60 m M
1. 6.82 4 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U20 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  KNF   SKN  
2. 7.13 2 f2 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01-05-20 Z/2687/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
3. 7.29 2 e3 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (1) 2020-02-07  ZKN  
4. 7.31 0 e2 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02-03-10 Z/3551/18 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
5. 7.32 3 f2 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01-01-23 Z/2528/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
6. 7.33 5 f2 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-08-28 Z/3846/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
7. 7.36 0 e1 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01-05-10 Z/2360/17 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
8. 7.37 3 s6 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-12 Z/3745/16 U20 MA Toruń (1) 2020-01-18  KNF  
9. 7.49 4 e5 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/1956/17 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
10. 7.58 3 e4 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02-04-22 Z/2487/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
11. 7.71 4 e4 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 Z/5971/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
12. 7.75 2 f4 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-08-24 Z/3620/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
13. 7.81 5 e4 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 Z/2982/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
14. 7.87 5 e5 SZWAJNOS Mateusz UKS Gimpel Nowy Targ 02-02-25 Z/3345/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
15. 8.01 5 e7 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U20 MA Łódź (1) 2020-01-11
150 m M
200 m M
1. 21.80 1 e3 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U20 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  KNF   SKN  
2. 23.13 1 s21 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team 02-01-21 Z/2262/17 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
3. 23.49 2 s20 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-08-28 Z/3846/19 U20 MA Spała (M) 2020-02-09
300 m M
1. 36.14 0 s3 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team 02-01-21 Z/2262/17 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
400 m M
1. 50.67 2 s3 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  KNF   SKN  
2. 51.44 3 e4 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team 02-01-21 Z/2262/17 U20 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
3. 53.17 0 s2 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02-03-31 Z/3868/16 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
600 m M
1. 1:24.13 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 02-02-15 Z/1440/16 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
800 m M
1. 2:00.82 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01-10-07 Z/3408/15 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
2. 2:08.01 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
1000 m M
1. 2:47.19 3 s1 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U20 MA Łódź (1) 2020-01-11
2. 2:47.40 8 s2 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U20 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
1500 m M
1. 4:21.30 2 s1 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U20 MA Łódź (1) 2020-02-02
2000 m M
3000 m M
1. 9:24.20 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U20 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
2. 9:39.17 12 s1 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U20 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!
3. 9:48.50 14 s1 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01-10-20 Z/5624/18 U20 MA Toruń (M) 2020-02-16
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
60 m pł M Mł M
60 m pł M J Mł M
60 m pł M (99.1) M
1. 8.44 1 e1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  KNF   SKN  
2. 8.82 2 s2 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-08-24 Z/3620/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 10.59 3 e1 ANTOSZ Wiktor MKS Rabka-Zdrój 02-10-19 Z/2707/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
4. 11.17 4 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 02-07-16 Z/2483/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
Wzwyż M
1. 2.00 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01-01-23 Z/2528/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08
W dal M
1. 7.09 1 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-12 Z/3745/16 U20 MA Toruń (1) 2020-02-01  KNF  
2. 6.18 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-08 Z/2861/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
3. 6.10 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11  ZKN  
4. 5.72 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02-04-22 Z/2487/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
5. 5.10 14  SZWAJNOS Mateusz UKS Gimpel Nowy Targ 02-02-25 Z/3345/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
6. 4.71 21  WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 02-07-16 Z/2483/19 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
W dal strefa M
Trójskok M
1. 14.01 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 Z/5971/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08  ZKN  
2. 12.80 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02-06-05 Z/1351/16 U20 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (7.26) M
4x200 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 8.0747358798981 sekund