TAK OZNACZA WAŻNĄ LICENCJĘ PZLA, ŻÓŁTE TŁO OZNACZA BRAK WAŻNEJ LICENCJI W DNIU UZYSKANIA WYNIKU
Ostatnie zmiany: 2024-06-11 19:01:25
!!! Wykreślenia zawodników z konkurencji przekraczającej limit Okręgowe Związki przysyłają na maila techniczny@pzla.pl oraz pilar@domtel-sport.pl
WYBIERZ WOJEWÓDZTWO:
100 m M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
100 m 1. 10.59 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 07 TAK U18 LU Lublin (1) 2024-06-08 +0.6 M 100 m(1) 200 m(1)
100 m 2. 10.60 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 TAK U18 DS Włocławek (1) 2024-06-07 +1.9 M 100 m(2) 200 m(17) 400 m(5)
100 m 3. 10.74 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-07 +1.9 I 100 m(3) 200 m(3)
100 m 4. 10.79 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 08 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-07 +1.9 I 100 m(4)
100 m 5. 10.86 RUMIŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 07 TAK U18 ZP Włocławek (1) 2024-06-07 +1.2 I 100 m(5)
100 m 6. 10.86 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 08 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 +1.2 I 100 m(17) 200 m(21)
100 m 7. 10.87 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 TAK U18 DS Włocławek (1) 2024-06-07 +1.9 I 100 m(6) 200 m(2) 400 m(1)
100 m 8. 10.88 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-07 +1.9 I 100 m(7) 200 m(10)
100 m 9. 10.91 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 07 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-07 +1.9 II 100 m(8) 200 m(5) M100jm M200jm
100 m 10. 10.92 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 07 TAK D U18 SL Włocławek (1) 2024-06-07 +1.9 II 100 m(9) 200 m(19) M100jm M200jm
100 m 11. 10.95 PRUS Krystian KS Podlasie Białystok 08 TAK U18 PD Białystok (M) 2024-05-05 -1.3 II 100 m(10) M100jm
100 m 12. 10.96 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 -0.2 II 100 m(11) 200 m(6) W dal(2)
100 m 13. 10.98 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 07 TAK U18 SL Tychy (1) 2024-06-09 +0.6 II 100 m(12) 200 m(4) 400 m(3) M400jm
100 m 14. 10.99 SARLEJ Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-08 +0.1 II 100 m(13) 200 m(25)
100 m 15. 11.01 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 07 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-08 +0.3 II 100 m(14) 200 m(26)
100 m 16. 11.01 JASIŃSKI Łukasz BKL Bełchatów 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-08 -0.3 II 100 m(15)
100 m 17. 11.02 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 08 TAK U18 LD Sieradz (1) 2024-05-11 +0.9 II 100 m(16) 200 m(13)
100 m 18. 11.08 MARIASZ Konrad Akademia Biegowa Żary 08 TAK U18 LB Międzyzdroje (1) 2024-06-02 +1.5 II 100 m(18)
100 m 19. 11.10 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-08 +0.9 II 100 m(19) Trójskok(13) W dal(9)
100 m 20. 11.11 DONDZIŁO Oliwier KS Podlasie Białystok 08 TAK U18 PD Włocławek (1) 2024-06-07 +1.7 II 100 m(20) 200 m(8) 400 m(25)
100 m 21. 11.12 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 07 TAK U18 WN Braniewo (1) 2024-06-08 +0.8 II 100 m(21) M100jm
100 m 22. 11.13 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom 07 TAK U18 SL Gliwice (1) 2024-05-19 +0.6 II 100 m(22) 200 m(20)
100 m 23. 11.14 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 07 TAK U18 OP Słubice (1) 2024-05-03 +0.8 II 100 m(23) Trójskok(4) W dal(3) Mtrójsjm Mwdjm
100 m rez . 11.14 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra 07 TAK U18 LB Słubice (1) 2024-05-28 +1.3 II 100 m(24)
100 m rez . 11.14 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-01 +1.1 II 100 m(25) 200 m(24)
100 m rez . 11.15 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 08 TAK U18 LB Słubice (1) 2024-05-28 +1.3 II 100 m(26) 200 m(7) 400 m(2) 400 m pł J MŁ(3)
100 m rez . 11.15 NOWACZYK Michał UKS Sprint Przeźmierowo 08 TAK U18 WP Łódź (1) 2024-06-08 +0.2 II 100 m(27)
100 m rez . 11.16 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-25 -0.1 II 100 m(28) 200 m(9) 400 m(7)
100 m rez . 11.16 KOWALIK Szymon CTL ORLĘTA Częstochowa 07 TAK U18 SL Kraków (1) 2024-06-08 -1.0 II 100 m(29) M100jm
200 m M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
200 m 1. 21.61 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 07 TAK U18 LU Biała Podlaska (M) 2024-06-01 +0.6 I 100 m(1) 200 m(1)
200 m 2. 21.62 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 TAK U18 DS Włocławek (1) 2024-06-08 +0.2 I 100 m(6) 200 m(2) 400 m(1)
200 m 3. 21.80 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-08 +0.2 I 100 m(3) 200 m(3)
200 m 4. 21.90 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-26 -0.6 I 100 m(12) 200 m(4) 400 m(3) M400jm
200 m 5. 21.94 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 07 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-08 +0.2 II 100 m(8) 200 m(5) M100jm M200jm
200 m 6. 22.01 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-12 +0.3 II 100 m(11) 200 m(6) W dal(2)
200 m 7. 22.02 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 08 TAK U18 LB Oleśnica (M) 2024-05-22 0.0 II 100 m(26) 200 m(7) 400 m(2) 400 m pł J MŁ(3)
200 m 8. 22.04 DONDZIŁO Oliwier KS Podlasie Białystok 08 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-06-01 -1.5 II 100 m(20) 200 m(8) 400 m(25)
200 m 9. 22.08 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-25 -0.4 II 100 m(28) 200 m(9) 400 m(7)
200 m 10. 22.23 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07 TAK U18 WP Łódź (1) 2024-05-19 +0.2 II 100 m(7) 200 m(10)
200 m 11. 22.23 PRACHNIO Patryk WLKS Nowe Iganie 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 -0.4 II 200 m(11)
200 m 12. 22.24 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 07 TAK U18 DS Żary (1) 2024-05-18 -0.4 II 200 m(12) 400 m(4)
200 m 13. 22.24 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-08 +0.6 II 100 m(16) 200 m(13)
200 m 14. 22.37 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-12 +1.4 II 10-bój J MŁ(1) 110 m pł J MŁ(2) 200 m(14) 400 m(19) Dysk (1.5)(25) Kula (5)(14) Oszczep (700)(20) Tyczka(12) W dal(18) Wzwyż(7)
200 m 15. 22.37 TRELA Sebastian KS AZS AWF Kraków 07 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-08 -0.6 II 200 m(15)
200 m 16. 22.45 BURZYŃSKI Olaf CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 07 TAK U18 KP Łódź (1) 2024-06-08 +1.0 II 200 m(16) M200jm
200 m 17. 22.46 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 TAK U18 DS Oleśnica (1) 2024-05-11 +1.5 II 100 m(2) 200 m(17) 400 m(5)
200 m 18. 22.48 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 07 TAK U18 WN Olsztyn (1) 2024-05-05 +1.6 II 200 m(18) 400 m(24) M200jm
200 m 19. 22.50 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 07 TAK D U18 SL Chorzów (1) 2024-05-12 +0.8 II 100 m(9) 200 m(19) M100jm M200jm
200 m 20. 22.50 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom 07 TAK U18 SL Kraków (1) 2024-06-08 -0.6 II 100 m(22) 200 m(20)
200 m 21. 22.52 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 08 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 +0.5 II 100 m(17) 200 m(21)
200 m 22. 22.59 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 07 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-08 +0.6 II 200 m(22)
200 m 23. 22.61 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-08 +0.6 II 200 m(23) 400 m(27)
200 m rez . 22.64 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-02 -0.6 II 100 m(25) 200 m(24)
200 m rez . 22.65 SARLEJ Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-02 0.0 II 100 m(13) 200 m(25)
200 m . 22.66 POZYCHANIUK Vladyslav KS Sprinterzy.com Kraków 07 TAK Z U18 MA Kraków (1) 2024-05-12 +1.0 II
200 m rez . 22.72 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 07 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-05-19 -0.8 II 100 m(14) 200 m(26)
200 m rez . 22.73 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 07 TAK U18 KP Poznań (1) 2024-06-02 +1.1 II 200 m(27) 400 m(28)
200 m rez . 22.74 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 07 TAK U18 WP Leszno (1) 2024-05-11 +1.5 II 110 m pł J MŁ(14) 200 m(28)
200 m rez . 22.75 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 -0.4 II 200 m(29)
400 m M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
400 m 1. 47.24 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 TAK U18 DS Lublin (M) 2024-05-30 I 100 m(6) 200 m(2) 400 m(1)
400 m 2. 47.86 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 08 TAK U18 LB Włocławek (1) 2024-06-07 I 100 m(26) 200 m(7) 400 m(2) 400 m pł J MŁ(3)
400 m 3. 48.02 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 07 TAK U18 SL Lublin (M) 2024-05-30 I 100 m(12) 200 m(4) 400 m(3) M400jm
400 m 4. 48.78 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 07 TAK U18 DS Włocławek (1) 2024-06-07 II 200 m(12) 400 m(4)
400 m 5. 48.89 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 TAK U18 DS Włocławek (1) 2024-06-07 II 100 m(2) 200 m(17) 400 m(5)
400 m 6. 49.27 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 07 TAK U18 PD Białystok (M) 2024-05-05 II 400 m(6) M400jm
400 m 7. 49.39 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-06-02 II 100 m(28) 200 m(9) 400 m(7)
400 m 8. 49.50 ZAWAL Maciej UKS Herkules Sulejówek 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-06-08 II 400 m(8)
400 m 9. 49.58 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 07 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2024-05-18 II 400 m(9)
400 m 10. 49.58 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 07 TAK U18 WP Oleśnica (M) 2024-05-22 II 400 m(10)
400 m 11. 49.74 KOSMACZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 07 TAK U18 DS Oleśnica (M) 2024-05-22 II 400 m(11) 400 m pł J MŁ(2)
400 m 12. 50.03 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 II 400 m(12) 400 m pł J MŁ(5)
400 m 13. 50.05 MALINOWSKI David MKL Szczecin 08 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-25 II 400 m(13)
400 m 14. 50.05 URBANOWICZ Iwo KS AZS UWM Olsztyn 08 TAK U18 WN Warszawa (1) 2024-06-02 II 400 m(14) 800 m(4) M800jm
400 m 15. 50.07 JANAS Grzegorz MLKS Echo Twardogóra 08 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 II 400 m(26)
400 m 16. 50.29 MIROWSKI Adam AZS Łódź 07 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-05-25 II 400 m(15)
400 m 17. 50.30 NOWAK Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 08 TAK U18 WP Łódź (1) 2024-05-25 II 400 m(16)
400 m 18. 50.47 RYSZKA Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07 TAK U18 OP Kraków (1) 2024-06-02 II 400 m(17) 400 m pł J MŁ(7)
400 m 19. 50.49 BIGAJ Dawid KS Pointer Siercza 07 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-02 II 400 m(18)
400 m 20. 50.55 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 III 10-bój J MŁ(1) 110 m pł J MŁ(2) 200 m(14) 400 m(19) Dysk (1.5)(25) Kula (5)(14) Oszczep (700)(20) Tyczka(12) W dal(18) Wzwyż(7)
400 m 21. 50.63 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 07 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-07 III 400 m(20) 800 m(21)
400 m 22. 50.69 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 07 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2024-06-01 III 400 m(21) M400jm
400 m 23. 50.77 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 07 TAK U18 KP Warszawa (1) 2024-05-18 III 400 m(22) M400jm
400 m 24. 50.78 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 07 TAK U18 MA Gliwice (1) 2024-05-19 III 400 m(23) 400 m pł J MŁ(1)
400 m rez . 50.81 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 07 TAK U18 WN Włocławek (1) 2024-06-07 III 200 m(18) 400 m(24) M200jm
400 m rez . 50.83 DONDZIŁO Oliwier KS Podlasie Białystok 08 TAK U18 PD Białystok (M) 2024-05-05 III 100 m(20) 200 m(8) 400 m(25)
400 m rez . 50.89 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-02 III 200 m(23) 400 m(27)
400 m rez . 50.90 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 07 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 III 200 m(27) 400 m(28)
400 m rez . 50.91 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 08 TAK U18 ZP Szczecin (1) 2024-06-09 III
400 m rez . 50.98 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 08 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2024-05-18 III 400 m(29) 800 m(11)
800 m M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
800 m 1. 1:49.60 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 07 TAK U18 SL Piaseczno (M) 2024-06-09 I 1500 m(1) 800 m(1)
800 m 2. 1:55.02 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 08 TAK U18 MZ Piaseczno (M) 2024-06-09 II 800 m(2)
800 m 3. 1:55.57 GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 08 TAK U18 PM Lublin (M) 2024-05-30 II 1500 m(9) 2000 m prz J MŁ(1) 800 m(3)
800 m 4. 1:55.68 URBANOWICZ Iwo KS AZS UWM Olsztyn 08 TAK U18 WN Warszawa (1) 2024-05-26 II 400 m(14) 800 m(4) M800jm
800 m 5. 1:55.78 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 07 TAK U18 MZ Piaseczno (M) 2024-06-09 II 800 m(5)
800 m 6. 1:56.01 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 08 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-02 II 800 m(6)
800 m 7. 1:56.03 SŁOWIKOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 07 TAK U18 SL Piaseczno (M) 2024-06-09 II 800 m(7)
800 m 8. 1:56.27 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 08 TAK U18 PM Lublin (M) 2024-05-30 II 1500 m(12) 800 m(8)
800 m 9. 1:56.82 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 II 800 m(9)
800 m 10. 1:57.14 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-19 III 1500 m(11) 800 m(10)
800 m 11. 1:57.16 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 08 TAK U18 LU Warszawa (1) 2024-05-26 III 400 m(29) 800 m(11)
800 m 12. 1:57.70 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 07 TAK U18 LB Szczecin (1) 2024-06-09 III 800 m(26)
800 m 13. 1:57.75 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 08 TAK U18 PM Lublin (M) 2024-05-30 III 1500 m(3) 3000 m(2) 800 m(12)
800 m 14. 1:57.85 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 07 TAK U18 ZP Świnoujście (1) 2024-05-18 III 1500 m(8) 800 m(13)
800 m 15. 1:57.91 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-08 III 800 m(14) M800jm
800 m 16. 1:58.26 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard 07 TAK U18 ZP Oleśnica (M) 2024-05-22 III 1500 m(4) 800 m(15)
800 m 17. 1:58.44 KOLASA Karol AML Słupsk 08 TAK U18 PM Białogard (1) 2024-05-11 III 800 m(16)
800 m 18. 1:58.57 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 07 TAK U18 ZP Szczecin (1) 2024-06-09 III
800 m 19. 1:58.70 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 07 TAK D U18 SL Kraków (1) 2024-06-02 III 800 m(17) M800jm
800 m 20. 1:58.91 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 08 TAK U18 SL Lublin (M) 2024-05-30 III 800 m(18)
800 m 21. 1:58.92 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07 TAK U18 OP Opole (1) 2024-05-19 III 800 m(19)
800 m 22. 1:58.98 TEREBUN Szymon KS Podlasie Białystok 08 TAK U18 PD Włocławek (1) 2024-06-08 III 1500 m(24) 800 m(20)
800 m 23. 1:58.99 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 07 TAK U18 PM Słupsk (1) 2024-05-25 III 400 m(20) 800 m(21)
800 m 24. 1:59.02 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 08 TAK U18 SL Oleśnica (M) 2024-05-22 III 1500 m(19) 800 m(22)
800 m rez . 1:59.04 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 07 TAK U18 DS Łódź (1) 2024-05-19 III 800 m(23)
800 m rez . 1:59.33 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 07 TAK U18 PD Warszawa (1) 2024-05-12 III 800 m(24)
800 m rez . 1:59.36 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard 07 TAK U18 ZP Oleśnica (M) 2024-05-22 III 1500 m(7) 800 m(25)
800 m rez . 1:59.87 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 08 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-06-02 III 800 m(27)
800 m rez . 2:00.08 PIOTROWSKI Franciszek MKS Polonia Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-06-02 III 800 m(28)
800 m rez . 2:00.13 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 08 TAK U18 SL Chorzów (M) 2024-05-18 III 1500 m(28) 3000 m(15) 800 m(29) M3000jm
1500 m M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
1500 m 1. 3:49.66 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 07 TAK U18 SL Gorzów Wielkopolski (M) 2024-05-24 II 1500 m(1) 800 m(1)
1500 m 2. 3:56.72 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom 07 TAK U18 MZ Piaseczno (M) 2024-06-09 II 1500 m(2)
1500 m 3. 3:58.13 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 08 TAK U18 PM Piaseczno (M) 2024-06-09 II 1500 m(3) 3000 m(2) 800 m(12)
1500 m 4. 3:58.35 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard 07 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-25 II 1500 m(4) 800 m(15)
1500 m 5. 4:01.22 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 08 TAK U18 KP Piaseczno (M) 2024-06-09 II 1500 m(5) 2000 m prz J MŁ(2) M2000pjm
1500 m 6. 4:01.91 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-05-04 II 1500 m(6) 2000 m prz J MŁ(4) 800 m(30)
1500 m 7. 4:02.01 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard 07 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-25 III 1500 m(7) 800 m(25)
1500 m 8. 4:02.09 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 07 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-25 III 1500 m(8) 800 m(13)
1500 m 9. 4:02.30 GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 08 TAK U18 PM Człuchów (1) 2024-05-18 III 1500 m(9) 2000 m prz J MŁ(1) 800 m(3)
1500 m 10. 4:03.13 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 III 1500 m(10) 3000 m(5) M3000jm
1500 m 11. 4:03.30 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 07 TAK U18 MZ Piaseczno (M) 2024-06-09 III 1500 m(11) 800 m(10)
1500 m 12. 4:03.34 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 08 TAK U18 PM Człuchów (1) 2024-05-18 III 1500 m(12) 800 m(8)
1500 m 13. 4:04.47 LUBOIŃSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-06-02 III 1500 m(13)
1500 m 14. 4:05.92 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot 07 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2024-05-12 III 1500 m(14)
1500 m 15. 4:05.92 BOSAK Michał KML Lubaczów 07 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2024-05-18 III 1500 m(15) 3000 m(1)
1500 m 16. 4:06.20 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 08 TAK U18 ZP Poznań (1) 2024-05-04 III 1500 m(16) 3000 m(11)
1500 m 17. 4:06.32 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 07 TAK U18 PM Białogard (1) 2024-05-11 III 1500 m(17) 3000 m(7)
1500 m 18. 4:06.50 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 07 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-07 III 1500 m(18) 2000 m prz J MŁ(3)
1500 m 19. 4:06.64 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 08 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 III 1500 m(19) 800 m(22)
1500 m 20. 4:06.66 KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-01 III 1500 m(20) 3000 m(12)
1500 m 21. 4:08.26 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 07 TAK U18 WN Warszawa (1) 2024-06-02 III 1500 m(21) 3000 m(6) M3000jm
1500 m 22. 4:08.61 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 III 1500 m(22) M1500jm
1500 m 23. 4:08.81 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 III 1500 m(23) 3000 m(8)
1500 m 24. 4:09.32 TEREBUN Szymon KS Podlasie Białystok 08 TAK U18 PD Włocławek (1) 2024-06-07 III 1500 m(24) 800 m(20)
1500 m rez . 4:09.84 WOJTASZEK Piotr AZS UMCS Lublin 07 TAK U18 LU Warszawa (1) 2024-05-25 III 1500 m(25)
1500 m rez . 4:09.93 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 08 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 III 1500 m(26)
1500 m rez . 4:09.97 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 III 1500 m(27) 3000 m(14)
1500 m rez . 4:10.21 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 08 TAK U18 SL Chorzów (1) 2024-05-12 III 1500 m(28) 3000 m(15) 800 m(29) M3000jm
1500 m rez . 4:10.53 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 08 TAK U18 SL Chorzów (1) 2024-05-12 III 1500 m(29) 3000 m(9) M3000jm
1500 m rez . 4:11.10 PACZOSKA Jakub GKS Cartusia Kartuzy 07 TAK U18 PM Słupsk (1) 2024-05-25 III 1500 m(30) 3000 m(10)
3000 m M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
3000 m 1. 8:46.94 BOSAK Michał KML Lubaczów 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-25 III 1500 m(15) 3000 m(1)
3000 m 2. 8:47.64 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 08 TAK U18 PM Oleśnica (M) 2024-05-22 III 1500 m(3) 3000 m(2) 800 m(12)
3000 m 3. 8:49.85 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-19 III 3000 m(3)
3000 m 4. 8:51.92 KUROWSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 III 2000 m prz J MŁ(10) 3000 m(4) M2000pjm
3000 m 5. 8:52.00 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska 07 TAK U18 SL Oleśnica (M) 2024-05-22 III 1500 m(10) 3000 m(5) M3000jm
3000 m 6. 8:53.73 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 07 TAK U18 WN Warszawa (1) 2024-05-19 III 1500 m(21) 3000 m(6) M3000jm
3000 m 7. 8:54.96 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 07 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-08 III 1500 m(17) 3000 m(7)
3000 m 8. 8:55.32 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 III 1500 m(23) 3000 m(8)
3000 m 9. 8:55.51 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 08 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 III 1500 m(29) 3000 m(9) M3000jm
3000 m 10. 8:55.98 PACZOSKA Jakub GKS Cartusia Kartuzy 07 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-08 III 1500 m(30) 3000 m(10)
3000 m 11. 8:57.16 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 08 TAK U18 ZP Oleśnica (M) 2024-05-22 III 1500 m(16) 3000 m(11)
3000 m 12. 8:58.60 KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-08 III 1500 m(20) 3000 m(12)
3000 m 13. 9:00.44 PODBIELSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 III 3000 m(13)
3000 m 14. 9:00.60 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 III 1500 m(27) 3000 m(14)
3000 m 15. 9:02.38 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 08 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 III 1500 m(28) 3000 m(15) 800 m(29) M3000jm
3000 m 16. 9:03.21 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 07 TAK U18 PM Człuchów (1) 2024-05-18 III 3000 m(16)
3000 m 17. 9:05.12 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-19 III 2000 m prz J MŁ(7) 3000 m(17)
3000 m 18. 9:10.02 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 07 TAK U18 ZP Włocławek (1) 2024-06-08 III 3000 m(18)
3000 m 19. 9:16.76 KADECKI Konrad PLKS Gwda Piła 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-08 IV 3000 m(19)
3000 m 20. 9:16.79 MICAŁ Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 08 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-25 IV 3000 m(20)
3000 m 21. 9:17.07 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 IV 3000 m(21) M3000jm
3000 m 22. 9:18.80 CIĘSZCZYK Tomasz AZS UMCS Lublin 07 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2024-05-18 IV 3000 m(22)
3000 m 23. 9:19.75 LESZCZYŃSKI Szymon KKL Stal Stalowa Wola 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-25 IV 2000 m prz J MŁ(13) 3000 m(23)
3000 m 24. 9:19.95 KIELJAN Bartosz MKS-MOSM Bytom 07 TAK U18 SL Oleśnica (M) 2024-05-22 IV 3000 m(24)
3000 m rez . 9:20.08 TROJAK Jakub AML Słupsk 08 TAK U18 PM Słupsk (1) 2024-05-25 IV 3000 m(25)
3000 m rez . 9:21.45 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 08 TAK U18 SL Oleśnica (M) 2024-05-22 IV 3000 m(26)
3000 m rez . 9:25.14 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-19 IV 3000 m(27)
3000 m rez . 9:26.10 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 08 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-08 IV 3000 m(28)
3000 m rez . 9:27.27 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 IV 3000 m(29)
3000 m rez . 9:30.72 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 08 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-25 IV 3000 m(30)
110 m pł J MŁ M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
110 m pł J MŁ 1. 14.03 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 07 TAK U18 PK Kraków (1) 2024-06-08 +0.2 I 110 m pł J MŁ(1)
110 m pł J MŁ 2. 14.59 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 +0.5 II 10-bój J MŁ(1) 110 m pł J MŁ(2) 200 m(14) 400 m(19) Dysk (1.5)(25) Kula (5)(14) Oszczep (700)(20) Tyczka(12) W dal(18) Wzwyż(7)
110 m pł J MŁ 3. 14.61 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 +0.5 II 10-bój J MŁ(2) 110 m pł J MŁ(3) Kula (5)(20) Oszczep (700)(29) Tyczka(10) W dal(29) Wzwyż(11)
110 m pł J MŁ 4. 14.72 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 07 TAK U18 WP Szczecin (1) 2024-06-09 +1.2 II 110 m pł J MŁ(14) 200 m(28)
110 m pł J MŁ 5. 14.74 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 08 TAK U18 KP Nakło nad Notecią (1) 2024-05-11 +0.1 II 110 m pł J MŁ(4) M110jm
110 m pł J MŁ 6. 14.76 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 07 TAK U18 SL Gliwice (1) 2024-05-19 +1.4 II 110 m pł J MŁ(5) Wzwyż(19) M110jm Mwjm
110 m pł J MŁ 7. 14.77 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 08 TAK U18 OP Opole (1) 2024-05-11 +1.2 II 110 m pł J MŁ(6) 400 m pł J MŁ(18)
110 m pł J MŁ 8. 14.79 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-26 +0.4 II 10-bój J MŁ(7) 110 m pł J MŁ(7) Tyczka(11) Wzwyż(21)
110 m pł J MŁ 9. 14.80 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 08 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 -0.8 II 110 m pł J MŁ(16)
110 m pł J MŁ 10. 14.81 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 07 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-05-12 +0.3 II 110 m pł J MŁ(8)
110 m pł J MŁ 11. 14.81 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 07 TAK U18 DS Włocławek (1) 2024-06-07 +1.7 II 110 m pł J MŁ(9)
110 m pł J MŁ 12. 14.82 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 08 TAK U18 OP Słubice (1) 2024-05-03 +1.7 II 110 m pł J MŁ(10) 400 m pł J MŁ(11)
110 m pł J MŁ 13. 14.88 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 08 TAK U18 MZ Lublin (1) 2024-06-08 +1.4 II 110 m pł J MŁ(11) 400 m pł J MŁ(14) W dal(12)
110 m pł J MŁ 14. 14.88 SPROŃSKI Adrian MKL Szczecin 08 TAK U18 ZP Szczecin (1) 2024-06-09 +1.2 II 110 m pł J MŁ(19)
110 m pł J MŁ 15. 14.89 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-05-04 -1.8 II 110 m pł J MŁ(12)
110 m pł J MŁ 16. 14.94 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 08 TAK U18 PM Słupsk (1) 2024-05-05 -2.0 II 10-bój J MŁ(6) 110 m pł J MŁ(13) 400 m pł J MŁ(19)
110 m pł J MŁ 17. 15.03 CEDRO Piotr MKL Toruń 08 TAK U18 KP Łódź (1) 2024-06-08 -1.4 III 110 m pł J MŁ(15) M110jm
110 m pł J MŁ 18. 15.03 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 07 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 -0.8 III 110 m pł J MŁ(24) 400 m pł J MŁ(13)
110 m pł J MŁ 19. 15.05 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 07 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-02 +1.6 III 110 m pł J MŁ(17) 400 m pł J MŁ(21)
110 m pł J MŁ 20. 15.29 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 08 TAK U18 MZ Lublin (1) 2024-06-08 +1.4 III 110 m pł J MŁ(18) Wzwyż(28)
110 m pł J MŁ 21. 15.38 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-02 +1.7 III 10-bój J MŁ(3) 110 m pł J MŁ(20) W dal(26) Wzwyż(5)
110 m pł J MŁ 22. 15.49 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 07 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-05-05 +0.6 III 10-bój J MŁ(9) 110 m pł J MŁ(21) Tyczka(28)
110 m pł J MŁ 23. 15.65 NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 08 TAK U18 WN Białystok (1) 2024-05-18 +0.7 III 110 m pł J MŁ(22) M110jm
110 m pł J MŁ 24. 15.67 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 07 TAK U18 ZP Białogard (1) 2024-05-11 -0.1 III 10-bój J MŁ(13) 110 m pł J MŁ(23) Wzwyż(24)
110 m pł J MŁ rez . 15.67 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-08 -0.4 III 110 m pł J MŁ(25)
110 m pł J MŁ rez . 15.72 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 08 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-07 +1.7 III 110 m pł J MŁ(26)
110 m pł J MŁ rez . 15.74 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 08 TAK U18 LD Bielsko-Biała (1) 2024-06-01 +0.1 III 110 m pł J MŁ(27)
110 m pł J MŁ rez . 15.81 WICZYŃSKI Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 08 TAK U18 WP Piła (1) 2024-05-10 -0.5 IV 110 m pł J MŁ(28)
110 m pł J MŁ rez . 15.83 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 07 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 -0.8 IV
110 m pł J MŁ rez . 15.88 DZAŁBA Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07 TAK U18 OP Opole (1) 2024-05-11 +1.2 IV 110 m pł J MŁ(29)
400 m pł J MŁ M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
400 m pł J MŁ 1. 54.22 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 07 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-02 II 400 m(23) 400 m pł J MŁ(1)
400 m pł J MŁ 2. 54.50 KOSMACZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 07 TAK U18 DS Łódź (1) 2024-05-19 II 400 m(11) 400 m pł J MŁ(2)
400 m pł J MŁ 3. 54.79 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 08 TAK U18 LB Żary (1) 2024-05-18 II 100 m(26) 200 m(7) 400 m(2) 400 m pł J MŁ(3)
400 m pł J MŁ 4. 54.97 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 II 400 m pł J MŁ(4)
400 m pł J MŁ 5. 55.16 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom 07 TAK U18 MZ Włocławek (1) 2024-06-08 II 400 m(12) 400 m pł J MŁ(5)
400 m pł J MŁ 6. 55.39 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-05-25 II 400 m pł J MŁ(6)
400 m pł J MŁ 7. 55.54 RYSZKA Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07 TAK U18 OP Opole (1) 2024-05-19 II 400 m(17) 400 m pł J MŁ(7)
400 m pł J MŁ 8. 55.68 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 08 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-02 II 400 m pł J MŁ(8)
400 m pł J MŁ 9. 55.76 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 07 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 II 110 m pł J MŁ(24) 400 m pł J MŁ(13)
400 m pł J MŁ 10. 55.87 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 07 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-02 II 400 m pł J MŁ(9)
400 m pł J MŁ 11. 55.91 SZWEDKA Nataniel AZS-AWFiS Gdańsk 08 TAK U18 PM Warszawa (1) 2024-06-02 II 400 m pł J MŁ(10)
400 m pł J MŁ 12. 56.03 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 08 TAK U18 OP Włocławek (1) 2024-06-08 III 110 m pł J MŁ(10) 400 m pł J MŁ(11)
400 m pł J MŁ 13. 56.04 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 07 TAK U18 DS Włocławek (1) 2024-06-08 III 400 m pł J MŁ(12)
400 m pł J MŁ 14. 56.35 KOZŁOWSKI Szymon MKL Szczecin 07 TAK U18 ZP Szczecin (1) 2024-06-09 III 400 m pł J MŁ(30)
400 m pł J MŁ 15. 56.45 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 III 110 m pł J MŁ(11) 400 m pł J MŁ(14) W dal(12)
400 m pł J MŁ 16. 56.47 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 07 TAK U18 LB Żary (1) 2024-05-18 III 400 m pł J MŁ(15)
400 m pł J MŁ 17. 56.50 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice 07 TAK U18 SL Chorzów (1) 2024-05-12 III 400 m pł J MŁ(16) M400płjm
400 m pł J MŁ 18. 56.64 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 07 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-08 III 400 m pł J MŁ(17)
400 m pł J MŁ 19. 57.00 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 08 TAK U18 OP Opole (1) 2024-05-19 III 110 m pł J MŁ(6) 400 m pł J MŁ(18)
400 m pł J MŁ 20. 57.09 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 08 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-08 III 10-bój J MŁ(6) 110 m pł J MŁ(13) 400 m pł J MŁ(19)
400 m pł J MŁ 21. 57.30 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 III 400 m pł J MŁ(20)
400 m pł J MŁ 22. 57.43 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 07 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-02 III 110 m pł J MŁ(17) 400 m pł J MŁ(21)
400 m pł J MŁ 23. 57.47 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 07 TAK U18 KP Łódź (1) 2024-06-08 III 400 m pł J MŁ(22) M400płjm
400 m pł J MŁ 24. 57.55 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 07 TAK U18 PM Słupsk (1) 2024-05-25 III 400 m pł J MŁ(23)
400 m pł J MŁ rez . 57.62 OLSZEWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 08 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-08 III 400 m pł J MŁ(24)
400 m pł J MŁ rez . 57.65 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 07 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-05-25 III 400 m pł J MŁ(25)
400 m pł J MŁ rez . 57.68 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 08 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 III
400 m pł J MŁ rez . 57.78 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 08 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 III 400 m pł J MŁ(26) M400płjm
400 m pł J MŁ rez . 57.78 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 07 TAK U18 WN Warszawa (1) 2024-06-08 III 400 m pł J MŁ(27) M400płjm
400 m pł J MŁ rez . 57.86 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 08 TAK U18 KP Poznań (1) 2024-06-02 III 400 m pł J MŁ(28) M400płjm
2000 m prz J MŁ M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
2000 m prz J MŁ 1. 5:57.69 GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 08 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2024-05-12 -- 1500 m(9) 2000 m prz J MŁ(1) 800 m(3)
2000 m prz J MŁ 2. 6:00.94 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 08 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 -- 1500 m(5) 2000 m prz J MŁ(2) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 3. 6:02.88 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 07 TAK U18 PM Oleśnica (M) 2024-05-22 -- 1500 m(18) 2000 m prz J MŁ(3)
2000 m prz J MŁ 4. 6:06.66 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-07 -- 1500 m(6) 2000 m prz J MŁ(4) 800 m(30)
2000 m prz J MŁ 5. 6:12.92 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 07 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-07 -- 2000 m prz J MŁ(5) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 6. 6:18.24 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-07 -- 2000 m prz J MŁ(6)
2000 m prz J MŁ 7. 6:18.28 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 -- 2000 m prz J MŁ(7) 3000 m(17)
2000 m prz J MŁ 8. 6:18.35 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 07 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-07 -- 2000 m prz J MŁ(8) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 9. 6:19.09 WOŹNIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 07 TAK U18 SL Włocławek (1) 2024-06-07 -- 2000 m prz J MŁ(9) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 10. 6:21.90 KUROWSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 TAK U18 SL Kraków (1) 2024-06-08 -- 2000 m prz J MŁ(10) 3000 m(4) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 11. 6:22.57 LACHOWSKI Krzysztof KS Pro Athlete Grudziądz 07 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-07 -- 2000 m prz J MŁ(11) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 12. 6:27.57 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-07 -- 2000 m prz J MŁ(12)
2000 m prz J MŁ 13. 6:27.65 LESZCZYŃSKI Szymon KKL Stal Stalowa Wola 07 TAK U18 PK Kraków (1) 2024-06-08 -- 2000 m prz J MŁ(13) 3000 m(23)
2000 m prz J MŁ 14. 6:28.95 KĄCKI Konstanty RK Athletics Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-19 -- 2000 m prz J MŁ(14)
2000 m prz J MŁ 15. 6:29.08 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 07 TAK U18 LB Oleśnica (M) 2024-05-22 -- 2000 m prz J MŁ(15)
2000 m prz J MŁ 16. 6:30.38 RULKA Igor MKS Polonia Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 -- 2000 m prz J MŁ(16)
2000 m prz J MŁ 17. 6:32.55 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 08 TAK U18 SL Kraków (1) 2024-06-08 -- 2000 m prz J MŁ(17) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 18. 6:33.48 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-06-02 -- 2000 m prz J MŁ(18)
2000 m prz J MŁ 19. 6:35.29 DOSZAK Bruno LUKS Podium Kup 08 TAK U18 OP Włocławek (1) 2024-06-07 -- 2000 m prz J MŁ(19) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 20. 6:37.00 SURMA Igor TL Pogoń Ruda Śląska 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 -- 2000 m prz J MŁ(20) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 21. 6:38.57 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 07 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 -- 2000 m prz J MŁ(21) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 22. 6:42.25 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 08 TAK U18 SL Tychy (1) 2024-06-09 -- 2000 m prz J MŁ(22) M2000pjm
2000 m prz J MŁ 23. 6:44.70 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik Augustów 08 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-18 -- 2000 m prz J MŁ(23)
2000 m prz J MŁ 24. 6:51.31 NAJUCH Wiktor MKS Unia Hrubieszów 08 TAK U18 LU Lublin (1) 2024-05-25 -- 2000 m prz J MŁ(24)
2000 m prz J MŁ rez . 6:51.43 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 08 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 -- 2000 m prz J MŁ(25)
2000 m prz J MŁ rez . 6:51.94 KISZKIEL Jakub MKS Juvenia Białystok 08 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-18 -- 2000 m prz J MŁ(26)
2000 m prz J MŁ rez . 6:53.46 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 07 TAK U18 LU Lublin (1) 2024-06-08 -- 2000 m prz J MŁ(27)
2000 m prz J MŁ rez . 6:54.37 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 08 TAK U18 DS Oleśnica (1) 2024-05-11 -- 2000 m prz J MŁ(28)
2000 m prz J MŁ rez . 6:57.88 WIELKOPOLAN Filip UKS Błyskawica Domaniewice 08 TAK U18 LD Włocławek (1) 2024-06-07 -- 2000 m prz J MŁ(29)
2000 m prz J MŁ rez . 6:57.98 PEKRUL Stanisław MKL Szczecin 07 TAK U18 ZP Poznań (1) 2024-06-01 -- 2000 m prz J MŁ(30)
Wzwyż M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
Wzwyż 1. 2.04 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 07 TAK U18 LD Opole (M) 2024-05-26 II Wzwyż(1)
Wzwyż 2. 1.95 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-05-19 II Wzwyż(2)
Wzwyż . 1.90 KOVALCHUK Oleg AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07 TAK Z U18 OP Opole (1) 2024-05-11 III
Wzwyż 3. 1.90 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-06-08 III Wzwyż(3)
Wzwyż 4. 1.89 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 07 TAK U18 WP Leszno (1) 2024-05-11 III Trójskok(16) Wzwyż(4)
Wzwyż 5. 1.88 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 08 TAK U18 WP Szczecin (1) 2024-06-09 III Wzwyż(6)
Wzwyż 6. 1.85 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-04-28 III 10-bój J MŁ(3) 110 m pł J MŁ(20) W dal(26) Wzwyż(5)
Wzwyż 7. 1.85 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-25 III 10-bój J MŁ(1) 110 m pł J MŁ(2) 200 m(14) 400 m(19) Dysk (1.5)(25) Kula (5)(14) Oszczep (700)(20) Tyczka(12) W dal(18) Wzwyż(7)
Wzwyż 8. 1.85 BARTOSZEWICZ Hubert UKS OSoT Szczecin 07 TAK U18 ZP Szczecin (1) 2024-06-09 III Wzwyż(12)
Wzwyż 9. 1.84 MIELNICZUK Jan KU AZS AWP w Lublinie 07 TAK U18 LU Białystok (M) 2024-05-24 III Wzwyż(8)
Wzwyż 10. 1.84 ZIELIŃSKI Filip AML Słupsk 08 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-07 III Wzwyż(9)
Wzwyż 11. 1.83 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-25 III Wzwyż(10)
Wzwyż 12. 1.82 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-25 III 10-bój J MŁ(2) 110 m pł J MŁ(3) Kula (5)(20) Oszczep (700)(29) Tyczka(10) W dal(29) Wzwyż(11)
Wzwyż 13. 1.80 JAKÓBOWSKI Jakub ZLKL Zielona Góra 08 TAK U18 LB Słubice (1) 2024-05-03 IV Wzwyż(13)
Wzwyż 14. 1.80 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 08 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-11 IV Wzwyż(14)
Wzwyż 15. 1.80 TROCKI Piotr LUKS Hańcza Suwałki 08 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-18 IV Trójskok(27) Wzwyż(15) Mwjm
Wzwyż 16. 1.79 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07 TAK U18 KP Warszawa (1) 2024-05-25 IV 10-bój J MŁ(5) Wzwyż(16)
Wzwyż 17. 1.79 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 08 TAK U18 PD Warszawa (1) 2024-05-25 IV 10-bój J MŁ(19) Wzwyż(17) WM10jm
Wzwyż 18. 1.77 TURNO Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-07 IV Trójskok(29) W dal(24) Wzwyż(18)
Wzwyż 19. 1.75 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 07 TAK U18 SL Sosnowiec (1) 2024-05-04 IV 110 m pł J MŁ(5) Wzwyż(19) M110jm Mwjm
Wzwyż 20. 1.75 KUSZKO Jakub MKL Szczecin 07 TAK U18 ZP Świnoujście (1) 2024-05-18 IV Wzwyż(20)
Wzwyż 21. 1.75 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 TAK U18 SL Holesov (CZE) (1) 2024-05-18 IV 10-bój J MŁ(7) 110 m pł J MŁ(7) Tyczka(11) Wzwyż(21)
Wzwyż 22. 1.75 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 IV Wzwyż(22)
Wzwyż . 1.75 JASEK Hubert ZLKL Zielona Góra 07 ... U18 LB Słubice (1) 2024-05-28 IV
Wzwyż 23. 1.75 TYLEC Mikołaj KU AZS AWP w Lublinie 08 TAK U18 LU Stalowa Wola (1) 2024-06-02 IV Wzwyż(23)
Wzwyż 24. 1.74 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 07 TAK U18 ZP Włocławek (1) 2024-06-07 -- 10-bój J MŁ(13) 110 m pł J MŁ(23) Wzwyż(24)
Wzwyż rez . 1.70 ROKOSZNY Bartosz MKS Truso Elbląg 08 TAK U18 WN Olsztyn (1) 2024-05-05 -- Wzwyż(25)
Wzwyż rez . 1.70 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 07 TAK U18 WP Piła (1) 2024-05-10 -- Trójskok(15) Wzwyż(26)
Wzwyż rez . 1.70 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 07 TAK U18 ZP Białogard (1) 2024-05-11 -- Wzwyż(27)
Wzwyż rez . 1.70 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-25 -- 110 m pł J MŁ(18) Wzwyż(28)
Wzwyż rez . 1.70 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-25 -- Wzwyż(29)
Wzwyż rez . 1.70 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-02 -- Trójskok(24) Wzwyż(30)
Tyczka M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
Tyczka 1. 4.80 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 07 TAK U18 WP Łódź (1) 2024-05-21 I Tyczka(1)
Tyczka 2. 4.60 JAROSZEWICZ Wiktor KMS Szczecin 08 TAK D U18 ZP Szczecin (1) 2024-05-15 I Tyczka(2)
Tyczka 3. 4.50 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 07 TAK U18 DS Oleśnica (M) 2024-05-22 I Tyczka(3)
Tyczka 4. 4.41 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 07 TAK U18 SK Kielce (1) 2024-05-26 II Tyczka(4) Mtjm
Tyczka 5. 4.40 WESOŁOWSKI Maksymilian SL Olimpia Poznań 07 TAK U18 WP Gdańsk (1) 2024-06-05 II Tyczka(5)
Tyczka 6. 4.25 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 07 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-02 II Tyczka(6)
Tyczka 7. 4.20 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 II Tyczka(7)
Tyczka 8. 4.10 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 08 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-01 II Tyczka(8)
Tyczka 9. 4.00 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 08 TAK D U18 ZP Szczecin (1) 2024-05-15 II 10-bój J MŁ(22) Tyczka(9)
Tyczka 10. 4.00 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 II 10-bój J MŁ(2) 110 m pł J MŁ(3) Kula (5)(20) Oszczep (700)(29) Tyczka(10) W dal(29) Wzwyż(11)
Tyczka 11. 4.00 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-29 II 10-bój J MŁ(7) 110 m pł J MŁ(7) Tyczka(11) Wzwyż(21)
Tyczka 12. 3.90 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 III 10-bój J MŁ(1) 110 m pł J MŁ(2) 200 m(14) 400 m(19) Dysk (1.5)(25) Kula (5)(14) Oszczep (700)(20) Tyczka(12) W dal(18) Wzwyż(7)
Tyczka 13. 3.75 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 08 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-11 III Tyczka(15)
Tyczka 14. 3.70 LACH Borys KKL Kielce 08 TAK U18 SK Kielce (1) 2024-04-27 III Tyczka(13) Mtjm
Tyczka 15. 3.70 CHRAPEK Franciszek MKS Ustroń 08 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-26 III Tyczka(14) Mtjm
Tyczka 16. 3.60 TARCZEWSKI Filip KMS Szczecin 07 TAK D U18 ZP Szczecin (1) 2024-05-15 III Tyczka(16)
Tyczka 17. 3.60 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 07 TAK U18 ZP Szczecin (1) 2024-05-15 III 10-bój J MŁ(10) Tyczka(17)
Tyczka 18. 3.60 KLINGER Borys RKS Łódź 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-05-25 III Tyczka(18)
Tyczka 19. 3.60 KONIECZNY Wojciech SL Olimpia Poznań 08 TAK U18 WP Gdańsk (1) 2024-06-05 III Tyczka(19)
Tyczka 20. 3.60 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 07 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 III 10-bój J MŁ(11) Tyczka(22)
Tyczka 21. 3.45 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-06-08 IV 10-bój J MŁ(28) Tyczka(20)
Tyczka 22. 3.40 NIEŚCIEROWICZ Bartosz MKS Osa Zgorzelec 08 TAK U18 DS Oleśnica (1) 2024-05-11 IV Tyczka(21)
Tyczka 23. 3.35 DAMPS Krzysztof MKS Sambor Tczew 08 TAK U18 PM Słupsk (1) 2024-05-25 IV Tyczka(23)
Tyczka 24. 3.30 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 08 TAK Z U18 KP Warszawa (1) 2024-05-26 IV 10-bój J MŁ(4) Oszczep (700)(12) Tyczka(24) W dal(20)
Tyczka rez . 3.20 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 07 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-05-05 IV 10-bój J MŁ(17) Tyczka(25)
Tyczka rez . 3.20 KHILCHYSHYN Artem WKS Flota Gdynia 08 TAK Z U18 PM Człuchów (1) 2024-05-18 IV Tyczka(26)
Tyczka rez . 3.20 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 07 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2024-05-19 IV 10-bój J MŁ(15) Tyczka(27)
Tyczka rez . 3.10 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 07 TAK U18 DS Oleśnica (1) 2024-05-11 -- 10-bój J MŁ(9) 110 m pł J MŁ(21) Tyczka(28)
Tyczka rez . 3.10 PAWLAK Olaf KL Gdynia 08 TAK U18 PM Człuchów (1) 2024-05-18 -- Tyczka(29)
Tyczka rez . 3.10 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 -- 10-bój J MŁ(14) Tyczka(30)
W dal M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
W dal 1. 7.32 BARTKOWIAK Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-07 +1.1 I Trójskok(8) W dal(1)
W dal 2. 7.25 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 07 TAK U18 MZ Biała Podlaska (M) 2024-06-01 +0.5 I 100 m(11) 200 m(6) W dal(2)
W dal 3. 7.00 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 07 TAK U18 OP Włocławek (1) 2024-06-07 +0.3 II 100 m(23) Trójskok(4) W dal(3) Mtrójsjm Mwdjm
W dal 4. 6.98 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 07 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 -1.0 II W dal(4) Mwdjm
W dal 5. 6.90 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 07 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2024-05-18 +0.8 II Trójskok(7) W dal(5)
W dal 6. 6.86 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 07 TAK U18 MZ Włocławek (1) 2024-06-07 +0.8 II W dal(6)
W dal 7. 6.83 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Białystok 07 TAK U18 PD Włocławek (1) 2024-06-07 +1.2 II Trójskok(3) W dal(7) Mtrójsjm Mwdjm
W dal 8. 6.77 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-25 +1.0 III W dal(8)
W dal 9. 6.77 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08 TAK U18 MA Bielsko-Biała (1) 2024-06-01 -1.3 III 100 m(19) Trójskok(13) W dal(9)
W dal 10. 6.70 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 08 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-25 +1.3 III W dal(10)
W dal 11. 6.70 MOSIONEK Jakub RLTL GGG Radom 07 TAK U18 MZ Włocławek (1) 2024-06-07 -0.5 III W dal(11)
W dal 12. 6.68 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 08 TAK U18 MZ Lublin (1) 2024-06-08 +1.9 III 110 m pł J MŁ(11) 400 m pł J MŁ(14) W dal(12)
W dal 13. 6.64 CIEPLIŃSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 08 TAK U18 LB Żary (1) 2024-05-18 +0.6 III W dal(13)
W dal 14. 6.62 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 08 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 -1.8 III Trójskok(18) W dal(14) Mtrójsjm Mwdjm
W dal 15. 6.60 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07 TAK U18 WP Łódź (1) 2024-05-19 -0.7 III W dal(15)
W dal 16. 6.55 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 07 TAK U18 OP Opole (1) 2024-05-19 +1.3 III Trójskok(6) W dal(16)
W dal 17. 6.54 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 08 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2024-05-18 +1.0 III Trójskok(2) W dal(17)
W dal 18. 6.54 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-25 +1.5 III 10-bój J MŁ(1) 110 m pł J MŁ(2) 200 m(14) 400 m(19) Dysk (1.5)(25) Kula (5)(14) Oszczep (700)(20) Tyczka(12) W dal(18) Wzwyż(7)
W dal 19. 6.43 HYŻ Kryspin NKS Start Namysłów 08 TAK U18 OP Włocławek (1) 2024-06-07 +0.6 III W dal(19)
W dal 20. 6.41 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 08 TAK Z U18 KP Poznań (1) 2024-05-04 +0.6 III 10-bój J MŁ(4) Oszczep (700)(12) Tyczka(24) W dal(20)
W dal 21. 6.36 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 07 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2024-04-27 -0.9 III Trójskok(5) W dal(21)
W dal 22. 6.36 ZAWADZKI Piotr MKL Szczecin 07 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-25 +0.8 III W dal(22)
W dal 23. 6.34 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 07 TAK U18 WP Żary (1) 2024-05-18 +0.5 III Oszczep (700)(7) W dal(23)
W dal 24. 6.34 TURNO Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 -3.7 III Trójskok(29) W dal(24) Wzwyż(18)
W dal rez . 6.33 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 07 TAK U18 SL Sosnowiec (1) 2024-05-04 +1.0 III Trójskok(17) W dal(25) Mtrójsjm Mwdjm
W dal rez . 6.33 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-01 +1.6 III 10-bój J MŁ(3) 110 m pł J MŁ(20) W dal(26) Wzwyż(5)
W dal rez . 6.32 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 07 TAK U18 SK Lublin (1) 2024-05-25 +2.0 III W dal(27)
W dal rez . 6.31 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 08 TAK U18 WP Łódź (1) 2024-05-19 +2.0 III W dal(28)
W dal rez . 6.28 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-25 +1.0 IV 10-bój J MŁ(2) 110 m pł J MŁ(3) Kula (5)(20) Oszczep (700)(29) Tyczka(10) W dal(29) Wzwyż(11)
W dal rez . 6.27 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 07 TAK U18 SL Sosnowiec (1) 2024-05-04 +1.9 IV Trójskok(10) W dal(30) Mwdjm
Trójskok M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
Trójskok 1. 14.64 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 07 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-08 -0.4 II Trójskok(1)
Trójskok 2. 14.24 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 08 TAK U18 LU Lublin (1) 2024-05-25 +1.3 III Trójskok(2) W dal(17)
Trójskok 3. 14.02 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Białystok 07 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-18 -0.4 III Trójskok(3) W dal(7) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 4. 13.76 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 07 TAK U18 OP Włocławek (1) 2024-06-08 -1.7 III 100 m(23) Trójskok(4) W dal(3) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 5. 13.49 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 07 TAK U18 ZP Białogard (1) 2024-05-11 +0.1 III Trójskok(5) W dal(21)
Trójskok 6. 13.48 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 07 TAK U18 OP Włocławek (1) 2024-06-08 +0.3 III Trójskok(6) W dal(16)
Trójskok 7. 13.42 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 07 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2024-05-18 +1.5 III Trójskok(7) W dal(5)
Trójskok 8. 13.38 BARTKOWIAK Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-01 +0.4 III Trójskok(8) W dal(1)
Trójskok 9. 13.27 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie 08 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-26 +0.7 III Trójskok(9) Mtrójsjm
Trójskok 10. 13.25 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-26 0.0 III Trójskok(10) W dal(30) Mwdjm
Trójskok 11. 13.23 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 08 TAK U18 ZP Włocławek (1) 2024-06-08 +0.2 III Trójskok(11)
Trójskok 12. 13.17 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 07 TAK U18 DS Słubice (1) 2024-05-28 +0.4 IV Trójskok(12)
Trójskok 13. 13.16 KINDRA Dawid MLKS Sokół Lubin 07 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 0.0 IV Trójskok(23)
Trójskok 14. 13.05 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2024-05-19 -1.3 IV 100 m(19) Trójskok(13) W dal(9)
Trójskok 15. 12.96 BORAWSKI Sebastian LKS Narew Łomża 08 TAK U18 PD Biała Podlaska (1) 2024-05-18 +1.0 IV Trójskok(14) Mtrójsjm
Trójskok 16. 12.93 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-08 -0.5 IV Trójskok(15) Wzwyż(26)
Trójskok 17. 12.90 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-04-28 +0.7 IV Trójskok(16) Wzwyż(4)
Trójskok 18. 12.83 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 07 TAK U18 SL Tychy (1) 2024-06-09 +1.0 IV Trójskok(17) W dal(25) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 19. 12.79 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 08 TAK U18 KP Łódź (1) 2024-06-08 -1.8 IV Trójskok(18) W dal(14) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 20. 12.71 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 07 TAK U18 ZP Szczecinek (1) 2024-05-19 +1.8 IV Trójskok(19)
Trójskok 21. 12.70 BORYNA Piotr UKS Vis Skierniewice 07 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-08 -0.2 IV Trójskok(20)
Trójskok 22. 12.68 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 08 TAK U18 SL Tychy (1) 2024-06-09 +1.1 IV Trójskok(21) Mtrójsjm
Trójskok 23. 12.64 LIBERA Tobiasz MKS Baszta Szamotuły 08 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-01 +1.7 IV Trójskok(22)
Trójskok 24. 12.44 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-08 +0.4 -- Trójskok(24) Wzwyż(30)
Trójskok rez . 12.42 PĘDZICH Patryk KS Podlasie Białystok 08 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-18 +0.4 -- Trójskok(25)
Trójskok rez . 12.36 JANISZEWSKI Franciszek WKS Wawel Kraków 07 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2024-05-19 +0.1 -- Trójskok(26)
Trójskok rez . 12.35 TROCKI Piotr LUKS Hańcza Suwałki 08 TAK U18 PD Włocławek (1) 2024-06-08 -0.3 -- Trójskok(27) Wzwyż(15) Mwjm
Trójskok rez . 12.30 ZARÓD Kajetan WLKS Wrocław 08 TAK U18 DS Oleśnica (1) 2024-05-11 -1.0 -- Trójskok(28)
Trójskok rez . 12.29 TURNO Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-08 -0.8 -- Trójskok(29) W dal(24) Wzwyż(18)
Trójskok rez . 12.17 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 08 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2024-05-19 -0.6 -- Trójskok(30)
Kula (5) M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
Kula (5) 1. 18.62 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-08 I Dysk (1.5)(1) Kula (5)(1)
Kula (5) 2. 18.22 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 07 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-08 I Dysk (1.5)(9) Kula (5)(2) Młot (5)(2)
Kula (5) 3. 17.52 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 07 TAK U18 PM Słupsk (1) 2024-05-25 I Dysk (1.5)(19) Kula (5)(3)
Kula (5) 4. 17.49 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń 07 TAK U18 KP Człuchów (1) 2024-05-18 II Dysk (1.5)(23) Kula (5)(4) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 5. 16.92 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 08 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 II Dysk (1.5)(24) Kula (5)(5) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 6. 16.32 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 07 TAK U18 WP Żary (1) 2024-05-18 II Dysk (1.5)(4) Kula (5)(6)
Kula (5) 7. 15.98 KARPIUK Franciszek KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 II Kula (5)(7)
Kula (5) 8. 15.95 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-11 II Dysk (1.5)(28) Kula (5)(8)
Kula (5) 9. 15.45 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 07 TAK U18 LB Słubice (1) 2024-05-28 II Dysk (1.5)(5) Kula (5)(9)
Kula (5) 10. 14.92 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 08 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-08 III Dysk (1.5)(14) Kula (5)(10)
Kula (5) 11. 14.89 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 08 TAK U18 LD Sieradz (1) 2024-05-11 III Dysk (1.5)(7) Kula (5)(11)
Kula (5) 12. 14.83 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 08 TAK U18 WN Warszawa (1) 2024-05-11 III Dysk (1.5)(12) Kula (5)(12) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 13. 14.80 STERCZYŃSKI Maciej KMKL Sztorm Kołobrzeg 07 TAK U18 ZP Szczecin (1) 2024-06-09 III Kula (5)(15)
Kula (5) 14. 14.61 ZAJĄC Szymon RMKS Rybnik 08 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2024-06-01 III Dysk (1.5)(2) Kula (5)(13) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 15. 14.48 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-11 III 10-bój J MŁ(1) 110 m pł J MŁ(2) 200 m(14) 400 m(19) Dysk (1.5)(25) Kula (5)(14) Oszczep (700)(20) Tyczka(12) W dal(18) Wzwyż(7)
Kula (5) 16. 14.16 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-01 III Kula (5)(16)
Kula (5) 17. 13.89 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 07 TAK U18 PM Słupsk (1) 2024-05-05 III Kula (5)(17) Młot (5)(19)
Kula (5) . 13.83 SROCZYŃSKI Adam PLKS Gwda Piła 07 U18 WP Piła (1) 2024-05-10 III
Kula (5) 18. 13.77 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 III Kula (5)(18) Mkulajm
Kula (5) 19. 13.65 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-25 III Kula (5)(19)
Kula (5) 20. 13.65 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-25 III 10-bój J MŁ(2) 110 m pł J MŁ(3) Kula (5)(20) Oszczep (700)(29) Tyczka(10) W dal(29) Wzwyż(11)
Kula (5) 21. 13.62 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 III Dysk (1.5)(11) Kula (5)(21)
Kula (5) 22. 13.56 CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo 07 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2024-04-27 III Dysk (1.5)(18) Kula (5)(22)
Kula (5) 23. 13.54 NAGÓRKA Alan KS Podlasie Białystok 08 TAK U18 PD Włocławek (1) 2024-06-08 III Dysk (1.5)(26) Kula (5)(23) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 24. 13.28 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 08 TAK U18 WN Olsztyn (1) 2024-06-01 IV Dysk (1.5)(22) Kula (5)(24) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) rez . 13.14 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 07 TAK U18 OP Sosnowiec (1) 2024-05-04 IV Kula (5)(25)
Kula (5) rez . 13.14 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 07 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-08 IV Kula (5)(26)
Kula (5) rez . 13.12 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 IV Kula (5)(27)
Kula (5) rez . 13.06 DĄBROWSKI Kacper LUKS Atletic Białystok 07 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-03 IV Kula (5)(28) Młot (5)(9) Mmłotjm
Kula (5) rez . 13.06 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 08 TAK U18 LB Żary (1) 2024-05-18 IV Dysk (1.5)(6) Kula (5)(29) Oszczep (700)(24)
Kula (5) rez . 13.02 BAREŁA Bruno UKS Dziesiątka Radomsko 07 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-06-08 IV Kula (5)(30)
Dysk (1.5) M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
Dysk (1.5) 1. 61.11 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-09 I Dysk (1.5)(1) Kula (5)(1)
Dysk (1.5) 2. 57.41 ZAJĄC Szymon RMKS Rybnik 08 TAK U18 SL Tychy (1) 2024-06-09 I Dysk (1.5)(2) Kula (5)(13) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 3. 52.44 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck 07 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-08 II Dysk (1.5)(3)
Dysk (1.5) 4. 49.04 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-08 II Dysk (1.5)(4) Kula (5)(6)
Dysk (1.5) 5. 49.01 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 07 TAK U18 LB Sulęcin (1) 2024-04-26 II Dysk (1.5)(5) Kula (5)(9)
Dysk (1.5) 6. 48.86 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 08 TAK U18 LB Słubice (1) 2024-05-28 II Dysk (1.5)(6) Kula (5)(29) Oszczep (700)(24)
Dysk (1.5) 7. 48.05 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 08 TAK U18 LD Łódź (1) 2024-05-25 II Dysk (1.5)(7) Kula (5)(11)
Dysk (1.5) 8. 47.24 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 08 TAK U18 LB Żary (1) 2024-05-18 II Dysk (1.5)(8)
Dysk (1.5) 9. 46.40 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 07 TAK U18 PM Człuchów (1) 2024-05-18 II Dysk (1.5)(9) Kula (5)(2) Młot (5)(2)
Dysk (1.5) 10. 45.78 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 08 TAK U18 LB Słubice (1) 2024-05-28 II Dysk (1.5)(10)
Dysk (1.5) 11. 45.51 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 08 TAK U18 MZ Włocławek (1) 2024-06-08 II Dysk (1.5)(11) Kula (5)(21)
Dysk (1.5) 12. 45.24 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 08 TAK U18 WN Szczytno (1) 2024-05-25 II Dysk (1.5)(12) Kula (5)(12) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 13. 45.03 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 08 TAK U18 LB Żary (1) 2024-05-18 II Dysk (1.5)(13)
Dysk (1.5) 14. 45.00 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 08 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-09 II Dysk (1.5)(14) Kula (5)(10)
Dysk (1.5) 15. 44.92 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 07 TAK U18 MA Kraków (1) 2024-06-08 III Dysk (1.5)(15)
Dysk (1.5) 16. 44.78 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 08 TAK U18 SK Kielce (1) 2024-05-19 III Dysk (1.5)(16) Młot (5)(6) Mdyskjm Mmłotjm
Dysk (1.5) 17. 44.22 SZAJOWSKI-GOCEK Krystyn CWKS Resovia Rzeszów 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-06-02 III Dysk (1.5)(17)
Dysk (1.5) 18. 44.16 CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo 07 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2024-04-27 III Dysk (1.5)(18) Kula (5)(22)
Dysk (1.5) 19. 43.62 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 07 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-08 III Dysk (1.5)(19) Kula (5)(3)
Dysk (1.5) 20. 43.28 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 07 TAK U18 LU Lublin (1) 2024-05-25 III Dysk (1.5)(20) Młot (5)(17)
Dysk (1.5) 21. 43.16 FORMELLA Marcel UKS Samochodówka Wejherowo 07 TAK U18 PM Słupsk (1) 2024-05-25 III Dysk (1.5)(21)
Dysk (1.5) 22. 43.02 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 08 TAK U18 WN Warszawa (1) 2024-05-12 III Dysk (1.5)(22) Kula (5)(24) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 23. 42.85 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń 07 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 III Dysk (1.5)(23) Kula (5)(4) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 24. 42.77 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 08 TAK U18 SL Chorzów (1) 2024-05-12 III Dysk (1.5)(24) Kula (5)(5) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) rez . 42.13 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-19 III 10-bój J MŁ(1) 110 m pł J MŁ(2) 200 m(14) 400 m(19) Dysk (1.5)(25) Kula (5)(14) Oszczep (700)(20) Tyczka(12) W dal(18) Wzwyż(7)
Dysk (1.5) rez . 41.96 NAGÓRKA Alan KS Podlasie Białystok 08 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-29 III Dysk (1.5)(26) Kula (5)(23) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) rez . 41.30 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 08 TAK U18 LB Żary (1) 2024-05-18 III Dysk (1.5)(27)
Dysk (1.5) rez . 41.24 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-11 III Dysk (1.5)(28) Kula (5)(8)
Dysk (1.5) rez . 41.06 BOJARSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 08 TAK U18 LB Słubice (1) 2024-05-11 III Dysk (1.5)(29)
Dysk (1.5) rez . 40.81 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 08 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2024-04-27 III 10-bój J MŁ(8) Dysk (1.5)(30)
Młot (5) M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
Młot (5) 1. 72.49 PRACHARCZYK Jan OKS Skra Warszawa 07 TAK U18 MZ Lublin (1) 2024-06-08 I Młot (5)(1)
Młot (5) 2. 69.91 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 07 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-07 I Dysk (1.5)(9) Kula (5)(2) Młot (5)(2)
Młot (5) 3. 65.23 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 07 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-07 II Młot (5)(3) Mmłotjm
Młot (5) 4. 63.43 FEDEJKO Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 08 TAK U18 KP Nakło nad Notecią (1) 2024-05-11 II Młot (5)(4)
Młot (5) 5. 60.56 MICHALSKI Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 07 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-07 II Młot (5)(5) Mmłotjm
Młot (5) 6. 59.68 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 08 TAK U18 SK Warszawa (1) 2024-06-02 II Dysk (1.5)(16) Młot (5)(6) Mdyskjm Mmłotjm
Młot (5) 7. 59.63 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 07 TAK U18 KP Nakło nad Notecią (1) 2024-05-11 II Młot (5)(7) Mmłotjm
Młot (5) 8. 59.31 KOŁAKOWSKI Karol KS AZS AWF Warszawa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 II Młot (5)(8)
Młot (5) 9. 58.12 DĄBROWSKI Kacper LUKS Atletic Białystok 07 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-29 II Kula (5)(28) Młot (5)(9) Mmłotjm
Młot (5) 10. 58.05 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 08 TAK U18 LU Włocławek (1) 2024-06-07 II Młot (5)(10) Oszczep (700)(5)
Młot (5) 11. 57.98 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-05-04 III Młot (5)(11)
Młot (5) 12. 55.94 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 07 TAK U18 KP Warszawa (1) 2024-05-18 III Młot (5)(12) Mmłotjm
Młot (5) 13. 55.39 ZAREMBA Cyryl UMKS Iskra Wolsztyn 08 TAK U18 WP Żary (1) 2024-05-18 III Młot (5)(13)
Młot (5) 14. 53.05 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 07 TAK U18 PM Połczyno (1) 2024-05-19 III Młot (5)(14)
Młot (5) 15. 53.01 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 08 TAK U18 DS Żary (1) 2024-05-18 III Młot (5)(15)
Młot (5) 16. 52.41 DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 08 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 III Młot (5)(16) Mmłotjm
Młot (5) 17. 51.31 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 07 TAK U18 LU Lublin (1) 2024-06-08 III Dysk (1.5)(20) Młot (5)(17)
Młot (5) 18. 51.28 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-05-05 III Młot (5)(18)
Młot (5) 19. 48.90 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 07 TAK U18 PM Ustka (1) 2024-06-01 IV Kula (5)(17) Młot (5)(19)
Młot (5) 20. 47.90 BONK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 IV Młot (5)(22)
Młot (5) 21. 47.74 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 07 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2024-05-26 IV Młot (5)(20) Mmłotjm
Młot (5) 22. 47.08 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 07 TAK U18 LU Lublin (1) 2024-05-11 IV Młot (5)(21)
Młot (5) 23. 46.27 STEC Olaf LKS Stal Mielec 08 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-06-02 IV Młot (5)(23)
Młot (5) 24. 45.31 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 07 TAK U18 KP Nakło nad Notecią (1) 2024-05-11 IV Młot (5)(24) Mmłotjm
Młot (5) rez . 43.25 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 07 TAK U18 MA Chorzów (1) 2024-05-01 IV Młot (5)(25)
Młot (5) rez . 43.10 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 07 TAK U18 SK Kielce (1) 2024-03-23 IV Młot (5)(26) Mmłotjm
Młot (5) rez . 42.73 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 TAK U18 DS Włocławek (1) 2024-06-07 IV Młot (5)(27)
Młot (5) rez . 41.77 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 IV Młot (5)(28)
Młot (5) rez . 41.15 SUMERA Karol LLKS Pomorze Stargard 08 TAK U18 ZP Stargard (1) 2024-05-11 IV Młot (5)(29)
Młot (5) rez . 40.97 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-11 IV Młot (5)(30)
Oszczep (700) M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
Oszczep (700) 1. 75.94 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 07 TAK U18 MZ Włocławek (1) 2024-06-07 I Oszczep (700)(1)
Oszczep (700) 2. 69.01 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 07 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-03 I Oszczep (700)(2)
Oszczep (700) 3. 63.15 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 08 TAK U18 WP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 II Oszczep (700)(3)
Oszczep (700) 4. 61.50 CYPRYAŃSKI Damian AML Słupsk 07 TAK U18 PM Człuchów (1) 2024-05-18 II Oszczep (700)(4)
Oszczep (700) 5. 59.33 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 08 TAK U18 LU Lublin (1) 2024-05-25 II Młot (5)(10) Oszczep (700)(5)
Oszczep (700) 6. 58.14 BROŃCZYK Mateusz Akademia Biegowa Żary 07 TAK U18 LB Bydgoszcz (1) 2024-05-25 II Oszczep (700)(6)
Oszczep (700) 7. 57.23 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 07 TAK U18 WP Piła (1) 2024-05-10 II Oszczep (700)(7) W dal(23)
Oszczep (700) 8. 56.13 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 07 TAK U18 WP Piła (1) 2024-05-10 III Oszczep (700)(8)
Oszczep (700) 9. 54.77 WSZELAKI Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 08 TAK U18 ZP Świnoujście (1) 2024-05-18 III Oszczep (700)(9)
Oszczep (700) 10. 54.69 WILCZYŃSKI Kajetan RLTL GGG Radom 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-18 III Oszczep (700)(10)
Oszczep (700) 11. 54.35 DUZIKOWSKI Maciej UKS Czwórka Białystok 07 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-03 III Oszczep (700)(11) Mojm
Oszczep (700) 12. 54.01 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 08 TAK Z U18 KP Warszawa (1) 2024-05-26 III 10-bój J MŁ(4) Oszczep (700)(12) Tyczka(24) W dal(20)
Oszczep (700) 13. 53.09 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-04-28 III Oszczep (700)(13)
Oszczep (700) 14. 52.94 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 07 TAK U18 LD Sieradz (1) 2024-05-11 III Oszczep (700)(14)
Oszczep (700) 15. 52.74 MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 08 TAK U18 LB Szczecin (1) 2024-06-09 III Oszczep (700)(18)
Oszczep (700) 16. 52.30 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 07 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2024-06-09 III Oszczep (700)(15)
Oszczep (700) 17. 51.32 HRYNIEWIECKI Wiktor MKS Juvenia Białystok 07 TAK U18 PD Białystok (1) 2024-05-03 III Oszczep (700)(16) Mojm
Oszczep (700) 18. 51.31 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 TAK U18 DS Włocławek (1) 2024-06-07 III Oszczep (700)(17)
Oszczep (700) 19. 48.85 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL GGG Radom 08 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-06-08 IV Oszczep (700)(19)
Oszczep (700) 20. 47.89 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 IV 10-bój J MŁ(1) 110 m pł J MŁ(2) 200 m(14) 400 m(19) Dysk (1.5)(25) Kula (5)(14) Oszczep (700)(20) Tyczka(12) W dal(18) Wzwyż(7)
Oszczep (700) 21. 47.82 KARBARCZYK Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 07 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-25 IV Oszczep (700)(21)
Oszczep (700) 22. 47.64 ŚMICH Sebastian LKS Lubusz Słubice 08 TAK U18 LB Słubice (1) 2024-05-28 IV Oszczep (700)(22)
Oszczep (700) 23. 47.57 GAJDA Jakub RLTL GGG Radom 08 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-06-08 IV Oszczep (700)(23)
Oszczep (700) 24. 47.06 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 08 TAK U18 LB Włocławek (1) 2024-06-07 IV Dysk (1.5)(6) Kula (5)(29) Oszczep (700)(24)
Oszczep (700) rez . 46.57 KOS Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 07 TAK U18 OP Włocławek (1) 2024-06-07 IV Oszczep (700)(25)
Oszczep (700) rez . 46.23 MIZGAŁA Filip MCKiS Jaworzno 07 TAK U18 SL Kraków (1) 2024-06-08 IV Oszczep (700)(26) Mojm
Oszczep (700) rez . 46.20 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 08 TAK U18 PM Człuchów (1) 2024-05-18 IV Oszczep (700)(27)
Oszczep (700) rez . 45.92 GRZYB Oskar CWKS Resovia Rzeszów 07 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2024-05-11 IV Oszczep (700)(28)
Oszczep (700) rez . 45.06 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-06-08 IV 10-bój J MŁ(2) 110 m pł J MŁ(3) Kula (5)(20) Oszczep (700)(29) Tyczka(10) W dal(29) Wzwyż(11)
Oszczep (700) rez . 44.67 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 07 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 -- Oszczep (700)(30)
10-bój J MŁ M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
10-bój J MŁ 1. 7044 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 07 TAK D U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 I 10-bój J MŁ(1) 110 m pł J MŁ(2) 200 m(14) 400 m(19) Dysk (1.5)(25) Kula (5)(14) Oszczep (700)(20) Tyczka(12) W dal(18) Wzwyż(7)
10-bój J MŁ 2. 6486 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 II 10-bój J MŁ(2) 110 m pł J MŁ(3) Kula (5)(20) Oszczep (700)(29) Tyczka(10) W dal(29) Wzwyż(11)
10-bój J MŁ 3. 5901 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-02 0.0 III 10-bój J MŁ(3) 110 m pł J MŁ(20) W dal(26) Wzwyż(5)
10-bój J MŁ 4. 5829 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 08 TAK Z U18 KP Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 III 10-bój J MŁ(4) Oszczep (700)(12) Tyczka(24) W dal(20)
10-bój J MŁ 5. 5737 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07 TAK U18 KP Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 III 10-bój J MŁ(5) Wzwyż(16)
10-bój J MŁ 6. 5697 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 08 TAK U18 PM Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 III 10-bój J MŁ(6) 110 m pł J MŁ(13) 400 m pł J MŁ(19)
10-bój J MŁ 7. 5593 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 TAK U18 SL Holesov (CZE) (1) 2024-05-19 0.0 III 10-bój J MŁ(7) 110 m pł J MŁ(7) Tyczka(11) Wzwyż(21)
10-bój J MŁ 8. 5225 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 08 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 0.0 III 10-bój J MŁ(8) Dysk (1.5)(30)
10-bój J MŁ 9. 5141 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 07 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2024-05-19 0.0 IV 10-bój J MŁ(9) 110 m pł J MŁ(21) Tyczka(28)
10-bój J MŁ 10. 4996 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 07 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 0.0 IV 10-bój J MŁ(10) Tyczka(17)
10-bój J MŁ 11. 4947 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 07 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2024-05-19 0.0 IV 10-bój J MŁ(11) Tyczka(22)
10-bój J MŁ 12. 4914 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 07 TAK U18 OP Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 IV 10-bój J MŁ(12) WM10jm
10-bój J MŁ 13. 4880 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 07 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 0.0 IV 10-bój J MŁ(13) 110 m pł J MŁ(23) Wzwyż(24)
10-bój J MŁ 14. 4611 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 07 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 IV 10-bój J MŁ(14) Tyczka(30)
10-bój J MŁ 15. 4531 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 07 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2024-05-19 0.0 IV 10-bój J MŁ(15) Tyczka(27)
10-bój J MŁ 16. 4515 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-02 0.0 IV 10-bój J MŁ(16)
10-bój J MŁ 17. 4430 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 07 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2024-05-19 0.0 -- 10-bój J MŁ(17) Tyczka(25)
10-bój J MŁ 18. 4334 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 08 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 0.0 -- 10-bój J MŁ(18)
10-bój J MŁ 19. 4185 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 08 TAK U18 PD Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 -- 10-bój J MŁ(19) Wzwyż(17) WM10jm
10-bój J MŁ 20. 3793 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-02 0.0 -- 10-bój J MŁ(20)
10-bój J MŁ 21. 3754 SZAŁWIŃSKI Oskar STS Pomerania Szczecinek 08 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 0.0 -- 10-bój J MŁ(21)
10-bój J MŁ 22. 3508 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 08 TAK D U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 0.0 -- 10-bój J MŁ(22) Tyczka(9)
10-bój J MŁ 23. 3405 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 08 TAK U18 LD Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 -- 10-bój J MŁ(23)
10-bój J MŁ 24. 3361 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 07 TAK U18 WP Poznań (1) 2024-06-02 0.0 -- 10-bój J MŁ(24)
10-bój J MŁ . 3199 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 08 TAK Z U18 PD Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 --
10-bój J MŁ rez . 3006 FILUŚ Szymon MKS Osa Zgorzelec 08 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2024-05-19 0.0 -- 10-bój J MŁ(25)
10-bój J MŁ rez . 2473 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 08 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 0.0 -- 10-bój J MŁ(26) 110 m pł J MŁ(30)
10-bój J MŁ . 000 VYNNYK Oleh WKS Śląsk Wrocław 08 TAK Z U18 DS Zgorzelec (1) 2024-05-19 0.0 --
10-bój J MŁ rez . 000 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 07 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 0.0 -- 10-bój J MŁ(27)
10-bój J MŁ rez . 000 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 08 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2024-05-26 0.0 -- 10-bój J MŁ(28) Tyczka(20)
Chód 5 km M Inne konkurencje Zgłoszenie Inne starty
Chód 5 km 1. 21:32.27 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 07 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2024-05-25 -- Chód 5 km(1) M5chjm
Chód 5 km 2. 22:17.9 r JASIŃSKI Przemysław WLKS Nowe Iganie 07 TAK U18 MZ Dudince (SVK) (M) 2024-03-16 -- Chód 5 km(2)
Chód 5 km 3. 22:54.17 WAŁĘGA Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-07 -- Chód 5 km(3) M5chjm
Chód 5 km 4. 23:39.10 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 08 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-07 -- Chód 5 km(4)
Chód 5 km 5. 24:39.37 PAWŁOWSKI Franciszek UKS 12 Kalisz 07 TAK U18 WP Włocławek (1) 2024-06-07 -- Chód 5 km(5)
Chód 5 km 6. 25:40.10 WIKTORSKI Michał SMKS Parasol Wrocław 08 TAK U18 DS Włocławek (1) 2024-06-07 -- Chód 5 km(6)
Chód 5 km 7. 25:52.03 ŚLIWA Igor KS Stal Pleszew 08 TAK U18 WP Warszawa (1) 2024-05-25 -- Chód 5 km(7)
Chód 5 km 8. 26:24.66 PRZYGODZKI Bartosz WLKS Nowe Iganie 07 TAK U18 MZ Włocławek (1) 2024-06-07 -- Chód 5 km(8)
Chód 5 km 9. 26:36.90 ZMARLAK Oktawian AZS-AWFiS Gdańsk 08 TAK U18 PM Słupsk (1) 2024-05-25 -- Chód 5 km(9)
Chód 5 km 10. 26:50.33 MARCZAK Michał CMKL Człuchów 08 TAK U18 PM Włocławek (1) 2024-06-07 -- Chód 5 km(10)
Chód 5 km 11. 27:29.19 BASA Mateusz KSLZS Kruszwica 07 TAK U18 KP Włocławek (1) 2024-06-07 -- Chód 5 km(11) M5chjm
Chód 5 km 12. 34:01.14 GRZEGOREK Jakub KSLZS Kruszwica 08 TAK U18 KP Chełmno (1) 2024-05-01 -- Chód 5 km(12) M5chjm
Chód 5 km 13. 36:26.30 CHWIEDUK Nikodem STS Pomerania Szczecinek 08 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 -- Chód 5 km(13)
Chód 5 km 14. 36:40.04 SZCZEPAŃSKI Bartosz STS Pomerania Szczecinek 08 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 -- Chód 5 km(14)
Chód 5 km 15. 37:40.62 WOJCIECHOWSKI Mikołaj STS Pomerania Szczecinek 08 TAK U18 ZP Goleniów (1) 2024-05-26 -- Chód 5 km(15)
Chód 5 km 16. 40:26.62 STĘPIEŃ Maciej STS Pomerania Szczecinek 08 TAK U18 ZP Szczecinek (1) 2024-05-19 -- Chód 5 km(16)

© by Pilar 2007-2014         Generowanie strony - 18.644989013672 sekund