60 m M
100 m M
1. 10.69 1 f2 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02-04-21 Z/0324/16 U18 LU Siedlce (1) 2019-08-29 +1.3 I LDK!  ZKN   SKN  
2. 11.33 2 s2 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03-04-11 Z/0031/17 U18 LU Białystok (1) 2019-06-18 +0.9 III LDK!  ROSU  
3. 11.51 2 e10 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03-03-04 Z/2234/18 U18 LU Łódź (M) 2019-05-25 +1.5 III LDK!  ZKN  
4. 11.54 7 e1 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02-04-24 Z/4249/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.5 III
5. 11.62 4 s3 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +0.3 III LDK!  ROSU   ZKN  
6. 11.63 3 e3 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03-02-18 Z/3322/17 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.6 III
7. 11.67 1 s3 TUSTANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 02-12-17 Z/1728/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.5 III LDK!
8. 11.70 3 s4 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03-06-30 Z/5265/18 U18 LU Radom (1) 2019-09-15 -0.3 III
9. 11.81 5 e2 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.6 IV LDK!  ROSU  
10. 11.88 2 s2 KASIBORSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 02-06-21 Z/0352/16 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +0.7 IV LDK!
100 M z wiatrem
1. 10.61 2 s1 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02-04-21 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.7
2. 11.31 1 s3 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03-04-11 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.5
3. 11.33 6 s2 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03-03-04 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
4. 11.47 3 s4 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03-02-18 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.3
5. 11.71 4 s4 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03-01-07 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.3
200 m M
1. 21.61 3 s1 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02-04-21 Z/0324/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 I LDK!  ZKN   SKN  
2. 22.76 2 s1 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03-04-11 Z/0031/17 U18 LU Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 II LDK!  ROSU  
3. 23.06 6 s1 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02-04-24 Z/4249/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 -0.6 III
4. 23.37 4 s1 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03-06-30 Z/5265/18 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.0 III
5. 23.87 3 s2 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03-02-18 Z/3322/17 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.4 IV
6. 23.98 1 s4 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03-01-07 Z/4834/18 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 IV
7. 23.98 1 s5 TUSTANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 02-12-17 Z/1728/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.4 IV LDK!
8. 24.02 2 s2 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03-03-03 Z/5263/18 U18 LU Tarnów (1) 2019-09-14 +1.3 IV LDK!
9. 24.04 4 s2 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.4 IV LDK!  ROSU  
10. 24.15 1 s3 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03-04-30 Z/3394/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.4 IV
200 M z wiatrem
1. 23.42 3 s1 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03-02-18 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.8
2. 24.04 1 s2 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03-04-30 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.3
300 m M
1. 36.90 7 s1 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03-04-11 Z/0031/17 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!  ROSU  
2. 36.95 1 s3 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02-01-08 Z/1403/19 U18 LU Stalowa Wola (1) 2019-09-28 --
3. 37.54 1 s3 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02-04-24 Z/4249/19 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
4. 37.90 4 s2 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03-06-30 Z/5265/18 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
5. 38.64 6 s2 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03-01-07 Z/4834/18 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
6. 39.29 1 s1 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 -- LDK!  ROSU  
7. 39.40 2 e1 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03-03-03 Z/5263/18 U18 LU Radom (1) 2019-09-28 -- LDK!
8. 41.65 2 s5 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02-11-14 Z/3290/17 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!
9. 42.08 1 s1 KRAKOWSKI Błażej AZS UMCS Lublin 02-09-23 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
400 m M
1. 51.20 2 s1 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02-04-24 Z/4249/19 U18 LU Lublin (M) 2019-06-29 III
2. 51.50 3 s1 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03-06-30 Z/5265/18 U18 LU Lublin (M) 2019-06-29 III
3. 52.82 3 s1 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV
4. 53.35 4 s1 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Siedlce (1) 2019-08-29 IV LDK!  ROSU   ZKN  
5. 53.44 1 s3 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02-01-08 Z/1403/19 U18 LU Zamość (M) 2019-06-01 IV
6. 53.69 5 s2 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03-04-11 Z/0031/17 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV LDK!  ROSU  
7. 53.75 2 s1 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 IV LDK!  ROSU  
8. 54.10 1 s3 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03-03-03 Z/5263/18 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV LDK!
9. 54.91 1 s2 ADAMEK Bartosz AZS UMCS Lublin 02-10-07 Z/2096/17 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 -- LDK!
10. 55.21 6 s1 WRONA Kuba AZS UMCS Lublin 03-03-03 Z/5471/18 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 --
600 m M
1. 1:25.64 1 s1 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
2. 1:26.89 1 s2 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02-01-08 Z/1403/19 U18 LU Stalowa Wola (1) 2019-09-28 --
3. 1:28.08 1 s1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
4. 1:29.58 2 s1 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03-03-08 Z/2202/19 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
5. 1:32.10 3 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 02-04-30 Z/4307/19 U18 LU Radom (1) 2019-09-28 --
800 m M
1. 1:57.88 1 s2 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 III
2. 2:01.86 2 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 III  ZKN  
3. 2:02.99 3 s1 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02-01-08 Z/1403/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV
4. 2:04.33 2 s3 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV
5. 2:04.71 5 s2 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03-03-08 Z/2202/19 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV
6. 2:06.12 4 s1 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03-11-01 Z/0989/18 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV LDK!
7. 2:06.14 5 s3 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02-10-16 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV
8. 2:13.19 8 s1 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03-05-09 Z/0682/18 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
9. 2:13.51 3 s3 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 02-04-30 Z/4307/19 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
10. 2:16.09 9 s1 BAGIŃSKI Wiktor AZS UMCS Lublin 03-07-14 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
1000 m M
1. 2:32.29 2 s1 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
2. 2:37.87 6 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --  ZKN  
3. 2:51.83 3 s1 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 02-04-30 Z/4307/19 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
4. 2:57.50 3 s2 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02-10-16 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
5. 3:04.71 19 s1 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03-05-06 Z/0827/17 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!  ROSU  
1500 m M
1. 4:06.02 5 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 III  ZKN  
2. 4:16.53 3 s1 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03-11-01 Z/0989/18 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV LDK!
3. 4:21.12 5 s1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 IV
4. 4:25.69 6 s1 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02-10-16 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
5. 4:28.00 7 s1 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03-05-09 Z/0682/18 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
6. 4:33.96 7 s1 JACHOSZ Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 03-03-30 Z/0038/17 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 --
7. 4:55.66 12 s1 BAGIŃSKI Łukasz AZS UMCS Lublin 03-01-01 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
2000 m M
3000 m M
1. 8:55.48 4 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Poznań (M) 2019-07-10 III  ZKN  
2. 9:28.61 5 s1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Warszawa (1) 2019-06-23 IV
3. 9:31.97 4 s1 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03-05-09 Z/0682/18 U18 LU Siedlce (1) 2019-08-29 IV
4. 9:51.35 10 s2 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03-11-01 Z/0989/18 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!
5000 m M
10000 m M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-godzinny M
Przełaj M pomiar ręczny
1. :10:49 r 23b1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 U18 LU Olszyna (M) 2019-03-23
2. :10:59 r 37b1 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 U18 LU Olszyna (M) 2019-03-23
3. :12:07 r 59b1 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03-03-08 U18 LU Olszyna (M) 2019-03-23
4. :18:49 r 10b3 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03-05-09 U18 LU Olszyna (M) 2019-03-23
110 m pł MŁ M
110 m pł M (99.1) M
110 m pł M
200 m pł M
1. 26.68 1 s2 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.4 -- LDK!  ROSU   ZKN  
2. 26.98 1 s1 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.1 -- LDK!  ROSU  
3. 30.44 3 s1 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03-03-31 Z/3950/18 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.1 -- LDK!
400 m pł J MŁ M
1. 56.56 3 f2 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Poznań (M) 2019-07-11 III LDK!  ROSU  
2. 58.93 1 s1 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV LDK!  ROSU   ZKN  
3. 66.54 4 s3 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03-05-03 Z/0035/17 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 -- LDK!
400 m pł M
3000 m prz M
Wzwyż M
1. 2.06 3 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02-01-13 Z/1443/16 U18 LU Łódź (M) 2019-05-25 II LDK!  KNF   SKN  
W dal M
1. 6.63 1 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03-03-04 Z/2234/18 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.4 III LDK!  ZKN  
2. 6.28 8 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02-12-19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +1.8 IV
3. 6.01 4 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03-07-15 Z/2232/18 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.9 IV
W dal M z wiatrem
1. 6.35 5 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02-12-19 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.1
W dal strefa M
Trójskok M
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 13.15 9 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02-06-29 Z/3252/17 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!  ZKN  
2. 12.53 1 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02-07-26 Z/4304/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV
3. 12.09 1 f2 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02-05-11 Z/2593/16 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 -- LDK!
NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02-06-17 Z/3001/16 U18 LU Łęczyca (1) 2019-05-11 --  KNF   SKN  
Kula (6) M
1. 12.69 2 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02-06-17 Z/3001/16 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 IV  KNF   SKN  
2. 11.18 2 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02-08-21 Z/3606/17 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
1. 55.08 1 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02-06-17 Z/3001/16 U18 LU Łęczyca (1) 2019-05-11 I  KNF   SKN  
2. 51.40 1 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02-06-29 Z/3252/17 U18 LU Warszawa (1) 2019-09-22 II LDK!  ZKN  
3. 42.68 2 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 III  ZKN  
4. 42.48 2 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02-08-21 Z/3606/17 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
5. 37.76 2 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02-07-26 Z/4304/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV
Dysk (1.75) M
1. 43.56 2 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02-06-29 Z/3252/17 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 III LDK!  ZKN  
Dysk (2) M
Młot (4) M
Młot (5) M
1. 63.97 1 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02-06-24 Z/3906/16 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 II  ZKN  
2. 62.72 1 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 II  ZKN  
3. 47.39 4 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02-05-11 Z/2593/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV LDK!
Młot (6) M
1. 53.34 2 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02-06-24 Z/3906/16 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 II  ZKN  
2. 51.50 3 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 II  ZKN  
Młot (7.26) M
1. 44.61 1 1 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Zamość (2) 2019-10-05 III  ZKN  
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
1. 58.33 4 e1 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02-08-21 Z/3606/17 U18 LU Poznań (M) 2019-07-10 II
2. 32.93 2 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --  ZKN  
Oszczep (800) M
1. 49.32 1 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02-08-21 Z/3606/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 III
2. 32.06 2 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03-09-07 Z/0829/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --  ZKN  
Chód 3 km M
Chód 5 km M
Chód 10 km M
Chód 20 km M
Chód 30 km M
Chód 50 km M
4x100 m M
4x200 m M
4x400 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 24.531947135925 sekund