60 m M
1. 6.90 1 s2 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Toruń (1) 2019-08-31 -2.0 --  KN   SKN  
2. 7.19 3 s2 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Toruń (1) 2019-08-31 -2.0 --  KN   SKN  
100 m M
1. 10.30 1 e3 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +1.7 M  KN   SKN  
2. 10.59 5 e2 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95-05-13 Z/5085/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +1.9 M  SKN  
3. 10.69 1 f2 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02-04-21 Z/0324/16 U18 LU Siedlce (1) 2019-08-29 +1.3 I LDK!  ZKN   SKN  
4. 10.73 4 e1 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +0.6 I  KN   SKN  
5. 10.98 4 f2 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01-01-24 Z/1507/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.9 II
6. 11.06 1 e1 MUZYCZUK Dawid KS Agros Zamość 96-06-05 Z/1399/13 Sen LU Warszawa (2) 2019-05-11 +1.1 II
7. 11.07 4 e1 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 94-05-20 Z/2748/11 Sen LU Kraków (M) 2019-06-22 +1.4 II
8. 11.12 2 f2 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01-03-23 Z/3083/18 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-03 0.0 II
9. 11.39 2 s1 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 Z/2121/17 U20 LU Kozienice (1) 2019-05-25 -1.6 III  ZKN  
10. 11.45 1 s2 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.6 III
100 M z wiatrem
1. 10.54 1 p1 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95-05-13 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +3.1
2. 10.58 1 f2 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 +3.5
3. 10.61 2 s1 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02-04-21 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.7
4. 11.00 6 s1 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 94-05-20 Sen LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.7
5. 11.05 2 s2 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01-03-23 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
6. 11.25 4 s2 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
7. 11.38 3 s3 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00-10-19 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.5
200 m M
1. 20.88 1 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-25 +1.6 M  KN   SKN  
2. 21.46 4 e1 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95-05-13 Z/5085/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-24 +1.7 I  SKN  
3. 21.55 1 s1 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Z/0103/14 Sen LU Białogard (1) 2019-07-19 +0.4 I  KN   SKN  
4. 21.61 3 s1 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02-04-21 Z/0324/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.5 I LDK!  ZKN   SKN  
5. 22.23 1 f2 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01-01-24 Z/1507/18 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 -0.1 II
6. 22.37 3 s1 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01-03-23 Z/3083/18 U20 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +1.3 II
7. 22.40 1 s1 MUZYCZUK Dawid KS Agros Zamość 96-06-05 Z/1399/13 Sen LU Warszawa (2) 2019-05-12 +0.4 II
8. 23.28 2 s2 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.4 III
9. 23.87 3 s2 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03-02-18 Z/3322/17 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.4 IV
10. 23.87 5 s10 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00-10-19 Z/4572/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 +0.3 IV
200 M z wiatrem
1. 21.30 3 s1 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96-12-27 Sen LU Łódź (M) 2019-05-26 +3.2
2. 22.16 1 s1 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01-03-23 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.8
3. 22.23 2 s2 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01-01-24 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
4. 23.21 4 s2 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00-10-19 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 +3.0
5. 23.42 3 s1 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03-02-18 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.8
300 m M
1. 36.69 1 s2 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01-01-24 Z/1507/18 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
2. 37.39 2 s2 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
3. 38.28 5 s2 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00-10-19 Z/4572/18 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
4. 39.01 3 e2 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04-09-13 Z/2626/18 U16 LU Warszawa (1) 2019-06-07 IV LDK!  ROSU  
5. 39.24 7 s1 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04-09-10 Z/4408/17 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV LDK!  ROSU  
400 m M
1. 52.82 3 s1 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV
2. 52.92 4 s1 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV
3. 55.40 8 s1 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Masters LU Warszawa (1) 2019-05-25 --
4. 56.78 6 s1 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01-06-21 Z/5109/15 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
5. 59.81 5 s2 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03-05-03 Z/0035/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 -- LDK!
6. 62.97 4 s3 KAWALEC Artur KS Agros Zamość 04-05-18 Z/2470/19 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
600 m M
1. 1:25.64 1 s1 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
2. 1:29.03 3 s1 KRĘPIŃSKI Artur KS Agros Zamość 04-07-23 Z/2476/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 III
3. 1:29.58 2 s1 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03-03-08 Z/2202/19 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
4. 1:39.03 12 s1 SZALA Maciej KS Agros Zamość 05-06-07 Z/1765/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V
5. 1:41.42 5 s1 KAWALEC Artur KS Agros Zamość 04-05-18 Z/2470/19 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
800 m M
1. 1:57.88 1 s2 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 III
2. 1:58.17 7 s1 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Masters LU Białogard (1) 2019-07-19 III
3. 2:01.86 2 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 III  ZKN  
4. 2:03.16 6 s2 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01-06-21 Z/5109/15 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 IV
5. 2:04.71 5 s2 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03-03-08 Z/2202/19 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV
6. 2:06.12 4 s1 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03-11-01 Z/0989/18 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV LDK!
7. 2:08.55 7 s3 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 --
8. 2:09.17 6 s1 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01-02-16 Z/1728/18 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
9. 2:16.20 6 s4 ALBRECHT Norbert KS Agros Zamość 01-10-09 Z/1727/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 --
10. 2:16.53 3 s1 DRABIK Oskar KS Agros Zamość 93-01-01 Sen LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
1000 m M
1. 2:32.29 2 s1 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 Z/0477/16 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
2. 2:37.87 6 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --  ZKN  
3. 2:47.52 1 s1 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 04-07-20 Z/1240/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV LDK!  ROSU  
4. 2:50.11 1 s2 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
5. 2:58.36 4 s1 JANCZAK Kacper KS Agros Zamość 05-07-31 Z/4911/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 V
6. 3:01.05 4 s2 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01-06-21 Z/5109/15 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
7. 3:07.83 5 s2 ALBRECHT Norbert KS Agros Zamość 01-10-09 Z/1727/18 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
8. 3:15.83 7 s1 SZALA Maciej KS Agros Zamość 05-06-07 Z/1765/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
9. 3:30.17 10 s1 PÓŁTORAK Bartłomiej KS Agros Zamość 05-03-21 Z/1226/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --  ROSU  
10. 4:16.19 6 s2 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 06-04-20 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 -- LDK!
1500 m M
1. 4:04.57 5 s1 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80-10-05 Z/0851/11 Masters LU Warszawa (1) 2019-05-18 III
2. 4:06.02 5 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 III  ZKN  
3. 4:16.53 3 s1 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03-11-01 Z/0989/18 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV LDK!
4. 4:24.31 11 s1 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
5. 4:27.54 12 s2 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01-02-16 Z/1728/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
6. 4:36.92 15 s2 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01-06-21 Z/5109/15 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
2000 m M
1. 6:14.59 1 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 04-07-20 Z/1240/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV LDK!  ROSU  
2. 7:18.65 10 PÓŁTORAK Bartłomiej KS Agros Zamość 05-03-21 Z/1226/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --  ROSU  
3000 m M
1. 8:55.48 4 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 Z/0476/16 U18 LU Poznań (M) 2019-07-10 III  ZKN  
2. 9:32.83 5 s1 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01-02-16 Z/1728/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV
3. 9:50.43 6 s1 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV
4. 9:51.35 10 s2 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03-11-01 Z/0989/18 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!
Przełaj M pomiar ręczny
1. :10:59 r 37b1 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 U18 LU Olszyna (M) 2019-03-23
2. :11:06 r 46b2 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01-06-21 U20 LU Olszyna (M) 2019-03-23
3. :11:22 r 57b2 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 U20 LU Olszyna (M) 2019-03-23
4. :12:07 r 59b1 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03-03-08 U18 LU Olszyna (M) 2019-03-23
5. :23:59 r 31b4 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01-02-16 U20 LU Olszyna (M) 2019-03-23
110 m pł M (99.1) M
1. 14.53 2 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 Z/2121/17 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.5 II  ZKN  
400 m pł J MŁ M
1. 66.54 4 s3 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03-05-03 Z/0035/17 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 -- LDK!
400 m pł M
1. 56.36 4 e3 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00-11-17 Z/5230/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-03 II
3000 m prz M
1. 11:16.52 5 s1 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01-05-13 Z/2201/19 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
W dal M
1. 7.03 1 f2 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00-11-13 Z/5232/15 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +0.2 II  ZKN  
W dal M z wiatrem
1. 7.14 2 f2 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00-11-13 U20 LU Warszawa (1) 2019-05-25 +3.6
Kula (5) M
1. 12.09 1 f2 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02-05-11 Z/2593/16 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 -- LDK!
2. 9.21 1 1 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 -- LDK!  ROSU  
3. 6.48 4 f2 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 05-01-01 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
Kula (6) M
1. 18.12 1 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00-01-11 Z/4325/15 U20 LU Warszawa (1) 2019-05-18 I  KNF   SKN  
2. 14.72 1 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00-02-07 Z/5235/15 U20 LU Łęczyca (1) 2019-05-11 II  ZKN   KNF   SKN  
Kula (7.26) M
1. 14.48 8 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97-09-01 Z/1642/13 U23 LU Lublin (M) 2019-06-29 II
2. 14.01 2 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00-01-11 Z/4325/15 U20 LU Warszawa (1) 2019-06-23 II  KNF   SKN  
Dysk (1) M
1. 29.88 1 1 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 -- LDK!  ROSU  
Dysk (1.75) M
1. 57.72 1 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00-02-07 Z/5235/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 I  ZKN   KNF   SKN  
2. 49.42 4 e2 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00-01-11 Z/4325/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-04 II  KNF   SKN  
Dysk (2) M
1. 52.88 8 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00-02-07 Z/5235/15 U20 LU Radom (M) 2019-08-24 I  ZKN   KNF   SKN  
2. 37.96 6 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97-09-01 Z/1642/13 U23 LU Zamość (M) 2019-06-01 III
3. 35.56 1 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99-06-25 Z/3659/15 U23 LU Warszawa (1) 2019-09-29 III  KNF   SKN  
Młot (5) M
1. 47.39 4 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02-05-11 Z/2593/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV LDK!
2. 37.09 3 1 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Zamość (2) 2019-10-05 V LDK!  ROSU  
3. 15.87 2 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 05-01-01 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
Młot (7.26) M
1. 80.88 1 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89-06-04 Z/3286/11 Sen LU Władysławowo (Cetniewo) (M) 2019-08-03 MM  KN   SKN  
2. 72.32 1 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93-03-30 Z/2769/11 Sen LU Warszawa (1) 2019-07-05 M  SKN  
3. 63.47 1 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99-06-25 Z/3659/15 U23 LU Warszawa (1) 2019-09-22 I  KNF   SKN  
4. 53.91 4 TUZ Damian KS Agros Zamość 97-07-25 Z/1400/13 U23 LU Warszawa (1) 2019-05-11 II  ZKN  
Oszczep (600) M
1. 32.55 4 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04-11-28 Z/4929/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
4x100 m M
1. 40.57 3 s1 KRUPA Patryk
ADAMSKI Przemysław
JAKÓBCZYK Michał
KOPEĆ Dominik
KS Agros Zamość 02-04-21
96-12-27
95-05-13
95-03-05
Sen LU Radom (M) 2019-08-24 --
4x200 m M
DQ WÓJCICKI Kamil
JAKÓBCZYK Mateusz
JANIK Marcin
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamość 00-10-19
00-11-17
01-01-24
00-04-24
U20 LU Kraków (M) 2019-06-08 --
4x400 m MIX
1. 3:52.12 3 s1 BIELIŃSKA Weronika
JAKÓBCZYK Mateusz
SZELIGA Martyna
JĘDRUSZCZAK Mikołaj
KS Agros Zamość 01-07-04
00-11-17
03-03-04
02-05-29
U20 LU Radom (1) 2019-09-15 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 16.282788038254 sekund