60 m M
100 m M
1. 11.44 2 e4 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 07 Z/3144/20 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.8 III
2. 11.67 4 e3 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08 Z/2001/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.5 III LDK!  OSU  
3. 11.69 6 e1 TRˇBKA Borys KS AZS AWF Kraków 07 Z/3343/20 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.8 III LDK!
4. 11.90 2 s2 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 Z/2573/18 U16 MA Ruda ¦l±ska (1) 2022-06-15 +1.3 IV
5. 11.98 1 s5 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 Z/4716/18 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -0.9 IV LDK!
6. 12.03 4 e4 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 07 Z/1763/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.8 IV
7. 12.05 1 s6 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 07 Z/1894/22 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.6 IV
8. 12.06 2 s5 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 07 Z/4449/22 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -0.9 IV
9. 12.14 5 s1 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 07 Z/2995/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.9 IV
10. 12.49 1 s9 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 08 Z/2036/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.6 V LDK!
11. 12.66 3 s2 ZˇBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 08 Z/3984/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.1 V LDK!
12. 12.73 5 e5 MATUSZYK Jakub LUKS Tytan Ropa 07 Z/3291/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.5 V
13. 12.75 4 s4 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08 Z/4723/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -0.9 V LDK!
14. 12.80 5 e2 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 07 Z/4111/19 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +1.1 --
15. 12.82 4 s5 ¦WIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 08 Z/2404/22 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -0.9 --
16. 12.83 5 s5 OKAEVICH Andrii KS AZS AWF Kraków (Z) 08 Z/4839/22 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -0.9 --
17. 12.93 6 s5 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 07 Z/3996/20 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -0.9 -- LDK!
18. 12.96 1 s13 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 08 Z/5497/19 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -0.3 --
19. 12.97 6 e2 ¦WIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08 Z/3410/20 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +1.1 -- LDK!
20. 12.99 7 e2 MRÓZ Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +1.1 --
21. 13.08 5 s4 ZDEBSKI Karol SKS Kusy Kraków 08 Z/13841/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -0.9 --
22. 13.09 1 s8 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 07 Z/13339/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.7 --
23. 13.12 2 s5 DRZYZGIEWICZ Dariusz LKS Brzezina Osiek 08 Z/14544/21 U16 MA Gliwice (1) 2022-05-07 +1.5 --
24. 13.12 6 e3 SŁONINA Oktawian UKS Lider Siercza 07 Z/4836/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.5 --
25. 13.26 4 s2 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 08 Z/3998/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.1 -- LDK!
26. 13.27 4 s6 RZˇDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08 Z/4838/19 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.6 -- LDK!
27. 13.29 5 s2 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 08 Z/4047/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.1 -- LDK!
28. 13.37 7 s5 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 Z/4722/18 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -0.9 -- LDK!
29. 13.51 3 s5 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 08 Z/1941/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -0.8 -- LDK!
30. 13.60 5 s6 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 08 Z/3956/20 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.6 -- LDK!
31. 13.75 8 s2 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08 Z/4465/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-05-22 -0.3 --
32. 14.10 4 e2 BUŁA¦ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07 Z/3336/18 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 0.0 --
33. 14.20 7 s6 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08 Z/4712/18 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 +0.6 -- LDK!
34. 14.26 7 s2 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08 Z/5685/18 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.1 -- LDK!
35. 14.38 4 s8 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 08 Z/2748/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.7 -- LDK!
36. 14.59 4 s9 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 08 Z/2589/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.6 -- LDK!
37. 14.73 5 s14 TASAK Piotr SKS Kusy Kraków 08 Z/3808/20 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -0.3 --
38. 15.01 5 e1 MLECZEK Michał ULKS Bielgim Bielany 07 Z/13723/21 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 0.0 --
39. 16.21 7 e5 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 Z/1948/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.5 -- LDK!
100 M z wiatrem
1. 11.87 3 s1 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-05-22 +3.7
150 m M
1. 17.26 5 s1 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 07 Z/3144/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 +1.8 --
2. 18.71 3 s2 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 07 Z/4111/19 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.7 --
3. 18.85 4 s2 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 07 Z/1763/22 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.7 --
4. 19.06 5 s2 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 08 Z/5497/19 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.7 --
5. 19.59 7 s2 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 07 Z/3141/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 +0.7 --
200 m M
1. 22.82 1 s3 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 07 Z/3144/20 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 +1.1 III
2. 23.80 2 s3 TRˇBKA Borys KS AZS AWF Kraków 07 Z/3343/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 -0.8 IV LDK!
3. 24.60 1 s3 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 07 Z/1763/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.8 V
4. 24.80 1 s4 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 07 Z/4449/22 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -0.6 V
5. 25.28 4 s3 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 Z/4716/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 -0.8 V LDK!
6. 25.95 3 s3 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 07 Z/4111/19 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.8 --
7. 26.28 5 s3 MATUSZYK Jakub LUKS Tytan Ropa 07 Z/3291/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -0.8 --
8. 26.50 8 s3 KALETA Adam WKS Wawel Kraków 07 Z/2907/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 -0.8 -- LDK!
9. 26.97 3 s4 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 07 Z/3996/20 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -0.6 -- LDK!
10. 27.76 7 s4 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 Z/4722/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 -1.6 -- LDK!
11. 29.30 8 s4 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 08 Z/2748/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 -1.6 -- LDK!
12. 29.89 5 s5 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08 Z/4712/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 -1.6 -- LDK!
300 m M
1. 36.91 1 s1 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 07 Z/3144/20 U16 MA Gliwice (1) 2022-06-11 II
2. 37.20 1 s4 TRˇBKA Borys KS AZS AWF Kraków 07 Z/3343/20 U16 MA Sieradz (1) 2022-06-23 II LDK!
3. 38.41 1 s5 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08 Z/2001/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 III LDK!  OSU  
4. 38.59 2 s9 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 Z/2573/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 III
5. 38.74 1 s2 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 07 Z/2995/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 III
6. 39.21 2 s6 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 07 Z/1763/22 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 IV
7. 39.36 3 s9 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 Z/4716/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 IV LDK!
8. 39.99 2 s2 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 08 Z/5497/19 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 IV
9. 40.52 2 s10 STEFAŃSKI Maks KS AZS AWF Kraków 08 Z/1535/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 V
10. 40.59 1 s7 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 07 Z/4449/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 V
11. 40.65 4 s2 ZˇBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 08 Z/3984/20 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 V LDK!
12. 41.49 2 s5 OKAEVICH Andrii KS AZS AWF Kraków (Z) 08 Z/4839/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 V
13. 41.58 6 s2 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 07 Z/3141/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 V
14. 41.61 2 s7 SŁONINA Oktawian UKS Lider Siercza 07 Z/4836/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 V
15. 42.17 5 s4 ZDEBSKI Karol SKS Kusy Kraków 08 Z/13841/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 V
16. 42.19 1 s6 MRÓZ Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 V
17. 42.38 2 s4 ¦WIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 08 Z/2404/22 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 V
18. 42.49 3 s10 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 08 Z/2036/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 V LDK!
19. 43.18 3 s7 ¦WIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08 Z/3410/20 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
20. 43.23 2 s3 GÓ¬DZ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 07 Z/13794/21 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
21. 43.37 4 s7 KRAIEVSKYI Andrii MLUKS Tarnów (Z) 08 Z/3194/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
22. 43.54 4 s9 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 08 Z/3998/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
23. 43.58 2 s6 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 07 Z/3996/20 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
24. 43.76 1 s3 RZˇDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08 Z/4838/19 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -- LDK!
25. 44.20 3 s3 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 08 Z/3956/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
26. 44.56 2 s3 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 Z/4722/18 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -- LDK!
27. 45.01 2 s4 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 07 Z/3873/19 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
28. 45.29 3 s5 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 08 Z/4047/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!
29. 45.35 3 s3 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 08 Z/2748/20 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 -- LDK!
30. 45.76 3 s4 MATUSZYK Jakub LUKS Tytan Ropa 07 Z/3291/22 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
31. 46.39 2 s1 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08 Z/5685/18 U16 MA Konopiska (2) 2022-06-15 -- LDK!
32. 46.52 4 s5 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08 Z/4712/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!
33. 46.55 4 s4 WIECZOREK Bartłomiej ULKS Lipinki 08 Z/2676/22 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
34. 46.76 4 s10 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08 Z/4465/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
35. 47.55 3 s3 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 07 Z/3706/22 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-05-22 --
36. 48.49 5 s6 SZELˇG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 Z/10092/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
37. 48.77 5 s5 DACHOWSKI Mikołaj SKS Kusy Kraków 07 Z/4704/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!
38. 48.94 5 s3 CZACHOWSKI Dominik LKS Brzezina Osiek 07 Z/3138/22 U16 MA Gliwice (1) 2022-05-07 --
400 m M
1. 56.64 2 s2 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 08 Z/5497/19 U16 MA Kraków (1) 2022-05-22 V
2. 58.17 4 s2 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 07 Z/3141/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-22 --
3. 63.26 2 s2 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 08 Z/2880/22 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 --
DNF SŁAWHORODSKYJ Kyryło ULKS Bielgim Bielany (Z) 08 Z/3823/22 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 --
500 m M
600 m M
1. 1:28.49 2 s3 ADWENT Bartłomiej MLUKS Tarnów 07 Z/4135/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 III LDK!
2. 1:28.99 1 s4 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 07 Z/2628/20 U16 MA Sieradz (1) 2022-06-23 III LDK!
3. 1:32.05 4 s3 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 07 Z/5754/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 IV LDK!
4. 1:34.76 1 s1 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 07 Z/3141/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 IV
5. 1:35.20 7 s3 OSIKA Dawid MLUKS Tarnów 08 Z/1471/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 V
6. 1:36.83 2 s1 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 07 Z/3407/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 V LDK!
7. 1:39.39 2 s1 STEFAŃSKI Maks KS AZS AWF Kraków 08 Z/1535/22 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 V
8. 1:39.59 3 s4 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 07 Z/3873/19 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 V LDK!
9. 1:40.91 4 s4 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 08 Z/2880/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
10. 1:41.35 3 s1 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 07 Z/2307/19 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
11. 1:41.42 5 s4 KRAIEVSKYI Andrii MLUKS Tarnów (Z) 08 Z/3194/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
12. 1:44.24 8 s3 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 Z/9171/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
13. 1:45.57 9 s3 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 08 Z/2493/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
14. 1:47.15 6 s1 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 08 Z/2682/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 --
15. 1:50.23 8 s4 WIECZOREK Bartłomiej ULKS Lipinki 08 Z/2676/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
16. 2:03.78 7 s1 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 08 Z/4093/19 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!
DNF CZACHOWSKI Dominik LKS Brzezina Osiek 07 Z/3138/22 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
800 m M
1. 2:16.90 4 s2 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 07 Z/3873/19 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 -- LDK!
1000 m M
1. 2:46.42 6 s1 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 07 Z/2628/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 IV LDK!
2. 2:52.41 2 s2 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 07 Z/3141/20 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 V
3. 2:53.36 4 s1 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 07 Z/5754/21 U16 MA Kielce (1) 2022-06-12 V LDK!
4. 2:55.59 11 s1 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 07 Z/3407/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 V LDK!
5. 3:10.09 3 s2 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 08 Z/2880/22 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 --
6. 3:10.13 4 s2 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 07 Z/3873/19 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -- LDK!
7. 3:16.35 3 s1 ŁAPCZYŃSKI Kuba SAS AZS AWF Kraków 07 Z/2126/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
8. 3:16.87 14 s2 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 08 Z/2682/22 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 --
9. 3:18.37 4 s1 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 Z/9171/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
10. 3:19.45 14 s1 KUDŁAWIEC Wojciech LUKS Tytan Ropa 07 Z/6465/21 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 -- LDK!
1500 m M
1. 4:35.83 3 s1 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 07 Z/2628/20 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 -- LDK!
2. 4:41.30 5 s1 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 07 Z/3407/20 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 -- LDK!
3. 5:25.32 5 s1 PIÓRKOWSKI Jakub UKS Lider Siercza 07 Z/4040/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 -- LDK!
3000 m M
5000 m M
10000 m M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 6-godzinny M
Bieg 24-godzinny M
110 m pł MŁ M
1. 16.55 1 s1 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 07 Z/4111/19 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -1.2 III
2. 17.92 1 s2 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 08 Z/5497/19 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -0.3 V
3. 18.38 2 s1 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 07 Z/3996/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -1.3 V LDK!
4. 19.24 2 s2 ¦WIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08 Z/3410/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -0.3 -- LDK!
110 m pł J MŁ M
100 m pł M
110 m pł M (99.1) M
110 m pł M
300 m pł M
1. 42.20 1 s2 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 07 Z/1763/22 U16 MA Gliwice (1) 2022-06-11 III
2. 42.76 1 s1 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 08 Z/5497/19 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 III
3. 43.98 3 s1 ZˇBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 08 Z/3984/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 IV LDK!
4. 48.41 3 s1 ¦WIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08 Z/3410/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!
5. 49.52 4 s1 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 08 Z/3956/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 -- LDK!
6. 49.62 4 s1 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 Z/4722/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
7. 53.23 5 s1 TASAK Piotr SKS Kusy Kraków 08 Z/3808/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
8. 53.99 6 s1 WIECZOREK Bartłomiej ULKS Lipinki 08 Z/2676/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
9. 59.03 7 s1 JAROSZ Nataniel LKS Brzezina Osiek 08 Z/3137/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
400 m pł J MŁ M
400 m pł M
1000 m prz M
DNF STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 07 Z/3141/20 U16 MA Gliwice (1) 2022-06-11 --
2000 m prz M
3000 m prz M
Wzwyż M
1. 1.59 1 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 08 Z/4047/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!
2. 1.53 2 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 Z/4716/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!
3. 1.53 3 PABIS Szymon ULKS Lipinki 08 Z/13878/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!
4. 1.45 1 f2 ¦WIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08 Z/3410/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
5. 1.40 6 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 08 Z/2589/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 -- LDK!
6. 1.40 4 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 08 Z/3998/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!
7. 1.40 4 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 Z/4722/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -- LDK!
Tyczka M
W dal M
1. 6.12 2 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 Z/2573/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-05-22 +1.5 IV
2. 5.57 6 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08 Z/2001/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 +0.5 -- LDK!  OSU  
3. 5.46 3 TRˇBKA Borys KS AZS AWF Kraków 07 Z/3343/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
4. 5.32 7 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08 Z/4723/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 +0.4 -- LDK!
5. 5.14 5 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 07 Z/13339/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 +0.1 --
6. 4.49 6 ¦WIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 08 Z/2404/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 --
7. 4.26 7 DRZYZGIEWICZ Dariusz LKS Brzezina Osiek 08 Z/14544/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -0.2 --
8. 3.57 7 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 Z/1948/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 +0.4 -- LDK!
9. 3.31 6 SKRZYPEK Wiktor SKS Kusy Kraków 08 Z/4844/19 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 -0.1 -- LDK!
W dal strefa M
Trójskok M
Wieloskok M
1. 10.18 2 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 Z/4722/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
2. 10.16 3 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 08 Z/3998/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 11.26 1 f2 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 07 Z/0315/22 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 V LDK!
2. 10.01 1 f2 SKORUT Oskar WKS Wawel Kraków 07 Z/3378/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 --
3. 10.01 2 f2 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 07 Z/2763/20 U16 MA Kraków (1) 2022-06-26 --
4. 9.76 5 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 Z/3519/20 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
5. 9.42 3 SYNOWIEC Łukasz WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 07 Z/4493/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
6. 9.36 7 f2 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 08 Z/4707/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -- LDK!
7. 9.32 4 AUGUSTYN Bartosz UKS Kobylanka 07 Z/13613/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
8. 8.27 6 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 Z/3520/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
9. 7.80 7 BˇK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 Z/13570/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
10. 7.63 2 f2 BUŁA¦ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07 Z/3336/18 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 --
11. 7.56 3 f2 MLECZEK Michał ULKS Bielgim Bielany 07 Z/13723/21 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 --
12. 7.37 7 MARCINKOWSKI Filip Kraków Athletics Team 08 Z/2056/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
13. 6.80 8 BZDYL Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 Z/13276/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
14. 6.56 9 KOPEĆ Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 Z/10080/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 -- LDK!
15. 6.38 10 WIKTOR Patryk KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 Z/10084/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
16. 6.33 10 GˇDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 Z/13279/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
17. 5.52 4 f2 SŁAWHORODSKYJ Kyryło ULKS Bielgim Bielany (Z) 08 Z/3823/22 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 --
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (80) M
Ppal (150) M
Dysk (1) M
1. 39.89 1 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 07 Z/2763/20 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 IV
2. 26.59 2 FUNEK Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 08 Z/0751/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
3. 24.90 2 SKORUT Oskar WKS Wawel Kraków 07 Z/3378/22 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
4. 24.86 3 HANUSIAK Jakub UKS Jedynka Tokarnia 08 Z/5684/18 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
5. 22.51 7 JˇTYKA Mateusz UKS Jedynka Tokarnia 08 Z/2759/22 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2022-06-04 -- LDK!
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (3) M
Młot (5) M
1. 24.77 3 KLĘCZAR Mateusz LKS Brzezina Osiek 07 Z/3139/22 U16 MA Rybnik (1) 2022-05-01 --
Młot (7.26) M
Maczuga (397) M
Oszczep (400) M
Oszczep (600) M
1. 34.98 1 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 Z/3519/20 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
2. 32.70 2 BZDYL Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 Z/13276/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
3. 29.62 2 GˇDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 Z/13279/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 --
4. 29.35 3 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 07 Z/4950/22 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
5. 29.28 1 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 Z/3520/20 U16 MA Kraków (1) 2022-04-30 --
6. 25.13 4 BˇK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 Z/13570/21 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
7. 24.05 5 JˇTYKA Mateusz UKS Jedynka Tokarnia 08 Z/2759/22 U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 -- LDK!
8. 21.21 6 MARCINKOWSKI Filip Kraków Athletics Team 08 Z/2056/21 U16 MA Tarnów (1) 2022-06-18 --
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
Chód 5 km M
Chód 10 km M
Chód 20 km M
Chód 35 km M
4x100 m M
1. 49.68 2 s1 ROSSA Antoni
MUCHA Michał
TEREMBUŁA Maciej
WITEK Igor
SKS Kusy Kraków 07
08
07
07
U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 --
2. 50.41 2 s1 MALINOWSKI Antoni
KUMOROWSKI Szymon
CICHY Tymoteusz
PŁASZEWSKI Bartosz
SAS AZS AWF Kraków 08
09
08
07
U16 MA Kraków (1) 2022-05-08 --
3. 53.71 3 s1 WÓJCIK Daniel
¦WIERZOWSKI Kacper
PABIS Szymon
WIECZOREK Bartłomiej
ULKS Lipinki 08
08
08
08
U16 MA Kraków (1) 2022-05-14 --
4x200 m MIX
1. 1:40.49 1 s1 MŁYNARCZYK Wojciech
GAWIN Karolina
ŁAKOMY Jan
DRAGOW Patrycja
WKS Wawel Kraków 07
07
07
08
U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
2. 1:48.97 3 s1 WOJDA Kajetan
PACZE¦NIAK Sonia
PŁASZEWSKI Bartosz
STARZYCKA Maja
SAS AZS AWF Kraków 08
08
07
07
U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
3. 1:49.15 4 s1 ROSSA Antoni
DIAKUN Kateryna
WOŁOWIEC Grzegorz
KLĘK Julia
SKS Kusy Kraków 07
08
08
08
U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
4. 1:52.30 5 s1 PTASZEK Leon
ZAJˇC Kamila
GRABARZ Hubert
BRYDNIAK Iga
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 07
07
07
08
U16 MA Kraków (1) 2022-05-29 --
4x400 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 14.398334026337 sekund