60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.64 | 1 e3 | KOWALIŃSKA Aleksandra | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2006 | Z/3056/18 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | +0.6 | II | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 12.69 | 1 f2 | JEWUŁA Dominika | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/3172/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -0.2 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
3. | 12.85 | 1 f2 | KUREK Alicja | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/3037/19 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -0.4 | III | |||||||||||||||||
4. | 12.91 | 4 s27 | CIESIELSKA Nikola | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2006 | Z/1983/21 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +1.1 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
5. | 12.97 | 1 e2 | MATEŃKO Anna | Kraków Athletics Team | 2006 | Z/4231/19 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | 0.0 | III | |||||||||||||||||
6. | 13.17 | 1 e6 | KRĘCIOCH Agnieszka | MKS Tempo Kęty | 2006 | Z/2568/18 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.2 | III | |||||||||||||||||
7. | 13.45 | 5 e2 | LIS Monika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2006 | Z/5560/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | -0.3 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 13.55 | 6 e6 | JABŁOŃSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków | 2005 | Z/7703/21 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +1.5 | IV | |||||||||||||||||
9. | 13.69 | 2 e13 | ZAWICKA Pola | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/1615/22 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -0.1 | IV | |||||||||||||||||
10. | 13.97 | 6 e1 | JASIŃSKA Kinga | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/2906/21 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-08 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 14.33 | 3 e6 | ZIÓŁKOWSKA Amelia | MUKS ILKUS Olkusz | 2006 | Z/14584/21 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | +0.3 | -- | |||||||||||||||||
12. | 14.62 | 6 e2 | NIEMCZEWSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/4112/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -1.2 | -- | |||||||||||||||||
13. | 14.98 | 7 e7 | TABOREK Matylda | KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie | 2005 | U20 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -0.9 | -- | ||||||||||||||||||
14. | 15.81 | 3 s5 | KLUSKA Dominika | KU AZS Politechniki Krakowskiej | 2005 | U20 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -1.1 | -- | ||||||||||||||||||
15. | 18.11 | 7 s3 | ROLA Natalia | KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie | 2005 | U20 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | +1.9 | -- | ||||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.76 | 3 e4 | CIESIELSKA Nikola | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2006 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-12 | +2.7 | |||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.32 | 4 s1 | KOWALIŃSKA Aleksandra | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2006 | Z/3056/18 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -0.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 26.62 | 3 s2 | CIESIELSKA Nikola | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2006 | Z/1983/21 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +0.7 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
3. | 27.03 | 3 s2 | KUREK Alicja | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/3037/19 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-08 | +0.8 | III | |||||||||||||||||
4. | 27.17 | 6 s1 | MATEŃKO Anna | Kraków Athletics Team | 2006 | Z/4231/19 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.1 | III | |||||||||||||||||
5. | 27.58 | 3 w1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-22 | +0.8 | IV | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
6. | 27.75 | 2 s2 | LIS Monika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2006 | Z/5560/19 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 28.12 | 2 s3 | JABŁOŃSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków | 2005 | Z/7703/21 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.4 | IV | |||||||||||||||||
8. | 29.18 | 3 s3 | JASIŃSKA Kinga | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/2906/21 | U20 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | -0.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 29.54 | 3 s3 | ZIÓŁKOWSKA Amelia | MUKS ILKUS Olkusz | 2006 | Z/14584/21 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
10. | 32.24 | 7 s2 | TABOREK Matylda | KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie | 2005 | U20 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | -1.1 | -- | ||||||||||||||||||
11. | 33.06 | 5 s4 | KLUSKA Dominika | KU AZS Politechniki Krakowskiej | 2005 | U20 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | +0.5 | -- | ||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 42.15 | 1 s2 | KRĘCIOCH Agnieszka | MKS Tempo Kęty | 2006 | Z/2568/18 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 42.57 | 4 s1 | KOWALIŃSKA Aleksandra | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2006 | Z/3056/18 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 45.04 | 1 s7 | CIERNIAK Anna | MLUKS Tarnów | 2005 | Z/4443/18 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 48.81 | 4 s2 | JASIŃSKA Julia | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/2905/21 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 48.94 | 5 s2 | NIEMCZEWSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/4112/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 58.46 | 4 s1 | KOWALIŃSKA Aleksandra | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2006 | Z/3056/18 | U20 | MA | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | II | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 59.73 | 4 s1 | KRĘCIOCH Agnieszka | MKS Tempo Kęty | 2006 | Z/2568/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | III | ||||||||||||||||||
3. | 63.69 | 5 s1 | CIERNIAK Anna | MLUKS Tarnów | 2005 | Z/4443/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-08 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 65.06 | 2 s2 | JASIŃSKA Kinga | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/2906/21 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 66.77 | 4 s2 | PIˇTKOWSKA Karolina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2005 | Z/7690/21 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 69.71 | 3 s2 | RUTKOWSKA Kamila | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/5419/22 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -- | ||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:36.49 | 4 s4 | KOWALIŃSKA Aleksandra | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2006 | Z/3056/18 | U20 | MA | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:40.70 | 1 s2 | KRĘCIOCH Agnieszka | MKS Tempo Kęty | 2006 | Z/2568/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 1:42.52 | 13 s1 | CIERNIAK Anna | MLUKS Tarnów | 2005 | Z/4443/18 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:15.66 | 2 s1 | ZAJˇC Barbara | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/1888/18 | U20 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 2:23.96 | 3 s1 | JAJECZNICA Anna | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2006 | Z/7639/21 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 2:25.51 | 2 s1 | CIERNIAK Anna | MLUKS Tarnów | 2005 | Z/4443/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 2:27.06 | 5 s1 | ROZKRUT Łucja | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/6485/22 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | IV | ||||||||||||||||||
5. | 2:31.67 | 6 s3 | DĘBSKA Natalia | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz (KS Limanowa ForrestMKL Brygada Beskidów Nowy S±cz) | 2006 | Z/3445/23 | U20 | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | IV | ||||||||||||||||||
6. | 2:34.66 | 9 s1 | BRZESKA Magdalena | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2005 | Z/5245/22 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 2:38.65 | 2 s1 | RUTKOWSKA Kamila | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/5419/22 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
8. | 2:55.18 | 9 s2 | MIKO¦ Aleksandra | KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie | 2005 | U20 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | |||||||||||||||||||
9. | 3:00.06 | 11 w2 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-23 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
10. | 3:05.02 | 6 s3 | MARCZEWSKA Magdalena | MKS Tempo Kęty | 2005 | Z/3986/24 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -- | ||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:59.23 | 2 s1 | ZAJˇC Barbara | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/1888/18 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 3:12.60 | 7 s1 | ROZKRUT Łucja | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/6485/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 4:01.57 | 15 s1 | MARCZEWSKA Magdalena | MKS Tempo Kęty | 2005 | Z/3986/24 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:45.19 | 5 s1 | ZAJˇC Barbara | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/1888/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 5:00.46 | 8 s1 | JAJECZNICA Anna | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2006 | Z/7639/21 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 5:02.14 | 10 s1 | DĘBSKA Natalia | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz (KS Limanowa ForrestMKL Brygada Beskidów Nowy S±cz) | 2006 | Z/3445/23 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | IV | ||||||||||||||||||
4. | 5:04.61 | 9 s1 | ROZKRUT Łucja | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/6485/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | IV | ||||||||||||||||||
5. | 6:31.40 | 12 s1 | MARCZEWSKA Magdalena | MKS Tempo Kęty | 2005 | Z/3986/24 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -- | ||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11:06.68 | 5 s1 | DĘBSKA Natalia | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz (KS Limanowa ForrestMKL Brygada Beskidów Nowy S±cz) | 2006 | Z/3445/23 | U20 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-06-22 | IV | ||||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Bieg 6-godzinny K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.95 | 1 s1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +1.4 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
2. | 15.00 | 2 s1 | JEWUŁA Dominika | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/3172/18 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +1.4 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 77.84 | 3 s1 | PIˇTKOWSKA Karolina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2005 | Z/7690/21 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -- | ||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7:34.19 | 3 s1 | JAJECZNICA Anna | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2006 | Z/7639/21 | U20 | MA | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11:53.11 | 1 s1 | JAJECZNICA Anna | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2006 | Z/7639/21 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 14:20.23 | 2 s1 | PIˇTKOWSKA Karolina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2005 | Z/7690/21 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -- | ||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.68 | 5 w1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-22 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 1.50 | 3 | KOCHANOWSKA Hanna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2006 | Z/14801/21 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1.45 | 2 | SZANIAWSKA Agata | KS AZS AWF Kraków | 2005 | U20 | MA | Lublin (1 / F) | 2024-05-08 | IV | |||||||||||||||||||
4. | 1.36 | 16 e1 | JEWUŁA Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | Z/3173/18 | U20 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2.90 | 1 | ZAWICKA Pola | KS AZS AWF Kraków | 2006 | Z/1615/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | III | ||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.16 | 6 | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | Z/2484/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -0.6 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 5.13 | 0 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | +1.2 | III | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
3. | 4.94 | 3 | NAWŁATYNA Oliwia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2005 | Z/3190/18 | U20 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -0.5 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.28 | 4 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-05-12 | +2.2 | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.03 | 2 | NAWŁATYNA Oliwia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2005 | Z/3190/18 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | +0.5 | III | LDK! | ||||||||||||||||
NM | KOPIENIAK Oliwia | WKS Wawel Kraków | 2005 | Z/2484/18 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.65 | 2 | STACHYRA Justyna | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5237/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | III | KN B | |||||||||||||||||
2. | 9.66 | 9 w1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-22 | IV | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 8.37 | 6 e2 | KORZEC Anna | KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie | 2005 | U20 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | |||||||||||||||||||
4. | 6.62 | 1 | HALCZAK Julia | UKS Gimpel Nowy Targ | 2005 | Z/2830/22 | U20 | MA | Tarnów (1) | 2024-06-16 | -- | ||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 32.95 | 4 f2 | ¦LEDZIŃSKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 2006 | Z/2224/18 | U20 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ciężarek (7) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 48.25 | 1 | STACHYRA Justyna | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5237/19 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | I | KN B | |||||||||||||||||
2. | 39.44 | 2 | JAWORSKA Gabriela | WKS Wawel Kraków | 2005 | Z/4243/19 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | III | KN B | |||||||||||||||||
3. | 38.26 | 6 w1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-23 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
4. | 24.98 | 9 | KORZEC Anna | KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie | 2005 | U20 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | |||||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4363 | 9 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Warszawa (M / F) | 2024-06-23 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
15.35(-0.4)-1.68- 9.66-27.58(+0.8)-5.03(+0.7)-38.26-3:00.06 | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 2 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
100-200-300-400 K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:32.99 | 5 s1 | KOWALIŃSKA Aleksandra ZAJˇC Kamila CHODUR Milena KŁOSOWSKA-STOCHEL Natalia |
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 06 07 07 10 |
U20 | MA | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | |||||||||||||||||||
bieg vertical K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg mountain classic K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg short trail K | |||||||||||||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:39:36 | 3 U20 | DĘBSKA Natalia | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz (KS Limanowa ForrestMKL Brygada Beskidów Nowy S±cz) | 2006 | Z/3445/23 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 0:45:42 | 7 U20 | PIˇTKOWSKA Karolina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2005 | Z/7690/21 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 0:58:06 | 9 U20 | ZIÓŁKOWSKA Amelia | MUKS ILKUS Olkusz | 2006 | Z/14584/21 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 0:58:20 | 10 U20 | SOLECKA Zuzanna | MUKS ILKUS Olkusz | 2006 | Z/5030/22 | U20 | MA | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.7372670173645 sekund |