50 m M
1. 7.68 2 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
2. 7.94 1 e2 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
3. 8.04 1 e1 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
4. 8.05 4 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
5. 8.16 2 e1 RATAJCZYK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 U12 LD Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
6. 8.21 4 e4 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 08-03-11 U12 LD Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
7. 8.21 6 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 09-07-20 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
8. 8.42 2 e1 KORNAŚ Franciszek KL Ziemia Kłodzka 08-09-23 Z/5298/19 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
9. 8.44 3 e1 SZAŁEK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 U12 LD Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
10. 8.46 3 e1 KOSLA Jakub MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Zittau (GER) (2) 2019-04-27 --
60 m M
1. 6.85 1 s1 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93-11-20 Z/3333/11 Sen SL Toruń (1) 2019-08-31 -1.0 --  KN   SKN  
2. 6.90 1 s2 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Toruń (1) 2019-08-31 -2.0 --  KN   SKN  
3. 6.94 1 s3 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Toruń (1) 2019-08-31 -0.4 --  KNF   SKN  
4. 6.96 2 s3 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (1) 2019-08-31 -0.4 --  KNF   SKN  
5. 6.98 2 s1 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93-04-03 Z/1743/13 Sen WP Toruń (1) 2019-08-31 -1.0 --  KN   SKN  
6. 7.05 2 s2 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97-07-22 Z/0926/13 U23 KP Toruń (1) 2019-08-31 -2.0 --
7. 7.08 3 s1 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99-09-03 Z/0236/16 U23 WP Toruń (1) 2019-08-31 -1.0 --  ZKN   SKN  
8. 7.13 3 s3 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01-03-09 Z/2401/16 U20 KP Toruń (1) 2019-08-31 -0.4 -- LDK!  ZKN   SKN  
9. 7.14 4 s1 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Toruń (1) 2019-08-31 -1.0 --
10. 7.19 3 s2 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Toruń (1) 2019-08-31 -2.0 --  KN   SKN  
100 m M
1. 10.23 1 s1 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Z/1077/11 Sen KP Wrocław (M) 2019-05-29 +0.8 MM  KN   SKN  
2. 10.27 1 e2 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93-11-20 Z/3333/11 Sen SL Radom (M) 2019-08-23 +1.9 M  KN   SKN  
3. 10.30 1 e3 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +1.7 M  KN   SKN  
4. 10.43 1 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98-04-29 Z/1329/14 U23 DS Łódź (M) 2019-05-25 +1.0 M
5. 10.43 1 s2 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96-08-20 Z/0558/13 Sen SL Jelenia Góra (M) 2019-08-01 +0.4 M  KN   SKN  
6. 10.43 2 e2 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97-03-17 Z/0148/13 U23 WP Radom (M) 2019-08-23 +1.9 M  KNF   SKN  
7. 10.43 2 e3 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97-12-03 Z/1125/13 U23 WP Radom (M) 2019-08-23 +1.7 M  KNF   SKN  
8. 10.46 2 p2 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 Z/3076/15 U20 LB Boras (SWE) (M) 2019-07-18 +1.2 M  KNF   SKN  
9. 10.46 3 e2 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Radom (M) 2019-08-23 +1.9 M  KNF   SKN  
10. 10.50 1 s2 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 Z/1304/13 U23 MA Kraków (M) 2019-06-08 +0.5 M
100 M z wiatrem
1. 10.30 1 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 U23 WP Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
2. 10.36 2 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 U23 KP Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
3. 10.37 3 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-03 U23 SL Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
4. 10.37 3 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97-05-31 U23 MA Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
5. 10.37 5 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97-03-17 U23 WP Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
6. 10.38 6 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98-04-29 U23 DS Lublin (M) 2019-06-29 +4.4
7. 10.44 1 s2 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92-10-10 Sen MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +4.1
8. 10.46 1 s1 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89-02-28 Sen WP Lublin (M) 2019-06-29 +3.7
150 m M
1. 16.44 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01-12-15 Z/3012/17 U20 DS Stará Boleslav (CZE) (2) 2019-08-28 0.0 --  ZKN  
2. 16.71 1 s1 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02-04-23 Z/2092/17 U18 MA Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.7 --  ZKN  
3. 16.75 1 s1 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93-12-12 Z/1268/11 Sen WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.2 --
4. 16.92 2 s1 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97-02-01 Z/0477/15 U23 LD Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.7 --
5. 16.98 1 s2 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03-07-23 Z/2970/17 U18 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.4 -- LDK!  ROSU   ZKN  
6. 17.12 2 s1 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02-10-11 Z/1477/16 U18 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.2 -- LDK!  ROSU   ZKN  
7. 17.39 2 s2 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04-03-17 Z/1435/18 U16 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.4 -- LDK!  ROSU  
8. 17.49 3 s2 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01-06-14 Z/0450/16 U20 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.4 --
9. 17.65 4 s2 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01-12-13 Z/0457/17 U20 WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.4 --
10. 17.79 3 s1 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96-12-14 Z/0895/12 Sen WN Działdowo (2) 2019-05-01 +1.2 --
150 M z wiatrem
1. 17.17 1 s2 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95-06-14 Sen SL Częstochowa (1) 2019-05-01 +2.8
2. 17.38 1 s3 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 01-08-28 U20 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 +3.2
3. 17.47 2 s3 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01-03-09 U20 OP Częstochowa (1) 2019-05-01 +3.2
4. 17.50 1 s2 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00-09-11 U20 SL Chorzów (1) 2019-04-27 +9.9
5. 17.50 3 s3 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02-05-08 U18 LD Częstochowa (1) 2019-05-01 +3.2
6. 17.68 1 s1 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97-04-13 U23 SL Chorzów (1) 2019-04-27 +9.9
200 m M
1. 20.77 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93-11-20 Z/3333/11 Sen SL Joensuu (FIN) (M) 2019-07-24 +1.2 M  KN   SKN  
2. 20.88 1 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-25 +1.6 M  KN   SKN  
3. 20.99 3 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Gliwice (M) 2019-06-02 -0.7 M  KN   SKN  
4. 20.99 1 s1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-10 +0.9 M  KN   SKN  
5. 21.07 3 s1 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Sopot (M) 2019-06-23 +0.2 M  KN   SKN  
6. 21.10 2 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Radom (M) 2019-08-25 +1.6 M  KNF   SKN  
7. 21.14 2 s1 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Warszawa (M) 2019-08-10 +0.9 M  ZKN   SKN  
8. 21.15 1 s1 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-11-13 Z/1067/17 U20 WP Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.9 M  ZKN   SKN  
9. 21.20 1 s1 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02-01-03 Z/2338/16 U18 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +1.3 M LDK!  KNF   SKN  
10. 21.23 2 s4 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.2 M  SKN  
200 M z wiatrem
1. 20.94 1 s1 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 U23 KP Łódź (M) 2019-05-26 +3.2
2. 21.05 2 s1 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 U23 WP Łódź (M) 2019-05-26 +3.2
3. 21.08 2 s3 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 U23 WP Lublin (M) 2019-06-30 +3.1
300 m M
1. 32.90 1 s1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-10 --  KN   SKN  
2. 33.69 1 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --  ZKN  
3. 33.76 2 s1 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Z/2130/11 Sen WN Warszawa (M) 2019-08-10 --  SKN  
4. 33.97 3 s1 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --
5. 34.13 3 s1 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92-07-21 Z/4683/11 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-10 --  SKN  
6. 34.26 4 s1 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 94-01-05 Z/3683/11 Sen MZ Warszawa (M) 2019-08-10 --  KN   SKN  
7. 34.29 1 s4 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98-08-07 Z/1217/14 U23 LD Łódź (1) 2019-06-02 --
8. 34.30 1 s1 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00-02-03 Z/2628/17 U20 MZ Warszawa (1) 2019-05-11 --  ZKN   SKN  
9. 34.45 1 s1 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00-04-28 Z/4611/15 U20 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 --  KNF   SKN  
10. 34.46 1 s1 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98-07-23 Z/0865/14 U23 LD Włocławek (M) 2019-06-01 --  KNF   SKN  
300 M pomiar ręczny
1. 33.1 r 1s2 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 U23 LU Lublin (1) 2019-05-18
400 m M
1. 45.46 2 s1 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93-08-07 Z/2480/11 Sen SL Chorzów (M) 2019-06-16 MM  KN   SKN  
2. 45.81 1 s1 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Z/3817/11 Sen DS Kutno (M) 2019-07-07 MM  KN   SKN  
3. 46.12 1 s1 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Białogard (1) 2019-06-22 M  KN   SKN  
4. 46.17 4 s1 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 96-07-24 Z/1075/12 Sen MZ Chorzów (M) 2019-06-16 M  KN   SKN  
5. 46.24 1 s1 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89-06-15 Z/1702/11 Sen DS Warszawa (M) 2019-08-10 M  KN   SKN  
6. 46.37 5 s1 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław 89-10-10 Z/1948/11 Sen DS Chorzów (M) 2019-09-14 M  KN   SKN  
7. 46.41 3 p2 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98-03-14 Z/0812/14 U23 DS Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 M  KNF   SKN  
8. 46.50 3 s1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 Sen MZ Szczecin (M) 2019-08-15 M  KN   SKN  
9. 46.60 1 s1 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95-03-29 Z/0195/12 Sen DS Bydgoszcz (M) 2019-06-12 M  KN   SKN  
10. 46.63 2 s1 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Bydgoszcz (M) 2019-06-12 M  ZKN  
500 m M
1. 1:09.59 1 s1 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00-09-27 Z/2642/15 U20 DS Opole (1) 2019-04-27 --  ZKN   SKN  
2. 1:22.89 2 s1 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 02-03-17 Z/0456/16 U18 DS Opole (1) 2019-04-27 -- LDK!  ROSU  
3. 1:29.90 1 s1 BOGACZ Wojciech LUKS Strzałków 08-10-01 Z/3197/19 U12 LD Bełchatów (1) 2019-05-26 -- LDK!
4. 1:31.50 2 s1 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Bełchatów (1) 2019-05-26 --
5. 1:31.66 1 s2 WOJTAS Szymon ULKS Lipinki 09-03-08 U12 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
6. 1:31.98 1 s1 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09-05-12 Z/1417/19 U12 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
7. 1:35.50 2 s1 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-09-23 Z/3448/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
8. 1:36.77 3 s1 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08-09-01 Z/5685/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
9. 1:37.27 3 s1 STOLECKI Szymon UKS Czempion Bełchatów 08-12-05 U12 LD Bełchatów (1) 2019-05-26 -- LDK!
10. 1:37.32 2 s2 OLEJNIK Filip BKS Wataha Warszawa 10-09-20 Z/4457/18 U12 MZ Kraków (2) 2019-09-28 --
600 m M
1. 1:16.13 1 s1 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Warszawa (M) 2019-08-10 --  KN   SKN  
2. 1:19.31 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-10 --  ZKN  
3. 1:19.35 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-10 --  KNF   SKN  
4. 1:19.62 1 s1 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02-07-29 Z/1315/16 U18 SL Częstochowa (1) 2019-07-06 -- LDK!  ZKN  
5. 1:20.42 1 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
6. 1:20.76 2 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --
7. 1:21.33 1 s1 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03-08-29 Z/1520/18 U18 PM Rumia (2) 2019-09-13 --  KNF   SKN  
8. 1:21.49 1 s1 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Z/2130/11 Sen WN Toruń (1) 2019-05-12 --  SKN  
9. 1:21.74 2 s1 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03-05-07 Z/0051/17 U18 WN Rumia (2) 2019-09-13 --  ZKN  
10. 1:21.89 3 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Rumia (2) 2019-09-13 --  ZKN  
800 m M
1. 1:43.74 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP London (GBR) (M) 2019-07-20 MM  KN   SKN  
2. 1:44.61 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD London (GBR) (M) 2019-07-20 MM  KN   SKN  
3. 1:46.03 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 Z/0185/13 U23 LD Bydgoszcz (M) 2019-06-12 MM  KNF   SKN  
4. 1:46.03 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Barcelona (ESP) (2) 2019-07-17 MM  KN   SKN  
5. 1:48.51 7 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Gliwice (M) 2019-06-02 I  KNF   SKN  
6. 1:48.63 2 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01-09-04 Z/0931/16 U20 KP Piaseczno (M) 2019-05-31 I LDK!  KNF   SKN  
7. 1:48.99 8 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Gliwice (M) 2019-06-02 I  ZKN  
8. 1:49.48 1 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Kraków (1) 2019-05-18 I  KNF   SKN  
9. 1:49.66 2 s1 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 88-10-02 Z/3849/11 Sen MA Kraków (1) 2019-05-18 I
10. 1:49.90 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Bydgoszcz (M) 2019-06-12 I  ZKN  
1000 m M
1. 2:21.01 1 s1 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Chorzów (M) 2019-09-14 --  KN   SKN  
2. 2:21.42 2 s1 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Z/2880/11 Sen LD Chorzów (M) 2019-09-14 --  KN   SKN  
3. 2:21.72 3 s1 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Chorzów (M) 2019-09-14 --  KN   SKN  
4. 2:24.46 2 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Warszawa (M) 2019-08-10 --  ZKN  
5. 2:28.46 1 s1 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00-02-20 Z/2602/15 U20 DS Wrocław (1) 2019-08-31 --  ZKN  
6. 2:29.02 1 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --  ZKN  
7. 2:30.57 1 s1 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03-05-07 Z/0051/17 U18 WN Toruń (1) 2019-05-12 --  ZKN  
8. 2:30.89 1 s2 JANOWSKI Filip MKL Szczecin 91-06-03 Z/1235/13 Sen ZP Białogard (M) 2019-04-28 --  SKN  
9. 2:30.93 1 s1 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01-02-07 Z/0711/15 U20 WP Leszno (1) 2019-09-15 --  ZKN  
10. 2:31.21 1 s1 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00-01-02 Z/0494/17 U20 PK Stalowa Wola (1) 2019-05-11 --  ZKN  
1500 m M
1. 3:31.46 3 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Doha (QAT) (M) 2019-10-06 MM  KN   SKN  
2. 3:39.66 11  KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Nancy (FRA) (M) 2019-06-22 M  KNF   SKN  
3. 3:40.85 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Praha (CZE) (M) 2019-06-03 M  KN   SKN  
4. 3:42.59 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Lokeren (BEL) (M) 2019-06-23 I  KNF   SKN  
5. 3:43.99 2 s1 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 Z/0185/13 U23 LD Wrocław (M) 2019-05-29 I  KNF   SKN  
6. 3:44.61 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Lokeren (BEL) (M) 2019-06-23 I  KNF   SKN  
7. 3:48.62 5 s1 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Wrocław (M) 2019-05-29 I  KN   SKN  
8. 3:49.22 2 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Gdańsk (M) 2019-06-08 II  KNF   SKN  
9. 3:49.22 3 s1 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97-02-24 Z/1785/13 U23 MZ Gdańsk (M) 2019-06-08 II
10. 3:49.61 4 s1 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01-08-14 Z/4236/15 U20 SL Gdańsk (M) 2019-06-08 II LDK!  ZKN  
2000 m M
1. 5:34.78 1 s1 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97-01-06 Z/0723/13 U23 MZ Warszawa (M) 2019-08-15 --
2. 5:36.74 2 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
3. 5:40.10 1 s1 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01-02-07 Z/0711/15 U20 WP Poznań (1) 2019-04-28 --  ZKN  
4. 5:40.36 1 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Toruń (1) 2019-05-12 --  ZKN  
5. 5:40.84 2 s1 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-08-29 Z/2282/15 U20 KP Toruń (1) 2019-05-12 -- LDK!  ZKN  
6. 5:41.18 1 s1 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95-06-26 Z/2758/16 Sen SL Częstochowa (1) 2019-05-01 --
7. 5:42.30 1 s1 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01-02-05 Z/3631/15 U20 SK Kielce (1) 2019-04-27 --  KNF   SKN  
8. 5:42.66 3 s1 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90-03-09 Z/3912/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-08-15 --
9. 5:45.82 2 s1 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01-08-31 Z/0732/15 U20 WP Poznań (1) 2019-04-28 --  ZKN  
10. 5:47.26 2 s1 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00-03-11 Z/0664/15 U20 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 --
3000 m M
1. 8:12.18 5 s1 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00-11-15 Z/1124/15 U20 DS Goleniów (M) 2019-06-26 I  KNF   SKN  
2. 8:12.82 1 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Chorzów (M) 2019-06-16 I
3. 8:14.43 2 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Chorzów (M) 2019-06-16 I  KNF   SKN  
4. 8:14.54 1 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Gdańsk (M) 2019-06-08 I  KN  
5. 8:15.79 2 s1 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00-07-02 Z/4260/15 U20 MZ Gdańsk (M) 2019-06-08 I  KNF   SKN  
6. 8:20.50 4 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Chorzów (M) 2019-06-16 II  ZKN  
7. 8:21.52 5 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Chorzów (M) 2019-06-16 II  KNF   SKN  
8. 8:22.17 7 s1 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92-09-16 Z/0283/11 Sen PM Goleniów (M) 2019-06-26 II
9. 8:23.39 4 s1 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92-01-03 Z/0866/11 Sen MZ Gdańsk (M) 2019-06-08 II
10. 8:24.05 10 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Bydgoszcz (M) 2019-08-11 II  KNF   SKN  
5000 m M
1. 13:59.91 1 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Białogard (1) 2019-07-19 I  KN  
2. 14:03.30 2 s1 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Białogard (1) 2019-07-19 I
3. 14:10.73 1 s1 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Sieradz (M) 2019-08-18 I  KN   SKN  
4. 14:14.75 2 s1 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 92-03-06 Z/4769/11 Sen OP Sieradz (M) 2019-08-18 I
5. 14:19.99 3 s1 NOWICKI Adam MKL Szczecin 90-08-24 Z/0676/11 Sen ZP Wrocław (M) 2019-05-29 I  SKN  
6. 14:20.48 4 s1 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95-05-02 Z/0597/14 Sen OP Wrocław (M) 2019-05-29 I
7. 14:24.68 3 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Sieradz (M) 2019-08-18 I  KNF   SKN  
8. 14:26.89 4 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Sieradz (M) 2019-08-18 II  ZKN  
9. 14:32.32 1 s1 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Piaseczno (M) 2019-05-31 II
10. 14:36.88 1 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Szczecinek (M) 2019-05-18 II  KNF   SKN  
10000 m M
1. 28:39.95 1 s1 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Białogard (M) 2019-04-28 M  KN   SKN  
2. 28:59.05 2 s1 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92-09-16 Z/0283/11 Sen PM Białogard (M) 2019-04-28 I
3. 29:10.50 3 s1 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92-10-29 Z/1784/13 Sen MZ Białogard (M) 2019-04-28 I  KN  
4. 29:22.49 4 s1 NOWICKI Adam MKL Szczecin 90-08-24 Z/0676/11 Sen ZP Białogard (M) 2019-04-28 I  SKN  
5. 30:06.14 5 s1 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95-05-02 Z/0597/14 Sen OP Białogard (M) 2019-04-28 I
6. 30:14.75 6 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Białogard (M) 2019-04-28 I  ZKN  
7. 30:27.87 7 s1 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96-10-22 Z/0759/12 Sen PM Białogard (M) 2019-04-28 II
8. 30:30.60 8 s1 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-02-25 Z/2532/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 II
9. 30:36.86 9 s1 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 93-09-02 Z/4896/18 Sen PM Białogard (M) 2019-04-28 II
10. 30:41.48 10 s1 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98-03-02 Z/0525/14 U23 WP Białogard (M) 2019-04-28 II  KNF   SKN  
10 km M
1. 31:43 r 5 s1 MAKOŚ Kamil niest. Wrocław 81-07-12 Masters DS Toruń (M) 2019-03-27 --
2. 32:03 r 7 s1 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Toruń (M) 2019-03-27 --
3. 32:47 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team Toruń 93-06-27 Z/4955/15 Sen KP Wrocław (2) 2019-03-16 --
4. 32:57 r 16 s1 BORYCHOWSKI Mariusz LKB im. Braci Petk Lębork 72-06-26 Masters PM Toruń (M) 2019-03-27 --
5. 32:59 r 17 s1 POBŁOCKI Piotr UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 65-07-24 Z/0672/11 Masters PM Toruń (M) 2019-03-27 --
6. 34:36 r 34 s1 SOSNOWSKI Wiesław niest. Gdańsk 72-10-30 Masters PM Toruń (M) 2019-03-27 --
7. 35:09 r 40 s1 RYBARCZYK Jan niest. Bydgoszcz 67-06-11 Masters KP Toruń (M) 2019-03-27 --
8. 35:43 r 47 s1 JANISZEWSKI Mateusz niestowarzyszony 82-03-28 Masters Toruń (M) 2019-03-27 --
9. 36:00 r 51 s1 KRUPIŃSKI Bogumił niest. Olsztyn 73-02-16 Masters WN Toruń (M) 2019-03-27 --
10. 36:05 r 52 s1 KLUSZCZYNSKI Robert niestowarzyszony 77-06-28 Masters Toruń (M) 2019-03-27 --
50 km M
1. 3:05:13 27  KOSEK Paweł SPLA Tychy 91-12-06 Z/2090/17 Sen SL Brasov (ROM) (M) 2019-09-01 --
2. 3:07:47 33  LUBIŃSKI Jarosław KKL Kielce 91-05-12 Z/2432/11 Sen SK Brasov (ROM) (M) 2019-09-01 --
100 km M
1. 7:12:50 KACZMAREK Damian OŚ AZS Poznań 80-02-08 Z/5748/18 Masters WP Pabianice (M) 2019-06-09 I
2. 7:26:24 STACHYRA Piotr MKS Piast Głogów 83-06-15 Z/4533/17 Masters DS Pabianice (M) 2019-06-09 I
3. 7:30:32 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa 89-10-01 Z/2519/19 Sen MZ Pabianice (M) 2019-06-09 I
4. 7:47:25 PIOTROWSKI Andrzej WKS Wawel Kraków 83-08-02 Z/5736/18 Masters MA Pabianice (M) 2019-06-09 I
5. 7:58:53 ELWART Roman LKS Ziemi Puckiej Puck 72-06-02 Z/5263/11 Masters PM Pabianice (M) 2019-06-09 I
6. 8:10:50 BĘDKOWSKI Jacek LZS Zawisza Stara Kuźnia 80-08-27 Z/1642/12 Masters OP Pabianice (M) 2019-06-09 II
7. 8:17:15 BRĄCZYK Krzysztof MGLKS Grom Więcbork 71-07-20 Z/5042/18 Masters KP Pabianice (M) 2019-06-09 II LDK!
8. 8:33:32 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie 88-10-05 Z/3364/11 Sen WP Pabianice (M) 2019-06-09 III LDK!
9. 10:53:59 GRANAT Zbigniew AZS-AWF Warszawa 59-08-09 Z/1978/16 Masters MZ Pabianice (M) 2019-06-09 --
DNF SNOCHOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice () 85-02-23 Z/4228/19 Sen SL Pabianice (M) 2019-06-09 --
Półmaraton M
1. 1:02:34 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Gdynia (M) 2019-03-17 M  KN   SKN  
2. 1:03:31 15 + SZOST Henryk WKS Grunwald Poznań 82-01-20 Z/2490/11 Masters WP London (GBR) (M) 2019-04-28 M  SKN  
3. 1:03:34 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 86-06-12 Z/1684/11 Sen DS Gdynia (M) 2019-03-17 M  SKN  
4. 1:03:49 r CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek 86-06-28 Z/0868/11 Sen ZP Ústí nad Labem (CZE) (2) 2019-09-21 M  SKN  
5. 1:04:57 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-08-31 I
6. 1:05:17 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95-05-02 Z/0597/14 Sen OP Gdynia (M) 2019-03-17 I
7. 1:05:31 18  NOWICKI Adam MKL Szczecin 90-08-24 Z/0676/11 Sen ZP South Shields (GBR) (2) 2019-09-08 I  SKN  
8. 1:06:16 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań 81-06-26 Z/2492/11 Masters WP Warszawa (M) 2019-08-31 I  KN   SKN  
9. 1:07:04 10  ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93-03-01 Z/0610/11 Sen PM Gdynia (M) 2019-03-17 I
10. 1:07:23 59  MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Copenhagen (DEN) (M) 2019-09-15 I
Maraton M
1. 2:13:10 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek 86-06-28 Z/0868/11 Sen ZP Warszawa (M) 2019-04-14 M  SKN  
2. 2:13:13 18  SZOST Henryk WKS Grunwald Poznań 82-01-20 Z/2490/11 Masters WP London (GBR) (M) 2019-04-28 M  SKN  
3. 2:13:25 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań 81-06-26 Z/2492/11 Masters WP Warszawa (M) 2019-04-14 M  KN   SKN  
4. 2:13:28 NOWICKI Adam MKL Szczecin 90-08-24 Z/0676/11 Sen ZP Warszawa (M) 2019-04-14 M  SKN  
5. 2:13:41 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Warszawa (M) 2019-04-14 M
6. 2:21:27 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93-03-01 Z/0610/11 Sen PM Mainz (GER) (2) 2019-05-05 I
7. 2:22:46 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (M) 2019-04-14 I
8. 2:23:07 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92-08-26 Z/0700/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-04-14 II
9. 2:25:14 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 86-05-30 Z/1267/14 Sen WN Warszawa (M) 2019-04-14 II
10. 2:25:25 31  MIERECZKO Maciej LKS Vectra Włocławek 79-09-14 Masters KP Sevilla (ESP) (2) 2019-02-16 II
Mila M
1. 3:52.34 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Z/1659/11 Sen KP Oslo (NOR) (M) 2019-06-13 --  KN   SKN  
2. 3:59.82 10  ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95-03-13 Z/1727/11 Sen ZP Ostrava (CZE) (M) 2019-06-20 --  KN   SKN  
3. 4:25.87 1 s OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01-07-12 Z/0336/15 U20 PM Sztum (1) 2019-09-11 --  KNF   SKN  
4. 4:27.06 2 s SKALSKI Szymon SKLA Sopot 02-02-08 Z/2827/16 U18 PM Sztum (1) 2019-09-11 --  ZKN  
5. 4:30.62 3 s SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01-02-15 Z/1743/16 U20 PM Sztum (1) 2019-09-11 --  ZKN  
6. 4:33.90 4 s OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 02-04-30 Z/4698/19 U18 WN Sztum (1) 2019-09-11 --
7. 4:34.06 5 s DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03-03-03 Z/0210/17 U18 PM Sztum (1) 2019-09-11 -- LDK!  ROSU   ZKN  
8. 4:35.02 6 s ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02-04-17 Z/2216/19 U18 KP Sztum (1) 2019-09-11 -- LDK!  ROSU  
9. 4:41.34 7 s DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 94-03-27 Sen PM Sztum (1) 2019-09-11 --
10. 4:42.25 8 s RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02-03-12 Z/0683/16 U18 KP Sztum (1) 2019-09-11 -- LDK!
Bieg 24-godzinny M
1. 255499 PIOTROWSKI Andrzej WKS Wawel Kraków 83-08-02 Z/5736/18 Masters MA Supraśl (M) 2019-04-07 MM
2. 251196 BASA Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 73-12-16 Z/1262/14 Masters SL Supraśl (M) 2019-04-07 MM
3. 246379 BRĄCZYK Krzysztof MGLKS Grom Więcbork 71-07-20 Z/5042/18 Masters KP Supraśl (M) 2019-04-07 MM LDK!
4. 242097 WERESZCZAK Andrzej UKS Czwórka Żory 77-03-20 Z/2177/19 Masters SL Supraśl (M) 2019-04-07 MM
5. 236658 KOT Rafał PKS Gwardia Szczytno 79-12-21 Z/2247/19 Masters WN Supraśl (M) 2019-04-07 MM
6. 225911 MAŁYSZEK Leszek AZS-AWF Katowice 81-06-06 Z/4871/18 Masters SL Supraśl (M) 2019-04-07 M
7. 215761 STYPUŁKOWSKI Dariusz Wieliszew Heron Team 64-03-04 Z/2301/19 Masters MZ Supraśl (M) 2019-04-07 M
8. 213977 SEKRETARCZYK Tadeusz SST Gminy Pszczółki 63-05-22 Z/4601/18 Masters PM Supraśl (M) 2019-04-07 I
9. 208725 DUCHNOWSKI Łukasz LKS Korab Olecko 84-09-26 Z/5041/18 Masters WN Supraśl (M) 2019-04-07 I
10. 202758 10  MIELCZAREK Dawid LKS Olymp Błonie 82-07-24 Z/2414/19 Masters MZ Supraśl (M) 2019-04-07 II
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1. 10.08 1 s3 MADAJSKI Jakub LKS Vectra Włocławek 06-04-13 Z/0576/18 U14 KP Białe Błota (1) 2019-05-25 -- LDK!
2. 10.35 1 s2 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 07-01-16 Z/3140/18 U14 KP Białe Błota (1) 2019-05-25 -- LDK!
3. 11.29 2 s3 MARASZ Piotr LUKS Start Nakło 06-08-28 Z/1378/19 U14 KP Białe Błota (1) 2019-05-25 -- LDK!
4. 11.33 2 s2 MIELNIK Szymon UKS Czapla Białe Błota 07-01-01 U14 KP Białe Błota (1) 2019-05-25 --
5. 11.91 3 s3 JANUSZEK Antoni LIUKS Kruszwica 06-10-15 U14 KP Białe Błota (1) 2019-05-25 -- LDK!
6. 12.06 1 s1 MIKOŁAJEWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 07-10-12 U14 KP Białe Błota (1) 2019-05-25 --
7. 13.46 2 s1 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 07-06-13 U14 KP Białe Błota (1) 2019-05-25 -- LDK!
80 pł M
1. 11.44 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 05-04-21 Z/4332/18 U16 DS Zittau (GER) (2) 2019-08-31 +1.0 -- LDK!  ROSU  
2. 12.74 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 04-03-23 Z/0529/19 U16 DS Zittau (GER) (2) 2019-08-31 +1.0 --  ROSU  
3. 14.09 1 f70 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48-12-27 Z/0345/19 Masters KP Wenecja-Jesolo (ITA) (M) 2019-09-12 -0.6 --
4. 19.07 2 s1 REPCZYŃSKI Aleksander niest. Szczecin 47-08-24 Masters ZP Białystok (M) 2019-06-29 -0.9 --
5. 20.77 4 f75 WŁODARCZYK Zdzisław niest. Kielce 41-04-16 Masters SK Wenecja-Jesolo (ITA) (M) 2019-09-12 -0.8 --
6. 26.77 4 s1 ZAWADZKI Jerzy PZWLA Toruń 44-06-17 Masters KP Białystok (M) 2019-06-29 -0.9 --
80p M z wiatrem
1. 14.04 1 e70 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48-12-27 Masters KP Wenecja-Jesolo (ITA) (M) 2019-09-09 +2.5
110 m pł MŁ M
1. 14.90 1 s1 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03-12-09 Z/3334/17 U18 ZP Świnoujście (1) 2019-06-04 +0.5 -- LDK!  ZKN  
2. 15.24 1 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Tarnów (M) 2019-09-22 +0.8 II LDK!  ROSU  
3. 15.27 1 s1 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04-04-07 Z/2074/18 U16 SL Częstochowa (1) 2019-05-01 +1.6 II LDK!  ROSU  
4. 15.33 1 s1 SELERZYŃSKI Hubert UKS Czapla Białe Błota 04-01-31 Z/0760/16 U16 KP Słupsk (1) 2019-09-15 0.0 II LDK!
5. 15.39 1 s1 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03-07-04 Z/2749/17 U18 DS Białystok (1) 2019-06-15 0.0 -- LDK!  ROSU  
6. 15.46 1 s1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -0.5 II LDK!
7. 15.56 3 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04-03-25 Z/3111/18 U16 LB Tarnów (M) 2019-09-22 +0.8 II LDK!  ROSU  
8. 15.57 1 s1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Lublin (1) 2019-06-23 +2.0 II LDK!  ROSU  
9. 15.58 4 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 04-09-19 Z/0733/19 U16 DS Tarnów (M) 2019-09-22 +0.8 II LDK!  ROSU  
10. 15.63 4 e3 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04-01-22 Z/3380/18 U16 WP Tarnów (M) 2019-09-22 -0.3 II
110 m pł J MŁ M
1. 13.90 1 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02-11-05 Z/2563/16 U18 LD Poznań (M) 2019-07-12 +0.5 I  ROSU   ZKN  
2. 13.95 1 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 Z/0166/16 U18 LD Łódź (M) 2019-06-01 +1.2 I LDK!  ROSU   ZKN  
3. 13.99 1 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02-07-22 Z/3149/16 U18 PM Toruń (1) 2019-05-18 -0.4 I  ROSU   ZKN  
4. 14.13 1 s1 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02-11-01 Z/3197/16 U18 SL Chorzów (1) 2019-05-12 -0.8 I  ZKN  
5. 14.21 1 s1 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03-12-09 Z/3334/17 U18 ZP Szczecin (1) 2019-05-25 +1.1 II LDK!  ZKN  
6. 14.27 2 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Ruda Śląska (1) 2019-06-15 +0.9 II LDK!  ROSU   ZKN  
7. 14.28 1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 +1.8 II LDK!  ROSU   ZKN  
8. 14.33 4 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02-04-29 Z/3532/16 U18 LD Poznań (M) 2019-07-12 +0.5 II LDK!  ZKN  
9. 14.41 2 e2 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02-07-08 Z/0682/17 U18 ZP Poznań (M) 2019-07-12 0.0 II LDK!  ZKN  
10. 14.52 2 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02-10-09 Z/0305/16 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-26 +0.1 II LDK!  ZKN  
110 (91.4) M z wiatrem
1. 14.10 1 s1 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03-12-09 U18 ZP Toruń (1) 2019-06-22 +2.1
100 m pł M
1. 17.58 1 s1 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06-04-22 Z/3339/18 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 +0.3 -- LDK!
2. 17.80 2 s1 MOSKWA Radosław CWKS Resovia Rzeszów 06-01-01 U14 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-15 -1.6 --
3. 18.15 1 s1 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07-02-03 Z/3163/19 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 +1.3 -- LDK!
4. 18.31 1 s1 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06-02-07 Z/4108/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.5 -- LDK!
5. 18.48 2 s1 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 06-03-08 Z/4597/19 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 +1.3 -- LDK!
6. 18.68 2 s1 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 06-08-22 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.5 -- LDK!
7. 19.71 1 s2 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06-04-09 Z/4692/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
8. 19.78 3 s1 KOŹMIC Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06-02-09 Z/3452/18 U14 PK Stalowa Wola (1) 2019-06-15 -1.6 -- LDK!
9. 19.81 3 s1 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 06-05-29 Z/4602/18 U14 PK Przemyśl (1) 2019-05-18 +0.3 -- LDK!
10. 19.89 3 s1 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07-02-08 Z/1994/18 U14 SL Ruda Śląska (1) 2019-06-19 +1.3 -- LDK!
110 m pł M (99.1) M
1. 13.69 1 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01-08-02 Z/2964/16 U20 ZP Racibórz (M) 2019-07-05 +0.4 I  KNF   SKN  
2. 14.00 1 e3 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 Z/4588/15 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-05 +0.1 I  ZKN   SKN  
3. 14.20 3 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00-11-18 Z/5567/15 U20 MZ Racibórz (M) 2019-07-05 +0.4 I  KNF   SKN  
4. 14.27 5 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Szczecinek (M) 2019-06-14 +0.1 I  KNF   SKN  
5. 14.45 4 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00-01-31 Z/4473/15 U20 WP Racibórz (M) 2019-07-05 +0.4 I  ZKN  
6. 14.51 2 e1 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01-03-28 Z/5584/15 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-05 +0.5 II  KNF   SKN  
7. 14.53 2 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 Z/2121/17 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.5 II  ZKN  
8. 14.60 1 f2 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01-02-15 Z/5771/15 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-05 +0.6 II  ZKN  
9. 14.61 2 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01-03-26 Z/3772/15 U20 LD Łódź (M) 2019-06-01 +1.2 II  ZKN  
10. 14.68 6 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00-12-25 Z/3705/15 U20 LD Racibórz (M) 2019-07-05 +0.4 II  ZKN  
110 m pł M
1. 13.37 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Radom (M) 2019-08-25 +1.0 MM  KN   SKN  
2. 13.63 2 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.4 MM  KNF   SKN  
3. 13.66 2 NOGA Artur SKLA Sopot 88-05-02 Z/4065/11 Sen PM Radom (M) 2019-08-25 +1.0 MM  KN   SKN  
4. 13.69 2 p1 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97-01-08 Z/0213/13 U23 MZ Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.1 MM  KNF   SKN  
5. 13.79 1 e1 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95-07-10 Z/3148/11 Sen KP Lublin (M) 2019-09-06 +1.2 M
6. 13.91 2 s1 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-05-14 Z/2199/11 Sen KP Wrocław (M) 2019-05-29 +0.9 M  SKN  
7. 13.96 2 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93-04-05 Z/4587/11 Sen MZ Łódź (M) 2019-06-01 +0.4 M
8. 14.30 2 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99-12-30 Z/0440/15 U23 MZ Lublin (M) 2019-06-29 +1.4 I  ZKN   SKN  
9. 14.44 3 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98-07-16 Z/0215/14 U23 ZP Lublin (M) 2019-06-29 +1.4 I  KNF   SKN  
10. 14.59 1 w2 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Kraków (M) 2019-06-09 +0.9 I  KNF   SKN  
110 M z wiatrem
1. 14.54 4 e1 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94-02-20 Sen SL Radom (M) 2019-08-25 +2.3
200 m pł M
1. 24.40 1 s1 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00-11-21 Z/5242/15 U20 SL Opole (1) 2019-09-15 -0.6 --  ZKN   SKN  
2. 25.60 1 s5 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04-03-25 Z/3111/18 U16 LB Tarnów (M) 2019-09-21 -0.3 II LDK!  ROSU  
3. 25.87 2 s5 SELERZYŃSKI Hubert UKS Czapla Białe Błota 04-01-31 Z/0760/16 U16 KP Tarnów (M) 2019-09-21 -0.3 II LDK!
4. 25.97 3 s5 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Tarnów (M) 2019-09-21 -0.3 II LDK!  ROSU  
5. 26.11 1 s4 MATERA Mateusz AZS Łódź 04-04-20 Z/0658/18 U16 LD Tarnów (M) 2019-09-21 -1.1 II LDK!
6. 26.19 4 s5 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Tarnów (M) 2019-09-21 -0.3 II LDK!  ROSU  
7. 26.37 1 s1 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04-04-07 Z/2074/18 U16 SL Częstochowa (1) 2019-09-28 +0.2 II LDK!  ROSU  
8. 26.51 1 s1 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04-08-16 Z/4507/17 U16 KP Włocławek (1) 2019-05-11 +1.1 II LDK!
9. 26.68 1 s2 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.4 -- LDK!  ROSU   ZKN  
10. 26.74 1 s2 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00-04-12 Z/4835/15 U20 LD Szczecinek (2) 2019-08-24 +0.1 --  ZKN  
300 m pł M
1. 36.57 1 s1 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Wrocław (M) 2019-05-29 --  KN   SKN  
2. 37.85 2 s1 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Wrocław (M) 2019-05-29 --  ZKN  
3. 37.99 3 s1 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98-06-03 Z/1519/14 U23 MA Wrocław (M) 2019-05-29 --  KNF   SKN  
4. 38.01 4 s1 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95-08-24 Z/4507/11 Sen DS Wrocław (M) 2019-05-29 --
5. 38.48 5 s1 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97-09-12 Z/1260/13 U23 LD Wrocław (M) 2019-05-29 --
6. 39.92 6 s1 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97-08-01 Z/0064/13 U23 DS Wrocław (M) 2019-05-29 --
7. 46.38 3 f60 MUSIAŁ Wiesław niest. Poznań 57-10-20 Z/0359/19 Masters WP Wenecja-Jesolo (ITA) (M) 2019-09-07 --
8. 46.61 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 05-05-14 Z/4331/18 U16 DS Zittau (GER) (2) 2019-08-31 -- LDK!  ROSU  
9. 47.71 1 s1 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 57-09-25 Z/1756/18 Masters LD Białystok (M) 2019-06-29 --
10. 48.78 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 04-03-23 Z/0529/19 U16 DS Zittau (GER) (2) 2019-08-31 --  ROSU  
400 m pł J MŁ M
1. 53.01 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Warszawa (1) 2019-05-11 I LDK!  ROSU   ZKN  
2. 53.30 1 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02-02-28 Z/1101/16 U18 SK Poznań (M) 2019-07-11 I LDK!  ZKN  
3. 53.86 2 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02-03-10 Z/2053/15 U18 MZ Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ZKN  
4. 53.99 3 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02-01-05 Z/3530/16 U18 LD Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ZKN  
5. 54.45 4 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03-02-27 Z/0854/17 U18 DS Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ROSU   ZKN  
6. 54.52 1 s1 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02-01-31 Z/0847/16 U18 KP Włocławek (M) 2019-06-01 II LDK!  ZKN  
7. 54.89 6 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-01-21 Z/0665/16 U18 OP Poznań (M) 2019-07-11 II  ROSU  
8. 55.54 1 f2 MAŁECKI Adrian MKS Bank BS Płońsk 02-01-21 Z/2613/16 U18 MZ Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ZKN  
9. 55.55 2 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 II LDK!  ROSU   ZKN  
10. 55.88 1 s1 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 03-02-21 Z/1098/17 U18 LD Ruda Śląska (1) 2019-08-31 II LDK!  ROSU   ZKN  
400 m pł M
1. 48.80 1 e2 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94-02-13 Z/0373/11 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2019-08-09 MM  KN   SKN  
2. 50.31 1 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 94-01-05 Z/3683/11 Sen MZ Gliwice (M) 2019-06-02 M  KN   SKN  
3. 50.63 1 s2 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91-04-02 Z/3806/11 Sen WP Jelenia Góra (M) 2019-08-01 M  KN   SKN  
4. 51.95 1 s1 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92-02-25 Z/3483/11 Sen PD Warszawa (1) 2019-06-15 I
5. 52.09 2 s1 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96-02-21 Z/0175/12 Sen DS Warszawa (M) 2019-08-10 I
6. 52.28 1 s2 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań 97-02-27 Z/0056/13 U23 WP Lublin (M) 2019-06-30 I
7. 52.33 2 s2 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92-07-21 Z/4683/11 Sen MZ Kraków (M) 2019-06-22 I  SKN  
8. 52.34 6 p1 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Boras (SWE) (M) 2019-07-20 I  ZKN  
9. 52.38 1 s1 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97-01-17 Z/0044/13 U23 MA Ruda Śląska (1) 2019-06-15 I  ZKN  
10. 52.66 2 s1 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99-03-16 Z/3078/15 U23 MZ Łódź (M) 2019-05-25 I  KNF   SKN  
2000 m prz M
1. 5:46.60 1 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (1) 2019-06-01 --  KNF   SKN  
2. 5:48.94 1 s1 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89-05-14 Z/2967/11 Sen SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 --
3. 5:49.09 1 s1 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01-04-24 Z/2504/17 U20 SK Racibórz (M) 2019-07-04 I  KNF   SKN  
4. 5:52.21 1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łomża (2) 2019-08-03 --  ZKN  
5. 5:52.22 2 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 --
6. 5:52.38 2 s1 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00-12-18 Z/1694/17 U20 MA Racibórz (M) 2019-07-04 I  ZKN  
7. 5:54.74 1 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Łódź (1) 2019-05-12 --  ZKN  
8. 5:54.78 3 s1 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00-02-20 Z/2602/15 U20 DS Racibórz (M) 2019-07-04 I  ZKN  
9. 5:58.18 1 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-09-22 --
10. 5:58.25 1 s1 MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95-05-26 Z/5472/15 Sen PK Stalowa Wola (1) 2019-06-09 --
3000 m prz M
1. 8:28.99 1 s1 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89-04-11 Z/1331/11 Sen ZP Radom (M) 2019-08-23 MM  KN   SKN  
2. 8:54.71 2 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Radom (M) 2019-08-23 I  ZKN  
3. 8:59.59 1 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Kraków (M) 2019-06-22 I
4. 9:02.51 1 s1 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98-03-02 Z/0525/14 U23 WP Lublin (M) 2019-06-30 I  KNF   SKN  
5. 9:05.48 4 s1 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96-03-19 Z/0819/12 Sen PM Radom (M) 2019-08-23 II
6. 9:10.30 5 s1 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń 83-07-05 Z/2657/11 Masters KP Radom (M) 2019-08-23 II
7. 9:10.73 3 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Lublin (M) 2019-06-30 II  ZKN  
8. 9:10.75 4 s1 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice 99-02-26 Z/0361/15 U23 SL Lublin (M) 2019-06-30 II  KNF   SKN  
9. 9:11.91 6 s1 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 91-01-30 Z/3967/11 Sen SL Radom (M) 2019-08-23 II
10. 9:16.60 3 s1 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00-07-02 Z/4260/15 U20 MZ Wrocław (M) 2019-05-29 II  KNF   SKN  
Wzwyż M
1. 2.27 1 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 Z/1752/13 U23 KP Lublin (M) 2019-06-30 MM  KNF   SKN  
2. 2.20 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89-04-28 Z/2877/11 Sen LD Białystok (M) 2019-07-07 I  KN   SKN  
3. 2.18 2 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław 98-03-30 Z/0933/14 U23 DS Łódź (M) 2019-06-01 I  KNF   SKN  
4. 2.18 2 SZALEK Grant SKLA Sopot 98-05-01 Z/4679/19 U23 PM Lublin (M) 2019-06-30 I
5. 2.15 2 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95-09-06 Z/4112/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-08-17 I
6. 2.14 1 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 88-08-18 Z/3787/11 Sen LB Sulęcin (2) 2019-06-01 I
7. 2.12 4 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99-04-13 Z/0688/15 U23 PM Radom (M) 2019-08-24 I  ZKN  
8. 2.11 1 SZALEK Sean SKLA Sopot 00-11-10 Z/4678/19 U20 PM Racibórz (M) 2019-07-05 I
9. 2.08 9 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 00-12-08 Z/2877/15 U20 OP Opole (M) 2019-06-23 I  ZKN  
10. 2.07 1 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03-09-25 Z/3064/16 U18 MZ Warszawa (1) 2019-06-15 II LDK!  ZKN  
Tyczka M
1. 6.02 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92-08-16 Z/1183/11 Sen ZP Monaco (MON) (M) 2019-07-12 MM  KN   SKN  
2. 5.87 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 89-06-06 Z/2184/11 Sen KP Monaco (MON) (M) 2019-07-12 MM  KN   SKN  
3. 5.71 2 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 91-01-19 Z/4015/11 Sen DS Radom (M) 2019-08-23 MM  KN   SKN  
4. 5.51 3 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95-03-29 Z/2159/11 Sen KP Warszawa (M) 2019-07-28 M  KN   SKN  
5. 5.50 2 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94-03-17 Z/2178/11 Sen KP Karpacz (M) 2019-09-12 M  KN   SKN  
6. 5.10 1 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97-06-25 Z/0113/13 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-08-31 I
7. 5.00 1 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-12-06 Z/0579/15 U23 KP Lublin (M) 2019-06-30 I  KNF   SKN  
8. 4.90 1 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93-12-27 Z/3292/11 Sen MZ Łódź (M) 2019-05-25 I
9. 4.90 0 w WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91-08-13 Z/4067/11 Sen MZ Götzis (AUT) (M) 2019-05-27 I  KN   SKN  
10. 4.90 1 s1 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02-01-27 Z/3514/16 U18 SL Łódź (1) 2019-06-22 I  KNF   SKN  
W dal M
1. 8.05 1 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92-03-09 Z/4919/11 Sen SL Warszawa (M) 2019-08-15 +1.2 MM LDK!  KN   SKN  
2. 7.85 2 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96-02-14 Z/0042/12 Sen DS Radom (M) 2019-08-25 +1.7 M
3. 7.78 5 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.0 I  KNF   SKN  
4. 7.68 4 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U23 LU Radom (M) 2019-08-25 +1.6 I  ZKN   SKN  
5. 7.63 1 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91-10-27 Z/4261/11 Sen LD Opole (1) 2019-05-18 +2.0 I
6. 7.57 1 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98-11-11 Z/1240/14 U23 PM Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +1.1 I  ZKN  
7. 7.56 1