60 m M
1. 6.73 2 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Toruń (1) 2020-02-01  KN   SKN  
2. 6.78 1 fC TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U23 LU Warszawa (1) 2020-02-02  ZKN   SKN  
3. 7.06 8 e2 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Toruń (1) 2020-02-01
4. 7.15 1 e1 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92-08-13 Z/2533/11 Sen LU Lublin (2) 2020-02-01
5. 7.16 2 e7 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 00-06-23 Z/2651/16 U23 LU Spała (M) 2020-02-09
6. 7.28 2 e1 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 Z/0658/14 U23 LU Lublin (2) 2020-02-01
7. 7.30 4 fB LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00-11-13 Z/5232/15 U23 LU Lublin (2) 2020-02-01
8. 7.36 3 e4 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00-11-11 Z/6090/15 U23 LU Lublin (2) 2020-02-01  ZKN  
9. 7.39 1 e12 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 Z/2121/17 U23 LU Łódź (1) 2020-01-11  ZKN  
10. 7.59 3 e1 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 93-06-22 Sen LU Lublin (2) 2020-02-01
200 m M
1. 21.66 1 s1 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Toruń (1) 2020-02-09
2. 22.64 1 s13 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98-07-29 Z/2285/18 U23 LU Spała (M) 2020-02-09
3. 23.26 1 s17 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U23 LU Spała (M) 2020-02-09
4. 26.40 1 s16 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64-01-19 Z/0154/19 Masters LU Spała (M) 2020-02-09
300 m M
1. 34.08 1 s10 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 Sen LU Spała (M) 2020-02-09
2. 34.48 1 s9 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Spała (M) 2020-02-09  SKN  
3. 35.58 2 s6 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U23 LU Toruń (1) 2020-01-26
4. 41.47 4 s3 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64-01-19 Z/0154/19 Masters LU Spała (M) 2020-02-15
5. 41.57 2 s8 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Masters LU Łódź (1) 2019-12-28
400 m M
1. 47.49 1 s2 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 Sen LU Spała (M) 2020-02-15
2. 50.56 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U23 LU Hvam (NOR) (2) 2020-01-25  KNF   SKN  
3. 51.16 1 s2 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U23 LU Toruń (1) 2020-02-01
4. 58.89 4 s4 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64-01-19 Z/0154/19 Masters LU Toruń (1) 2020-01-26
DNF JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Spała (M) 2020-02-15  SKN  
500 m M
1. 1:15.84 3 s4 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Z/3912/11 Sen LU Łódź (1) 2019-12-28
600 m M
1. 1:28.46 6 s1 ZACHARCZUK Albin MKS Unia Hrubieszów 93-06-25 Z/0513/17 Sen LU Spała (M) 2020-02-09
800 m M
1. 1:54.59 4 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Spała (M) 2020-02-15  KNF   SKN  
2. 1:58.73 9 s1 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Spała (M) 2020-02-15
3. 2:03.05 7 s1 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Masters LU Toruń (1) 2020-02-01
4. 2:19.06 7 s3 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64-01-19 Z/0154/19 Masters LU Spała (M) 2020-02-09
1000 m M
1. 2:30.75 1 s2 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U23 LU Spała (M) 2020-02-09
2. 2:37.68 1 s1 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Warszawa (1) 2020-01-18
3. 2:39.91 7 s1 ZACHARCZUK Albin MKS Unia Hrubieszów 93-06-25 Z/0513/17 Sen LU Toruń (1) 2020-02-01
4. 2:41.60 1 s3 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Z/3912/11 Sen LU Łódź (1) 2019-12-28
5. 2:44.41 1 s4 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Masters LU Łódź (1) 2019-12-28
DNF MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64-01-19 Z/0154/19 Masters LU Łódź (1) 2020-01-11
1500 m M
1. 3:54.12 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Luxembourg-Kirchberg (LUX) (M) 2020-02-01  KNF   SKN  
2. 4:06.61 3 s1 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Toruń (1) 2020-01-26
2000 m M
1. 5:49.33 2 s1 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Z/3912/11 Sen LU Warszawa (1) 2020-01-18
2000 M nieregulaminowe
1. 5:47.32 1 s1 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Sen LU Łódź (1) 2019-12-28
3000 m M
1. 8:43.96 1 s1 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Z/3912/11 Sen LU Toruń (1) 2020-01-26
Mila M
1. 4:36.07 10 s2 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Masters LU Toruń (1) 2020-02-09
60 m pł M Mł M
60 m pł M J Mł M
60 m pł M M
1. 7.94 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Berlin (GER) (M) 2020-02-14  KNF   SKN  
2. 8.59 1 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Lublin (2) 2020-02-01
Wzwyż M
1. 2.12 1 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95-09-06 Z/4112/11 Sen LU Warszawa (1) 2020-02-02
2. 1.75 RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 88-01-01 Sen LU Lublin (2) 2020-02-01
W dal M
1. 7.60 1 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U23 LU Warszawa (1) 2020-02-02  ZKN   SKN  
2. 7.06 4 CZARNOCKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 00-06-23 Z/2651/16 U23 LU Spała (M) 2020-02-09
3. 6.99 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00-11-11 Z/6090/15 U23 LU Lublin (2) 2020-02-01  ZKN  
4. 6.93 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00-11-13 Z/5232/15 U23 LU Lublin (2) 2020-02-01
5. 5.72 6 s1 JANDA Bartosz AZS UMCS Lublin 93-04-08 Z/3977/18 Sen LU Szczecin (2) 2020-01-18
W dal strefa M
Trójskok M
1. 16.35 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin 89-06-01 Z/3512/11 Sen LU Chemnitz (GER) (2) 2020-02-07  KN  
2. 14.66 2 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00-11-11 Z/6090/15 U23 LU Spała (M) 2020-02-09  ZKN  
Kula (5) M
Kula (7.26) M
1. 19.45 1 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 94-07-29 Z/4693/11 Sen LU Spała (M) 2020-02-09  KN   SKN  
2. 17.98 3 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98-09-02 Z/0477/14 U23 LU Warszawa (1) 2020-02-02  KNF   SKN  
3. 16.58 6 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00-01-11 Z/4325/15 U23 LU Spała (M) 2020-02-15  KNF   SKN  
Chód 3 km M
1. 11:43.45 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Ostrawa (CZE) (1) 2020-01-25  KN  
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 12.196809053421 sekund