60 m M
100 m M
1. 10.92 1 s2 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 Z/0086/18 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -0.1 II LDK!
2. 11.15 4 s1 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 04 Z/1069/22 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 -0.4 II  OSU  
3. 11.21 1 e3 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 03 Z/3459/19 U20 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.7 II  OSU   KN B  
4. 11.43 4 e1 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 Z/3822/17 U20 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.8 III LDK!
5. 11.50 1 s2 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 Z/3191/19 U20 MA Gliwice (1) 2022-05-15 +1.4 III
6. 11.60 4 e1 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 03 Z/14807/21 U20 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.4 III LDK!
7. 11.85 5 s2 CHORˇŻY Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 04 Z/2309/20 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.6 IV
8. 11.95 1 s8 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 04 Z/3733/22 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 +0.6 IV
9. 12.06 4 e2 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 Z/4809/18 U20 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +1.1 IV LDK!
10. 12.11 6 s2 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 Z/3050/18 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.6 IV
11. 12.30 5 e4 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 Z/0834/22 U20 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.8 --
12. 12.48 7 s3 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 Z/3886/16 U20 MA Chorzów (1) 2022-05-03 +1.0 -- LDK!  KN B  
13. 12.56 3 e2 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 03 Z/9208/21 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 0.0 --
100 M z wiatrem
1. 10.86 1 s1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 +3.0
2. 12.15 4 s1 PETRYLA Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój 04 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 +3.0
3. 12.27 5 s1 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 +3.0
4. 12.36 2 s3 MLEKODAJ Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 04 U20 MA Kraków (1) 2022-04-30 +2.1
5. 12.49 7 s1 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 03 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 +3.0
150 m M
1. 16.18 1 s1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 Z/0086/18 U20 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.8 -- LDK!
2. 18.60 3 s2 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 Z/3886/16 U20 MA Chorzów (1) 2022-05-03 +1.4 -- LDK!  KN B  
200 m M
1. 21.51 1 s1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 Z/0086/18 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.9 I LDK!
2. 22.18 3 s1 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 04 Z/1069/22 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.9 II  OSU  
3. 22.86 5 s1 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 Z/3822/17 U20 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -1.0 III LDK!
4. 23.00 6 s1 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 03 Z/14807/21 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.9 III LDK!
5. 23.17 1 s2 MICHALCZYK Dawid KS Limanowa Forrest 04 Z/1244/22 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.5 III
6. 23.29 5 s1 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 03 Z/3459/19 U20 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.0 III  OSU   KN B  
7. 23.64 5 s2 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 Z/3191/19 U20 MA Kraków (1) 2022-05-08 +0.2 IV
8. 24.25 2 s5 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 Z/4809/18 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 +0.1 IV LDK!
9. 24.86 1 s1 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 03 Z/2313/20 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +0.8 --
10. 25.29 2 s3 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 Z/0834/22 U20 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.8 --
11. 25.57 5 s2 PETRYLA Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój 04 Z/1798/20 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 +0.8 -- LDK!
12. 25.70 6 s3 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 03 Z/9208/21 U20 MA Kraków (1) 2022-05-08 -0.8 --
13. 26.56 6 s4 MLEKODAJ Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 04 Z/13063/21 U20 MA Kraków (1) 2022-05-08 -1.6 --
200 M z wiatrem
1. 23.44 2 s2 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 U20 MA Kielce (1) 2022-06-12 +2.5
300 m M
1. 33.99 1 s1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 Z/0086/18 U20 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
2. 36.98 6 s1 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 03 Z/14807/21 U20 MA Kraków (1) 2022-05-08 -- LDK!
3. 40.13 6 s1 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 Z/3886/16 U20 MA Chorzów (1) 2022-05-03 -- LDK!  KN B  
4. 41.56 3 s3 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 03 Z/9208/21 U20 MA Przemy¶l (1) 2022-05-01 --
5. 42.66 1 s4 MLEKODAJ Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 04 Z/13063/21 U20 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
400 m M
1. 47.98 3 s4 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 Z/0086/18 U20 MA Gliwice (M) 2022-06-19 I LDK!
2. 50.35 1 s1 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 03 Z/14807/21 U20 MA Tarnów (1) 2022-06-18 II LDK!
3. 54.54 3 s3 CZUBAŁA Karol KS AZS AWF Kraków 03 Z/3192/20 U20 MA Kraków (2) 2022-05-10 IV
4. 56.78 3 s1 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 Z/3886/16 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 -- LDK!  KN B  
5. 56.84 3 s1 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 03 Z/9208/21 U20 MA Kraków (1) 2022-06-04 --
500 m M
600 m M
1. 1:29.56 1 s1 CZUBAŁA Karol KS AZS AWF Kraków 03 Z/3192/20 U20 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
2. 1:33.08 5 s1 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 Z/3050/18 U20 MA Kraków (1) 2022-05-08 --
800 m M
1. 1:59.85 3 s2 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 03 Z/0074/17 U20 MA Chorzów (M) 2022-05-14 III LDK!
2. 2:00.05 6 s1 FORY¦ Mateusz Kraków Athletics Team 04 Z/4584/17 U20 MA Kraków (1) 2022-05-29 III LDK!
3. 2:09.71 11 s2 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 Z/3050/18 U20 MA Chorzów (M) 2022-05-14 --
4. 2:10.73 1 s2 CZUBAŁA Karol KS AZS AWF Kraków 03 Z/3192/20 U20 MA Poznań (M) 2022-05-21 --
1000 m M
1. 2:37.08 1 s1 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 03 Z/0074/17 U20 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
2. 2:39.92 2 s1 FORY¦ Mateusz Kraków Athletics Team 04 Z/4584/17 U20 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
3. 2:43.28 6 s1 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 04 Z/13062/21 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 --
4. 2:49.72 9 s1 KĘDZIOR Krzysztof WKS Wawel Kraków 04 Z/3271/20 U20 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
1500 m M
1. 4:09.76 6 s1 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 04 Z/3432/18 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 III
2. 4:23.64 5 s2 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 04 Z/13062/21 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 --
3. 4:36.87 1 s1 BUHLAK Oleksandr niest. Kraków 04 U20 MA Poznań (M) 2022-05-20 --
4. 4:41.36 7 s1 KĘDZIOR Krzysztof WKS Wawel Kraków 04 Z/3271/20 U20 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
5. 5:01.23 2 s1 WÓJCIAK Kamil Sebastian UKS Gimpel Nowy Targ 04 Z/2711/22 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 --
3000 m M
1. 9:06.98 1 s1 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 04 Z/3432/18 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 III
2. 9:35.75 4 s1 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 04 Z/13062/21 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 IV
3. 9:42.19 4 s3 BUHLAK Oleksandr niest. Kraków 04 U20 MA Poznań (M) 2022-05-21 IV
5000 m M
10000 m M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 6-godzinny M
Bieg 24-godzinny M
110 m pł MŁ M
110 m pł J MŁ M
100 m pł M
110 m pł M (99.1) M
1. 15.39 1 s1 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 Z/4809/18 U20 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.4 II LDK!
110 m pł M
300 m pł M
400 m pł J MŁ M
400 m pł M
1000 m prz M
2000 m prz M
1. 6:24.01 3 s1 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 03 Z/0074/17 U20 MA Warszawa (1) 2022-06-12 III LDK!
3000 m prz M
Wzwyż M
1. 2.00 1 f2 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 Z/3886/16 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 II LDK!  KN B  
2. 1.75 3 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04 Z/4452/18 U20 MA Tarnów (1) 2022-06-18 IV
3. 1.60 3 f2 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 Z/3050/18 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 --
Tyczka M
W dal M
1. 6.64 1 f2 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04 Z/4452/18 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.3 III
2. 6.48 3 f2 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 04 Z/3733/22 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 -0.6 III
3. 6.39 5 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 04 Z/1796/20 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 +0.5 III  KN B  
4. 5.67 5 f2 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 03 Z/2313/20 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.2 --
5. 5.00 13 GOŁY¬NIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 03 Z/9181/21 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 +0.7 --
W dal strefa M
Trójskok M
1. 10.74 1 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 04 Z/1796/20 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 -0.1 --  KN B  
Wieloskok M
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
1. 11.16 1 SIĘKA Łukasz Jan UKS Gimpel Nowy Targ 03 Z/9183/21 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 IV
2. 9.66 2 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04 Z/4366/18 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 -- LDK!
Kula (7.26) M
Ppal (80) M
Ppal (150) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
1. 39.71 2 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 03 Z/4052/17 U20 MA Częstochowa (1) 2022-06-12 III
2. 30.29 2 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04 Z/4366/18 U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 -- LDK!
Dysk (2) M
1. 35.51 1 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 03 Z/4052/17 U20 MA Tarnów (1) 2022-06-18 III
Młot (3) M
Młot (5) M
Młot (7.26) M
Maczuga (397) M
Oszczep (400) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
1. 51.48 1 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 Z/4451/18 U20 MA Kraków (1) 2022-05-14 III  KN B  
2. 40.37 2 GOŁY¬NIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 03 Z/9181/21 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 IV
3. 22.64 1 f2 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 Z/3050/18 U20 MA Kraków (1) 2022-06-26 --
Chód 5 km M
Chód 10 km M
Chód 20 km M
Chód 35 km M
4x100 m M
1. 47.41 1 s1 KOŁODZIEJSKI Jakub
MLEKODAJ Jakub
PETRYLA Maciej
SZAL Piotr
UKS Romer Rabka-Zdrój 04
04
04
04
U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 --
DQ MAKOWSKI Maciej
RA¦ Stanisław
TRˇBKA Borys
GRĘBOSZ Dorian
KS AZS AWF Kraków 03
06
07
06
U20 MA Kraków (1) 2022-05-08 --
DQ ZAHORA Karol
ZAHORA Igor
GOŁY¬NIAK Maksymilian
LIPKOWSKI Szymon
UKS Gimpel Nowy Targ 05
06
03
03
U20 MA Kraków (1) 2022-05-22 --
4x200 m MIX
4x400 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 6.1127021312714 sekund