60 m M
1. 6.99 0 e1 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  SKN  
2. 7.12 1 fB WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 00-05-05 Z/2505/17 U23 MA Warszawa (1) 2020-02-02
3. 7.17 1 s4 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Toruń (1) 2020-01-18  KNF   SKN  
4. 7.22 0 e2 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 00-06-10 Z/5579/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02
5. 7.39 1 e7 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-07-23 Z/4800/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
6. 7.52 3 s4 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 98-07-20 Z/0763/20 U23 MA Warszawa (1) 2020-02-02
7. 7.86 4 e1 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00-08-22 Z/2089/15 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
150 m M
200 m M
1. 21.95 0 s2 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  SKN  
2. 22.87 2 s3 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 00-06-10 Z/5579/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
3. 23.29 2 s5 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 00-05-05 Z/2505/17 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
4. 24.62 2 s22 WOKURKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 98-06-30 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
5. 24.98 3 s12 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 98-07-20 Z/0763/20 U23 MA Toruń (1) 2020-01-26
300 m M
1. 34.84 3 s1 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U23 MA Toruń (1) 2020-01-18  SKN  
400 m M
1. 51.46 0 s2 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  ZKN  
600 m M
1. 1:23.12 4 s1 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 99-03-16 Z/0312/15 U23 MA Łódź (1) 2020-02-02  ZKN  
800 m M
1. 1:52.99 3 s1 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 99-03-16 Z/0312/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15  ZKN  
2. 1:57.68 8 s1 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 Z/0474/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-09
3. 2:02.18 1 s2 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 99-03-17 Z/0196/16 U23 MA Spała (M) 2020-02-15
1000 m M
1. 2:25.59 1 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Spała (M) 2020-02-09  ZKN  
1500 m M
1. 3:52.19 0 s KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02  ZKN  
2. 3:53.17 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 Z/0474/15 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
DNF KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 99-03-17 Z/0196/16 U23 MA Toruń (1) 2020-02-01
2000 m M
3000 m M
DNF ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 99-03-16 Z/0312/15 U23 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  ZKN  
60 m pł M Mł M
60 m pł M J Mł M
60 m pł M (99.1) M
Wzwyż M
1. 2.03 1 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99-05-14 Z/0505/15 U23 MA Spała (M) 2020-02-15
W dal M
1. 7.50 3 f2 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Toruń (1) 2020-01-26  KNF   SKN  
2. 6.40 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00-02-03 Z/2952/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
3. 6.12 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
4. 5.75 1 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00-08-22 Z/2089/15 U23 MA Łódź (2) 2020-01-10
W dal strefa M
Trójskok M
1. 11.90 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
Kula (3) M
Kula (5) M
Kula (7.26) M
1. 10.43 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-02 Z/5764/15 U23 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 5.4864799976349 sekund