60 m M
100 m M
1. 10.75 1 e11 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 +0.7 I  ZKN   SKN  
2. 10.88 3 e1 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-17 -0.1 I  KNF   SKN  
3. 11.19 3 e13 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98-07-29 Z/2285/18 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 +0.9 II
4. 11.38 3 s3 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97-01-18 Z/6526/15 U23 LU Bochum (GER) (2) 2019-07-25 -0.9 III
5. 11.53 2 s2 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.6 III  ZKN  
6. 13.14 4 s2 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99-11-19 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 -1.3 --
100 M z wiatrem
1. 11.13 3 s2 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98-07-29 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
2. 11.19 9 p1 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 U23 LU Radom (M) 2019-08-23 +3.1
3. 11.22 1 s4 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97-01-18 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.3
200 m M
1. 21.72 1 s1 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 -0.4 I  ZKN  
2. 21.74 2 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 -0.4 I  ZKN  
3. 22.15 2 s1 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98-07-29 Z/2285/18 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +1.4 II
4. 22.85 8 s1 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97-01-18 Z/6526/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 III
5. 22.88 1 s2 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.4 III  ZKN  
200 M z wiatrem
1. 21.53 2 s2 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +2.2
2. 21.73 5 s2 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +2.2
3. 22.13 1 s2 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98-07-29 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
4. 22.19 2 s1 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 U23 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.8
300 m M
1. 33.69 1 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --  ZKN  
2. 36.11 4 s1 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98-07-29 Z/2285/18 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
3. 36.72 6 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
300 M pomiar ręczny
1. 33.1 r 1s2 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 U23 LU Lublin (1) 2019-05-18
2. 34.4 r 3s2 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 U23 LU Lublin (1) 2019-05-18
400 m M
1. 46.63 2 s1 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Bydgoszcz (M) 2019-06-12 M  ZKN  
2. 47.53 5 s2 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Chorzów (M) 2019-06-16 I  ZKN  
3. 49.21 4 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-17 II  ZKN  
4. 49.44 4 s1 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 Z/0658/14 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 II
5. 50.16 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Łódź (1) 2019-06-22 II  ZKN  
6. 50.34 2 s1 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99-01-22 Z/0519/15 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 II  ZKN  
7. 50.55 1 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Przemyśl (1) 2019-08-31 III  KNF   SKN  
8. 51.74 3 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 III
9. 52.91 7 s6 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 98-02-16 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
10. 57.01 5 s3 LUTCHENKO Konstantyn AZS UMCS Lublin 98-06-03 U23 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
600 m M
1. 1:19.31 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-10 --  ZKN  
2. 1:19.35 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-10 --  KNF   SKN  
3. 1:20.42 1 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
800 m M
1. 1:48.99 8 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Gliwice (M) 2019-06-02 I  ZKN  
2. 1:50.99 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 I  ZKN  
3. 1:51.27 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 I  KNF   SKN  
4. 1:55.35 6 s1 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99-01-22 Z/0519/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 II  ZKN  
5. 2:02.99 3 s2 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 98-02-16 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 --
6. 2:03.14 2 s1 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99-11-18 Z/2537/15 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
7. 2:05.22 3 s1 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97-09-12 Z/1754/16 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
8. 2:10.36 2 s3 LUTCHENKO Konstantyn AZS UMCS Lublin 98-06-03 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
9. 2:10.44 12 s7 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99-01-31 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 --
1000 m M
1. 2:29.02 1 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --  ZKN  
2. 2:32.10 1 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
3. 2:50.15 12 s1 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99-11-18 Z/2537/15 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
4. 2:50.24 6 s1 LUTCHENKO Konstantyn AZS UMCS Lublin 98-06-03 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
1500 m M
1. 3:44.61 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Lokeren (BEL) (M) 2019-06-23 I  KNF   SKN  
2. 4:01.37 9 s7 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 II  ZKN  
3. 4:01.98 1 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Kutno (M) 2019-07-07 II  ZKN  
4. 4:18.70 8 s1 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97-09-12 Z/1754/16 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
5. 4:20.17 6 s3 URBAN Jakub niest. Lublin 97-06-29 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
6. 4:25.31 12 s1 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99-11-18 Z/2537/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
7. 4:42.22 13 s3 MALIK Dominik niest. Lublin 97-08-01 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
8. 4:43.50 14 s3 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99-01-31 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
2000 m M
3000 m M
1. 9:37.40 3 s4 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97-09-12 Z/1754/16 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 --
2. 9:40.35 13 s3 URBAN Jakub niest. Lublin 97-06-29 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 --
3. 10:36.85 18 s3 MALIK Dominik niest. Lublin 97-08-01 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 --
5000 m M
1. 17:17.00 5 s1 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99-11-18 Z/2537/15 U23 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
10000 m M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-godzinny M
110 m pł MŁ M
110 m pł M (99.1) M
110 m pł M
1. 13.63 2 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.4 MM  KNF   SKN  
2. 15.81 6 e2 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 -1.5 III
200 m pł M
400 m pł J MŁ M
400 m pł M
1. 55.16 2 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 II
3000 m prz M
Wzwyż M
W dal M
1. 7.68 4 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U23 LU Radom (M) 2019-08-25 +1.6 I  ZKN   SKN  
2. 5.86 1 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99-11-19 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.5 --
W dal strefa M
Trójskok M
1. 11.43 1 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99-11-19 U23 LU Zamość (1) 2019-05-26 0.0 --
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
1. 18.38 1 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98-09-02 Z/0477/14 U23 LU Warszawa (1) 2019-06-23 M  KNF   SKN  
2. 14.48 8 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97-09-01 Z/1642/13 U23 LU Lublin (M) 2019-06-29 II
3. 12.01 1 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99-07-17 Z/1852/16 U23 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
4. 8.96 25 e1 KOLASA Karol niest. Lublin 97-07-09 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
Ppal (150) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
1. 50.61 4 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98-09-02 Z/0477/14 U23 LU Łódź (M) 2019-05-26 I  KNF   SKN  
2. 37.96 6 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97-09-01 Z/1642/13 U23 LU Zamość (M) 2019-06-01 III
3. 35.56 1 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99-06-25 Z/3659/15 U23 LU Warszawa (1) 2019-09-29 III  KNF   SKN  
4. 35.02 1 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99-07-17 Z/1852/16 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 III
5. 26.59 15 e2 KOLASA Karol niest. Lublin 97-07-09 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 --
Młot (4) M
Młot (5) M
Młot (6) M
Młot (7.26) M
1. 63.47 1 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99-06-25 Z/3659/15 U23 LU Warszawa (1) 2019-09-22 I  KNF   SKN  
2. 53.91 4 TUZ Damian KS Agros Zamość 97-07-25 Z/1400/13 U23 LU Warszawa (1) 2019-05-11 II  ZKN  
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
1. 50.00 9 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98-05-20 Z/0395/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-29 III
Chód 3 km M
Chód 5 km M
1. 25:01.29 1 s1 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-03-04 Z/1243/14 U23 LU Warszawa (1) 2019-05-19 --
Chód 10 km M
1. 50:45.91 2 s3 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-03-04 Z/1243/14 U23 LU Zamość (M) 2019-06-01 III
Chód 20 km M
1. 1:53:25 r 5 s2 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-03-04 Z/1243/14 U23 LU Gdańsk (M) 2019-09-07 --
Chód 30 km M
Chód 50 km M
4x100 m M
4x200 m M
4x400 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 16.948778867722 sekund