60 m M
1. 7.33 0 e8 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
2. 7.42 5 e4 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-05 Z/3283/19 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
3. 7.54 2 e4 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03-03-07 Z/4809/18 U18 MA Mielec (1) 2020-01-11 LDK!
4. 7.56 1 e1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
5. 7.59 2 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
6. 7.61 0 e5 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
7. 7.64 5 e7 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-01-02 Z/0276/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
8. 7.67 3 e2 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 Z/4801/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
9. 7.69 1 e1 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ZKN  
10. 7.70 5 e2 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
11. 7.70 1 e3 KOLAK Gabriel KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
12. 7.72 2 e3 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 03-06-14 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
13. 7.72 4 e2 KALAK Gabriel KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-01 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08
14. 7.78 3 e3 KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-08-26 Z/3348/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
15. 7.80 2 e1 PETRYLA Maciej MKS Rabka-Zdrój 04-02-17 Z/1798/20 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
16. 7.82 3 e1 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
17. 7.85 6 e2 KOŁODZIEJSKI Jakub MKS Rabka-Zdrój 04-01-30 Z/1796/20 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
18. 7.88 4 e1 CHORĄŻY Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 04-05-17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
19. 7.88 3 e2 GWIZDAK Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
20. 7.89 5 e3 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03-08-26 Z/3191/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
21. 8.08 6 e3 ZAJĄC Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
22. 8.10 3 e7 DEMBIŃSKI Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-01 U18 MA Mielec (1) 2020-01-25
23. 8.12 5 e1 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03-09-30 Z/3390/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
24. 8.14 1 e8 KARASEK Julian KS Cracovia 1906 Kraków 03-11-27 Z/1349/20 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11
25. 8.26 4 e12 KOSOWSKI Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 03-12-26 Z/1351/20 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11
26. 8.36 7 e2 KALIWODA Patryk MUKS ILKUS Olkusz 04-12-16 Z/5060/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
27. 8.39 6 e1 MAŁEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
150 m M
1. 18.31 1 s5 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-14 LDK!
200 m M
1. 23.13 1 e4 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
2. 23.55 0 s4 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-05 Z/3283/19 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
3. 24.18 2 s7 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-01-11 LDK!  ZKN  
4. 25.20 3 s18 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
5. 25.95 2 s11 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
300 m M
1. 35.87 2 e3 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ZKN  
2. 37.04 0 s3 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
3. 37.71 1 s10 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-05 Z/3283/19 U18 MA Toruń (1) 2020-01-18 LDK!  ZKN  
4. 37.84 1 s3 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-01-02 Z/0276/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
5. 38.86 3 s6 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
6. 39.15 2 s4 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!
7. 42.25 0 s4 KOSOWSKI Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 03-12-26 Z/1351/20 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
8. 43.17 2 s7 KARASEK Julian KS Cracovia 1906 Kraków 03-11-27 Z/1349/20 U18 MA Łódź (1) 2020-01-11
400 m M
1. 51.93 2 s2 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-01-11 LDK!  ZKN  
2. 55.04 0 s3 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
600 m M
1. 1:25.42 4 f2 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ZKN  
2. 1:25.72 5 f2 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ZKN  
3. 1:27.87 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-01-02 Z/0276/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU   ZKN  
4. 1:33.23 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04-12-05 Z/3050/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25
800 m M
1. 2:03.22 0 s2 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
1000 m M
1. 2:42.45 2 s3 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 03-11-03 Z/0074/17 U18 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
2. 2:46.73 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!  ZKN  
1500 m M
2000 m M
1. 6:01.74 13 s1 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 03-11-03 Z/0074/17 U18 MA Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU  
3000 m M
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
60 m pł M Mł M
60 m pł M J Mł M
1. 8.42 1 f2 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówTS Wieliczanka Wieliczka) 04-01-02 Z/0276/18 U18 MA Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ROSU   ZKN  
2. 8.59 1 s3 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03-03-07 Z/4809/18 U18 MA Mielec (1) 2020-02-08 LDK!
3. 8.73 0 FB WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
4. 9.49 4 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!
60 m pł M (99.1) M
Wzwyż M
1. 1.80 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U18 MA Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25 LDK!
2. 1.78 1 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-20 LDK!
3. 1.70 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
4. 1.40 BIELENIN Maksymilian UKS Gminy Brzeszcze 04-08-09 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
W dal M
1. 6.21 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
2. 5.93 10  KOŁODZIEJSKI Jakub MKS Rabka-Zdrój 04-01-30 Z/1796/20 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11
3. 5.57 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
4. 5.50 11  KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-08-26 Z/3348/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
5. 5.35 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08 LDK!
6. 5.33 12  LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 03-06-14 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
7. 5.10 15  MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03-09-30 Z/3390/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
8. 5.10 16  SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18  ZKN  
9. 4.94 18  PETRYLA Maciej MKS Rabka-Zdrój 04-02-17 Z/1798/20 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
10. 4.60 23  CHORĄŻY Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 04-05-17 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
W dal strefa M
Trójskok M
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 10.70 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-29 Z/1987/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
2. 9.65 13  GĄSIOREK Artur KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-01 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
3. 7.95 19  KALIWODA Patryk MUKS ILKUS Olkusz 04-12-16 Z/5060/19 U18 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
Kula (7.26) M
4x200 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 13.009585857391 sekund