100 m M
1. 10.88 3 e1 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-17 -0.1 I  KNF   SKN  
2. 11.01 8 e2 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96-09-04 Z/1476/14 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +1.9 II
3. 11.15 5 f2 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87-08-06 Z/2523/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-08-10 -0.2 II
4. 11.30 4 s7 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94-08-20 Z/4811/11 Sen LU Lublin (1) 2019-05-18 -0.1 II
5. 11.34 4 JANDA Bartosz AZS UMCS Lublin 93-04-08 Z/3977/18 Sen LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 -0.2 III
6. 11.37 3 s1 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01-03-29 Z/0316/16 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -0.5 III LDK!  ZKN   KNF   SKN  
7. 11.38 3 s3 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97-01-18 Z/6526/15 U23 LU Bochum (GER) (2) 2019-07-25 -0.9 III
8. 11.52 6 s1 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00-09-23 Z/6120/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -0.5 III LDK!  ZKN  
9. 11.53 2 s2 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.6 III  ZKN  
10. 11.54 7 e1 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02-04-24 Z/4249/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.5 III
100 M z wiatrem
1. 10.91 7 p1 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96-09-04 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +3.1
2. 11.19 9 p1 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 U23 LU Radom (M) 2019-08-23 +3.1
3. 11.22 1 s4 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97-01-18 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.3
4. 11.33 5 s2 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87-12-08 Sen LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
5. 11.49 4 s4 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00-09-23 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.3
200 m M
1. 21.52 5 e1 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-24 +1.7 I
2. 21.72 1 s1 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 -0.4 I  ZKN  
3. 21.74 2 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 -0.4 I  ZKN  
4. 22.00 2 s1 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96-09-04 Z/1476/14 Sen LU Puławy (1) 2019-07-06 +1.0 II
5. 22.53 7 s1 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87-12-08 Z/3947/11 Sen LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 II
6. 22.76 2 s3 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Bochum (GER) (2) 2019-07-25 -0.2 II
7. 22.85 8 s1 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97-01-18 Z/6526/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 III
8. 22.88 1 s2 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.4 III  ZKN  
9. 23.06 6 s1 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02-04-24 Z/4249/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 -0.6 III
10. 23.19 5 s1 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01-03-29 Z/0316/16 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.7 III LDK!  ZKN   KNF   SKN  
200 M z wiatrem
1. 21.53 2 s2 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +2.2
2. 21.73 5 s2 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +2.2
3. 22.19 2 s1 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 U23 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.8
300 m M
1. 33.69 1 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --  ZKN  
2. 33.97 3 s1 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --
3. 35.24 1 s1 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01-03-29 Z/0316/16 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!  ZKN   KNF   SKN  
4. 35.47 2 s1 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94-08-20 Z/4811/11 Sen LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
5. 36.72 6 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
6. 37.30 2 s4 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 04-01-15 Z/4999/19 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-22 II
7. 37.54 1 s3 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02-04-24 Z/4249/19 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
8. 37.90 4 s2 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03-06-30 Z/5265/18 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
9. 38.10 2 s1 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04-03-25 Z/4502/17 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 III LDK!
10. 38.58 1 s3 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 III LDK!
300 M pomiar ręczny
1. 33.1 r 1s2 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 U23 LU Lublin (1) 2019-05-18
2. 34.4 r 3s2 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 U23 LU Lublin (1) 2019-05-18
3. 35.6 r 4s2 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18
400 m M
1. 46.63 2 s1 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98-01-30 Z/4557/15 U23 LU Bydgoszcz (M) 2019-06-12 M  ZKN  
2. 46.91 1 s2 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90-07-19 Z/1964/11 Sen LU Chorzów (M) 2019-06-16 M
3. 47.53 5 s2 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Chorzów (M) 2019-06-16 I  ZKN  
4. 49.21 4 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-17 II  ZKN  
5. 49.44 4 s1 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 Z/0658/14 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 II
6. 49.49 4 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Bochum (GER) (2) 2019-07-25 II
7. 49.76 1 s5 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 II  ZKN  
8. 50.16 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Łódź (1) 2019-06-22 II  ZKN  
9. 50.17 1 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 II
10. 50.34 2 s1 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99-01-22 Z/0519/15 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 II  ZKN  
600 m M
1. 1:19.31 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-10 --  ZKN  
2. 1:19.35 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-10 --  KNF   SKN  
3. 1:20.42 1 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
4. 1:20.76 2 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --
5. 1:24.49 4 s1 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Warszawa (M) 2019-08-15 II LDK!
6. 1:29.30 2 s1 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04-09-15 Z/0632/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 III LDK!
7. 1:32.10 3 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 02-04-30 Z/4307/19 U18 LU Radom (1) 2019-09-28 --
8. 1:34.04 8 s1 WARYCH Jan AZS UMCS Lublin 04-04-26 Z/2387/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV
9. 1:37.03 10 s1 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 04-02-12 Z/4456/17 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!
10. 1:37.22 5 s1 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 05-09-21 Z/4829/19 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 V
800 m M
1. 1:48.99 8 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Gliwice (M) 2019-06-02 I  ZKN  
2. 1:50.99 2 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 I  ZKN  
3. 1:51.27 3 s1 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 I  KNF   SKN  
4. 1:55.35 6 s1 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99-01-22 Z/0519/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 II  ZKN  
5. 1:56.01 7 e2 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-03 II
6. 1:59.11 2 s2 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 III LDK!
7. 2:02.99 3 s2 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 98-02-16 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 --
8. 2:03.32 5 s1 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94-05-19 Z/5089/11 Sen LU Warszawa (2) 2019-05-12 --
9. 2:03.94 1 s3 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01-08-07 Z/3976/18 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV
10. 2:05.22 3 s1 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97-09-12 Z/1754/16 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
1000 m M
1. 2:29.02 1 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --  ZKN  
2. 2:32.10 1 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
3. 2:33.33 4 s1 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
4. 2:39.09 7 s1 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04-06-11 Z/0630/18 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 III LDK!
5. 2:39.80 2 s1 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94-05-19 Z/5089/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-08-15 --
6. 2:46.76 9 s1 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01-08-07 Z/3976/18 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
7. 2:49.55 11 s1 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04-09-15 Z/0632/18 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 IV LDK!
8. 2:50.24 6 s1 LUTCHENKO Konstantyn AZS UMCS Lublin 98-06-03 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
9. 2:51.83 3 s1 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 02-04-30 Z/4307/19 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
10. 2:56.07 11 s1 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 05-09-21 Z/4829/19 U16 LU Warszawa (M) 2019-08-15 V
1500 m M
1. 3:44.61 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99-04-12 Z/1224/16 U23 LU Lokeren (BEL) (M) 2019-06-23 I  KNF   SKN  
2. 3:59.63 1 s1 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94-05-19 Z/5089/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-06-23 II
3. 4:01.37 9 s7 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 II  ZKN  
4. 4:01.98 1 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Kutno (M) 2019-07-07 II  ZKN  
5. 4:18.70 8 s1 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97-09-12 Z/1754/16 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
6. 4:25.69 6 s1 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02-10-16 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
7. 4:46.36 8 s4 KOZYRA Paweł AZS UMCS Lublin 96-08-17 Z/2495/19 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 --
8. 4:55.66 12 s1 BAGIŃSKI Łukasz AZS UMCS Lublin 03-01-01 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
3000 m M
1. 8:50.2 r 2 s1 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94-05-19 Z/5089/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-09-08 --
2. 8:55.48 3 s2 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin 95-01-10 Z/0444/13 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 III
3. 9:37.40 3 s4 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97-09-12 Z/1754/16 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 --
4. 10:12.59 11 s4 KOZYRA Paweł AZS UMCS Lublin 96-08-17 Z/2495/19 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 --
5000 m M
1. 15:24.75 6 s1 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94-05-19 Z/5089/11 Sen LU Piaseczno (M) 2019-05-31 III
Bieg 24-godzinny M
DNF KOZYRA Paweł AZS UMCS Lublin 96-08-17 Z/2495/19 Sen LU Supraśl (M) 2019-04-07 --
110 m pł M (99.1) M
1. 15.32 1 s1 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 +1.2 II  ZKN  
110 m pł M
1. 13.63 2 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U23 LU Gävle (SWE) (M) 2019-07-12 +1.4 MM  KNF   SKN  
2. 15.81 6 e2 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 -1.5 III
200 m pł M
1. 30.04 2 s1 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 Z/4713/17 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.1 V LDK!
2. 30.44 3 s1 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03-03-31 Z/3950/18 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.1 -- LDK!
400 m pł M
1. 52.34 6 p1 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Boras (SWE) (M) 2019-07-20 I  ZKN  
2. 52.66 1 s1 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94-08-20 Z/4811/11 Sen LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 I
3. 55.16 2 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 II
DNF GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 --
3000 m prz M
DNF ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96-09-04 Z/1476/14 Sen LU Częstochowa (M) 2019-08-17 --
Wzwyż M
1. 2.06 3 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02-01-13 Z/1443/16 U18 LU Łódź (M) 2019-05-25 II LDK!  KNF   SKN  
2. 1.90 3 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96-05-11 Z/1497/13 Sen LU Lublin (1) 2019-05-18 III
3. 1.55 4 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04-12-19 Z/4713/17 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 -- LDK!
W dal M
1. 6.80 4 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00-11-11 Z/6090/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +1.0 II  ZKN  
2. 6.76 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00-09-23 Z/6120/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +1.4 III LDK!  ZKN  
3. 6.28 8 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02-12-19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +1.8 IV
4. 5.86 1 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99-11-19 U23 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.5 --
W dal M z wiatrem
1. 6.95 3 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00-09-23 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +2.8
2. 6.35 5 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02-12-19 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.1
Trójskok M
1. 14.72 3 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00-05-17 Z/2681/17 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 +0.5 II  ZKN  
2. 14.66 4 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00-11-11 Z/6090/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 +0.5 II  ZKN  
3. 12.98 7 e1 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96-05-11 Z/1497/13 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 +1.5 --
4. 11.43 1 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99-11-19 U23 LU Zamość (1) 2019-05-26 0.0 --
Kula (5) M
1. 12.53 1 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02-07-26 Z/4304/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV
Kula (6) M
1. 12.41 1 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00-04-28 Z/3909/16 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV  ZKN  
Kula (7.26) M
1. 18.38 1 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98-09-02 Z/0477/14 U23 LU Warszawa (1) 2019-06-23 M  KNF   SKN  
2. 16.03 6 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93-12-15 Z/1411/11 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 I  SKN  
3. 12.01 1 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99-07-17 Z/1852/16 U23 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
Dysk (1) M
1. 34.14 7 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04-07-09 Z/3678/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V
2. 29.86 4 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04-06-05 Z/5264/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
3. 26.39 12 KRÓL Szymon AZS UMCS Lublin 05-05-30 Z/5001/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
Dysk (1.5) M
1. 37.76 2 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02-07-26 Z/4304/19 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV
Dysk (1.75) M
1. 48.00 2 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00-04-28 Z/3909/16 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 II  ZKN  
Dysk (2) M
1. 59.44 1 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93-12-15 Z/1411/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-06-29 M  SKN  
2. 50.62 1 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 73-04-04 Z/3039/11 Masters LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 I
3. 50.61 4 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98-09-02 Z/0477/14 U23 LU Łódź (M) 2019-05-26 I  KNF   SKN  
4. 44.22 2 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00-04-28 Z/3909/16 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 II  ZKN  
5. 35.02 1 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99-07-17 Z/1852/16 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 III
Młot (5) M
1. 63.97 1 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02-06-24 Z/3906/16 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 II  ZKN  
2. 51.64 2 1 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04-06-05 Z/5264/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 III
3. 40.40 9 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04-07-09 Z/3678/18 U16 LU Tarnów (M) 2019-09-22 IV
Młot (6) M
1. 53.34 2 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02-06-24 Z/3906/16 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 II  ZKN  
2. 51.54 3 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01-01-10 Z/6097/15 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 II  ZKN  
3. 48.50 2 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00-11-16 Z/6098/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
4. 39.12 3 1 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04-07-09 Z/3678/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 IV
5. 39.10 4 1 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04-06-05 Z/5264/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 IV
Młot (7.26) M
1. 42.94 4 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01-01-10 Z/6097/15 U20 LU Puławy (1) 2019-07-06 III  ZKN  
2. 41.32 3 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00-11-16 Z/6098/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
Oszczep (600) M
1. 25.35 7 KRÓL Szymon AZS UMCS Lublin 05-05-30 Z/5001/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
Chód 3 km M
1. 14:01 r 14 + FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  SKN  
Chód 5 km M
1. 21:32 r 4 + FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Mielec (M) 2019-06-22 --  SKN  
2. 25:01.29 1 s1 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-03-04 Z/1243/14 U23 LU Warszawa (1) 2019-05-19 --
Chód 10 km M
1. 42:23.99 3 s1 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Radom (M) 2019-08-24 I  SKN  
2. 50:45.91 2 s3 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-03-04 Z/1243/14 U23 LU Zamość (M) 2019-06-01 III
Chód 20 km M
1. 1:25:03 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Mielec (M) 2019-06-22 M  SKN  
2. 1:53:25 r 5 s2 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-03-04 Z/1243/14 U23 LU Gdańsk (M) 2019-09-07 --
Chód 30 km M
1. 2:19:43 r 15 + FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  SKN  
Chód 50 km M
1. 3:50:41 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Z/2959/11 Masters LU Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 MM  SKN  
4x100 m M
1. 50.59 1 KUNACH Filip
MAŁYSKA Bartłomiej
KOS Jakub
TOMASZEWSKI Olaf
AZS UMCS Lublin 05-07-08
04-02-03
04-02-12
05-02-04
U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
4x200 m M
1. 1:26.39 1 s1 MIROSŁAW Cezary
JAROS Andrzej
JABRZYŃSKI Michał
HOŁUB Maciej
AZS UMCS Lublin 97-05-08
90-07-19
94-08-20
98-01-30
Sen LU Kraków (M) 2019-06-08 --
4x400 m M
1. 3:11.45 2 s1 MIROSŁAW Cezary
HOŁUB Maciej
KITLIŃSKI Michał
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 97-05-08
98-01-30
98-05-14
90-07-19
Sen LU Radom (M) 2019-08-25 --
4x400 m MIX
1. 3:24.86 1 s3 MIROSŁAW Cezary
WRONA Alicja
DROZD Wiktoria
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 97-05-08
96-01-11
01-09-20
90-07-19
Sen LU Kraków (M) 2019-06-08 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 31.780020952225 sekund