60 m M
100 m M
1. 11.76 3 s1 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 +1.5 IV
2. 11.88 5 s1 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04-09-10 Z/4408/17 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 +1.5 IV LDK!  ROSU  
3. 11.90 1 s1 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 Z/0890/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 +1.2 IV LDK!  ROSU  
4. 11.98 1 s3 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 04-01-15 Z/4999/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 0.0 IV
5. 11.99 1 s2 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04-03-25 Z/4502/17 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 +1.0 IV LDK!
6. 12.02 7 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05-02-01 Z/4984/18 U16 LU Siedlce (1) 2019-08-29 +0.5 IV
7. 12.24 4 s3 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 Z/4713/17 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 -0.9 V LDK!
8. 12.25 3 s5 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04-09-13 Z/2626/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.5 V LDK!  ROSU  
9. 12.46 6 s3 WIDZ Jakub TS Start Lublin 04-03-22 Z/3829/18 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.1 V LDK!
10. 12.52 2 s4 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04-06-03 Z/4764/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 +0.7 V LDK!  ROSU  
100 M z wiatrem
1. 11.60 2 s4 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.3
2. 11.73 1 s3 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 04-01-15 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.7
3. 11.81 7 s3 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.5
4. 11.83 1 s5 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05-02-01 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.5
5. 11.86 2 s2 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04-03-25 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.5
6. 12.01 7 s4 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04-09-13 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.3
7. 12.09 3 s5 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.5
8. 12.33 1 s1 DZIEDZIC Karol TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05-06-23 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.7
9. 12.39 2 s6 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04-04-17 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.2
200 m M
1. 24.16 2 s4 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05-02-01 Z/4984/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 IV
2. 24.39 1 s3 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U16 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +0.9 IV
3. 24.75 3 s4 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04-09-13 Z/2626/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 V LDK!  ROSU  
4. 24.82 5 s4 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 Z/0890/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 V LDK!  ROSU  
5. 25.30 2 s4 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 Z/4713/17 U16 LU Warszawa (1) 2019-06-29 +1.2 V LDK!
6. 25.55 2 s6 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04-04-17 Z/1619/19 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.1 V
7. 25.67 1 s3 TOMASZEWSKI Olaf AZS UMCS Lublin 05-02-04 Z/3181/19 U16 LU Tarnów (1) 2019-09-14 +1.1 -- LDK!
8. 27.09 3 s6 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04-02-08 Z/4515/17 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.1 -- LDK!  ROSU  
9. 27.27 7 s4 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05-04-03 Z/1244/19 U16 LU Stalowa Wola (1) 2019-05-11 -0.8 -- LDK!
10. 27.77 7 s3 OKUNIEWSKI Daniła MKS Agros Chełm 04-09-29 U16 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +0.9 -- LDK!
200 M z wiatrem
1. 24.09 3 s3 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.5
2. 25.21 2 s5 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.7
300 m M
1. 37.30 2 s4 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 04-01-15 Z/4999/19 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-22 II
2. 38.10 2 s1 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04-03-25 Z/4502/17 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 III LDK!
3. 38.58 1 s3 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 III LDK!
4. 38.81 5 s1 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 Z/0890/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 III LDK!  ROSU  
5. 39.01 3 e2 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04-09-13 Z/2626/18 U16 LU Warszawa (1) 2019-06-07 IV LDK!  ROSU  
6. 39.24 7 s1 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04-09-10 Z/4408/17 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV LDK!  ROSU  
7. 39.51 3 s3 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV
8. 40.19 1 s3 TOMASZEWSKI Olaf AZS UMCS Lublin 05-02-04 Z/3181/19 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 IV LDK!
9. 40.25 5 s1 DZIEDZIC Karol TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05-06-23 Z/1034/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV LDK!
10. 40.50 4 s3 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 Z/5372/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV
400 m M
1. 54.10 3 s1 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 IV LDK!
2. 54.99 1 s3 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04-03-25 Z/4502/17 U16 LU Warszawa (1) 2019-06-29 V LDK!
3. 56.20 5 s1 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04-09-15 Z/0632/18 U16 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 V LDK!
4. 57.25 1 s3 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 Z/5372/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
5. 58.51 4 s2 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04-02-13 Z/0629/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 -- LDK!  ROSU  
6. 58.84 5 s2 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04-06-03 Z/4764/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 -- LDK!  ROSU  
7. 62.09 6 s2 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05-09-21 Z/3227/19 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
8. 62.97 4 s3 KAWALEC Artur KS Agros Zamość 04-05-18 Z/2470/19 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
9. 67.40 6 s3 JAROSZ Dawid MKS Unia Hrubieszów 05-03-31 Z/4055/19 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
600 m M
1. 1:24.49 4 s1 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Warszawa (M) 2019-08-15 II LDK!
2. 1:29.03 3 s1 KRĘPIŃSKI Artur KS Agros Zamość 04-07-23 Z/2476/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 III
3. 1:29.30 2 s1 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04-09-15 Z/0632/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 III LDK!
4. 1:29.42 4 s1 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 Z/5372/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 III
5. 1:31.87 6 s1 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04-06-03 Z/4764/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 III LDK!  ROSU  
6. 1:33.47 7 s1 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05-09-21 Z/3227/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV
7. 1:34.04 8 s1 WARYCH Jan AZS UMCS Lublin 04-04-26 Z/2387/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV
8. 1:34.30 5 s1 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04-02-13 Z/0629/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV LDK!  ROSU  
9. 1:37.03 10 s1 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 04-02-12 Z/4456/17 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!
10. 1:37.22 5 s1 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 05-09-21 Z/4829/19 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 V
800 m M
1. 1:59.11 2 s2 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 III LDK!
2. 2:07.51 1 s3 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04-09-15 Z/0632/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 V LDK!
3. 2:15.36 5 s3 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04-11-01 Z/3004/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
4. 2:19.09 9 s1 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 Z/5372/18 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
5. 2:22.26 8 s3 WARYCH Jan AZS UMCS Lublin 04-04-26 Z/2387/19 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
6. 2:22.56 5 s1 KRĘPIŃSKI Artur KS Agros Zamość 04-07-23 Z/2476/19 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
7. 2:24.82 8 s2 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 04-02-12 Z/4456/17 U16 LU Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
8. 2:37.92 11 s1 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05-09-21 Z/3227/19 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
1000 m M
1. 2:39.09 7 s1 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 III LDK!
2. 2:47.52 1 s1 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 04-07-20 Z/1240/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV LDK!  ROSU  
3. 2:49.04 2 s1 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04-11-01 Z/3004/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV
4. 2:49.55 11 s1 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04-09-15 Z/0632/18 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 IV LDK!
5. 2:53.63 8 s1 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04-02-13 Z/0629/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 V LDK!  ROSU  
6. 2:56.07 11 s1 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 05-09-21 Z/4829/19 U16 LU Warszawa (M) 2019-08-15 V
7. 2:58.36 4 s1 JANCZAK Kacper KS Agros Zamość 05-07-31 Z/4911/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 V
8. 3:01.63 17 s1 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 Z/5372/18 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
9. 3:07.97 6 s1 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 04-02-12 Z/4456/17 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 -- LDK!
10. 3:13.21 12 FRĄC Kacper TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-07-07 Z/2322/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
1500 m M
1. 4:38.43 10 s1 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04-11-01 Z/3004/18 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
2000 m M
1. 6:14.59 1 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 04-07-20 Z/1240/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV LDK!  ROSU  
2. 6:20.71 2 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04-11-01 Z/3004/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V
3. 7:18.65 10 PÓŁTORAK Bartłomiej KS Agros Zamość 05-03-21 Z/1226/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --  ROSU  
4. 7:58.37 12 KALINOWSKI Jakub MKS Unia Hrubieszów 05-02-21 Z/4056/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
3000 m M
5000 m M
10000 m M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-godzinny M
110 m pł MŁ M
1. 16.89 6 e1 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04-09-13 Z/4518/17 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-22 +0.4 III LDK!  ROSU  
2. 18.51 4 s1 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05-02-01 Z/4984/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 --
3. 20.77 2 s2 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05-08-11 Z/4054/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -0.2 --
110 m pł M (99.1) M
110 m pł M
200 m pł M
1. 28.42 3 s2 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05-02-01 Z/4984/18 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-21 -1.2 IV
2. 30.04 2 s1 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 Z/4713/17 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.1 V LDK!
3. 34.50 3 s2 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05-08-11 Z/4054/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 0.0 --
400 m pł J MŁ M
400 m pł M
3000 m prz M
Wzwyż M
1. 1.82 3 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04-04-19 Z/2233/18 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-21 III
2. 1.65 1 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04-09-13 Z/4518/17 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 V LDK!  ROSU  
3. 1.55 4 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 Z/4713/17 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -- LDK!
4. 1.55 5 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm 05-11-08 Z/4578/19 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -- LDK!
5. 1.50 6 MAZUREK Mateusz MKS Agros Chełm 04-10-04 Z/4577/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!
W dal M
1. 5.77 1 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -1.8 V
2. 5.42 4 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04-02-01 Z/3830/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -0.6 --
3. 5.40 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05-04-03 Z/1244/19 U16 LU Stalowa Wola (1) 2019-05-11 -0.1 -- LDK!
4. 5.37 5 WIDZ Jakub TS Start Lublin 04-03-22 Z/3829/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -1.4 -- LDK!
5. 4.78 4 KOWALUK Albert TS Start Lublin 04-02-11 Z/3828/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 +0.3 --
6. 4.78 8 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04-02-08 Z/4515/17 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -0.6 -- LDK!  ROSU  
7. 4.60 5 PANASIEWICZ Adam MKS Żak Biała Podlaska 04-08-08 Z/4521/17 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 +0.9 -- LDK!  ROSU  
W dal M z wiatrem
1. 5.56 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05-04-03 U16 LU Stalowa Wola (1) 2019-05-11 +2.9
W dal strefa M
Trójskok M
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 10.46 2 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04-04-06 Z/4523/17 U16 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 -- LDK!  ROSU  
2. 9.42 2 f2 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04-02-08 Z/4515/17 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!  ROSU  
3. 9.21 1 1 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 -- LDK!  ROSU  
4. 8.81 4 f2 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04-09-03 Z/0943/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!  ROSU  
5. 8.46 2 PLESKACZ Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05-05-23 Z/4860/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
6. 6.48 4 f2 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 05-01-01 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
Dysk (1) M
1. 40.37 1 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04-04-06 Z/4523/17 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV LDK!  ROSU  
2. 34.14 7 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04-07-09 Z/3678/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V
3. 33.22 4 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04-09-03 Z/0943/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 V LDK!  ROSU  
4. 29.88 1 1 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 -- LDK!  ROSU  
5. 29.86 4 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04-06-05 Z/5264/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
6. 26.80 11 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04-02-08 Z/4515/17 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
7. 26.39 12 KRÓL Szymon AZS UMCS Lublin 05-05-30 Z/5001/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (4) M
Młot (5) M
1. 51.64 2 1 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04-06-05 Z/5264/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 III
2. 40.40 9 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04-07-09 Z/3678/18 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-22 IV
3. 37.09 3 1 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 V LDK!  ROSU  
4. 23.48 7 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04-09-03 Z/0943/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
5. 15.87 2 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 05-01-01 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
Młot (6) M
1. 39.12 3 1 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04-07-09 Z/3678/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 IV
2. 39.10 4 1 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04-06-05 Z/5264/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 IV
Młot (7.26) M
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
1. 32.55 4 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
2. 32.16 3 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04-02-01 Z/3830/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 --
3. 28.93 4 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04-02-08 Z/4515/17 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -- LDK!  ROSU  
4. 26.71 6 KARGUL Jakub MKS Agros Chełm 05-06-17 Z/5134/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!
5. 25.35 7 KRÓL Szymon AZS UMCS Lublin 05-05-30 Z/5001/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
6. 24.22 3 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04-04-06 Z/4523/17 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 -- LDK!  ROSU  
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
Chód 3 km M
Chód 5 km M
Chód 10 km M
Chód 20 km M
Chód 30 km M
Chód 50 km M
4x100 m M
1. 50.59 1 KUNACH Filip
MAŁYSKA Bartłomiej
KOS Jakub
TOMASZEWSKI Olaf
AZS UMCS Lublin 05-07-08
04-02-03
04-02-12
05-02-04
U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
2. 51.78 3 JAROSZ Dawid
SKORUPA Bartłomiej
KALINOWSKI Jakub
ŚMIETANKA Jan
MKS Unia Hrubieszów 05-03-31
04-07-23
05-02-21
05-09-21
U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
4x200 m M
4x400 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 23.392419099808 sekund