60 m M
1. 8.68 6 e1 GRUSZKA Dawid MKS Agros Chełm 06-01-28 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 -2.0 -- LDK!
100 m M
1. 11.62 4 s3 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +0.3 III LDK!  ROSU   ZKN  
2. 11.81 5 e2 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.6 IV LDK!  ROSU  
3. 11.90 1 s1 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 Z/0890/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 +1.2 IV LDK!  ROSU  
4. 12.12 4 s4 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03-12-05 Z/4682/19 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.5 IV
5. 12.52 2 s4 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04-06-03 Z/4764/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 +0.7 V LDK!  ROSU  
6. 12.94 2 s6 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm 05-11-08 Z/4578/19 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.7 -- LDK!
7. 13.18 6 s3 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04-02-13 Z/0629/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 -0.9 -- LDK!  ROSU  
100 M z wiatrem
1. 11.81 7 s3 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.5
2. 13.05 6 e3 OKUNIEWSKI Daniła MKS Agros Chełm 04-09-29 U16 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +2.2
200 m M
1. 24.04 4 s2 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.4 IV LDK!  ROSU  
2. 24.82 5 s4 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 Z/0890/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 V LDK!  ROSU  
3. 25.49 6 s2 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03-12-05 Z/4682/19 U18 LU Siedlce (1) 2019-08-29 -1.3 --
4. 27.77 7 s3 OKUNIEWSKI Daniła MKS Agros Chełm 04-09-29 U16 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +0.9 -- LDK!
200 M z wiatrem
1. 25.15 1 s5 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03-12-05 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.7
300 m M
1. 38.81 5 s1 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 Z/0890/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 III LDK!  ROSU  
2. 39.29 1 s1 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 -- LDK!  ROSU  
3. 40.73 2 s3 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm 05-11-08 Z/4578/19 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 V LDK!
4. 41.47 5 s2 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04-06-03 Z/4764/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 V LDK!  ROSU  
5. 42.07 1 s2 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04-02-13 Z/0629/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 V LDK!  ROSU  
400 m M
1. 53.35 4 s1 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Siedlce (1) 2019-08-29 IV LDK!  ROSU   ZKN  
2. 53.75 2 s1 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 IV LDK!  ROSU  
3. 58.51 4 s2 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04-02-13 Z/0629/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 -- LDK!  ROSU  
4. 58.84 5 s2 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04-06-03 Z/4764/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 -- LDK!  ROSU  
600 m M
1. 1:31.87 6 s1 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04-06-03 Z/4764/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 III LDK!  ROSU  
2. 1:34.30 5 s1 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04-02-13 Z/0629/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV LDK!  ROSU  
3. 1:56.21 9 s1 KARAUDA Błażej MKS Agros Chełm 06-01-22 U14 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!
800 m M
1. 2:10.44 12 s7 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99-01-31 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 --
1000 m M
1. 2:53.63 8 s1 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04-02-13 Z/0629/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 V LDK!  ROSU  
2. 3:14.89 20 s1 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04-06-03 Z/4764/18 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!  ROSU  
3. 3:39.46 10 s1 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 06-03-18 Z/5386/19 U14 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!
4. 3:55.26 12 s1 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 07-01-01 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
1500 m M
1. 4:43.50 14 s3 DZIEWULSKI Dawid MKS Agros Chełm 99-01-31 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
200 m pł M
1. 26.68 1 s2 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.4 -- LDK!  ROSU   ZKN  
2. 26.98 1 s1 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.1 -- LDK!  ROSU  
400 m pł J MŁ M
1. 56.56 3 f2 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03-01-24 Z/0091/17 U18 LU Poznań (M) 2019-07-11 III LDK!  ROSU  
2. 58.93 1 s1 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03-04-18 Z/2806/17 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV LDK!  ROSU   ZKN  
Wzwyż M
1. 1.55 5 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm 05-11-08 Z/4578/19 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -- LDK!
2. 1.50 6 MAZUREK Mateusz MKS Agros Chełm 04-10-04 Z/4577/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!
3. 1.40 6 f2 KOSZ Szymon MKS Agros Chełm 06-01-01 U14 LU Łódź (2) 2019-06-16 --
Kula (5) M
1. 8.81 4 f2 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04-09-03 Z/0943/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!  ROSU  
Dysk (1) M
1. 33.22 4 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04-09-03 Z/0943/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 V LDK!  ROSU  
Młot (5) M
1. 23.48 7 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04-09-03 Z/0943/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
Oszczep (600) M
1. 26.71 6 KARGUL Jakub MKS Agros Chełm 05-06-17 Z/5134/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 10.393198013306 sekund