60 m M
1.
6.81
1 f3
MALAREK Michał
KS Sprinterzy.com Kraków
1998
Z/0984/20
Sen
MA
Wrocław (1)
2024-01-28
2.
6.92
1
FUJAK Oliwier
UKS bieganie.pl Stryszawa
2004
Z/1069/22
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
LDK!
KN B
3.
6.99
2
GALIK Wojciech
WKS Wawel Kraków
2002
Z/0848/18
U23
MA
Brzeszcze (2)
2024-01-13
KN B
4.
7.11
2 e1
STOLARSKI Jakub
KS AZS AWF Kraków
2000
Z/5579/15
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
5.
7.16
1 e3
GORCZYCA Jakub
KS AZS AWF Kraków
2002
Z/3868/16
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
6.
7.31
6 e3
KUFEL Maksymilian
KU AZS PWSZ w Tarnowie
2002
Z/3846/19
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
7.
7.38
6 e2
KLOS Roger
KS Sprinterzy.com Kraków
1993
Z/3199/17
Sen
MA
Ostrava (CZE) (1)
2024-02-15
8.
7.41
3 e2
WITOS Mikołaj
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/4249/17
U23
MA
Ostrava (CZE) (1)
2024-01-24
LDK!
KN B
9.
7.45
2 f2
KOCZKODAJ Wojciech
KS Sprinterzy.com Kraków
1998
Z/2480/20
Sen
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
10.
7.58
5 e1
OLSZÓWKA Mateusz
KU AZS PWSZ w Tarnowie
2001
Z/3745/16
Sen
MA
Rzeszów (1)
2023-12-16
11.
7.64
6 s35
BANACH Konrad
TS Wieliczanka Wieliczka
1985
Z/13737/21
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
12.
7.72
1 f2
JARCZYK Wojciech
KS Sprinterzy.com Kraków
1994
Z/5807/23
Sen
MA
Brzeszcze (2)
2024-01-27
13.
7.73
6 s45
KURCZ Tadeusz
KS Sprinterzy.com Kraków
1974
Z/0788/19
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
14.
7.77
6 e3
TARKOWSKI Kamil
KS Sprinterzy.com Kraków
1987
Z/0221/24
Masters
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
15.
7.78
1 e6
GŁÓWCZYK Piotr
KS Sprinterzy.com Kraków
2001
Z/6457/15
Sen
MA
Brzeszcze (2)
2024-02-03
16.
7.88
7 e3
WIDEŁ Marek
KS Sprinterzy.com Kraków
1968
Z/0147/19
Masters
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
17.
7.95
7 e1
JUSZCZAK Mateusz
KS Victoria Trzebinia
2004
Z/3886/16
U23
MA
Rzeszów (1)
2023-12-16
LDK!
KN B
18.
7.96
5 e6
KUPIEC Tomasz
UKS Lider Siercza
1982
Z/1485/20
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
19.
8.12
2 s50
ALBINIAK Leszek
UKS Gminy Brzeszcze
1971
Z/2708/22
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
20.
8.26
2 e4
STĘPNIAK Radosław
KS Sprinterzy.com Kraków
1971
Z/9179/21
Masters
MA
Łódź (1)
2024-02-17
21.
8.71
10 s50
NOCUŃ Adam
KS Sprinterzy.com Kraków
1970
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
22.
9.13
4 s70
KUSCHILL Juliusz
KS AZS AWF Kraków
1950
Z/3194/20
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
23.
11.79
7 s75
GRENIUCH Zbigniew
niest. Kraków
1946
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
150 m M
200 m M
1.
21.97
1 s1
MALAREK Michał
KS Sprinterzy.com Kraków
1998
Z/0984/20
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
2.
22.05
1 s35
CZYŻ Radosław
WKS Wawel Kraków
1988
Z/4054/11
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
3.
22.12
1 s1
STOLARSKI Jakub
KS AZS AWF Kraków
2000
Z/5579/15
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
4.
22.17
2 s1
OLEJNICZAK Jakub
TS Wieliczanka Wieliczka
1997
Z/0056/13
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
KNS
5.
22.44
0 s2
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków
2000
Z/1693/17
Sen
MA
Ostrava (CZE) (1)
2024-01-24
6.
22.44
1 s1
BYDOŃ Oskar
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/0276/18
U23
MA
Spała (1)
2024-01-28
LDK!
KN B
7.
22.49
1 s5
FUJAK Oliwier
UKS bieganie.pl Stryszawa
2004
Z/1069/22
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
LDK!
KN B
8.
22.99
1 s12
GORCZYCA Jakub
KS AZS AWF Kraków
2002
Z/3868/16
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
9.
23.08
3 s1
KUFEL Maksymilian
KU AZS PWSZ w Tarnowie
2002
Z/3846/19
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
10.
23.19
2 s5
WITOS Mikołaj
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/4249/17
U23
MA
Spała (1)
2024-02-10
LDK!
KN B
11.
23.84
4 s6
BIZOŃ Marcin
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/2318/19
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
LDK!
12.
24.02
5 s6
KOCZKODAJ Wojciech
KS Sprinterzy.com Kraków
1998
Z/2480/20
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
13.
24.52
4 s35
BANACH Konrad
TS Wieliczanka Wieliczka
1985
Z/13737/21
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
14.
24.74
4 s2
JUSZCZAK Mateusz
KS Victoria Trzebinia
2004
Z/3886/16
U23
MA
Ostrava (CZE) (1)
2024-02-15
LDK!
KN B
15.
25.10
3 s45
KURCZ Tadeusz
KS Sprinterzy.com Kraków
1974
Z/0788/19
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
16.
25.25
5 s35
TARKOWSKI Kamil
KS Sprinterzy.com Kraków
1987
Z/0221/24
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
17.
25.42
2 s55
WIDEŁ Marek
KS Sprinterzy.com Kraków
1968
Z/0147/19
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
18.
26.44
2 s50
STĘPNIAK Radosław
KS Sprinterzy.com Kraków
1971
Z/9179/21
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
19.
26.66
4 s2
KUTERBA Piotr
KS Pointer Siercza
1987
Z/0729/24
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
20.
27.11
5 s50
ALBINIAK Leszek
UKS Gminy Brzeszcze
1971
Z/2708/22
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
21.
31.61
4 s70
KUSCHILL Juliusz
KS AZS AWF Kraków
1950
Z/3194/20
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
300 m M
1.
34.44
1 s1
OLEJNICZAK Jakub
TS Wieliczanka Wieliczka
1997
Z/0056/13
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
KNS
2.
34.61
2 s1
CZYŻ Radosław
WKS Wawel Kraków
1988
Z/4054/11
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
3.
34.75
3 s1
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków
2000
Z/1693/17
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
4.
35.21
2 s1
BYDOŃ Oskar
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/0276/18
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
LDK!
KN B
5.
36.29
2 s1
KUFEL Maksymilian
KU AZS PWSZ w Tarnowie
2002
Z/3846/19
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
6.
36.88
3 s1
BRYLIŃSKI Robert
TS Wieliczanka Wieliczka
1991
Z/3806/11
Sen
MA
Toruń (1)
2024-02-03
7.
37.22
2 s3
KOCZKODAJ Wojciech
KS Sprinterzy.com Kraków
1998
Z/2480/20
Sen
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
8.
37.28
1 s4
BIZOŃ Marcin
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/2318/19
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
LDK!
9.
38.26
2 s4
KUPIEC Tomasz
UKS Lider Siercza
1982
Z/1485/20
Masters
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
10.
40.44
5 s4
WIDEŁ Marek
KS Sprinterzy.com Kraków
1968
Z/0147/19
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
400 m M
1.
48.05
2 e2
OLEJNICZAK Jakub
TS Wieliczanka Wieliczka
1997
Z/0056/13
Sen
MA
Toruń (M)
2024-02-17
KNS
2.
48.76
2 s1
CZYŻ Radosław
WKS Wawel Kraków
1988
Z/4054/11
Masters
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
3.
48.76
2 s1
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków
2000
Z/1693/17
Sen
MA
Spała (1)
2024-02-10
4.
51.29
3 s1
KUFEL Maksymilian
KU AZS PWSZ w Tarnowie
2002
Z/3846/19
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
5.
51.59
4 s1
BIZOŃ Marcin
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/2318/19
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
LDK!
6.
52.79
3 s5
KOCZKODAJ Wojciech
KS Sprinterzy.com Kraków
1998
Z/2480/20
Sen
MA
Spała (1)
2024-02-10
7.
53.93
6 s2
KUPIEC Tomasz
UKS Lider Siercza
1982
Z/1485/20
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
8.
54.65
3 s4
JUSZCZAK Mateusz
KS Victoria Trzebinia
2004
Z/3886/16
U23
MA
Ostrava (CZE) (1)
2024-02-15
LDK!
KN B
9.
56.76
5 s35
KUTERBA Piotr
KS Pointer Siercza
1987
Z/0729/24
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
10.
59.20
3 s4
WIDEŁ Marek
KS Sprinterzy.com Kraków
1968
Z/0147/19
Masters
MA
Spała (1)
2024-02-10
11.
60.94
4 s50
TOMCZYK Marcin
KS AZS AWF Kraków
1973
Z/9100/21
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
12.
76.66
1 s75
LEŚNIAK Marian
KS AZS AWF Kraków
1947
Z/0364/19
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
DNF
STĘPNIAK Radosław
KS Sprinterzy.com Kraków
1971
Z/9179/21
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
600 m M
1.
1:23.24
3 s1
MARMON Patryk
KS AZS AWF Kraków
1997
Z/1189/14
Sen
MA
Ostrava (CZE) (1)
2024-01-06
2.
1:26.29
1 s1
PIĄTKOWSKI Piotr
Kraków Athletics Team
1983
Z/3636/22
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
3.
1:31.78
9 s2
KUTERBA Piotr
KS Pointer Siercza
1987
Z/0729/24
Masters
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
800 m M
1.
1:49.59
2 s1
CZERWIŃSKI Adam
UKS Lider Siercza
1988
Z/3849/11
Masters
MA
Ostrava (CZE) (1)
2024-01-23
2.
1:50.65
5 s1
KOWALCZYK Andrzej
Kraków Athletics Team
1998
Z/1674/14
Sen
MA
Spała (1)
2024-02-10
KNS
3.
1:54.79
3 s3
KOWALCZYK Krzysztof
Kraków Athletics Team
2001
Z/3075/16
Sen
MA
Spała (1)
2024-02-10
4.
1:56.19
1 s1
PIĄTKOWSKI Piotr
Kraków Athletics Team
1983
Z/3636/22
Masters
MA
Ostrava (CZE) (1)
2024-02-15
5.
1:56.77
8 s1
MARMON Patryk
KS AZS AWF Kraków
1997
Z/1189/14
Sen
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
6.
1:56.83
5 s3
DĄBROWSKI Łukasz
Kraków Athletics Team
1998
Z/5012/15
Sen
MA
Spała (1)
2024-02-10
7.
1:59.51
4 s2
ZWIERNIAK Aleksander
UKS Lider Siercza
1993
Z/1441/23
Sen
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
8.
2:03.50
1 s1
ANTOSZ Wiktor
Kraków Athletics Team
2002
Z/2707/19
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
KNF
9.
2:06.63
3 s35
KUTERBA Piotr
KS Pointer Siercza
1987
Z/0729/24
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
10.
2:43.37
3 s60
MAJ Tadeusz
KS AZS AWF Kraków
1963
Z/1484/20
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
11.
2:47.90
2 s65
MACIOŁ Andrzej
KS AZS AWF Kraków
1954
Z/0294/19
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
12.
2:58.53
1 s70
ŁYŻNICKI Zygmunt
MOK Mszana Dolna
1951
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
13.
3:00.50
1 s75
LEŚNIAK Marian
KS AZS AWF Kraków
1947
Z/0364/19
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
14.
5:05.57
5 s35
KITA Piotr
UKS Lider Siercza
1987
Z/5475/22
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
DNF
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków
2000
Z/1693/17
Sen
MA
Spała (1)
2024-01-28
DNF
BRYLIŃSKI Robert
TS Wieliczanka Wieliczka
1991
Z/3806/11
Sen
MA
Toruń (M)
2024-02-06
1000 m M
1.
2:23.42
1 s1
CZERWIŃSKI Adam
UKS Lider Siercza
1988
Z/3849/11
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
2.
2:23.62
1 s1
KOWALCZYK Andrzej
Kraków Athletics Team
1998
Z/1674/14
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
KNS
3.
2:30.43
2 s1
KOWALCZYK Krzysztof
Kraków Athletics Team
2001
Z/3075/16
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
4.
2:32.91
3 s1
PIĄTKOWSKI Piotr
Kraków Athletics Team
1983
Z/3636/22
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
5.
2:35.07
5 s1
ZWIERNIAK Aleksander
UKS Lider Siercza
1993
Z/1441/23
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
6.
2:37.11
3 s1
ANTOSZ Wiktor
Kraków Athletics Team
2002
Z/2707/19
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
KNF
7.
2:41.38
7 s1
BARCIK Jakub
KS AZS AWF Kraków
2003
Z/0074/17
U23
MA
Lincoln, NE (USA) (1)
2024-01-13
LDK!
DNF
ZIĘBA Szymon
Kraków Athletics Team
()
1999
Z/0312/15
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
DNF
DĄBROWSKI Łukasz
Kraków Athletics Team
1998
Z/5012/15
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
1500 m M
1.
3:43.99
11 s1
KOWALCZYK Andrzej
Kraków Athletics Team
1998
Z/1674/14
Sen
MA
Toruń (M)
2024-02-06
KNS
2.
3:47.49
1 s1
CZERWIŃSKI Adam
UKS Lider Siercza
1988
Z/3849/11
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
3.
3:49.81
2 s1
ANTOSZ Wiktor
Kraków Athletics Team
2002
Z/2707/19
U23
MA
Spała (1)
2024-02-10
KNF
4.
3:55.16
1 s1
SUŁKOWSKI Rafał
Kraków Athletics Team
1999
Z/2363/20
Sen
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
5.
3:59.09
3 s1
KOWALCZYK Krzysztof
Kraków Athletics Team
2001
Z/3075/16
Sen
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
6.
4:05.22
1 s40
PIĄTKOWSKI Piotr
Kraków Athletics Team
1983
Z/3636/22
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
7.
4:06.36
6 s1
ZIMNICKI Adam
Kraków Athletics Team
2000
Z/0133/20
Sen
MA
Rzeszów (M)
2024-02-04
8.
4:21.09
8 s1
OGÓREK Rafał
MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz
2000
Z/3702/23
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
9.
4:39.45
12 s1
BARTYZEL Michał
UKS Lider Siercza
1984
Z/1231/23
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
10.
5:33.74
1 s65
MACIOŁ Andrzej
KS AZS AWF Kraków
1954
Z/0294/19
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
11.
5:49.42
2 s70
ŁYŻNICKI Zygmunt
MOK Mszana Dolna
1951
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
2000 m M
1.
5:27.61
1 s1
SUŁKOWSKI Rafał
Kraków Athletics Team
1999
Z/2363/20
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
DNF
ZIĘBA Szymon
Kraków Athletics Team
()
1999
Z/0312/15
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
3000 m M
1.
8:06.67
8 s1
ANTOSZ Wiktor
Kraków Athletics Team
2002
Z/2707/19
U23
MA
Toruń (M)
2024-02-18
KNF
2.
8:21.27
2 s2
SUŁKOWSKI Rafał
Kraków Athletics Team
1999
Z/2363/20
Sen
MA
Toruń (M)
2024-02-18
3.
8:31.11
1 s35
CZERWIŃSKI Adam
UKS Lider Siercza
1988
Z/3849/11
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
4.
9:14.12
4 s35
FILICIAK Michał
KS AZS AWF Kraków
1984
Z/9118/21
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
5.
9:31.56
5 s35
KITA Piotr
UKS Lider Siercza
1987
Z/5475/22
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
6.
10:17.69
7 s35
JANIK Sławomir
KS AZS AWF Kraków
1986
Z/3533/24
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
7.
11:31.78
4 s60
MAJ Tadeusz
KS AZS AWF Kraków
1963
Z/1484/20
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
8.
12:07.03
1 s65
MACIOŁ Andrzej
KS AZS AWF Kraków
1954
Z/0294/19
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
9.
12:45.57
1 s70
ŁYŻNICKI Zygmunt
MOK Mszana Dolna
1951
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
DNF
ZIĘBA Szymon
Kraków Athletics Team
()
1999
Z/0312/15
Sen
MA
Ostrava (CZE) (1)
2024-01-23
DNF
KOWALCZYK Andrzej
Kraków Athletics Team
1998
Z/1674/14
Sen
MA
Toruń (M)
2024-02-18
KNS
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
60 m pł M Mł M
1.
10.78
2 s70
KUSCHILL Juliusz
KS AZS AWF Kraków
1950
Z/3194/20
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
60 m pł M J Mł M
60 m pł M (99.1) M
1.
8.78
2 e1
WITOS Mikołaj
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/4249/17
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-13
LDK!
KN B
60 m pł M M
1.
8.33
2
BYDOŃ Oskar
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/0276/18
U23
MA
Spała (1)
2024-01-28
LDK!
KN B
2.
8.50
4
WITOS Mikołaj
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/4249/17
U23
MA
Spała (1)
2024-02-10
LDK!
KN B
Wzwyż M
1.
2.00
2
KOSTKIEWICZ Filip
KS AZS AWF Kraków
1999
Z/0505/15
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
2.
1.95
1
JUSZCZAK Mateusz
KS Victoria Trzebinia
2004
Z/3886/16
U23
MA
Rzeszów (1)
2023-12-16
LDK!
KN B
3.
1.30
3 f65
GIDZIŃSKI Krzysztof
KS AZS AWF Kraków
1959
Z/14448/21
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
Tyczka M
1.
4.70
3 f5
FURSEWICZ Eryk
KS AZS AWF Kraków
2003
Z/3880/16
U23
MA
Wrocław (1)
2024-02-04
KNF
W dal M
1.
6.48
1
BANIA Nikodem
UKS bieganie.pl Stryszawa
2004
Z/3733/22
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
LDK!
2.
6.45
1
OLSZÓWKA Mateusz
KU AZS PWSZ w Tarnowie
2001
Z/3745/16
Sen
MA
Rzeszów (1)
2023-12-16
3.
5.54
10
WIDEŁ Marek
KS Sprinterzy.com Kraków
1968
Z/0147/19
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
4.
4.75
3 f50
ALBINIAK Leszek
UKS Gminy Brzeszcze
1971
Z/2708/22
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
5.
4.46
6 f50
NOCUŃ Adam
KS Sprinterzy.com Kraków
1970
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
6.
2.69
6 f75
GRENIUCH Zbigniew
niest. Kraków
1946
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
W dal strefa M
Trójskok M
1.
15.59
2
GALIK Wojciech
WKS Wawel Kraków
2002
Z/0848/18
U23
MA
Toruń (M)
2024-02-17
KN B
2.
14.48
7
SZUMIEC Michał
KS AZS AWF Kraków
2001
Z/5971/15
Sen
MA
Toruń (M)
2024-02-17
3.
14.39
3
SACHA Filip
KS AZS AWF Kraków
1996
Z/1284/12
Sen
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
4.
14.02
2
GŁÓWCZYK Piotr
KS Sprinterzy.com Kraków
2001
Z/6457/15
Sen
MA
Brzeszcze (2)
2024-02-03
5.
12.81
8
BANIA Nikodem
UKS bieganie.pl Stryszawa
2004
Z/3733/22
U23
MA
Rzeszów (1)
2024-01-20
LDK!
6.
12.06
3
WIDEŁ Marek
KS Sprinterzy.com Kraków
1968
Z/0147/19
Masters
MA
Spała (1)
2024-02-10
7.
9.69
9
GIDZIŃSKI Krzysztof
KS AZS AWF Kraków
1959
Z/14448/21
Masters
MA
Rzeszów (1)
2024-01-27
8.
5.84
2 f75
GRENIUCH Zbigniew
niest. Kraków
1946
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
Wieloskok M
Kula (3) M
1.
11.74
1 f80
ROSZCZAK Czesław
niest. Kraków
1941
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
Kula (4) M
Kula (5) M
1.
10.50
5 f60
BEHOUNEK Leszek
KS AZS AWF Kraków
1959
Z/13439/21
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
Kula (6) M
Kula (7.26) M
1.
14.96
1
GĄSIOROWSKI Marcin
KS AZS AWF Kraków
1981
Z/3880/20
Masters
MA
Baerum (NOR) (1)
2024-02-10
Chód 3 km M
1.
15:25.45
1 s60
BEHOUNEK Leszek
KS AZS AWF Kraków
1959
Z/13439/21
Masters
MA
Toruń (1)
2024-02-24
Chód 5 km M
4x200 m M
1.
1:32.64
3 s2
MATULSKI Hubert
WITOS Mikołaj
GORCZYCA Jakub
STOLARSKI Jakub
KS AZS AWF Kraków
06
04
02
00
Sen
MA
Toruń (M)
2024-02-18
4x200 m MIX
4x400 m MIX
1.
3:27.95
3 s1
STOLARSKI Jakub
MARTYNA Katarzyna
KIDOŃ Piotr
KOCZANOWA Margarita
KS AZS AWF Kraków
00
98
00
99
Sen
MA
Toruń (M)
2024-02-18
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę
pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie
przejście do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 7.0344321727753 sekund