60 m M
1. 7.29 1 e10 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03-03-04 Z/2234/18 U18 LU Warszawa (1) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
2. 7.39 4 e3 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03-12-05 Z/4682/19 U18 LU Toruń (M) 2020-02-15 LDK!  ROSU  
3. 7.44 5 e8 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU   ZKN  
4. 7.46 4 e10 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03-04-30 Z/3394/17 U18 LU Spała (M) 2020-02-09
5. 7.46 6 e6 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 Z/0890/18 U18 LU Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
6. 7.52 3 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Lublin (2) 2020-02-01 LDK!  ROSU  
7. 7.54 5 e10 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03-11-05 Z/3393/17 U18 LU Spała (M) 2020-02-09
8. 7.56 5 e3 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U18 LU Toruń (M) 2020-02-15
9. 7.66 1 e2 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04-03-25 Z/4502/17 U18 LU Lublin (2) 2020-02-01 LDK!
10. 7.72 3 e7 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03-08-10 Z/3395/17 U18 LU Lublin (2) 2020-02-01
200 m M
1. 23.76 1 s14 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 Z/0890/18 U18 LU Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
2. 23.80 2 s7 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
3. 23.91 2 s14 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03-12-05 Z/4682/19 U18 LU Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ROSU  
4. 24.21 1 s19 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U18 LU Spała (M) 2020-02-09
5. 24.41 1 s22 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03-04-30 Z/3394/17 U18 LU Spała (M) 2020-02-09
6. 25.60 2 s19 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03-08-10 Z/3395/17 U18 LU Spała (M) 2020-02-09
DQ GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03-11-05 Z/3393/17 U18 LU Spała (M) 2020-02-09
300 m M
400 m M
500 m M
600 m M
800 m M
1000 m M
1. 2:43.35 6 s2 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Spała (M) 2020-02-09
1500 m M
2000 m M
1. 5:52.85 2 s2 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Toruń (M) 2020-02-15
2. 6:18.39 6 s1 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04-11-01 Z/3004/18 U18 LU Warszawa (1) 2020-02-02
3000 m M
Mila M
60 m pł M Mł M
60 m pł M J Mł M
1. 8.78 6 e3 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Toruń (M) 2020-02-16 LDK!  ROSU   ZKN  
60 m pł M M
Wzwyż M
1. 1.84 11 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04-04-19 Z/2233/18 U18 LU Toruń (M) 2020-02-14
W dal M
1. 6.62 3 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03-03-04 Z/2234/18 U18 LU Warszawa (1) 2020-02-02 LDK!  ZKN  
2. 6.11 11 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03-07-15 Z/2232/18 U18 LU Warszawa (1) 2020-02-02
3. 5.76 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04-02-01 Z/3830/18 U18 LU Lublin (2) 2020-02-01 LDK!  ROSU  
4. 5.07 KOWALUK Albert TS Start Lublin 04-02-11 Z/3828/18 U18 LU Lublin (2) 2020-02-01 LDK!  ROSU  
W dal strefa M
Trójskok M
1. 12.96 6 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03-03-04 Z/2234/18 U18 LU Spała (M) 2020-02-09 LDK!  ZKN  
Kula (5) M
Kula (7.26) M
Chód 3 km M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 6.2584540843964 sekund