100 m M
1. 12.78 7 s1 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06-04-19 Z/3491/19 U14 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.5 -- LDK!
100 M z wiatrem
1. 12.34 3 s3 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06-04-19 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.7
2. 12.51 2 s1 KIRYCZUK Szymon MKS Unia Hrubieszów 06-04-07 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.7
3. 12.59 3 s1 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05-09-21 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.7
4. 12.63 5 s3 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.7
200 m M
1. 26.03 6 s2 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06-04-19 Z/3491/19 U14 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 -1.3 -- LDK!
2. 28.27 4 s6 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05-08-11 Z/4054/19 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.1 --
200 M z wiatrem
1. 25.84 3 s3 KIRYCZUK Szymon MKS Unia Hrubieszów 06-04-07 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.6
300 m M
1. 39.05 2 s3 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06-04-19 Z/3491/19 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV LDK!
2. 40.50 4 s3 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 Z/5372/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV
3. 41.92 5 s3 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05-09-21 Z/3227/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 V
4. 43.62 4 s2 JAROSZ Dawid MKS Unia Hrubieszów 05-03-31 Z/4055/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
5. 44.67 4 s3 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05-08-11 Z/4054/19 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 --
400 m M
1. 57.25 1 s3 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 Z/5372/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
2. 62.09 6 s2 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05-09-21 Z/3227/19 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
3. 67.40 6 s3 JAROSZ Dawid MKS Unia Hrubieszów 05-03-31 Z/4055/19 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
600 m M
1. 1:29.42 4 s1 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 Z/5372/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 III
2. 1:33.47 7 s1 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05-09-21 Z/3227/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV
800 m M
1. 1:58.42 3 s1 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów (MKS Unia Hrubieszówniest. Olsztyn) 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Warszawa (1) 2019-09-22 III
2. 2:15.36 5 s3 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04-11-01 Z/3004/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
3. 2:17.91 6 s3 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06-04-19 Z/3491/19 U14 LU Lublin (M) 2019-06-16 -- LDK!
4. 2:19.09 9 s1 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 Z/5372/18 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
5. 2:37.92 11 s1 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05-09-21 Z/3227/19 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
1000 m M
1. 2:40.04 1 s2 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów (MKS Unia Hrubieszówniest. Olsztyn) 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Warszawa (1) 2019-05-12 --
2. 2:49.04 2 s1 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04-11-01 Z/3004/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV
3. 2:50.36 2 s2 KERN Artur MKS Unia Hrubieszów 80-07-12 Z/4762/11 Masters LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
4. 3:01.63 17 s1 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04-07-23 Z/5372/18 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
1500 m M
1. 4:08.72 6 s1 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów (MKS Unia Hrubieszówniest. Olsztyn) 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Warszawa (1) 2019-06-29 III
2. 4:38.43 10 s1 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04-11-01 Z/3004/18 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
2000 m M
1. 6:20.71 2 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04-11-01 Z/3004/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V
2. 7:58.37 12 KALINOWSKI Jakub MKS Unia Hrubieszów 05-02-21 Z/4056/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
3000 m M
1. 9:35.14 9 s1 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów (MKS Unia Hrubieszówniest. Olsztyn) 87-02-20 Z/5039/19 Sen LU Warszawa (1) 2019-05-12 --
110 m pł MŁ M
1. 20.77 2 s2 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05-08-11 Z/4054/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -0.2 --
200 m pł M
1. 34.50 3 s2 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05-08-11 Z/4054/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 0.0 --
Dysk (1) M
1. 35.71 1 WĄSIEL Józef MKS Unia Hrubieszów 47-04-18 Masters LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
Dysk (2) M
1. 27.77 2 WĄSIEL Józef MKS Unia Hrubieszów 47-04-18 Masters LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
Oszczep (800) M
1. 50.00 9 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98-05-20 Z/0395/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-29 III
4x100 m M
1. 51.78 3 JAROSZ Dawid
SKORUPA Bartłomiej
KALINOWSKI Jakub
ŚMIETANKA Jan
MKS Unia Hrubieszów 05-03-31
04-07-23
05-02-21
05-09-21
U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 5.9107091426849 sekund