100 m M
1. 11.76 3 s1 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 +1.5 IV
2. 11.98 2 s5 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01-09-07 Z/3604/16 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.7 IV
200 m M
1. 24.39 1 s3 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U16 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +0.9 IV
200 M z wiatrem
1. 24.09 3 s3 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.5
300 m M
1. 39.51 3 s3 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV
2. 40.25 5 s1 DZIEDZIC Karol TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05-06-23 Z/1034/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV LDK!
400 m M
1. 51.27 6 s1 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01-09-07 Z/3604/16 U20 LU Warszawa (1) 2019-06-23 III
2. 52.26 1 s2 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 III
3. 55.92 6 s2 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Stalowa Wola (1) 2019-05-11 --
600 m M
1. 1:28.08 1 s1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
2. 1:31.28 5 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Przemyśl (1) 2019-05-05 --
3. 1:38.49 6 s1 FRĄC Kacper TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-07-07 Z/2322/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 V
4. 1:38.93 11 s1 WLAŹ Marcin TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-04-13 Z/2323/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V
5. 1:40.21 13 s1 DZIEDZIC Karol TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05-06-23 Z/1034/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!
800 m M
1. 1:57.81 4 s3 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 III
2. 2:02.46 4 s2 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01-09-07 Z/3604/16 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 IV
3. 2:04.33 2 s3 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV
1000 m M
1. 2:33.10 4 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Stalowa Wola (1) 2019-05-11 --
2. 3:13.21 12 FRĄC Kacper TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-07-07 Z/2322/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
3. 3:18.06 13 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05-03-16 Z/0965/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
4. 3:18.91 15 CIELNIAK Dawid TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-03-11 Z/0626/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
1500 m M
1. 4:04.72 2 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 III
2. 4:21.12 5 s1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 IV
3000 m M
1. 9:00.85 4 s1 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 Z/1754/18 U20 LU Warszawa (1) 2019-06-23 III
2. 9:28.61 5 s1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 Z/3703/18 U18 LU Warszawa (1) 2019-06-23 IV
Przełaj M pomiar ręczny
1. :10:24 r 17b2 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00-04-27 U20 LU Olszyna (M) 2019-03-23
2. :10:49 r 23b1 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03-11-17 U18 LU Olszyna (M) 2019-03-23
W dal M
1. 5.77 1 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -1.8 V
Kula (5) M
1. 8.46 2 PLESKACZ Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05-05-23 Z/4860/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 4.0035998821259 sekund