60 m M
1. 8.88 1 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 09-02-11 Z/3038/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
2. 9.11 2 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 09-05-20 Z/5496/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 9.19 3 MAREK Karol MKS Tempo Kęty 09-01-01 Z/3273/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
4. 9.22 1 e14 DOMINEK Alan SKS Kusy Kraków 09-03-27 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
5. 9.25 6 e9 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
6. 9.27 4 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 9.41 7 KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków 10-03-09 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
8. 9.57 1 e15 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09-05-10 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
9. 9.57 1 e16 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 Z/4840/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
10. 9.69 2 e16 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 10-01-11 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
11. 9.70 3 e16 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 09-05-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
12. 9.81 2 e15 GIERŁACH Szymon SKS Kusy Kraków 10-06-22 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
13. 10.01 3 e19 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Kraków 09-05-13 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
14. 10.06 3 e17 MAMOŃ Jan UKS Sokół Zator 09-03-15 Z/3868/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
15. 10.09 4 e16 DRUŻKAWIECKI David UKS Jedynka Tokarnia 09-01-02 Z/1456/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
16. 10.09 4 e16 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09-05-12 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
17. 10.12 4 e17 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 11-11-04 Z/4886/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
18. 10.17 4 e14 MATYCZ Ireneusz KS Victoria Trzebinia 09-03-06 Z/1430/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
19. 10.18 2 e18 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 Z/4094/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
20. 10.28 3 e18 OŁOWNIA Mikołaj KS Victoria Trzebinia 09-03-24 Z/2622/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
21. 10.44 5 e14 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 09-12-16 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
22. 10.46 6 e14 KUBIELA Piotr UKS Sokół Zator 10-12-26 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
23. 10.47 3 e15 CZŁOWIEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 09-07-24 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
24. 10.62 5 e17 SZOJDA Mateusz UKS Polfin Oświęcim 11-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
25. 10.74 4 e18 PŁONKA Bartosz ULKS Bielgim Bielany 09-05-14 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
26. 11.04 5 e18 PIELA Mateusz UKS Sokół Zator 12-01-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
27. 11.35 2 e19 WÓJCICKI Sebastian ULKS Bielgim Bielany 09-07-26 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
28. 11.41 5 e15 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 09-09-23 Z/1747/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
29. 11.63 6 e16 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 10-11-17 Z/4933/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
30. 12.00 6 e18 MŁODZIK Jakub MUKS ILKUS Olkusz 10-10-08 Z/4088/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
31. 12.11 4 e19 STEPANETS Rodion WKS Wawel Kraków 09-03-05 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
32. 12.26 6 e17 SZCZEPAŃSKI Wojciech KS Victoria Trzebinia 09-07-17 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
33. 12.51 6 e15 MATYCZ Adam KS Victoria Trzebinia 11-08-28 Z/1429/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
150 m M
200 m M
1. 31.77 3 s10 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Łódź (1) 2020-01-11 LDK!
300 m M
400 m M
600 m M
800 m M
1000 m M
1500 m M
2000 m M
3000 m M
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
60 m pł M Mł M
60 m pł M J Mł M
60 m pł M (99.1) M
Wzwyż M
1. 1.10 22  OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 Z/4094/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
W dal M
W dal strefa M
1. 4.70 1 2 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 09-02-11 Z/3038/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
2. 4.24 2 2 DOMINEK Alan SKS Kusy Kraków 09-03-27 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
3. 4.22 3 2 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 Z/4840/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
4. 4.12 4 2 KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków 10-03-09 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
5. 3.98 5 2 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09-05-10 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
6. 3.94 6 2 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
7. 3.80 7 2 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
8. 3.70 8 2 MAREK Karol MKS Tempo Kęty 09-01-01 Z/3273/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
9. 3.56 9 2 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 10-01-11 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
10. 3.53 10 2 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 09-05-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
11. 3.44 11 2 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09-05-12 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
12. 3.38 12 2 PŁONKA Bartosz ULKS Bielgim Bielany 09-05-14 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
13. 3.37 13 2 GIERŁACH Szymon SKS Kusy Kraków 10-06-22 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
14. 3.31 14 2 MAMOŃ Jan UKS Sokół Zator 09-03-15 Z/3868/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
15. 3.30 15 2 MATYCZ Ireneusz KS Victoria Trzebinia 09-03-06 Z/1430/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
16. 3.30 16 2 ROMANIAK Szymon UKS Jedynka Tokarnia 09-07-28 Z/2945/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
17. 3.11 17 2 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 10-11-17 Z/4933/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
18. 3.10 18 2 CZŁOWIEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 09-07-24 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
19. 3.10 19 2 KUBIELA Piotr UKS Sokół Zator 10-12-26 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
20. 3.00 20 2 WÓJCICKI Sebastian ULKS Bielgim Bielany 09-07-26 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
21. 2.88 21 2 PIELA Mateusz UKS Sokół Zator 12-01-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
22. 2.88 22 2 SZCZEPAŃSKI Wojciech KS Victoria Trzebinia 09-07-17 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
23. 2.86 23 2 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 11-11-04 Z/4886/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
24. 2.80 24 2 OŁOWNIA Mikołaj KS Victoria Trzebinia 09-03-24 Z/2622/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
25. 2.74 25 2 MŁODZIK Jakub MUKS ILKUS Olkusz 10-10-08 Z/4088/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22
26. 2.71 26 2 MATYCZ Adam KS Victoria Trzebinia 11-08-28 Z/1429/20 U12 MA Brzeszcze (2) 2020-02-22 LDK!
Trójskok M
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (7.26) M
4x200 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 8.9888570308685 sekund