60 m M
100 m M
1. 10.98 4 f2 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01-01-24 Z/1507/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.9 II
2. 11.12 2 f2 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01-03-23 Z/3083/18 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-03 0.0 II
3. 11.37 3 s1 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01-03-29 Z/0316/16 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -0.5 III LDK!  ZKN   KNF   SKN  
4. 11.39 2 s1 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 Z/2121/17 U20 LU Kozienice (1) 2019-05-25 -1.6 III  ZKN  
5. 11.45 1 s2 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.6 III
6. 11.50 6 e1 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00-10-19 Z/4572/18 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.5 III
7. 11.52 6 s1 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00-09-23 Z/6120/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -0.5 III LDK!  ZKN  
8. 11.63 2 s1 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00-11-13 Z/5232/15 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.4 III  ZKN  
9. 11.75 3 s1 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01-02-19 Z/6106/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 -0.6 III LDK!
10. 11.79 6 e10 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01-05-01 Z/2791/16 U20 LU Łódź (M) 2019-05-25 +1.5 IV
100 M z wiatrem
1. 11.05 2 s2 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01-03-23 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
2. 11.25 4 s2 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
3. 11.38 3 s3 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00-10-19 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.5
4. 11.49 4 s4 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00-09-23 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.3
5. 11.63 5 s3 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01-02-19 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.5
6. 11.67 3 s4 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01-07-13 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.3
200 m M
1. 22.23 1 f2 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01-01-24 Z/1507/18 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 -0.1 II
2. 22.37 3 s1 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01-03-23 Z/3083/18 U20 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +1.3 II
3. 22.76 2 s3 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Bochum (GER) (2) 2019-07-25 -0.2 II
4. 23.19 5 s1 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01-03-29 Z/0316/16 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.7 III LDK!  ZKN   KNF   SKN  
5. 23.28 2 s2 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.4 III
6. 23.87 5 s10 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00-10-19 Z/4572/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 +0.3 IV
7. 23.87 1 s2 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01-07-13 Z/4248/19 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.6 IV
8. 24.17 1 s2 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01-02-19 Z/6106/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 +1.8 IV LDK!
200 M z wiatrem
1. 22.16 1 s1 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01-03-23 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.8
2. 22.23 2 s2 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01-01-24 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
3. 23.21 4 s2 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00-10-19 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
300 m M
1. 35.24 1 s1 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01-03-29 Z/0316/16 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!  ZKN   KNF   SKN  
2. 36.69 1 s2 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01-01-24 Z/1507/18 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
3. 37.39 2 s2 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
4. 38.28 5 s2 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00-10-19 Z/4572/18 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
5. 39.40 2 s4 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01-07-13 Z/4248/19 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
300 M pomiar ręczny
1. 35.6 r 4s2 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18
400 m M
1. 49.49 4 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Bochum (GER) (2) 2019-07-25 II
2. 49.76 1 s5 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 II  ZKN  
3. 50.17 1 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 II
4. 51.27 6 s1 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01-09-07 Z/3604/16 U20 LU Warszawa (1) 2019-06-23 III
5. 52.26 1 s2 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 III
6. 52.92 4 s1 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV
7. 54.32 4 s1 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01-08-07 Z/3976/18 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 IV
8. 55.24 5 s1 BARWIŃSKI Piotr AZS UMCS Lublin 01-04-02 Z/3001/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 -- LDK!
9. 56.48 3 s2 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01-07-13 Z/4248/19 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
10. 56.78 6 s1 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01-06-21 Z/5109/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
600 m M
1. 1:20.76 2 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --
2. 1:31.28 5 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Przemyśl (1) 2019-05-05 --
800 m M
1. 1:56.01 7 e2 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-03 II
2. 1:57.81 4 s3 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 III
3. 2:02.46 4 s2 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01-09-07 Z/3604/16 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 IV
4. 2:03.16 6 s2 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01-06-21 Z/5109/15 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 IV
5. 2:03.94 1 s3 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01-08-07 Z/3976/18 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV
6. 2:07.52 8 s2 BARWIŃSKI Piotr AZS UMCS Lublin 01-04-02 Z/3001/15 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 -- LDK!
7. 2:08.55 7 s3 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 --
8. 2:09.17 6 s1 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01-02-16 Z/1728/18 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
9. 2:12.31 7 s1 SOCHA Jakub LKS Znicz Biłgoraj 01-08-28 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
10. 2:16.20 6 s4 ALBRECHT Norbert KS Agros Zamość 01-10-09 Z/1727/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 --
1000 m M
1. 2:33.10 4 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Stalowa Wola (1) 2019-05-11 --
2. 2:33.33 4 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
3. 2:46.76 9 s1 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01-08-07 Z/3976/18 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
4. 2:50.11 1 s2 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
5. 3:01.05 4 s2 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01-06-21 Z/5109/15 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
6. 3:07.83 5 s2 ALBRECHT Norbert KS Agros Zamość 01-10-09 Z/1727/18 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
1500 m M
1. 4:04.72 2 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 III
2. 4:24.31 11 s1 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
3. 4:27.54 12 s2 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01-02-16 Z/1728/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
4. 4:36.92 15 s2 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01-06-21 Z/5109/15 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
2000 m M
3000 m M
1. 9:00.85 4 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Warszawa (1) 2019-06-23 III
2. 9:32.83 5 s1 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01-02-16 Z/1728/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV
3. 9:50.43 6 s1 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV
5000 m M
10000 m M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-godzinny M
Przełaj M pomiar ręczny
1. :10:24 r 17b2 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 U20 LU Olszyna (M) 2019-03-23
2. :11:06 r 46b2 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01-06-21 U20 LU Olszyna (M) 2019-03-23
3. :11:22 r 57b2 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 U20 LU Olszyna (M) 2019-03-23
4. :23:59 r 31b4 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01-02-16 U20 LU Olszyna (M) 2019-03-23
110 m pł MŁ M
110 m pł M (99.1) M
1. 14.53 2 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 Z/2121/17 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.5 II  ZKN  
2. 15.32 1 s1 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.2 II  ZKN  
110 m pł M
200 m pł M
400 m pł J MŁ M
400 m pł M
1. 52.34 6 p1 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Boras (SWE) (M) 2019-07-20 I  ZKN  
2. 56.36 4 e3 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-03 II
DNF GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 --
3000 m prz M
1. 11:16.52 5 s1 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
Wzwyż M
W dal M
1. 7.03 1 f2 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00-11-13 Z/5232/15 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.2 II  ZKN  
2. 6.80 4 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00-11-11 Z/6090/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +1.0 II  ZKN  
3. 6.76 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00-09-23 Z/6120/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +1.4 III LDK!  ZKN  
4. 6.33 8 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01-05-01 Z/2791/16 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +0.7 III
W dal M z wiatrem
1. 7.14 2 f2 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00-11-13 U20 LU Warszawa (1) 2019-05-25 +3.6
2. 6.95 3 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00-09-23 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +2.8
W dal strefa M
Trójskok M
1. 14.72 3 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00-05-17 Z/2681/17 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 +0.5 II  ZKN  
2. 14.66 4 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00-11-11 Z/6090/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 +0.5 II  ZKN  
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
1. 18.12 1 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00-01-11 Z/4325/15 U20 LU Warszawa (1) 2019-05-18 I  KNF   SKN  
2. 14.72 1 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00-02-07 Z/5235/15 U20 LU Łęczyca (1) 2019-05-11 II  ZKN   KNF   SKN  
3. 12.41 1 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00-04-28 Z/3909/16 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV  ZKN  
4. 10.92 2 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01-10-20 Z/4725/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 --  ZKN  
Kula (7.26) M
1. 14.01 2 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00-01-11 Z/4325/15 U20 LU Warszawa (1) 2019-06-23 II  KNF   SKN  
Ppal (150) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
1. 57.72 1 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00-02-07 Z/5235/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 I  ZKN   KNF   SKN  
2. 49.42 4 e2 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00-01-11 Z/4325/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-04 II  KNF   SKN  
3. 48.00 2 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00-04-28 Z/3909/16 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 II  ZKN  
4. 45.44 3 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01-05-29 Z/3002/16 U20 LU Warszawa (1) 2019-05-18 II
5. 38.13 1 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01-10-20 Z/4725/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 III  ZKN  
Dysk (2) M
1. 52.88 8 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00-02-07 Z/5235/15 U20 LU Radom (M) 2019-08-24 I  ZKN   KNF   SKN  
2. 44.22 2 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00-04-28 Z/3909/16 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 II  ZKN  
Młot (4) M
Młot (5) M
Młot (6) M
1. 60.67 2 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01-10-20 Z/4725/15 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 I  ZKN  
2. 51.54 3 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01-01-10 Z/6097/15 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 II  ZKN  
3. 49.37 11 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01-05-24 Z/3164/16 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 III  ZKN  
4. 48.50 2 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00-11-16 Z/6098/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
Młot (7.26) M
1. 48.76 1 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01-10-20 Z/4725/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 II  ZKN  
2. 42.94 4 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01-01-10 Z/6097/15 U20 LU Puławy (1) 2019-07-06 III  ZKN  
3. 41.32 3 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00-11-16 Z/6098/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
1. 50.82 2 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01-05-29 Z/3002/16 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 III
2. 33.57 1 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01-10-20 Z/4725/15 U20 LU Kozienice (1) 2019-05-25 --  ZKN  
Chód 3 km M
Chód 5 km M
Chód 10 km M
Chód 20 km M
Chód 30 km M
Chód 50 km M
4x100 m M
4x200 m M
DQ WÓJCICKI Kamil
JAKÓBCZYK Mateusz
JANIK Marcin
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamość 00-10-19
00-11-17
01-01-24
00-04-24
U20 LU Kraków (M) 2019-06-08 --
4x400 m M
4x400 m MIX
1. 3:52.12 3 s1 BIELIŃSKA Weronika
JAKÓBCZYK Mateusz
SZELIGA Martyna
JĘDRUSZCZAK Mikołaj
KS Agros Zamość 01-07-04
00-11-17
03-03-04
02-05-29
U20 LU Radom (1) 2019-09-15 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 13.494786977768 sekund