60 m M
1. 7.59 2 e12 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05-02-18 Z/1155/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
2. 7.63 1 f3 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 05-01-16 Z/3428/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 7.67 6 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05-05-31 Z/3424/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
4. 7.71 2 f3 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 Z/3095/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
5. 7.93 3 f3 SUŁEK Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-05-20 Z/2624/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
6. 8.04 4 f3 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06-06-17 Z/5151/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 8.11 3 e5 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Mielec (1) 2020-01-25 LDK!  ROSU  
8. 8.15 5 f3 KIJOWSKI Bruno WKS Wawel Kraków 05-03-05 Z/4244/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
9. 8.16 1 e7 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06-01-31 Z/3285/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
10. 8.21 1 e4 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05-03-12 Z/3496/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
11. 8.31 3 e5 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
12. 8.33 3 e3 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06-07-07 Z/4889/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
13. 8.35 2 e4 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 Z/5425/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
14. 8.39 4 e3 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 06-03-29 Z/4233/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
15. 8.41 4 e8 STEFAŃSKI Bruno SKS Kusy Kraków 05-06-28 Z/4101/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
16. 8.47 2 e9 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
17. 8.53 4 e12 KOWALA Krzysztof MUKS Ilkus Olkusz 05-04-11 Z/5831/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
18. 8.59 5 e3 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06-02-07 Z/4108/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
19. 8.60 2 e7 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 06-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
20. 8.67 4 e5 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
21. 8.69 3 e6 PIETRZKIEWICZ-JANISZ Szymon SKS Kusy Kraków 06-01-05 Z/3493/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
22. 8.70 5 e5 NOCOŃ Bartosz MUKS ILKUS Olkusz 05-04-30 Z/5415/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
23. 8.77 6 e6 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1644/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
24. 8.78 3 e7 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 06-02-07 Z/3738/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
25. 8.81 3 e4 KWAŚNY Jakub SKS Kusy Kraków 05-01-22 Z/1668/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
26. 8.83 4 e4 MYGA Igor UKS Polfin Oświęcim 06-08-07 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
27. 8.90 5 e4 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-10-01 Z/3040/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
28. 8.97 6 e5 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
29. 8.98 4 e9 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1643/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
30. 8.99 4 e6 PAWLUSIAK Kordian ULKS Bielgim Bielany 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
31. 9.00 7 e5 DUDEK Maksymilian LKS Kłos Olkusz 06-09-08 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
32. 9.12 4 e7 SAKŁAK Maciej SKS Kusy Kraków 05-01-03 Z/1671/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
33. 9.13 6 e3 BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 06-05-29 Z/4888/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
34. 9.24 5 e1 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08 LDK!
35. 9.25 6 e4 RYCHLIK Michał UKS Sokół Zator 06-04-23 Z/3871/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
36. 9.53 7 e4 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 Z/3327/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
37. 9.54 5 e7 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05-09-17 Z/3459/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
38. 9.56 6 e12 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 06-10-27 Z/4934/19 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
39. 9.68 5 e6 KMIECIK Stanisław WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-06-29 Z/2733/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
150 m M
200 m M
1. 32.45 3 s15 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 06-10-27 Z/4934/19 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
300 m M
DQ LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05-05-31 Z/3424/18 U16 MA Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
400 m M
600 m M
1. 1:37.62 4 s2 WRÓBEL Miłosz MLUKS Tarnów 05-05-27 Z/1810/18 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
2. 1:49.56 6 s2 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Mielec (2) 2020-01-11 LDK!  ROSU  
3. 1:54.57 3 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
800 m M
1000 m M
1500 m M
2000 m M
3000 m M
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
60 m pł M Mł M
1. 9.53 1 s2 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
2. 9.65 1 s1 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
3. 10.28 3 s3 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
4. 10.55 1 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08 LDK!
5. 10.75 3 s2 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
6. 10.80 3 s1 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
7. 10.96 4 s1 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06-02-07 Z/4108/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
8. 11.17 4 s2 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
9. 11.29 5 s2 BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 06-05-29 Z/4888/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
10. 11.43 5 s1 BUBNIAK Artur ULKS Lipinki 05-12-09 Z/1221/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
11. 11.61 6 e2 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 06-08-22 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
12. 12.05 2 s1 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08 LDK!
60 m pł M J Mł M
60 m pł M (99.1) M
Wzwyż M
1. 1.75 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05-03-12 Z/3496/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
2. 1.60 6 f2 BUBNIAK Artur ULKS Lipinki 05-12-09 Z/1221/19 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!  ROSU  
3. 1.60 GAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
4. 1.55 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
5. 1.55 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
6. 1.50 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
7. 1.40 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06-12-31 Z/4700/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
8. 1.30 14  HOŁDA Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 06-10-14 Z/3640/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
W dal M
1. 5.74 4 1 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
2. 5.50 6 1 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 05-01-16 Z/3428/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 5.28 7 1 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06-06-17 Z/5151/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
4. 5.09 8 1 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05-03-12 Z/3496/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
5. 5.07 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-08 LDK!
6. 5.00 9 1 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06-01-31 Z/3285/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
7. 4.90 14  WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-11 LDK!  ROSU  
8. 4.85 19  STEFAŃSKI Bruno SKS Kusy Kraków 05-06-28 Z/4101/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
9. 4.69 11 1 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 06-03-29 Z/4233/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
10. 4.49 12 1 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-10-01 Z/3040/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
11. 4.49 13 1 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
12. 4.45 15 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06-07-07 Z/4889/19 U16 MA Toruń (1) 2019-11-30 LDK!
13. 4.32 26  KOWALA Krzysztof MUKS Ilkus Olkusz 05-04-11 Z/5831/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
14. 4.23 16 1 PAWLUSIAK Kordian ULKS Bielgim Bielany 05-01-01 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
15. 4.18 18 1 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
16. 4.13 19 1 KWAŚNY Jakub SKS Kusy Kraków 05-01-22 Z/1668/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
17. 3.95 20 1 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 Z/3327/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
18. 3.69 21 1 SAKŁAK Maciej SKS Kusy Kraków 05-01-03 Z/1671/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
19. 3.67 22 1 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05-09-17 Z/3459/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
NM WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06-12-31 Z/4700/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
NM PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 Z/5425/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
NM OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!  ROSU  
NM KMIECIK Stanisław WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-06-29 Z/2733/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
W dal strefa M
Trójskok M
Kula (3) M
1. 11.99 5 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-12-13 LDK!
Kula (4) M
1. 10.34 7 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2020-02-20 LDK!
Kula (5) M
1. 11.94 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-09 Z/3057/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
2. 9.99 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1644/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
3. 9.68 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
4. 9.12 17  STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1643/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18 LDK!
5. 8.38 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-04 Z/3280/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
6. 8.18 18  KOWALA Krzysztof MUKS Ilkus Olkusz 05-04-11 Z/5831/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-01-18
7. 7.69 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 Z/3327/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
8. 7.53 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 06-01-30 Z/4699/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
9. 7.35 10  CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 06-06-27 Z/4693/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
10. 7.29 11  PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 Z/5425/19 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
11. 6.88 12  KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
Kula (7.26) M
4x200 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 18.554951190948 sekund