-12-28
10. 1.45 10 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
11. 1.45 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-22 Z/4697/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
12. 1.40 BIELENIN Maksymilian UKS Gminy Brzeszcze 04-08-09 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
13. 1.40 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06-12-31 Z/4700/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
14. 1.35 10  KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
15. 1.25 14 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 08-09-20 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
W dal M
1. 7.50 3 f2 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Toruń (1) 2020-01-26  KNF   SKN  
2. 7.09 1 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-12 Z/3745/16 U20 MA Toruń (1) 2020-02-01  KNF  
3. 6.40 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00-02-03 Z/2952/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4. 6.21 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
5. 6.18 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-08 Z/2861/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
6. 6.12 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
7. 6.10 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11  ZKN  
8. 5.93 10  KOŁODZIEJSKI Jakub MKS Rabka-Zdrój 04-01-30 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
9. 5.75 1 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00-08-22 Z/2089/15 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
10. 5.72 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02-04-22 Z/2487/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
11. 5.57 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
12. 5.50 11  KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-08-26 Z/3348/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
13. 5.40 13  TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  ROSU  
14. 5.33 12  LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 03-06-14 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
15. 5.16 9 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68-01-26 Z/0147/19 Masters MA Łódź (1) 2020-01-25
16. 5.10 14  SZWAJNOS Mateusz UKS Gimpel Nowy Targ 02-02-25 Z/3345/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
17. 5.10 15  MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03-09-30 Z/3390/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
18. 5.10 16  SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
19. 4.94 18  PETRYLA Maciej MKS Rabka-Zdrój 04-02-17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
20. 4.90 14  WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  ROSU  
21. 4.85 19  STEFAŃSKI Bruno SKS Kusy Kraków 05-06-28 Z/4101/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
22. 4.72 15  TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
23. 4.71 21  WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 02-07-16 Z/2483/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
24. 4.60 23  CHORĄŻY Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 04-05-17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
25. 4.60 24  ALBINIAK Leszek niest. Kraków 71-03-01 Masters MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
26. 4.53 25  MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-22 Z/4697/18 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
27. 4.45 15 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06-07-07 Z/4889/19 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
28. 4.35 13 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 59-01-17 Masters MA Łódź (1) 2019-12-28
29. 4.32 26  KOWALA Krzysztof MUKS Ilkus Olkusz 05-04-11 Z/5831/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
30. 4.17 28  BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-07-03 Z/3269/19 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
31. 4.10 29  LACH Bartłomiej UKS Gminy Brzeszcze 07-04-14 U14 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
NM RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06-06-17 Z/5151/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
NM WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06-12-31 Z/4700/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
W dal strefa M
1. 4.20 14 MAJ Emil MLUKS Tarnów 08-08-04 Z/4448/18 U14 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
Trójskok M
1. 13.92 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 Z/5971/15 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  ZKN  
2. 12.80 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02-06-05 Z/1351/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
3. 11.90 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4. 11.49 7 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68-01-26 Z/0147/19 Masters MA Spała (M) 2020-02-09
Kula (3) M
1. 11.99 5 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-13 LDK!
Kula (5) M
1. 11.63 5 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-09 Z/3057/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
2. 10.70 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-29 Z/1987/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
3. 9.65 13  GĄSIOREK Artur KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4. 9.58 14  STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1644/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
5. 9.12 17  STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1643/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
6. 8.18 18  KOWALA Krzysztof MUKS Ilkus Olkusz 05-04-11 Z/5831/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
7. 7.95 19  KALIWODA Patryk MUKS ILKUS Olkusz 04-12-16 Z/5060/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
Kula (7.26) M
1. 10.43 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-02 Z/5764/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4x400 m MIX
1. 3:51.10 3 s2 BYDOŃ Oskar
SEREK Katarzyna
SKIMINA Emilia
BARCIK Jakub
KS AZS AWF Kraków 04-01-02
04-08-18
04-02-19
03-11-03
U18 MA Toruń (M) 2020-02-16
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 37.036471843719 sekund