60 m M
1. 7.68 1 e6 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3958/20 U14 MA úˇd╝ (2) 2022-06-18 +2.0 -- LDK!
2. 8.26 3 s7 STASZEK Igor WKS Wawel Krakˇw 09 Z/5496/19 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 -0.8 --
3. 8.26 4 s7 ĂWIKúO Szymon KS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3038/19 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 -0.8 --
4. 8.43 1 p3 CZECH Tymon WKS Wawel Krakˇw 10 Z/10922/21 U14 MA úˇd╝ (2) 2022-06-19 +1.0 --
5. 8.53 1 s6 KMIECIK Mi│osz ULKS Lipinki 09 Z/2678/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.3 -- LDK!
6. 8.88 1 s9 AMBRO»KIEWICZ Maciej KS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3509/20 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 +1.4 --
7. 8.90 3 s12 TRZOP Jonatan UKS bieganie.pl Stryszawa 10 Z/1887/22 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 -0.4 -- LDK!
8. 8.94 1 s7 MúOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 09 Z/13962/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.1 --
9. 8.98 2 s6 SIUTA Borys LUKS Tytan Ropa 10 Z/6480/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.3 -- LDK!
10. 9.10 4 s12 KWIECIEĐ Filip WKS Wawel Krakˇw 10 Z/4052/22 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 -0.4 --
11. 9.15 5 s9 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10 Z/5055/18 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 +1.4 -- LDK!
12. 9.22 2 s7 ROZP╩DZIK Mateusz WKS Wawel Krakˇw 09 Z/2914/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.1 -- LDK!
13. 9.27 3 s6 BUGAJ Micha│ WKS Wawel Krakˇw 10 Z/2903/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.3 -- LDK!
14. 9.29 6 s9 BULIK Borys SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3811/21 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 +1.4 --
15. 9.29 4 s6 KIEĂ Krzysztof WKS Wawel Krakˇw 10 Z/2909/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.3 -- LDK!
16. 9.34 3 s7 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 09 Z/13879/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.1 -- LDK!
17. 9.45 1 s10 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Krakˇw 09 Z/4096/19 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 -0.4 -- LDK!
18. 9.79 6 s6 SIUTA Jakub LUKS Tytan Ropa 10 Z/6469/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.3 -- LDK!
19. 9.91 4 s10 ROSSA Szymon SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3815/21 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 -0.4 --
20. 9.93 7 s6 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 10 Z/9948/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.3 --
21. 10.07 8 s6 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/11622/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.3 -- LDK!
22. 10.09 4 s7 CZEKAJ Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/2408/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.1 -- LDK!
23. 10.27 5 s7 DURAú Damian ULKS Lipinki 10 Z/13876/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.1 -- LDK!
24. 10.50 6 s7 JACKOWSKI Marcel KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.1 -- LDK!
25. 10.60 6 s10 LEŽNIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 10 Z/4994/21 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 -0.4 -- LDK!
26. 10.87 7 s7 WARDZAúA Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/2411/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.1 -- LDK!
27. 10.96 8 s7 MAZUR Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/4739/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -2.1 -- LDK!
100 m M
1. 12.43 1 s1 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3958/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.4 V LDK!
2. 13.06 2 s6 PITUCH Aleksander SKS Kusy Krakˇw 09 Z/4840/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 +0.6 -- LDK!
3. 13.13 2 s1 STASZEK Igor WKS Wawel Krakˇw 09 Z/5496/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.4 --
4. 13.18 3 s6 ĂWIKúO Szymon KS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3038/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 +0.6 --
5. 13.22 1 s2 DOMINEK Alan SKS Kusy Krakˇw 09 Z/3978/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.3 -- LDK!
6. 13.32 3 s1 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 09 Z/9170/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.4 -- LDK!
7. 13.37 1 s2 SAúBUT Krystian SKS Kusy Krakˇw 10 Z/4170/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 +0.4 --
8. 13.38 4 s1 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Krakˇw 09 Z/4999/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.4 -- LDK!
9. 13.69 5 s1 MACHNIK Micha│ MKS Tempo Kŕty 09 Z/5155/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.4 --
10. 13.76 3 s1 CZECH Tymon WKS Wawel Krakˇw 10 Z/10922/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -1.1 --
11. 14.12 6 s1 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Krakˇw 09 Z/2911/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.4 -- LDK!
12. 14.17 4 s1 KORGUL Bruno SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3982/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -1.1 --
13. 14.20 1 s6 JANKOWSKI Micha│ TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/3464/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-08 -1.8 --
14. 14.25 2 s4 MúOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 09 Z/13962/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.9 --
15. 14.36 1 s5 KMIECIK Mi│osz ULKS Lipinki 09 Z/2678/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -3.1 -- LDK!
16. 14.53 1 s5 SIUTA Borys LUKS Tytan Ropa 10 Z/6480/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
17. 14.54 1 s3 TRZOP Jonatan UKS bieganie.pl Stryszawa 10 Z/1887/22 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 -0.9 -- LDK!
18. 14.63 1 s1 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy WiÂnicz 09 Z/8014/21 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +0.2 -- LDK!
19. 14.65 1 s6 WENC Kamil ULKS Lipinki 10 Z/4046/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -2.9 -- LDK!
20. 14.69 2 s5 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10 Z/5055/18 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
21. 14.72 2 s2 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Krakˇw 09 Z/2876/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 +0.4 -- LDK!
22. 14.73 1 s7 MISZKIEL Hubert TS Wieliczanka Wieliczka 10 Z/2588/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -0.4 -- LDK!
23. 14.75 2 s2 úAPCZYĐSKI Jan SKS Kusy Krakˇw 10 Z/4171/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.3 --
24. 14.82 2 s3 AMBRO»KIEWICZ Maciej KS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3509/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -1.0 --
25. 14.83 4 s2 ROZP╩DZIK Mateusz WKS Wawel Krakˇw 09 Z/2914/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.3 -- LDK!
26. 14.84 1 s6 FIJAúKOWSKI Micha│ SAS AZS AWF Krakˇw 10 Z/2494/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +0.2 -- LDK!
27. 14.91 2 s5 KWIECIEĐ Filip WKS Wawel Krakˇw 10 Z/4052/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -3.1 --
28. 15.00 2 s1 TRZECIAK Ryszard SKL Sucha Beskidzka 10 Z/3679/22 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +0.2 --
29. 15.04 3 s5 WIŽNIOWSKI Filip SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3816/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -3.1 --
30. 15.17 3 s2 DIHTIAR Stanislav SKS Kusy Krakˇw (Z) 10 Z/4294/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 +0.4 --
31. 15.18 3 s6 JUSZCZYK Cyprian TS Wieliczanka Wieliczka 10 Z/2590/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +0.2 -- LDK!
32. 15.23 3 s7 LEWANDOWSKI Filip UKS Lider Siercza 10 Z/2520/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -0.4 -- LDK!
33. 15.29 2 s6 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 10 Z/7933/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -2.9 -- LDK!
34. 15.34 4 s6 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/3449/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-08 -1.8 --
35. 15.35 8 s6 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Krakˇw 09 Z/4096/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 +0.6 -- LDK!
36. 15.37 3 s4 WN╩K Dawid UKS Jedynka Tokarnia 10 Z/12609/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
37. 15.37 5 s7 ZíBCZYK Pawe│ SAS AZS AWF Krakˇw 10 Z/3038/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -0.4 -- LDK!
38. 15.47 4 s3 BUGAJ Micha│ WKS Wawel Krakˇw 10 Z/2903/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -1.0 -- LDK!
39. 15.56 4 s6 SUŽNIAK Filip SAS AZS AWF Krakˇw 10 Z/12837/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +0.2 -- LDK!
40. 15.58 6 s6 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/3499/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-08 -1.8 -- LDK!
41. 15.62 4 s5 SZYMCZYK Micha│ WKS Wawel Krakˇw 10 Z/4067/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -3.1 --
42. 15.62 5 s6 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Krakˇw 09 Z/11912/21 U14 MA Czŕstochowa (1) 2022-06-12 -0.5 --
43. 15.69 5 s5 LIS Mariusz SKS Kusy Krakˇw 09 Z/2117/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -3.1 --
44. 15.77 1 s3 GIERúACH Szymon SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3975/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -2.8 --
45. 15.79 7 s6 MENTLEWICZ Jakub LKS K│os Olkusz 09 Z/1288/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-08 -1.8 -- LDK!
46. 15.85 3 s5 KONATOWICZ Miko│aj SAS AZS AWF Krakˇw 10 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 --
47. 15.95 5 s1 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 10 Z/9948/21 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 +0.2 --
48. 16.00 3 s6 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/11622/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -2.9 -- LDK!
49. 16.20 4 s6 DZIEDZIC Ksawery SKL Sucha Beskidzka 10 Z/13833/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -2.9 --
50. 16.39 6 s5 KWARCIAK Mi│osz UKS Lider Siercza 10 Z/2187/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -3.1 -- LDK!
51. 16.47 2 s3 MARCHOCKI Kamil SKS Kusy Krakˇw 09 Z/3973/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -2.8 --
52. 16.51 4 s5 SWOSZOWSKI Adam SAS AZS AWF Krakˇw 10 Z/9009/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
53. 16.51 5 s6 INDYKA Jan WKS Wawel Krakˇw 10 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +0.2 -- LDK!
54. 16.68 5 s4 ZI╩BA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 09 Z/1747/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
55. 16.77 7 s5 DURAú Damian ULKS Lipinki 10 Z/13876/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -3.1 -- LDK!
56. 16.91 4 s3 SOCHACKI Borys SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3813/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -2.8 --
57. 17.20 6 s4 LEŽNIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 10 Z/4994/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
58. 17.64 5 s4 MIKOúAJEK Pawe│ SKL Sucha Beskidzka 10 Z/12839/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -0.9 --
59. 18.07 5 s2 MúODZIK Jakub MUKS ILKUS Olkusz 10 Z/4088/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 +0.4 --
60. 18.93 5 s6 MOLLICA Davide Krakˇw Athletics Team 10 Z/13857/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -2.9 --
150 m M
1. 19.17 6 s2 STASZEK Igor WKS Wawel Krakˇw 09 Z/5496/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +0.7 --
2. 21.18 2 s5 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Krakˇw 09 Z/2911/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
3. 21.37 1 s3 CZECH Tymon WKS Wawel Krakˇw 10 Z/10922/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.6 --
4. 21.52 2 s3 MIRCZAK Marcin KS Olkusz 09 Z/13855/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.6 --
5. 22.43 3 s3 SIEJKA Bart│omiej KS Olkusz 10 Z/12070/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.6 --
6. 22.59 3 s5 FIJAúKOWSKI Micha│ SAS AZS AWF Krakˇw 10 Z/2494/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
7. 22.63 4 s3 SIUTA Borys LUKS Tytan Ropa 10 Z/6480/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.6 -- LDK!
8. 22.94 5 s3 BUGAJ Micha│ WKS Wawel Krakˇw 10 Z/2903/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.6 -- LDK!
9. 23.32 6 s3 DOLEZY Kuba KS Olkusz 10 Z/12073/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.6 --
10. 23.89 5 s5 ZíBCZYK Pawe│ SAS AZS AWF Krakˇw 10 Z/3038/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
11. 24.40 6 s5 RUS Alex UKS Kusy Bukowno 10 Z/13816/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 --
12. 24.74 5 s4 SUŽNIAK Filip SAS AZS AWF Krakˇw 10 Z/12837/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
13. 25.75 6 s4 KONATOWICZ Miko│aj SAS AZS AWF Krakˇw 10 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 --
14. 27.47 8 s5 SWOSZOWSKI Adam SAS AZS AWF Krakˇw 10 Z/9009/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 +1.2 -- LDK!
200 m M
1. 25.99 2 s4 STASZEK Igor WKS Wawel Krakˇw 09 Z/5496/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 -0.6 --
2. 29.81 4 s4 KWIECIEĐ Filip WKS Wawel Krakˇw 10 Z/4052/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 -0.6 --
3. 33.41 4 s3 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Krakˇw 09 Z/11912/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-22 +1.7 --
300 m M
1. 39.94 2 STASZEK Igor WKS Wawel Krakˇw 09 Z/5496/19 U14 MA úˇd╝ (2) 2022-06-19 IV
2. 41.84 2 s5 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3958/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 V LDK!
3. 43.10 3 s4 ĂWIKúO Szymon KS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3038/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 --
4. 44.14 5 s2 JANKOWSKI Micha│ TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/3464/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 --
5. 44.91 1 s1 MúOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 09 Z/13962/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 --
6. 45.99 1 s2 KMIECIK Mi│osz ULKS Lipinki 09 Z/2678/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
7. 46.21 3 s3 ROZP╩DZIK Mateusz WKS Wawel Krakˇw 09 Z/2914/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
8. 46.35 4 s1 SZCZUREK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/2877/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
9. 46.86 5 s3 PULCHNY Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 10 Z/13850/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 -- LDK!
10. 47.05 1 s6 KWIECIEĐ Filip WKS Wawel Krakˇw 10 Z/4052/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
11. 47.80 7 s3 KIEĂ Krzysztof WKS Wawel Krakˇw 10 Z/2909/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 -- LDK!
12. 47.82 2 s3 WIŽNIOWSKI Filip SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3816/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
13. 48.04 6 s1 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/3449/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
14. 48.05 3 s3 LIGAS Micha│ UKS Romer Rabka-Zdrˇj 09 Z/10918/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -- LDK!
15. 48.07 2 s4 FIJAúKOWSKI Micha│ SAS AZS AWF Krakˇw 10 Z/2494/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
16. 48.16 5 s3 SIEJKA Bart│omiej KS Olkusz 10 Z/12070/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
17. 48.40 6 s3 CZECH Tymon WKS Wawel Krakˇw 10 Z/10922/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
18. 48.51 2 s2 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 10 Z/7933/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -- LDK!
19. 48.54 5 s2 KONARCZAK Bart│omiej LKS Brzezina Osiek 09 Z/1539/22 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-05-22 --
20. 49.44 5 s4 BUGAJ Micha│ WKS Wawel Krakˇw 10 Z/2903/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 -- LDK!
21. 49.83 5 s2 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/3499/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -- LDK!
22. 49.88 3 s5 WN╩K Dawid UKS Jedynka Tokarnia 10 Z/12609/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -- LDK!
23. 50.21 2 s7 ŽWIíTEK Filip ULKS Lipinki 09 Z/2675/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -- LDK!
24. 50.26 1 s5 ZíBCZYK Pawe│ SAS AZS AWF Krakˇw 10 Z/3038/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
25. 50.33 4 s5 MIRCZAK Marcin KS Olkusz 09 Z/13855/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 --
26. 50.47 6 s2 HURKAúA Jan ULKS Fajfer 2001 úapanˇw 09 Z/11345/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
27. 50.63 2 s2 SIUTA Borys LUKS Tytan Ropa 10 Z/6480/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
28. 51.02 6 s4 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Krakˇw 09 Z/4096/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 -- LDK!
29. 51.44 7 s2 MENTLEWICZ Jakub LKS K│os Olkusz 09 Z/1288/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -- LDK!
30. 51.62 5 s5 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy WiÂnicz 09 Z/8014/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -- LDK!
31. 52.67 3 s6 TRZECIAK Ryszard SKL Sucha Beskidzka 10 Z/3679/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
32. 53.46 1 s6 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 09 Z/13879/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -- LDK!
33. 53.81 5 s2 ZI╩BA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 09 Z/1747/20 U14 MA Konopiska (2) 2022-06-15 -- LDK!
34. 53.84 2 s5 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/11622/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
35. 54.00 4 s1 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Krakˇw 09 Z/11912/21 U14 MA Czŕstochowa (1) 2022-06-12 --
36. 54.30 4 s6 CZúOWIEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 09 Z/13854/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
37. 55.11 3 s7 WALCZYK Kamil LUKS Tytan Ropa 09 Z/6473/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -- LDK!
38. 55.90 6 s2 LEŽNIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 10 Z/4994/21 U14 MA Konopiska (2) 2022-06-15 -- LDK!
39. 56.13 4 s3 KRZYWORíCZKA Tomasz Krakowska Akademia Lekkoatletyki 10 Z/13746/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
40. 56.14 3 s2 SKËRSKI Wojciech LUKS Tytan Ropa 10 Z/6479/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
41. 56.21 4 s5 DURAú Damian ULKS Lipinki 10 Z/13876/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
42. 57.18 5 s3 MIKOúAJCZYK Jakub ULKS Fajfer 2001 úapanˇw 10 Z/3822/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
43. 57.31 6 s3 WSZOúEK Kajetan SKS Kusy Krakˇw 09 Z/3979/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
44. 61.43 5 s6 DZIUBEK Ratryk ULKS Bielgim Bielany 09 Z/4230/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
45. 70.87 6 s6 FRíCKIEWICZ Mi│osz UKS Kusy Bukowno 10 Z/3026/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
400 m M
500 m M
600 m M
1. 1:44.23 1 s1 ZAJíC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrˇj 09 Z/9390/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
2. 1:45.23 2 s1 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 09 Z/2444/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
3. 1:45.33 4 s1 JANKOWSKI Micha│ TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/3464/20 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 --
4. 1:46.58 1 s1 CZOCHËR úukasz LUKS Tytan Ropa 09 Z/4786/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 --
5. 1:47.15 5 s1 PULCHNY Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 10 Z/13850/21 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 -- LDK!
6. 1:47.22 2 s1 PACYNA Oskar MLUKS Tarnˇw 09 Z/4824/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
7. 1:48.59 1 s3 ŽWIíTEK Filip ULKS Lipinki 09 Z/2675/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -- LDK!
8. 1:48.79 5 s1 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy WiÂnicz 09 Z/8014/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
9. 1:49.24 6 s1 CEBULA Franciszek UKS Lider Siercza 09 Z/7935/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
10. 1:49.60 7 s1 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/3449/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
11. 1:49.87 8 s1 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/3499/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
12. 1:51.18 9 s1 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 09 Z/3212/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
13. 1:51.34 2 s3 DEĂ Hubert LUKS Tytan Ropa 09 Z/9398/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 --
14. 1:51.81 3 s3 KONARCZAK Bart│omiej LKS Brzezina Osiek 09 Z/1539/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 --
15. 1:53.65 3 s1 LEŽNIAK Adrian KU AZS PWSZ w Tarnowie 09 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 --
16. 1:53.81 1 s2 SZYMCZYK Micha│ WKS Wawel Krakˇw 10 Z/4067/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
17. 1:54.92 5 s3 SMOROĐSKI Patryk KS AZS AWF Krakˇw 09 Z/2681/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 --
18. 1:55.14 2 s2 BRËG Micha│ KS Olkusz 10 Z/4832/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
19. 1:55.57 3 s2 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 10 Z/1975/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
20. 1:55.70 4 s2 DOLEZY Kuba KS Olkusz 10 Z/12073/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
21. 1:55.93 5 s2 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Krakˇw 09 Z/4096/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
22. 2:00.80 4 s1 DRONSZCZYK Stanis│aw UKS Lider Siercza 10 Z/3487/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
23. 2:02.82 6 s2 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 10 Z/9948/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
24. 2:02.83 7 s3 SIUTA Jakub LUKS Tytan Ropa 10 Z/6469/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -- LDK!
25. 2:02.84 12 s1 ROZP╩DZIK Mateusz WKS Wawel Krakˇw 09 Z/2914/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-08 -- LDK!
26. 2:02.99 6 s2 WN╩K Dawid UKS Jedynka Tokarnia 10 Z/12609/21 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 -- LDK!
27. 2:03.16 7 s1 TRZECIAK Ryszard SKL Sucha Beskidzka 10 Z/3679/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 --
28. 2:05.02 8 s2 ZI╩BA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 09 Z/1747/20 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 -- LDK!
29. 2:06.17 8 s2 KRZYWORíCZKA Tomasz Krakowska Akademia Lekkoatletyki 10 Z/13746/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
30. 2:07.56 9 s3 KIEĂ Krzysztof WKS Wawel Krakˇw 10 Z/2909/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -- LDK!
31. 2:11.46 9 s1 CZEKAJ Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/2408/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
32. 2:12.35 9 s2 SúOĐSKI Miko│aj UKS Romer Rabka-Zdrˇj 10 Z/9385/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
33. 2:12.61 10 s2 KOZIĐSKI Pawe│ KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/10083/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
34. 2:12.87 10 s1 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/11622/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
35. 2:16.49 11 s1 NEMIEC Jakub LUKS Tytan Ropa 10 Z/6467/21 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
36. 2:16.64 12 s1 JACKOWSKI Marcel KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
800 m M
1000 m M
1. 3:03.18 3 s2 ZAJíC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrˇj 09 Z/9390/21 U14 MA Sieradz (1) 2022-06-23 -- LDK!
2. 3:12.84 9 s1 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 09 Z/2444/19 U14 MA Ruda Žl▒ska (1) 2022-05-07 --
3. 3:19.96 11 s1 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 09 Z/3212/20 U14 MA Ruda Žl▒ska (1) 2022-05-07 --
4. 3:23.18 4 s2 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 09 Z/3499/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-06-26 -- LDK!
1500 m M
3000 m M
5000 m M
10000 m M
Pˇ│maraton M
Maraton M
Bieg 6-godzinny M
Bieg 24-godzinny M
110 m p│ Mú M
110 m p│ J Mú M
100 m p│ M
1. 16.58 1 s1 ĂWIKúO Szymon KS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3038/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -2.6 --
2. 20.79 2 s1 ŽWIíTEK Filip ULKS Lipinki 09 Z/2675/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -2.6 -- LDK!
3. 20.96 3 s1 WENC Kamil ULKS Lipinki 10 Z/4046/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -2.6 -- LDK!
4. 21.51 4 s1 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 09 Z/13879/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -2.6 -- LDK!
110 m p│ M (99.1) M
110 m p│ M
300 m p│ M
DNF STASZEK Igor WKS Wawel Krakˇw 09 Z/5496/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-08 --
400 m p│ J Mú M
400 m p│ M
1000 m prz M
2000 m prz M
3000 m prz M
Wzwy┐ M
1. 1.50 1 MACHNIK Micha│ MKS Tempo Kŕty 09 Z/5155/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
2. 1.50 5 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Krakˇw 09 Z/4999/21 U14 MA úˇd╝ (2) 2022-06-19 -- LDK!
3. 1.45 2 KMIECIK Mi│osz ULKS Lipinki 09 Z/2678/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
4. 1.40 4 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 09 Z/13879/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
5. 1.40 4 KORGUL Bruno SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3982/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
6. 1.35 6 WIŽNIOWSKI Filip SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3816/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
7. 1.30 7 ZAJíC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrˇj 09 Z/9390/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 -- LDK!
8. 1.30 7 BULIK Borys SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3811/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
9. 1.30 9 FORMA Maciej SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3981/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
10. 1.25 3 f2 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10 Z/5055/18 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -- LDK!
11. 1.20 11 ROSSA Szymon SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3815/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
Tyczka M
W dal M
1. 5.20 3 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 09 Z/9170/21 U14 MA úˇd╝ (2) 2022-06-19 0.0 -- LDK!
2. 4.44 9 MACHNIK Micha│ MKS Tempo Kŕty 09 Z/5155/19 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-05-22 +0.4 --
W dal strefa M
1. 5.27 1 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3958/20 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 0.0 -- LDK!
2. 5.26 2 f2 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 09 Z/9170/21 U14 MA Sieradz (1) 2022-06-23 -0.6 -- LDK!
3. 5.22 1 f2 ĂWIKúO Szymon KS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3038/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 0.0 --
4. 5.07 3 f2 DOMINEK Alan SKS Kusy Krakˇw 09 Z/3978/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
5. 4.96 1 MACHNIK Micha│ MKS Tempo Kŕty 09 Z/5155/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 0.0 --
6. 4.90 1 f2 KORGUL Bruno SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3982/20 U14 MA úˇd╝ (2) 2022-06-19 0.0 --
7. 4.84 2 PITUCH Aleksander SKS Kusy Krakˇw 09 Z/4840/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 0.0 -- LDK!
8. 4.69 8 STASZEK Igor WKS Wawel Krakˇw 09 Z/5496/19 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 0.0 --
9. 4.68 2 KLIMKIEWICZ úukasz KS Victoria Trzebinia 09 Z/13906/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 0.0 -- LDK!
10. 4.50 3 MISZKIEL Hubert TS Wieliczanka Wieliczka 10 Z/2588/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 0.0 -- LDK!
11. 4.47 4 úAPCZYĐSKI Jan SKS Kusy Krakˇw 10 Z/4171/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 0.0 --
12. 4.47 7 f2 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Krakˇw 09 Z/2911/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
13. 4.47 8 f2 DIHTIAR Stanislav SKS Kusy Krakˇw (Z) 10 Z/4294/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 0.0 --
14. 4.44 1 f2 WINKLER Adam UKS Gminy Brzeszcze 10 Z/4050/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 0.0 --
15. 4.40 13 TRZOP Jonatan UKS bieganie.pl Stryszawa 10 Z/1887/22 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 0.0 -- LDK!
16. 4.36 9 f2 AMBRO»KIEWICZ Maciej KS AZS AWF Krakˇw 09 Z/3509/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 0.0 --
17. 4.25 6 BULIK Borys SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3811/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 0.0 --
18. 4.20 8 KUBIĐSKI Igor SKS Kusy Krakˇw 09 Z/4098/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 0.0 -- LDK!
19. 4.16 13 f2 LEWANDOWSKI Filip UKS Lider Siercza 10 Z/2520/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
20. 4.15 9 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 10 Z/1975/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 0.0 -- LDK!
21. 4.07 4 f2 TRZECIAK Ryszard SKL Sucha Beskidzka 10 Z/3679/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 0.0 --
22. 4.05 10 CZUBALA Mateusz SKS Kusy Krakˇw 09 Z/3972/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 0.0 --
23. 4.05 18 ROSSA Szymon SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3815/21 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 0.0 --
24. 4.04 4 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10 Z/5055/18 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 0.0 -- LDK!
25. 4.00 5 JUSZCZYK Cyprian TS Wieliczanka Wieliczka 10 Z/2590/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 0.0 -- LDK!
26. 3.95 19 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Krakˇw 09 Z/4096/19 U14 MA Bielsko-Bia│a (1) 2022-06-04 0.0 -- LDK!
27. 3.90 5 f2 RADWAĐSKI Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/4746/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 0.0 -- LDK!
28. 3.84 6 SOJKA Karol UKS Lider Siercza 10 Z/13717/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 0.0 -- LDK!
29. 3.82 12 NIEŽCIORUK Jakub SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3802/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 0.0 --
30. 3.78 19 f2 KOZIĐSKI Pawe│ KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/10083/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 0.0 -- LDK!
31. 3.76 13 FORMA Maciej SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3981/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 0.0 --
32. 3.66 20 f2 DZIEDZIC Ksawery SKL Sucha Beskidzka 10 Z/13833/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 0.0 --
33. 3.37 7 f2 WARDZAúA Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/2411/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 0.0 -- LDK!
34. 3.31 6 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 10 Z/9948/21 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 0.0 --
35. 3.09 21 f2 KOPACZ Filip SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3814/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 0.0 --
36. 3.09 22 f2 BALAWEJDER Sebastian SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3803/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 0.0 --
37. 3.05 8 MIKOúAJEK Pawe│ SKL Sucha Beskidzka 10 Z/12839/21 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2022-05-15 0.0 --
Trˇjskok M
Wieloskok M
Kula (3) M
1. 7.78 1 SOJKA Karol UKS Lider Siercza 10 Z/13717/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-04-30 -- LDK!
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (80) M
Ppal (150) M
1. 50.50 1 CZOCHËR úukasz LUKS Tytan Ropa 09 Z/4786/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 --
2. 47.00 1 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 09 Z/13879/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -- LDK!
3. 44.50 2 SOJKA Karol UKS Lider Siercza 10 Z/13717/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -- LDK!
4. 40.00 3 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Krakˇw 09 Z/4096/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -- LDK!
5. 39.00 4 WËJCIK Wojciech SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3810/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
6. 37.50 6 OŽRËDKA Karol SKS Kusy Krakˇw 09 Z/4094/19 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 -- LDK!
7. 37.00 7 HAúATEK Filip SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3812/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
8. 36.00 8 TRANTAN Kacper SKS Kusy Krakˇw 09 Z/3980/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
9. 34.50 4 WINKLER Adam UKS Gminy Brzeszcze 10 Z/4050/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 --
10. 34.00 5 RADWAĐSKI Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/4746/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
11. 30.50 9 ŽLIWA Eryk SKS Kusy Krakˇw 09 Z/3974/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
12. 30.00 10 TRANTAN Karol SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3809/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
13. 30.00 6 MAZUR Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 10 Z/4739/22 U14 MA Tarnˇw (1) 2022-06-18 -- LDK!
14. 26.00 12 NEHREBETSKY Mykyta SKS Kusy Krakˇw 09 Z/3977/20 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
15. 24.50 13 BURATYĐSKI Artur SKS Kusy Krakˇw 10 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
16. 17.00 14 REIZER Samuel SKS Kusy Krakˇw 10 Z/3807/21 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-14 --
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
M│ot (3) M
M│ot (5) M
M│ot (7.26) M
Maczuga (397) M
Oszczep (400) M
1. 25.74 1 DZIUBEK Ratryk ULKS Bielgim Bielany 09 Z/4230/22 U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
Chˇd 5 km M
Chˇd 10 km M
Chˇd 20 km M
Chˇd 35 km M
4x100 m M
4x200 m MIX
1. 1:54.59 1 s3 MARZEC Maja
KúYŽ Anna
WOJDOWSKI Marek
JANKOWSKI Micha│
TS Wieliczanka Wieliczka 09
10
09
09
U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
2. 2:03.75 3 s3 GALUBA Martyna
SZCZERBA Adam
GONDOR Aleksandra
ZAJíC Aleksander
UKS Lider Siercza 10
10
10
11
U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
3. 2:04.32 4 s2 MúOTKIEWICZ Hubert
KíDZIELAWA Natalia
STROJNY Jan
PIERZCHAúA Natalia
KU AZS PWSZ w Tarnowie 09
10
09
10
U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
4. 2:05.29 5 s2 SIEJKA Bart│omiej
MAJOS Julia
DOLEZY Kuba
SMOúUCH Inez
KS Olkusz 10
09
10
09
U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
5. 2:10.55 6 s2 SúOĐSKI Miko│aj
WOJCIECHOWSKA Milena
ZAJíC Samuel
PONICKA Amelia
UKS Romer Rabka-Zdrˇj 10
09
09
10
U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
6. 2:15.07 7 s2 DZIEDZIC Ksawery
RUSIN Natalia
TRZECIAK Ryszard
BASIURA Sabina
SKL Sucha Beskidzka 10
10
10
10
U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
7. 2:30.15 8 s2 KANIA Justyna
ZI╩BA Aleksandra
WICHER Pawe│
ZAKHARCHENKO Polina
Krakˇw Athletics Team 10
10
11
09
U14 MA Krakˇw (1) 2022-05-29 --
4x400 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska╝nikiem na ikonŕ poka┐e zmiany klubowe | Klikniŕcie przejÂcie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 23.038765907288 sekund