60 K
1. 8.38 6 SOLLICH Zuzanna niest. Lublin 06-01-01 U14 LU Łódź (2) 2019-06-16 0.0 --
2. 8.74 7 e1 LELEN Oliwia OLA Lubelskie 06-10-05 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 +0.2 -- LDK!
3. 10.06 1 s1 KWIATKOWSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 05-01-01 U16 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 0.0 --
4. 11.41 2 s1 BORKOWSKA Wiktoria KS AZS-AWF Biała Podlaska 07-01-01 U14 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 0.0 --
100 K
1. 11.62 1 e9 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 +1.4 M  KN   SKN  
2. 11.89 2 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02-04-13 Z/5236/15 U18 LU Poznań (M) 2019-07-10 +1.1 I LDK!  ZKN   SKN  
3. 11.96 4 e1 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90-11-12 Z/0712/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +0.6 I
4. 12.07 1 f2 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02-11-20 Z/0326/16 U18 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +1.8 I LDK!
5. 12.26 1 s1 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01-09-20 Z/6101/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 -0.1 II LDK!  ZKN  
6. 12.32 2 s1 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05-08-08 Z/0513/19 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +0.8 II LDK!
7. 12.37 2 s1 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97-07-31 Z/1667/14 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.4 II
8. 12.39 2 s1 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00-06-16 Z/5234/15 U20 LU Kozienice (1) 2019-05-25 +0.4 II  ZKN  
9. 12.42 3 s1 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99-12-04 Z/1853/16 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.4 II  ZKN  
10. 12.48 1 e3 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 Z/0576/15 U20 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +0.8 II  ZKN   SKN  
100 K z wiatrem
1. 11.55 2 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 +3.2
2. 11.85 1 s1 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96-01-11 Sen LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.3
3. 11.93 2 p1 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90-11-12 Sen LU Radom (M) 2019-08-23 +2.2
4. 12.00 2 s1 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02-11-20 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.3
5. 12.10 4 s1 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05-08-08 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.3
6. 12.28 4 p1 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97-07-31 U23 LU Radom (M) 2019-08-23 +2.2
200 K
1. 24.22 3 e1 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96-01-11 Z/1754/12 Sen LU Neapol (ITA) (M) 2019-07-10 0.0 I  SKN  
2. 24.64 1 s1 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01-09-20 Z/6101/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +0.3 I LDK!  ZKN  
3. 24.82 2 e1 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02-11-20 Z/0326/16 U18 LU Poznań (M) 2019-07-11 +0.5 I LDK!
4. 24.96 2 s1 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97-07-31 Z/1667/14 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 -1.1 II
5. 25.18 2 s2 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05-08-08 Z/0513/19 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.8 II LDK!
6. 25.28 1 s1 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00-04-09 Z/0172/15 U20 LU Łódź (1) 2019-06-22 -0.9 II  KNF   SKN  
7. 25.31 3 s5 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99-12-04 Z/1853/16 U23 LU Łódź (M) 2019-05-26 +1.3 II  ZKN  
8. 25.45 3 s1 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00-02-10 Z/4184/18 U20 LU Kraków (1) 2019-05-18 -0.8 II
9. 25.49 3 s2 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02-04-13 Z/5236/15 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.8 II LDK!  ZKN   SKN  
10. 25.55 3 s1 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00-02-23 Z/5966/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +0.3 II
200 K z wiatrem
1. 23.72 1 s1 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96-01-11 Sen LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.3
2. 24.73 6 e3 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90-11-12 Sen LU Radom (M) 2019-08-24 +2.6
3. 24.77 3 s1 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05-08-08 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.3
4. 24.81 4 s2 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97-07-31 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +2.6
5. 25.27 3 s1 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03-03-04 U18 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +2.1
6. 25.30 4 s1 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 U20 LU Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +2.1
300 K
1. 39.77 2 s1 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01-09-20 Z/6101/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!  ZKN  
2. 39.94 3 s1 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05-08-08 Z/0513/19 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 II LDK!
3. 41.13 1 s2 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03-03-04 Z/3852/18, Z/0006/WYP/19 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 -- LDK!  ROSU   ZKN  
4. 41.29 4 s1 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01-09-20 Z/0343/16 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --  ZKN  
5. 41.68 5 s1 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 Z/0576/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --  ZKN   SKN  
6. 41.74 1 s5 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17, Z/0005/WYP/19 U18 LU Kozienice (1) 2019-05-25 --  ZKN  
7. 41.82 6 s1 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02-08-02 Z/0354/16 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!  ZKN   SKN  
8. 42.24 7 s1 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97-07-31 Z/1667/14 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
9. 42.38 2 s1 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04-04-19 Z/4457/17 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 II LDK!
10. 42.68 8 s1 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00-12-07 Z/0973/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
400 K
1. 54.02 1 s2 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96-01-11 Z/1754/12 Sen LU Kraków (M) 2019-06-08 M  SKN  
2. 54.54 3 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00-04-09 Z/0172/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-04 I  KNF   SKN  
3. 55.62 1 s1 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01-09-20 Z/6101/15 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 I LDK!  ZKN  
4. 56.66 4 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03-03-04 Z/3852/18, Z/0006/WYP/19 U18 LU Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ROSU   ZKN  
5. 57.77 1 s1 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99-12-04 Z/1853/16 U23 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 II  ZKN  
6. 58.13 1 s1 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01-09-20 Z/0343/16 U20 LU Zamość (1) 2019-05-26 II  ZKN  
7. 58.34 3 s1 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00-02-23 Z/5966/15 U20 LU Lublin (M) 2019-06-29 II
8. 58.76 2 s2 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 Z/0576/15 U20 LU Lublin (1) 2019-05-18 II  ZKN   SKN  
9. 58.77 2 s1 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02-08-13 Z/3526/19 U18 LU Siedlce (1) 2019-08-29 II
10. 59.48 3 s5 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00-12-07 Z/0973/15 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 III
600 K
1. 1:41.33 5 s1 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04-02-21 Z/4413/17 U16 LU Chorzów (1) 2019-09-14 III LDK!
2. 1:41.42 2 s1 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97-10-13 Z/5072/15 U23 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
3. 1:42.32 3 s1 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02-08-13 Z/3526/19 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
4. 1:42.88 5 s1 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03-03-15 Z/3073/17 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!
5. 1:44.16 6 s1 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 01-11-12 Z/6102/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
6. 1:44.64 2 s1 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02-03-28 Z/0351/16 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!
7. 1:46.05 8 s1 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03-08-18 Z/4927/18 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!  ROSU  
8. 1:46.20 1 s2 CHALIMONIUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04-09-10 Z/4405/17 U16 LU Siedlce (1) 2019-08-29 V LDK!
9. 1:46.21 1 s1 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04-04-20 Z/0395/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 V LDK!
10. 1:46.82 3 s1 WAŁACH Emilia AZS UMCS Lublin 04-01-09 Z/2122/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!
800 K
1. 2:02.58 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 95-08-30 Z/3838/11 Sen LU Bellinzona (SUI) (M) 2019-09-01 M  KN   SKN  
2. 2:18.48 5 s9 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91-09-07 Z/2650/11 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 III
3. 2:19.16 2 s1 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97-10-13 Z/5072/15 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 III
4. 2:20.81 1 s1 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96-01-11 Z/1754/12 Sen LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 III  SKN  
5. 2:21.99 5 s1 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 01-11-12 Z/6102/15 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 III
6. 2:23.41 7 s1 KOCOT Katarzyna AZS UMCS Lublin 01-09-20 Z/1037/18 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 III
7. 2:24.17 8 s1 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01-07-13 Z/3892/16 U20 LU Lublin (M) 2019-09-06 III LDK!
8. 2:24.66 9 s1 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03-03-15 Z/3073/17 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 III LDK!
9. 2:25.74 4 s1 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04-02-21 Z/4413/17 U16 LU Lublin (1) 2019-05-18 IV LDK!
10. 2:25.90 10 s1 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02-02-21 Z/3608/16 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV
1000 K
1. 3:05.10 2 s1 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04-04-20 Z/0395/18 U16 LU Chorzów (1) 2019-09-14 III LDK!
2. 3:14.61 3 CHALIMONIUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04-09-10 Z/4405/17 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV LDK!
3. 3:19.77 1 s1 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04-07-22 Z/0396/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV
4. 3:21.49 3 s1 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03-08-18 Z/4927/18 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!  ROSU  
5. 3:22.19 4 MADEJ Justyna LKS Znicz Biłgoraj 04-11-02 Z/0874/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 IV LDK!
6. 3:23.63 6 s1 WAŁACH Emilia AZS UMCS Lublin 04-01-09 Z/2122/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 V LDK!
7. 3:28.06 2 s1 URBAN Weronika MKS Agros Chełm 05-12-22 Z/5696/18 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 V LDK!  ROSU  
8. 3:30.19 1 s2 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01-08-28 Z/5247/18 U20 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
9. 3:38.30 13 s1 SAWCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 05-01-22 Z/1103/19 U16 LU Siedlce (1) 2019-08-29 --
10. 3:55.45 9 TARNOWSKA Dominika MKS Agros Chełm 05-08-28 Z/1161/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
1500 K
1. 4:04.06 12  ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 95-08-30 Z/3838/11 Sen LU London (GBR) (M) 2019-07-20 MM  KN   SKN  
2. 4:23.85 7 s1 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93-11-16 Z/1520/16 Sen LU Radom (M) 2019-08-25 I
3. 4:37.67 9 s5 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91-09-07 Z/2650/11 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 II
4. 4:54.52 13 s6 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97-10-13 Z/5072/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 III
5. 4:56.89 3 s1 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04-04-20 Z/0395/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 III LDK!
6. 5:05.37 4 s1 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03-03-15 Z/3073/17 U18 LU Zamość (M) 2019-06-01 IV LDK!
7. 5:05.42 6 s1 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01-07-13 Z/3892/16 U20 LU Kielce (M) 2019-05-11 IV LDK!
8. 5:08.33 1 s2 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98-10-01 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
9. 5:12.80 8 s7 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin 96-07-09 Z/0887/12 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 --
10. 5:17.14 4 s1 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02-02-21 Z/3608/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
2000 K
1. 6:52.73 2 s1 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04-04-20 Z/0395/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 II LDK!
2. 7:12.86 2 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04-07-22 Z/0396/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 III
3. 7:38.17 3 URBAN Weronika MKS Agros Chełm 05-12-22 Z/5696/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!  ROSU  
4. 7:57.35 5 SZPINDOWSKA Julia MKS Agros Chełm 04-09-18 Z/3325/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!
5. 8:20.94 6 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 05-09-25 Z/2386/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
6. 8:25.42 7 SAWCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 05-01-22 Z/1103/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
7. 8:27.57 8 CHARCZUK Eliza MKS Agros Chełm 05-02-20 Z/5692/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
3000 K
1. 9:51.69 1 s1 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93-11-16 Z/1520/16 Sen LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 I
2. 11:19.09 4 s1 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02-02-21 Z/3608/16 U18 LU Warszawa (1) 2019-06-23 IV
3. 11:34.87 5 s1 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03-03-15 Z/3073/17 U18 LU Warszawa (1) 2019-06-23 IV LDK!
4. 11:45.25 13 s1 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01-08-28 Z/5247/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 --
5. 12:06.59 2 s1 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03-01-14 Z/1200/17 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 -- LDK!
5000 K
1. 16:02.28 1 s1 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 88-01-09 Z/2651/11 Sen LU Wrocław (M) 2019-05-29 M  KN   SKN  
2. 16:07.88 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96-05-14 Z/0682/12 Sen LU Tucson (USA) (2) 2019-05-12 I  SKN  
3. 16:45.35 4 s1 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93-11-16 Z/1520/16 Sen LU Sieradz (M) 2019-08-18 I
4. 16:56.54 3 s1 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91-09-07 Z/2650/11 Sen LU Wrocław (M) 2019-05-29 I
5. 17:05.87 7 s1 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98-04-13 Z/0706/14 U23 LU Sieradz (M) 2019-08-18 I  ZKN  
6. 17:52.30 8 s2 DAWIDZIUK Diana MKS Agros Chełm 94-11-24 Sen LU Piaseczno (M) 2019-05-31 II
7. 20:19.58 6 s1 ANDRZEJEWSKA Joanna niest. Lublin 70-06-11 Masters LU Białystok (M) 2019-06-29 --
10000 K
1. 33:41.35 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96-05-14 Z/0682/12 Sen LU Sacramento (USA) (2) 2019-05-23 I  SKN  
2. 36:13.92 1 s2 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93-11-16 Z/1520/16 Sen LU Białogard (M) 2019-04-28 I
10km K
1. 40:31 r 116 s1 JAKUBCZAK-PAWELEC Anna KS Agros Zamość 73-02-02 Masters LU Toruń (M) 2019-03-27 --
Półmaraton K
1. 1:29:23 r 201 s1 BIAŁOŻYT Jadwiga KS AZS-AWF Biała Podlaska 80-03-16 Masters LU Toruń (M) 2019-03-30 III
Maraton K
1. 2:55:28 15  RACZKIEWICZ Katarzyna niest. Lublin (niestowarzyszona) 78-08-09 Masters LU Manchester (GBR) (2) 2019-04-07 I
Mila K
1. 4:45.69 13  ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 95-08-30 Z/3838/11 Sen LU Birmingham (GBR) (M) 2019-08-18 --  KN   SKN  
Przełaj K pomiar ręczny
1. :09:19 r 37b2 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01-08-28 U20 LU Olszyna (M) 2019-03-23
2. :15:16 r 47b3 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03-08-18 U18 LU Olszyna (M) 2019-03-23
80p K
1. 12.29 1 s1 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17, Z/0005/WYP/19 U18 LU Lublin (1) 2019-06-23 -1.3 --  ZKN  
2. 12.29 1 s1 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04-07-04 Z/0892/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 II LDK!
3. 12.40 1 s1 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 05-04-20 Z/2380/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +2.0 II
4. 12.51 2 s1 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04-08-03 Z/0988/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 III LDK!  ROSU  
5. 13.83 1 s2 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 05-02-28 Z/2377/19 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 -0.4 V
6. 13.99 2 s2 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 07-02-08 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.9 V
7. 14.19 3 s2 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05-11-24 Z/4350/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 +1.0 V LDK!  ROSU  
8. 14.54 5 s2 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 06-03-06 U14 LU Lublin (1) 2019-06-23 +1.0 V
9. 14.98 7 e1 ANTONIUK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 04-09-12 Z/5721/18 U16 LU Warszawa (1) 2019-06-07 -1.1 -- LDK!  ROSU  
10. 17.18 5 s2 PALUCH Anna AZS UMCS Lublin 05-02-19 Z/3184/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 0.0 -- LDK!
100p(76.2) K
1. 13.72 2 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02-04-13 Z/5236/15 U18 LU Poznań (M) 2019-07-12 +0.4 I LDK!  ZKN   SKN  
2. 14.08 3 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17, Z/0005/WYP/19 U18 LU Poznań (M) 2019-07-12 +0.4 I  ZKN  
3. 17.78 1 s2 CZERWONKA Aneta AZS UMCS Lublin 03-03-04 Z/3952/18 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.7 -- LDK!
100p K
1. 12.75 1 s1 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Chorzów (M) 2019-06-16 +0.3 MM  KN   SKN  
2. 14.31 8 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99-12-04 Z/1853/16 U23 LU Lublin (M) 2019-06-29 +1.5 I  ZKN  
3. 14.45 2 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 Z/0576/15 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 +1.8 I  ZKN   SKN  
4. 14.47 1 s1 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02-04-13 Z/5236/15 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 +1.7 I LDK!  ZKN   SKN  
5. 14.72 1 w1 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97-10-01 Z/0638/14 U23 LU Kraków (M) 2019-06-08 +0.6 II
DNF KOCOT Katarzyna AZS UMCS Lublin 01-09-20 Z/1037/18 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +1.7 --
DNF TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02-03-28 Z/0351/16 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +1.7 -- LDK!
100p K z wiatrem
1. 12.67 1 s2 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Sen LU Kuortane (FIN) (M) 2019-06-22 +4.0
200p K
1. 30.54 1 s1 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04-08-03 Z/0988/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 +0.5 II LDK!  ROSU  
2. 32.32 2 s2 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04-05-05 Z/3396/17 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -0.2 III LDK!  ROSU  
3. 32.61 2 s1 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04-07-04 Z/0892/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 -0.6 IV LDK!
4. 34.22 5 s1 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05-11-24 Z/4350/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 +0.6 V LDK!  ROSU  
5. 36.78 1 s2 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 07-02-08 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.0 --
6. 38.81 4 s1 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03-08-05 Z/0108/17 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 -0.6 --
7. 39.37 2 s2 WILANTOWICZ Weronika KS Wisła Puławy 06-03-06 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.0 --
400p K
1. 61.22 2 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17, Z/0005/WYP/19 U18 LU Poznań (M) 2019-07-11 I  ZKN  
2. 62.04 3 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02-08-02 Z/0354/16 U18 LU Poznań (M) 2019-07-11 I LDK!  ZKN   SKN  
3. 63.41 1 s5 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 Z/0576/15 U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 II  ZKN   SKN  
4. 63.51 1 s1 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99-12-04 Z/1853/16 U23 LU Lublin (M) 2019-09-06 II  ZKN  
5. 67.65 2 s1 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03-06-20 Z/0023/17 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 III LDK!  ROSU   ZKN  
6. 69.58 1 s4 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03-01-09 Z/0034/17 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!
7. 71.59 2 s4 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03-02-26 Z/0116/17 U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!
Wzwyż K
1. 1.61 1 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00-01-28 Z/2226/16 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 III  ZKN  
2. 1.55 3 NIEWIADOMSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 94-01-09 Sen LU Warszawa (2) 2019-05-12 III
3. 1.50 11 e1 ŁAPA Klaudia KS Agros Zamość 96-05-16 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 --
4. 1.45 1 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05-11-30 Z/5694/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV LDK!  ROSU  
5. 1.45 2 CZUBLUN Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 07-01-24 Z/5015/18 U14 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 IV LDK!
6. 1.45 2 GÓRCZYŃSKA Martyna AZS UMCS Lublin 03-11-30 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV
7. 1.45 9 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 06-07-06 Z/3324/19 U14 LU Łódź (2) 2019-06-16 IV LDK!
8. 1.45 1 JOHANIUK Aleksandra KS Agros Zamość 05-02-10 Z/4910/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV LDK!
9. 1.40 5 f2 BRANECKA Nikola OLA Lubelskie 07-01-01 U14 LU Łódź (2) 2019-06-16 V
10. 1.40 2 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 05-03-27 Z/4351/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 V LDK!  ROSU  
Tyczka K
1. 2.60 11 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 01-02-21 Z/3078/17 U20 LU Warszawa (1) 2019-06-16 IV  ZKN  
W dal K
1. 6.09 1 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-25 Z/2549/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +0.1 I
2. 5.76 6 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97-05-15 Z/0890/13 U23 LU Lublin (M) 2019-06-30 +2.0 II
3. 5.45 7 w1 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97-10-01 Z/0638/14 U23 LU Kraków (M) 2019-06-09 +1.0 II
4. 5.28 2 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02-05-20 Z/1598/16 U18 LU Lublin (1) 2019-05-18 +1.4 III  ZKN  
5. 5.28 5 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05-08-09 Z/3169/19 U16 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +0.1 III
6. 5.04 1 f2 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03-02-05 Z/3323/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 +1.4 IV LDK!
7. 4.89 7 TERLIKOWSKA Julia AZS UMCS Lublin 04-01-01 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +1.1 IV
8. 4.74 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06-01-23 Z/4137/19 U14 LU Lublin (1) 2019-05-18 +1.0 V LDK!
9. 4.54 10 PODLIPNIAK Weronika niest. Lublin 07-01-01 U14 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 -2.5 V
10. 4.51 7 SUSZCZYŃSKA Karolina niest. Lublin 07-01-01 U14 LU Lublin (1) 2019-05-18 +0.5 V
W dal K z wiatrem
1. 5.52 4 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97-10-01 U23 LU Lublin (M) 2019-06-16 +2.3
2. 5.00 4 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06-01-23 U14 LU Lublin (1) 2019-05-18 +3.4
3. 4.62 8 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06-04-29 U14 LU Lublin (M) 2019-06-16 +4.5
W dal strefa K
1. 4.82 6 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06-01-23 Z/4137/19 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
Trójskok K
1. 11.85 9 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-25 Z/2549/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-26 +1.6 II
2. 11.14 1 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03-02-05 Z/3323/17 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +1.3 III LDK!
3. 10.88 4 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02-05-20 Z/1598/16 U18 LU Warszawa (1) 2019-05-26 +0.8 III  ZKN  
4. 10.75 6 e1 KLUJ Natalia AZS UMCS Lublin 02-03-13 Z/1595/16 U18 LU Poznań (M) 2019-07-11 +1.1 III
5. 10.09 9 e1 NIEWIADOMSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 94-01-09 Sen LU Łódź (M) 2019-05-25 +1.3 --
Trójskok K z wiatrem
1. 10.14 5 WŁODARCZYK Katarzyna KS Agros Zamość 99-09-21 U23 LU Warszawa (2) 2019-05-12 +3.3
Kula (2) K
1. 6.37 1 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 06-11-05 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
Kula (3) K
1. 15.09 1 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02-09-27 Z/0323/16 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 I LDK!  SKN  
2. 11.12 2 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02-08-20 Z/2765/19 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 III
3. 10.81 2 f2 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02-05-02 Z/0808/16 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 IV LDK!  ROSU   ZKN  
4. 9.81 4 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03-07-05 Z/2514/17 U18 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV
5. 9.58 1 f2 STANECZNA Julia KS Wisła Puławy 03-01-01 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 --
6. 9.37 2 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03-06-19 Z/1014/17 U18 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 -- LDK!  ZKN  
7. 9.05 1 f2 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05-05-01 Z/3758/19 U16 LU Lublin (M) 2019-09-06 V
8. 9.01 1 f2 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04-11-02 Z/2614/18 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 V LDK!  ROSU  
9. 8.92 2 f2 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04-04-01 Z/2929/18 U16 LU Lublin (M) 2019-09-06 V
10. 8.66 3 WYSZYŃSKA Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 04-03-18 Z/5723/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 -- LDK!
Kula (4) K
1. 18.65 1 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91-05-14 Z/4665/11 Sen LU Warszawa (M) 2019-07-28 MM  KN   SKN  
2. 13.59 1 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01-04-05 Z/6092/15 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 I  KNF   SKN  
3. 13.35 2 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02-09-27 Z/0323/16 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 I LDK!  SKN  
4. 11.32 1 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01-07-06 Z/3361/16 U20 LU Kozienice (1) 2019-05-25 III
5. 10.94 2 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00-09-15 Z/5444/15 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 III
6. 10.23 5 e2 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96-05-13 Z/1448/13 Sen LU Łódź (M) 2019-05-24 III
7. 9.75 8 w1 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97-10-01 Z/0638/14 U23 LU Kraków (M) 2019-06-08 --
8. 8.80 1 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02-08-20 Z/2765/19 U18 LU Zamość (1) 2019-05-26 --
9. 7.95 20 e2 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 99-01-13 Z/5214/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
10. 7.49 3 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03-07-05 Z/2514/17 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 --
Ppal (150) K
1. 47.00 2 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06-04-29 U14 LU Warszawa (1) 2019-06-07 -- LDK!
Dysk (0.75) K
1. 29.43 1 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04-04-01 Z/2929/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV
2. 29.42 1 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 06-07-13 Z/4071/19 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 IV
3. 26.26 1 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04-11-02 Z/2614/18 U16 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 V LDK!  ROSU  
4. 25.71 1 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05-09-12 Z/4052/19 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 V LDK!
5. 25.63 1 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04-02-28 Z/5724/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 V LDK!  ROSU  
6. 22.73 8 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05-01-10 Z/2927/18 U16 LU Lublin (1) 2019-06-23 --
7. 20.57 5 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04-06-04 Z/3947/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 -- LDK!
8. 16.58 6 ŻELAZNY Łucja KS Agros Zamość 05-08-06 Z/3762/19 U16 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
NM MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05-08-19 Z/2926/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
Dysk (1) K
1. 62.36 1 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 95-04-16 Z/4129/11 Sen LU Gliwice (M) 2019-06-02 MM  KN   SKN  
2. 44.30 2 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01-04-05 Z/6092/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 I  KNF   SKN  
3. 43.50 1 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96-05-13 Z/1448/13 Sen LU Puławy (1) 2019-07-06 I
4. 35.73 2 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02-05-02 Z/0808/16 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 III LDK!  ROSU   ZKN  
5. 34.62 8 e2 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97-09-25 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 III
6. 34.14 3 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02-09-27 Z/0323/16 U18 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-22 III LDK!  SKN  
7. 31.09 13 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00-09-15 Z/5444/15 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 IV
8. 31.06 6 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02-08-20 Z/2765/19 U18 LU Puławy (1) 2019-07-06 IV
9. 29.14 4 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03-07-05 Z/2514/17 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV
10. 28.73 11 e1 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99-02-06 Z/4550/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 --  ZKN   SKN  
Młot (2) K
1. 38.03 1 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 06-07-13 Z/4071/19 U14 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
2. 37.56 2 DOBOSZ Antonina AZS UMCS Lublin 06-05-10 Z/4073/19 U14 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
3. 36.74 1 WASIECZKO Barbara AZS UMCS Lublin 06-06-12 Z/4072/19 U14 LU Lublin (1) 2019-05-18 --
4. 27.69 3 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 06-08-06 Z/3757/19 U14 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
5. 20.04 1 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 06-11-05 U14 LU Hrubieszów (1) 2019-08-31 --
Młot (3) K
1. 50.97 1 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03-06-19 Z/1014/17 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 II LDK!  ZKN  
2. 46.60 2 f2 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04-06-04 Z/3947/18 U16 LU Lublin (M) 2019-06-16 III LDK!
3. 45.89 1 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05-09-12 Z/4052/19 U16 LU Lublin (M) 2019-09-06 III LDK!
4. 44.10 1 f2 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05-08-19 Z/2926/18 U16 LU Zamość (1) 2019-05-26 III
5. 43.80 9 e2 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02-08-29 Z/2668/18 U18 LU Poznań (M) 2019-07-10 III  ZKN  
6. 43.79 1 f2 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05-01-10 Z/2927/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 III
7. 39.81 5 f2 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04-04-01 Z/2929/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 IV
8. 37.78 5 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 06-07-13 Z/4071/19 U14 LU Lublin (M) 2019-09-06 IV
9. 30.88 3 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02-08-20 Z/2765/19 U18 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 --
10. 28.70 6 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05-05-01 Z/3758/19 U16 LU Lublin (M) 2019-09-06 V
Młot (4) K
1. 73.95 1 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin 94-11-16 Z/4597/11 Sen LU Radom (M) 2019-08-24 MM  KN   SKN  
2. 68.86 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97-10-02 Z/1398/13 U23 LU Stalowa Wola (M) 2019-07-27 M  KNF   SKN  
3. 56.18 3 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01-09-07 Z/6096/15 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 I LDK!  ZKN   SKN  
4. 54.82 3 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99-02-06 Z/4550/15 U23 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 I  ZKN   SKN  
5. 46.58 4 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01-08-24 Z/6095/15 U20 LU Lublin (M) 2019-06-16 II LDK!  ZKN   SKN  
6. 44.59 8 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99-07-19 Z/5054/15 U23 LU Lublin (M) 2019-06-29 II
7. 36.80 5 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02-08-29 Z/2668/18 U18 LU Lublin (M) 2019-06-16 IV  ZKN  
8. 36.37 4 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03-06-19 Z/1014/17 U18 LU Kielce (1) 2019-06-23 IV LDK!  ZKN  
9. 24.80 9 DELEŻUK Karolina KS Agros Zamość 01-11-22 Z/1881/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
Oszczep (500) K
1. 26.15 2 f2 STAREK Karolina KS Wisła Puławy 04-06-03 Z/2928/18 U16 LU Puławy (1) 2019-07-06 --
2. 24.75 6 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05-05-01 Z/3758/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
3. 24.45 7 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04-11-02 Z/2614/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
4. 21.07 10 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04-02-28 Z/5724/18 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
Oszczep (600) K
1. 44.63 5 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 99-01-13 Z/5214/15 U23 LU Łódź (M) 2019-05-25 I
2. 37.21 1 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01-07-06 Z/3361/16 U20 LU Biała Podlaska (1) 2019-05-11 III
3. 32.48 6 w1 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97-10-01 Z/0638/14 U23 LU Kraków (M) 2019-06-09 --
4. 32.23 10 e1 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97-09-25 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
5. 19.91 25 e1 MUSUR Katarzyna niest. Lublin 97-01-30 U23 LU Łódź (M) 2019-05-24 --
NM DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00-01-28 Z/2226/16 U20 LU Biała Podlaska (M) 2019-06-01 --  ZKN  
7-bój K
1. 3913 9 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97-10-01 Z/0638/14 U23 LU Kraków (M) 2019-06-09 III
  14.72/+0.6/-NM- 9.75-26.44/+0.8/-5.45/+1.0/-32.48-2:41.85
Chód 3 K
1. 25:47.4 r 4 SWATKO Agata MKS Unia Hrubieszów 04-02-22 Z/4980/19 U16 LU Białystok (1) 2019-09-08 --
Chód 5 K
1. 29:16.78 10 s1 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 03-08-01 Z/2259/17 U18 LU Poznań (M) 2019-07-11 III LDK!
2. 32:38.85 15 s1 KANIA Martyna MKS Unia Hrubieszów 03-07-19 Z/1112/18 U18 LU Poznań (M) 2019-07-11 IV
3. 34:18.27 4 s2 TRACZUK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 01-07-09 Z/1345/18 U20 LU Zamość (M) 2019-06-01 --
Chód 10 K
1. 73:22.53 11 s1 TRACZUK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 01-07-09 Z/1345/18 U20 LU Racibórz (M) 2019-07-04 --
4x100 K
1. 46.70 3 s1 KOŁDEJ Małgorzata
PIETRUCZUK Natalia
DROZD Wiktoria
WRONA Alicja
AZS UMCS Lublin 90-11-12
99-12-04
01-09-20
96-01-11
Sen LU Radom (M) 2019-08-24 --
2. 47.32 4 s1 SEŃ Martyna
ROMASZKO Monika
GŁUCHOWSKA Kinga
BIAŁACH Marzena
KS Agros Zamość 05-08-08
02-04-13
02-11-20
00-06-16
U20 LU Radom (M) 2019-08-24 --
3. 47.90 4 s2 CIUPEK Sylwia
JASTRZĄB Izabela
WASILUK Agata
ZIELIŃSKA Paulina
MKS Agros Chełm 00-07-09
00-02-10
00-12-07
00-04-09
U20 LU Racibórz (M) 2019-07-04 --
4x400 K
1. 3:24.86 1 m3 MIROSŁAW Cezary
WRONA Alicja
DROZD Wiktoria
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 97-05-08
96-01-11
01-09-20
90-07-19
Sen LU Kraków (M) 2019-06-08 --
2. 3:52.15 3 s1 JASTRZĄB Izabela
WASILUK Agata
CIUPEK Sylwia
ZIELIŃSKA Paulina
MKS Agros Chełm 00-02-10
00-12-07
00-07-09
00-04-09
U20 LU Racibórz (M) 2019-07-05 --
3. 4:08.56 2 s1 KAMIEŃ Wiktoria
ŚMIETANKA Olga
KAMIEŃ Julia
GAJEWSKA Karolina
MKS Unia Hrubieszów 02-12-11
03-03-15
02-12-11
01-02-14
U20 LU Zamość (M) 2019-06-02 --
4. 4:20.55 3 s2 CZAPKA Oliwia
WELCZ Aleksandra
SZLENDAK Martyna
MIEDZIAK Natalia
KS Agros Zamość 03-01-09
03-02-26
02-08-08
02-12-10
U18 LU Zamość (M) 2019-06-02 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 51.299300909042 sekund