60 m M
1. 8.68 6 e1 GRUSZKA Dawid MKS Agros Chełm 06-01-28 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 -2.0 -- LDK!
100 m M
1. 12.15 6 e3 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06-04-20 U14 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.6 IV LDK!
2. 12.78 7 s1 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06-04-19 Z/3491/19 U14 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.5 -- LDK!
100 M z wiatrem
1. 12.34 3 s3 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06-04-19 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.7
2. 12.51 2 s1 KIRYCZUK Szymon MKS Unia Hrubieszów 06-04-07 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.7
200 m M
1. 26.03 6 s2 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06-04-19 Z/3491/19 U14 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 -1.3 -- LDK!
2. 26.29 2 s5 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06-04-20 U14 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.4 -- LDK!
200 M z wiatrem
1. 24.64 1 s3 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06-04-20 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.6
2. 25.84 3 s3 KIRYCZUK Szymon MKS Unia Hrubieszów 06-04-07 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.6
300 m M
1. 39.05 2 s3 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06-04-19 Z/3491/19 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV LDK!
2. 47.63 8 f3 ORZĘDOWSKI Jakub OLA Lubelskie 07-07-05 U14 LU Łódź (2) 2019-06-16 -- LDK!
400 m M
600 m M
1. 1:56.21 9 s1 KARAUDA Błażej MKS Agros Chełm 06-01-22 U14 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!
2. 2:00.13 7 s2 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj (LKS Znicz BiłgorajOLA Lubelskie) 06-01-01 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 --
800 m M
1. 2:17.91 6 s3 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06-04-19 Z/3491/19 U14 LU Lublin (M) 2019-06-16 -- LDK!
1000 m M
1. 3:10.79 12 f2 PANASIUK Jakub niest. Lublin 06-01-01 U14 LU Łódź (2) 2019-06-16 --
2. 3:22.82 9 s1 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj (LKS Znicz BiłgorajOLA Lubelskie) 06-01-01 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
3. 3:31.79 37 f2 BINIĘDA Igor niest. Lublin 06-01-01 U14 LU Łódź (2) 2019-06-16 --
4. 3:39.46 10 s1 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 06-03-18 Z/5386/19 U14 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!
5. 3:55.26 12 s1 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 07-01-01 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
6. 4:16.19 6 s2 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06-04-20 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 -- LDK!
1500 m M
2000 m M
3000 m M
5000 m M
10000 m M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-godzinny M
110 m pł MŁ M
110 m pł M (99.1) M
110 m pł M
200 m pł M
400 m pł J MŁ M
400 m pł M
3000 m prz M
Wzwyż M
1. 1.40 6 f2 KOSZ Szymon MKS Agros Chełm 06-01-01 U14 LU Łódź (2) 2019-06-16 --
2. 1.35 7 f2 ZIĘBA Brajan niest. Lublin 06-01-01 U14 LU Łódź (2) 2019-06-16 --
3. 1.35 4 f3 PROKOPOWICZ Marcel OLA Lubelskie 07-04-24 U14 LU Łódź (2) 2019-06-16 -- LDK!
W dal M
1. 4.39 12 BASAK Jakub TS Start Lublin 06-02-14 Z/1617/19 U14 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.8 --
W dal strefa M
1. 4.84 9 ROZWADOWSKI Miłosz OLA Lubelskie 06-05-29 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
Trójskok M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
1. 38.00 14 STEC Jan LKS Znicz Biłgoraj 07-06-25 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 --
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (4) M
1. 33.88 1 2 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 06-01-15 Z/3759/19 U14 LU Zamość (2) 2019-10-05 V
Młot (5) M
1. 32.13 6 1 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 06-01-15 Z/3759/19 U14 LU Zamość (2) 2019-10-05 V
Młot (6) M
Młot (7.26) M
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
Chód 3 km M
Chód 5 km M
Chód 10 km M
Chód 20 km M
Chód 30 km M
Chód 50 km M
4x100 m M
4x200 m M
4x400 m M
4x400 m MIX
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 8.4727280139923 sekund