60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.93 | 1 s1 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 8.07 | 2 s1 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 9.70 | 7 s1 | SIWIÑSKA Daria | WKS Wawel Kraków | 2015 | Z/6683/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.8 | -- | |||||||||||||||||
4. | 9.84 | 1 s3 | LEGUTKO Maja | WKS Wawel Kraków | 2013 | Z/4138/22 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 10.06 | 8 s2 | NOWAK Michalina | WKS Wawel Kraków | 2015 | Z/6757/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.5 | -- | |||||||||||||||||
6. | 10.09 | 4 s3 | KOKOSZYÑSKA Lenka | WKS Wawel Kraków | 2014 | Z/6866/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.8 | -- | |||||||||||||||||
7. | 10.36 | 3 s9 | SZCZURAK Julia | WKS Wawel Kraków | 2013 | Z/2589/24 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.1 | -- | |||||||||||||||||
60 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.60 | 2 s5 | WILK Gabriela | WKS Wawel Kraków | 2011 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +2.5 | |||||||||||||||||||
2. | 9.01 | 3 s6 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +2.2 | |||||||||||||||||||
3. | 10.01 | 7 s6 | URBANIK Dominika | WKS Wawel Kraków | 2011 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +2.2 | |||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.51 | 1 e1 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -0.2 | II | KN B | ||||||||||||||||
2. | 12.51 | 1 e1 | NOWAK Natalia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/3190/22 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.7 | II | LDK! | OSU | |||||||||||||||
3. | 12.54 | 1 s1 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.6 | II | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 12.69 | 1 f2 | JEWU£A Dominika | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/3172/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -0.2 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
5. | 12.73 | 1 e5 | WÓJCIAK Roxana | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/4560/23 | U16 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +0.9 | II | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 12.76 | 3 e1 | KANIA Justyna | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/4581/23 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.7 | III | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 12.95 | 4 e1 | GAWIN Karolina | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1273/22 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.8 | III | KN B | ||||||||||||||||
8. | 12.98 | 3 s1 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.6 | III | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 13.11 | 1 s30 | KLATKA Natalia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/3193/22 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.9 | III | OSU KN B | ||||||||||||||||
10. | 13.37 | 7 s1 | MAJOS Julia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/6107/23 | U16 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.1 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
11. | 13.38 | 1 e7 | ¯UK Daria | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4167/23 | U18 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | +0.5 | IV | |||||||||||||||||
12. | 13.43 | 3 s19 | KLIMAKOVA Alisa | WKS Wawel Kraków (Z) | 2009 | Z/4937/22 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.9 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
13. | 13.51 | 3 e5 | £UKASIK Marta | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2751/20 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-06-08 | -0.8 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
14. | 13.87 | 6 e2 | SPÓLNIK Karina | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1275/23 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | +0.6 | -- | OSU | ||||||||||||||||
15. | 13.97 | 6 e1 | JASIÑSKA Kinga | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/2906/21 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-08 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
16. | 13.98 | 5 e1 | NOGA Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/6357/23 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -0.8 | -- | OSU | ||||||||||||||||
17. | 14.01 | 6 e3 | WILK Gabriela | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/5232/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | +0.2 | V | |||||||||||||||||
18. | 14.21 | 1 s8 | SMURZYÑSKA Emma | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4493/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
19. | 14.24 | 1 s3 | SKOWRONEK Nadia | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4520/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -1.1 | V | LDK! | ||||||||||||||||
20. | 14.39 | 1 s6 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.6 | V | LDK! | ||||||||||||||||
21. | 14.46 | 2 s3 | GODZIK Julia | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4674/24 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | 0.0 | V | |||||||||||||||||
22. | 14.65 | 3 e3 | FLUDER Zofia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2749/20 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -1.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
23. | 15.14 | 2 s12 | KOKOSZYÑSKA Michalina | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/6867/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.7 | -- | |||||||||||||||||
24. | 15.56 | 2 s8 | KLIMEK Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4756/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.2 | -- | |||||||||||||||||
25. | 15.65 | 3 s6 | LE¦NIAK Barbara | WKS Wawel Kraków | 2013 | Z/4675/24 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -0.3 | -- | |||||||||||||||||
26. | 15.99 | 6 e7 | LEGUTKO Maja | WKS Wawel Kraków | 2013 | Z/4138/22 | U12 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
27. | 16.20 | 5 s9 | URBANIK Dominika | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4557/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
28. | 16.28 | 4 s2 | BENSALEM Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/5876/22 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -0.9 | -- | |||||||||||||||||
29. | 16.42 | 3 s5 | SIWIÑSKA Daria | WKS Wawel Kraków | 2015 | Z/6683/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | +0.6 | -- | |||||||||||||||||
30. | 16.51 | 4 s5 | NOWAK Michalina | WKS Wawel Kraków | 2015 | Z/6757/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | +0.6 | -- | |||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.83 | 6 e4 | NOGA Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2008 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-05-12 | +2.7 | |||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.16 | 3 s1 | NOWAK Natalia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/3190/22 | U16 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +1.3 | -- | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 20.30 | 2 s2 | MAJOS Julia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/6107/23 | U16 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.5 | -- | LDK! | OSU | |||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.10 | 2 s1 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Nicosia (CYP) (M / F) | 2024-06-16 | +0.2 | II | KN B | ||||||||||||||||
2. | 25.73 | 1 s2 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.7 | II | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 26.03 | 2 s2 | NOWAK Natalia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/3190/22 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | +0.9 | II | LDK! | OSU | |||||||||||||||
4. | 26.04 | 3 s1 | GAWIN Karolina | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1273/22 | U18 | MA | Tychy (1 / F) | 2024-06-09 | -0.8 | II | KN B | ||||||||||||||||
5. | 26.62 | 1 s4 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -0.2 | III | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 26.80 | 1 s3 | SADKIEWICZ Julia | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/2698/18 | U18 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | -1.3 | III | KN B | ||||||||||||||||
7. | 26.88 | 1 s2 | WÓJCIAK Roxana | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/4560/23 | U16 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | +0.1 | III | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 27.58 | 3 w1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-22 | +0.8 | IV | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
9. | 27.64 | 6 s2 | LALEWICZ Nina | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/3142/20 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 27.74 | 4 s3 | £UKASIK Marta | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2751/20 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 28.02 | 1 s8 | MAJOS Julia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/6107/23 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | +0.3 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
12. | 29.18 | 3 s3 | JASIÑSKA Kinga | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/2906/21 | U20 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | -0.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
13. | 32.26 | 4 s3 | GAJDA Anna | WKS Wawel Kraków | 2003 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | +0.7 | -- | ||||||||||||||||||
200 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.53 | 1 s6 | KANIA Justyna | WKS Wawel Kraków | 2010 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-12 | +2.2 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 39.65 | 1 s1 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | KN B | |||||||||||||||||
2. | 40.72 | 3 s1 | GAWIN Karolina | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1273/22 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | -- | KN B | |||||||||||||||||
3. | 40.89 | 4 s1 | SADKIEWICZ Julia | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/2698/18 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | -- | KN B | |||||||||||||||||
4. | 40.97 | 1 s12 | NOWAK Natalia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/3190/22 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 41.45 | 1 s8 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | II | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 41.65 | 2 s8 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | II | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 43.33 | 1 s2 | KANIA Justyna | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/4581/23 | U16 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 43.62 | 1 s3 | WÓJCIAK Roxana | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/4560/23 | U16 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 44.77 | 1 s2 | SMURZYÑSKA Emma | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4493/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 44.92 | 5 s6 | MAJOS Julia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/6107/23 | U16 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
11. | 46.31 | 4 s14 | KLIMAKOVA Alisa | WKS Wawel Kraków (Z) | 2009 | Z/4937/22 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
12. | 47.15 | 3 s1 | KÊDZIOR Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/2523/21 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
13. | 47.60 | 2 s2 | FLUDER Julia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2750/20 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
14. | 47.67 | 2 s15 | RO¯EK Maria | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/13656/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | |||||||||||||||||
15. | 48.51 | 2 s2 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
16. | 48.81 | 4 s2 | JASIÑSKA Julia | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/2905/21 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
17. | 49.61 | 1 s8 | GODZIK Julia | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4674/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
18. | 52.34 | 1 s5 | URBANIK Dominika | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4557/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
19. | 52.72 | 4 s8 | KLIMEK Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4756/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
20. | 52.95 | 2 s10 | LEGUTKO Maja | WKS Wawel Kraków | 2013 | Z/4138/22 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
21. | 55.06 | 2 s1 | NOWAK Michalina | WKS Wawel Kraków | 2015 | Z/6757/23 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
22. | 56.07 | 2 s11 | SZCZURAK Julia | WKS Wawel Kraków | 2013 | Z/2589/24 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
23. | 56.51 | 2 s2 | SIWIÑSKA Daria | WKS Wawel Kraków | 2015 | Z/6683/23 | U12 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
24. | 57.03 | 6 s4 | BERGIEL Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4673/24 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 55.84 | 1 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Seres (GRE) (2) | 2024-04-22 | I | KN B | |||||||||||||||||
2. | 57.81 | 2 s1 | GAWIN Karolina | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1273/22 | U18 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | II | KN B | |||||||||||||||||
3. | 58.06 | 3 s1 | SADKIEWICZ Julia | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/2698/18 | U18 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | II | KN B | |||||||||||||||||
4. | 59.32 | 1 s6 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | III | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 62.59 | 2 s6 | WÓJCIAK Roxana | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/4560/23 | U16 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 65.06 | 2 s2 | JASIÑSKA Kinga | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/2906/21 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 65.18 | 3 s6 | KÊDZIOR Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/2523/21 | U14 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | V | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 67.26 | 1 s3 | RO¯EK Maria | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/13656/21 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:41.00 | 2 s1 | MUSIA£ Maria | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/2912/21 | U16 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:43.57 | 2 s1 | KÊDZIOR Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/2523/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:47.54 | 5 s1 | RO¯EK Maria | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/13656/21 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | V | LDK! | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:00.06 | 11 w2 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-23 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:12.42 | 6 s1 | MUSIA£ Maria | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/2912/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 3:16.84 | 5 s1 | SULIÑSKA Maria | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/5001/21 | U16 | MA | Bielsko-Bia³a (1 / F) | 2024-06-01 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 3:30.17 | 5 s1 | FILIPEK Maria | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/5580/22 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:07.03 | 5 s1 | SULIÑSKA Maria | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/5001/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-06-08 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 5:18.20 | 6 s1 | URBANIK Julia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/5002/21 | U18 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Prze³aj K pomiar rêczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :05:11 r | 2b1 | MUSIA£ Maria | WKS Wawel Kraków | 2009 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
2. | :05:40 r | 6b1 | SULIÑSKA Maria | WKS Wawel Kraków | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
80 p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.01 | 1 s1 | NOWAK Natalia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/3190/22 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -0.1 | II | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 12.24 | 1 s1 | WÓJCIAK Roxana | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/4560/23 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.7 | II | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 12.32 | 1 s1 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -0.3 | II | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 12.56 | 2 s1 | KANIA Justyna | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/4581/23 | U16 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
80 m p³ ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.74 | 1 s1 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 12.63 | 2 s1 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 14.10 | 4 s1 | SMURZYÑSKA Emma | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4493/24 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 14.43 | 5 s1 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.51 | 6 s1 | KÊDZIOR Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/2523/21 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 18.52 | 8 s1 | SKOWRONEK Nadia | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4520/23 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.95 | 1 s1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +1.4 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
2. | 15.00 | 2 s1 | JEWU£A Dominika | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/3172/18 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +1.4 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
300 m p³ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 45.14 | 2 s1 | SADKIEWICZ Julia | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/2698/18 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | KN B | |||||||||||||||||
2. | 45.51 | 1 s1 | NOWAK Natalia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/3190/22 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 47.69 | 1 s1 | WÓJCIAK Roxana | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/4560/23 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
400 m p³ K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 62.49 | 3 s2 | SADKIEWICZ Julia | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/2698/18 | U18 | MA | Ostrava (CZE) (M / A) | 2024-05-28 | I | KN B | |||||||||||||||||
2. | 64.06 | 2 s2 | GAWIN Karolina | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1273/22 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | II | KN B | |||||||||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8:06.57 | 7 s1 | URBANIK Julia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/5002/21 | U18 | MA | W³oc³awek (1) | 2024-06-22 | III | LDK! | |||||||||||||||||
Wzwy¿ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.68 | 5 w1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-22 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 1.40 | 2 | DUTKA-WO£OCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1.36 | 16 e1 | JEWU£A Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | Z/3173/18 | U20 | MA | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.27 | 7 | KLATKA Natalia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/3193/22 | U18 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | +1.4 | III | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 5.18 | 1 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -1.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 5.16 | 6 | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | Z/2484/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -0.6 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
4. | 5.13 | 0 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +1.2 | III | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
5. | 4.90 | 11 | ¯UK Daria | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4167/23 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -3.2 | IV | |||||||||||||||||
6. | 4.90 | 3 f2 | OR£OWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2037/22 | U18 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.4 | IV | OSU | ||||||||||||||||
7. | 4.57 | 6 | SENDEREK Zofia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/5650/22 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -0.9 | V | OSU | ||||||||||||||||
8. | 4.38 | 7 f2 | KANIA Justyna | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/4581/23 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -1.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 4.37 | 30 e1 | GAJDA Anna | WKS Wawel Kraków | 2003 | U23 | MA | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-24 | +1.1 | -- | ||||||||||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.28 | 4 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-12 | +2.2 | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.03 | 2 f2 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.12 | 7 f2 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 3.67 | 19 f2 | KOKOSZYÑSKA Michalina | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/6867/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
4. | 3.36 | 7 | NOWAK Michalina | WKS Wawel Kraków | 2015 | Z/6757/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
5. | 3.35 | 8 | KOKOSZYÑSKA Lenka | WKS Wawel Kraków | 2014 | Z/6866/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.03 | 1 | ¯UK Daria | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4167/23 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -0.6 | III | |||||||||||||||||
2. | 10.70 | 1 | KLATKA Natalia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/3193/22 | U18 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | -0.1 | IV | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 10.52 | 2 | OR£OWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2037/22 | U18 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | +0.5 | IV | OSU | ||||||||||||||||
4. | 9.62 | 4 | NOGA Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/6357/23 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.6 | -- | OSU | ||||||||||||||||
NM | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | Z/2484/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.48 | 3 | SENDEREK Zofia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/5650/22 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -0.3 | III | OSU | ||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.66 | 1 | SATORA Rita | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/1436/24 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | III | ||||||||||||||||||
2. | 11.26 | 2 | KAJDA Natalia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/1435/24 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 10.85 | 1 | SIEKLIÑSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 8.72 | 8 | JASTRZÊBSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/2454/24 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.65 | 2 | STACHYRA Justyna | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5237/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | III | KN B | |||||||||||||||||
2. | 10.27 | 1 | OLAJOSSY Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2004 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | III | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 9.66 | 9 w1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-22 | IV | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.50 | 9 f2 | SKOWRONEK Nadia | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/4520/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 33.72 | 1 | KAJDA Natalia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/1435/24 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 29.58 | 2 | SATORA Rita | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/1436/24 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | IV | ||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 40.73 | 1 f2 | SZCZYRBA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 2004 | Z/2410/17 | U23 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 36.21 | 4 f50 | SIEKLIÑSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-17 | III | ||||||||||||||||||
3. | 32.63 | 16 e1 | OLAJOSSY Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2004 | U23 | MA | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | ||||||||||||||||||
M³ot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 38.91 | 5 f50 | SIEKLIÑSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-18 | -- | ||||||||||||||||||
Ciê¿arek (7) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.35 | 5 f50 | SIEKLIÑSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-20 | -- | ||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 33.44 | 2 | ZAJDEL Nina | WKS Wawel Kraków | 2010 | Z/2453/24 | U16 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | IV | ||||||||||||||||||
2. | 28.18 | 2 | JASTRZÊBSKA Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/2454/24 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 25.52 | 3 | NOWAK Maria | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/2591/24 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 24.09 | 5 | MADEJ Olga | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/4652/23 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 19.88 | 11 f50 | SIEKLIÑSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-22 | -- | ||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 48.25 | 1 | STACHYRA Justyna | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5237/19 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | I | KN B | |||||||||||||||||
2. | 40.93 | 3 | SZCZYRBA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 2004 | Z/2410/17 | U23 | MA | Bia³ystok (M / F) | 2024-05-26 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 39.44 | 2 | JAWORSKA Gabriela | WKS Wawel Kraków | 2005 | Z/4243/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | III | KN B | |||||||||||||||||
4. | 38.26 | 6 w1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-23 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
5. | 35.58 | 3 | BAJOR Weronika | WKS Wawel Kraków | 2002 | Z/3023/16 | U23 | MA | Kraków (1) | 2024-06-08 | III | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 23.54 | 14 | GAJDA Anna | WKS Wawel Kraków | 2003 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | |||||||||||||||||||
7. | 22.59 | 16 | SKORUPA Weronika | WKS Wawel Kraków | 2003 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4363 | 9 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-23 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
15.35(-0.4)-1.68- 9.66-27.58(+0.8)-5.03(+0.7)-38.26-3:00.06 | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 49.06 | 1 s1 | MAJOS Julia WÓJCIAK Roxana KANIA Justyna NOWAK Natalia |
WKS Wawel Kraków | 09 10 10 09 |
U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | |||||||||||||||||||
4x100 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 47.55 | 1 s1 | GA£KA Roksana CZECH Tymon DUTKA-WO£OCH Nicola STASZEK Igor |
WKS Wawel Kraków | 11 10 11 09 |
U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | |||||||||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:55.16 | 1 s1 | GAWIN Karolina KANAKANTI Jasmine LALEWICZ Nina SADKIEWICZ Julia |
WKS Wawel Kraków | 07 07 08 07 |
U18 | MA | Kraków (1) | 2024-06-08 | -- | |||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:33.81 | 1 s3 | KÊDZIOR Kacper GAWIN Karolina BANASZEK Karol KANAKANTI Jasmine |
WKS Wawel Kraków | 08 07 07 07 |
U18 | MA | Lublin (M / F) | 2024-05-30 | -- | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.8014469146729 sekund |