60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.58 | 4 s12 | PATER Zuzanna | LLKS Pomorze Stargard | 2012 | Z/6366/24 | U14 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-08 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.66 | 4 e1 | ŚWIERCZYŃSKA Magdalena | LLKS Pomorze Stargard | 2010 | Z/0792/23 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | +0.5 | II | |||||||||||||||||
2. | 14.08 | 3 e11 | CHABELSKA Zuzanna | LLKS Pomorze Stargard | 2009 | Z/0793/23 | U16 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-09 | +1.6 | V | |||||||||||||||||
3. | 14.16 | 2 e4 | SYNOWIECKA Nina | LLKS Pomorze Stargard | 2010 | Z/1234/24 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | +0.6 | V | |||||||||||||||||
4. | 15.32 | 2 e14 | PATER Zuzanna | LLKS Pomorze Stargard | 2012 | Z/6366/24 | U14 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +0.8 | -- | |||||||||||||||||
5. | 15.56 | 1 e12 | JANKOWSKA Faustyna | LLKS Pomorze Stargard | 2008 | Z/4518/24 | U18 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | -0.5 | -- | |||||||||||||||||
6. | 15.92 | 3 e13 | MARCZEWSKA Jesika | LLKS Pomorze Stargard | 2011 | Z/2521/24 | U14 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +1.6 | -- | |||||||||||||||||
7. | 16.13 | 7 e9 | KOZIEŁ Patrycja | LLKS Pomorze Stargard | 2009 | Z/4681/24 | U16 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-09 | +1.2 | -- | |||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.58 | 4 e2 | ŚWIERCZYŃSKA Magdalena | LLKS Pomorze Stargard | 2010 | U16 | ZP | Szczecin (1) | 2024-06-09 | +2.8 | |||||||||||||||||||
2. | 13.94 | 1 e7 | SYNOWIECKA Nina | LLKS Pomorze Stargard | 2010 | U16 | ZP | Szczecin (1) | 2024-06-09 | +2.7 | |||||||||||||||||||
3. | 14.41 | 4 e10 | CZECHOWSKA Wiktoria | LLKS Pomorze Stargard | 2009 | U16 | ZP | Szczecin (1) | 2024-06-09 | +3.1 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 48.91 | 2 s4 | CZECHOWSKA Wiktoria | LLKS Pomorze Stargard | 2009 | Z/1309/23 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 49.10 | 3 s4 | CHABELSKA Zuzanna | LLKS Pomorze Stargard | 2009 | Z/0793/23 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 52.57 | 2 s5 | SZAGDAJ Lilia | LLKS Pomorze Stargard | 2013 | Z/4550/24 | U12 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-08 | -- | ||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:56.29 | 2 s3 | SZAGDAJ Róża | LLKS Pomorze Stargard | 2013 | Z/4551/24 | U12 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 2:02.83 | 4 s3 | SZAGDAJ Lilia | LLKS Pomorze Stargard | 2013 | Z/4550/24 | U12 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 2:11.80 | 7 s2 | WIRSKA Oliwia | LLKS Pomorze Stargard (UKS Arbod Dobra Nowogardzka) | 2009 | Z/5769/24 | U16 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.31 | 2 | KORDYKIEWICZ Olga | LLKS Pomorze Stargard | 2006 | Z/4372/18 | U20 | ZP | Świnoujście (1 / F) | 2024-05-18 | +0.3 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 5.20 | 6 | ŚWIERCZYŃSKA Magdalena | LLKS Pomorze Stargard | 2010 | Z/0792/23 | U16 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-06-16 | 0.0 | III | |||||||||||||||||
3. | 4.91 | 10 f2 | KANIA Maja | LLKS Pomorze Stargard | 2006 | Z/10863/21 | U20 | ZP | Włocławek (1 / F) | 2024-06-07 | -0.1 | IV | KN B | ||||||||||||||||
4. | 4.89 | 5 s2 | WILK Daria | LLKS Pomorze Stargard | 2006 | Z/2929/20 | U20 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-09 | +1.1 | IV | |||||||||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.21 | 1 s1 | ŚWIERCZYŃSKA Magdalena | LLKS Pomorze Stargard | 2010 | U16 | ZP | Szczecin (1) | 2024-06-09 | +2.9 | |||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.65 | 1 | KANIA Maja | LLKS Pomorze Stargard | 2006 | Z/10863/21 | U20 | ZP | Goleniów (1 / F) | 2024-05-25 | +0.7 | II | KN B | ||||||||||||||||
2. | 11.57 | 5 f2 | KORDYKIEWICZ Olga | LLKS Pomorze Stargard | 2006 | Z/4372/18 | U20 | ZP | Włocławek (1 / F) | 2024-06-08 | +0.8 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
3. | 11.16 | 4 | ŚWIERCZYŃSKA Magdalena | LLKS Pomorze Stargard | 2010 | Z/0792/23 | U16 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-06-16 | -0.6 | III | |||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.15 | 1 | EDYK Julita | LLKS Pomorze Stargard | 2009 | Z/1313/23 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | V | ||||||||||||||||||
2. | 19.13 | 2 | KLIMECKA Gabriela | LLKS Pomorze Stargard | 2010 | Z/1310/23 | U16 | ZP | Stargard (1) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 49.25 | 1 f2 | EDYK Julita | LLKS Pomorze Stargard | 2009 | Z/1313/23 | U16 | ZP | Stargard (1) | 2024-05-11 | II | ||||||||||||||||||
2. | 25.16 | 6 | ŁUKSZA Anna | LLKS Pomorze Stargard | 2007 | Z/5485/22 | U18 | ZP | Stargard (1 / F) | 2024-06-15 | -- | ||||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 39.47 | 5 f35 | OSTROWSKA Małgorzata | LLKS Pomorze Stargard | 1986 | Masters | ZP | Toruń (M) | 2024-03-18 | III | |||||||||||||||||||
2. | 27.69 | 1 | ŻÓŁWIŃSKA Emilia | LLKS Pomorze Stargard | 2006 | Z/3103/20 | U20 | ZP | Goleniów (1 / F) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 18.02 | 4 | KLIMECKA Gabriela | LLKS Pomorze Stargard | 2010 | Z/1310/23 | U16 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-09 | -- | ||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 54.86 | 2 s2 | SYNOWIECKA Nina CHABELSKA Zuzanna CZECHOWSKA Wiktoria ŚWIERCZYŃSKA Magdalena |
LLKS Pomorze Stargard | 10 09 09 10 |
U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | -- | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.0092530250549 sekund |