60 m M
100 m M
1. 10.66 1 s1 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05 Z/5432/18 U18 MA Warszawa (1) 2022-06-05 -0.2 I LDK!  KNF   KN B  
2. 10.81 1 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05 Z/1155/19 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +0.2 I LDK!  KNF   SKN   OSU  
3. 11.47 1 s1 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 06 Z/4695/18 U18 MA Kielce (1) 2022-06-12 +1.7 III LDK!  KN B  
4. 11.56 2 s4 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06 Z/3285/19 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.2 III LDK!  KN B  
5. 11.64 3 s1 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06 Z/5151/19 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.9 III LDK!  KN B  
6. 11.68 3 e4 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 06 Z/1246/22 U18 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.8 III  OSU  
7. 11.72 4 s4 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06 Z/4108/19 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.2 III LDK!  OSU   KN B  
8. 11.74 1 s3 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 Z/3095/18 U18 MA Kraków (1) 2022-05-08 -1.1 III LDK!  KN B  
9. 12.01 5 s4 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06 Z/3040/19 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.2 IV LDK!
10. 12.04 4 s2 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 06 Z/4233/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 +0.7 IV
11. 12.14 7 s4 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 06 Z/3039/19 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.2 IV
12. 12.22 3 s4 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 Z/11110/21 U18 MA Szczecin (1) 2022-06-18 +1.1 --
13. 12.33 3 s3 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 05 Z/1821/22 U18 MA Częstochowa (1) 2022-06-12 +0.6 --
14. 12.41 7 s2 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05 Z/3496/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 +0.7 --  KN B  
15. 12.49 4 s4 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 05 Z/2762/20 U18 MA Kraków (1) 2022-05-08 -1.2 --  OSU   KN B  
16. 13.07 7 s5 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 Z/2082/17 U18 MA Chorzów (1) 2022-05-03 +0.8 -- LDK!
17. 13.55 4 e1 PETROW Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 06 Z/1515/22 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 0.0 --
100 M z wiatrem
1. 13.00 6 e3 PETROW Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 06 U18 MA Przemy¶l (1) 2022-05-01 +3.0
150 m M
1. 16.25 2 s1 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05 Z/5432/18 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.8 -- LDK!  KNF   KN B  
2. 17.44 1 s2 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06 Z/5151/19 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.7 -- LDK!  KN B  
3. 17.94 6 s1 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06 Z/4108/19 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.8 -- LDK!  OSU   KN B  
4. 19.76 5 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 Z/2082/17 U18 MA Chorzów (1) 2022-05-03 +1.4 -- LDK!
200 m M
1. 21.34 3 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05 Z/5432/18 U18 MA Jerozolima (ISR) (M) 2022-07-06 +1.5 M LDK!  KNF   KN B  
2. 21.68 6 s1 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05 Z/1155/19 U18 MA Chorzów (M) 2022-05-14 +0.1 I LDK!  KNF   SKN   OSU  
3. 23.13 3 s3 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 06 Z/4695/18 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.1 III LDK!  KN B  
4. 23.14 4 s3 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06 Z/4108/19 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.1 III LDK!  OSU   KN B  
5. 23.21 5 s3 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06 Z/3285/19 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.1 III LDK!  KN B  
6. 23.85 3 s4 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06 Z/5151/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-08 -1.6 IV LDK!  KN B  
7. 24.17 3 s2 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 06 Z/1246/22 U18 MA Kraków (1) 2022-05-29 +1.6 IV  OSU  
8. 24.55 6 s3 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 06 Z/3039/19 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.1 --
9. 24.57 7 s3 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06 Z/3040/19 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.1 -- LDK!
10. 24.78 3 s1 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 Z/11110/21 U18 MA Kraków (1) 2022-06-04 +1.9 --
11. 25.15 2 s2 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 05 Z/1821/22 U18 MA Kraków (1) 2022-06-04 +1.9 --
12. 25.28 3 s5 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 06 Z/4233/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-08 -1.6 --
13. 27.84 3 s1 PETROW Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 06 Z/1515/22 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +0.8 --
300 m M
1. 35.12 3 s1 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05 Z/5432/18 U18 MA Kraków (1) 2022-05-08 -- LDK!  KNF   KN B  
2. 36.94 1 s4 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 06 Z/4695/18 U18 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!  KN B  
3. 37.48 6 s1 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06 Z/4108/19 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!  OSU   KN B  
4. 38.72 4 s4 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 06 Z/3039/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-14 --
5. 42.76 4 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 Z/2082/17 U18 MA Chorzów (1) 2022-05-03 -- LDK!
6. 44.24 5 s3 PETROW Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 06 Z/1515/22 U18 MA Przemy¶l (1) 2022-05-01 --
7. 46.99 5 s4 TEKIELAK Michał KS Victoria Trzebinia 06 Z/13531/21 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
400 m M
1. 51.90 3 s1 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06 Z/4108/19 U18 MA Tarnów (1) 2022-06-18 III LDK!  OSU   KN B  
2. 53.74 3 s3 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 06 Z/3427/19 U18 MA Warszawa (1) 2022-06-11 IV LDK!  KN B  
3. 54.02 1 s3 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 06 Z/4695/18 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 IV LDK!  KN B  
4. 55.12 2 s3 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 06 Z/3039/19 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 --
5. 55.61 1 s2 ZAHORA Karol UKS Gimpel Nowy Targ 05 Z/9180/21 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 --
6. 56.09 4 s3 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 05 Z/1821/22 U18 MA Częstochowa (1) 2022-06-12 --
7. 56.23 3 s2 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 05 Z/3245/22 U18 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
8. 56.91 2 s1 ZAHORA Igor UKS Gimpel Nowy Targ 06 Z/2920/22 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 --
500 m M
600 m M
1. 1:32.60 4 s1 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 06 Z/3427/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-08 -- LDK!  KN B  
800 m M
1. 1:58.01 4 s1 KOVALCHUK Artur Kraków Athletics Team (Z) 05 Z/3496/22 U18 MA Kraków (1) 2022-05-29 III
2. 2:01.45 4 s2 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 06 Z/3427/19 U18 MA Ruda ¦l±ska (1) 2022-07-02 III LDK!  KN B  
3. 2:02.92 2 s2 MACIˇŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków 05 Z/3091/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-29 IV LDK!  OSU   KN B  
4. 2:06.02 4 s2 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 05 Z/5690/18 U18 MA Kraków (1) 2022-05-29 IV LDK!  OSU  
5. 2:24.25 10 s3 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 06 Z/2444/20 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 --
1000 m M
1. 2:40.71 3 s1 MACIˇŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków 05 Z/3091/19 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!  OSU   KN B  
2. 2:49.39 8 s1 BOGDAŃSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 05 Z/1046/18 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
3. 2:55.41 9 s1 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 05 Z/3245/22 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 --
4. 3:08.60 12 s1 JANIK Oskar SKL Sucha Beskidzka 06 Z/1111/22 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 --
5. 3:12.20 13 s1 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 06 Z/2444/20 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 --
1500 m M
1. 4:05.52 3 s1 KOVALCHUK Artur Kraków Athletics Team (Z) 05 Z/3496/22 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 III
2. 4:37.16 4 s1 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 05 Z/3245/22 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 --
3. 5:01.79 3 s2 JANIK Oskar SKL Sucha Beskidzka 06 Z/1111/22 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 --
4. 5:07.89 8 s1 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 06 Z/2444/20 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 --
5. 5:16.45 4 s2 BYDŁOŃ Dawid UKS Gimpel Nowy Targ 05 Z/2347/20 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 --
3000 m M
1. 9:07.11 1 s2 ARMUŁA Karol Kraków Athletics Team 05 Z/3526/20 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 III  KN B  
2. 10:14.42 2 s2 BOGDAŃSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 05 Z/1046/18 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 --
3. 11:21.90 3 s2 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 06 Z/2444/20 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 --
5000 m M
10000 m M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 6-godzinny M
Bieg 24-godzinny M
110 m pł MŁ M
110 m pł J MŁ M
1. 15.03 1 s1 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06 Z/3285/19 U18 MA Ruda ¦l±ska (1) 2022-07-02 -0.2 III LDK!  KN B  
2. 15.64 2 s1 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06 Z/3040/19 U18 MA Ruda ¦l±ska (1) 2022-06-15 +0.8 III LDK!
3. 16.40 2 s1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 Z/2082/17 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 -0.3 IV LDK!
4. 16.91 2 s1 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 Z/4004/18 U18 MA Przemy¶l (1) 2022-06-11 +1.6 -- LDK!  OSU  
100 m pł M
110 m pł M (99.1) M
110 m pł M
300 m pł M
400 m pł J MŁ M
1. 59.30 1 s1 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06 Z/4108/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-29 IV LDK!  OSU   KN B  
400 m pł M
1000 m prz M
2000 m prz M
3000 m prz M
Wzwyż M
1. 1.90 2 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05 Z/3496/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-08 III  KN B  
2. 1.75 6 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 Z/2082/17 U18 MA Przemy¶l (1) 2022-05-01 IV LDK!
3. 1.60 5 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 06 Z/1507/22 U18 MA Kraków (1) 2022-05-08 --
Tyczka M
W dal M
1. 6.53 1 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06 Z/5151/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-14 +1.7 III LDK!  KN B  
2. 6.06 2 f2 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 Z/0742/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 -0.6 IV LDK!
3. 5.68 3 f2 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 05 Z/2762/20 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 -0.1 --  OSU   KN B  
4. 5.40 3 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 05 Z/3505/20 U18 MA Kraków (1) 2022-05-14 +0.1 --
5. 5.33 2 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 Z/4004/18 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 -1.7 -- LDK!  OSU  
W dal M z wiatrem
1. 5.90 4 f2 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05 U18 MA Kielce (1) 2022-06-12 +3.4
W dal strefa M
Trójskok M
1. 13.09 0 f2 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 05 Z/2762/20 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.7 IV  OSU   KN B  
2. 12.62 2 f2 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05 Z/3496/19 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.8 IV  KN B  
3. 11.92 3 f2 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 05 Z/5690/18 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.6 -- LDK!  OSU  
4. 11.82 4 f2 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 Z/4004/18 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.3 -- LDK!  OSU  
Trójskok M z wiatrem
1. 13.14 1 f2 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 05 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 +3.2
Wieloskok M
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 14.36 1 GAWˇD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 05 Z/3057/18 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 III LDK!  KN B  
2. 13.67 1 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 06 Z/2004/21 U18 MA Kraków (1) 2022-05-29 III LDK!  OSU  
3. 12.17 3 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 05 Z/3280/19 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 -- LDK!
4. 11.89 2 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 05 Z/1423/19 U18 MA Kraków (1) 2022-06-26 -- LDK!
5. 10.30 4 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 06 Z/2747/20 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (80) M
Ppal (150) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
1. 46.25 1 GAWˇD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 05 Z/3057/18 U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 II LDK!  KN B  
2. 30.34 3 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 05 Z/1423/19 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -- LDK!
3. 30.25 3 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 05 Z/3280/19 U18 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (3) M
Młot (5) M
Młot (7.26) M
Maczuga (397) M
Oszczep (400) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
1. 35.74 1 GAWˇD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 05 Z/3057/18 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 -- LDK!  KN B  
2. 27.66 2 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 05 Z/3280/19 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 -- LDK!
Oszczep (800) M
Chód 5 km M
Chód 10 km M
Chód 20 km M
Chód 35 km M
4x100 m M
1. 53.87 2 s2 ADAMSKI Kacper
ZAPAŁA Maksymilian
MAJEWSKI Konrad
OLAJOSSY Szymon
WKS Wawel Kraków 06
06
05
05
U18 MA Kraków (1) 2022-05-22 --
4x200 m MIX
4x400 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 7.8801379203796 sekund