60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.34 | 5 f2 | ANDRASZAK Aleksandra | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0257/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 8.36 | 6 f2 | WLAZIK Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/5382/22 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 8.38 | 4 e11 | ADISSOU Lilli | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0275/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 8.46 | 3 e13 | WOLICKA Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0276/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 8.51 | 6 e12 | GALUSIŃSKA Gabriela | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0264/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 8.52 | 5 e11 | KURCZABA Małgorzata | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0266/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 8.63 | 1 e14 | CZARNOTA Zuzanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0937/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 8.63 | 1 e14 | WITEK Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/8395/21 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 8.67 | 5 e3 | KOPRAS Nel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0936/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 8.72 | 3 s2 | BIERŁA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0927/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.36 | 1 s41 | ANDRASZAK Aleksandra | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0257/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 27.65 | 2 s34 | WOLICKA Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0276/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 28.70 | 1 s38 | KURCZABA Małgorzata | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0266/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 29.67 | 2 s38 | BIERŁA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0927/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 30.03 | 1 s39 | KAŹMIERCZAK Laura | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0931/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 30.04 | 2 s39 | CEPA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0259/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 30.84 | 3 s40 | CZERNOVA Polina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/6068/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 32.43 | 4 s40 | KAROLAK Klaudia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/6067/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 35.32 | 6 s35 | ORŁOWSKA Anna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/1198/22 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 43.86 | 1 s14 | WOLICKA Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0276/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:48.69 | 2 s13 | SOŁTYSIAK Kalina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/1102/21 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1:55.15 | 5 s13 | DŻAŁABIJ Nadia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0933/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 2:02.18 | 3 s14 | KOŚCIELNA Magdalena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/8636/21 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 2:03.93 | 7 s5 | SZCZEPAŃSKA Wiktoria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/1032/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:21.40 | 5 s3 | SOŁTYSIAK Kalina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/1102/21 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 3:54.56 | 10 s3 | KOŚCIELNA Magdalena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/8636/21 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.55 | 1 | KOPRAS Nel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0936/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1.40 | 4 | KALAK Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/3022/22, Z/0472/24 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 1.35 | 9 | CZARNOTA Zuzanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0937/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.93 | 1 f2 | GALUSIŃSKA Gabriela | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0264/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 4.93 | 2 f2 | ANDRASZAK Aleksandra | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0257/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 4.87 | 4 f3 | WOLICKA Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0276/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 4.85 | 3 f2 | SOBCZAK Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/5381/22 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 4.72 | 5 f2 | WLAZIK Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/5382/22 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 4.56 | 7 f2 | ADISSOU Lilli | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0275/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 4.33 | 11 f2 | NYKLEWICZ Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0471/24 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 4.28 | 19 | WITEK Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/8395/21 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 4.12 | 22 | KOPRAS Nel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0936/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 4.04 | 24 | RYBKA Gabriela | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0925/24 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.12 | 3 | ANDRASZAK Aleksandra | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0257/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 9.86 | 5 | KURCZABA Małgorzata | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0266/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 9.30 | 8 | KAŹMIERCZAK Laura | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | Z/0931/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 9.16 | 10 | CEPA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0259/20 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.1233279705048 sekund |