50 m M
1.
8.83
1 s3
SAWICKI Adam
STS Pomerania Szczecinek
2004
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
LDK!
2.
8.94
1 f5
SAWICKI Adam
STS Pomerania Szczecinek
2004
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
LDK!
3.
9.03
2 s3
CZEKAJ Oskar
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
LDK!
4.
9.06
2 f5
CZEKAJ Oskar
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
LDK!
5.
9.12
1 e6
SAWICKI Adam
STS Pomerania Szczecinek
2004
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
LDK!
6.
9.21
2 e6
CZEKAJ Oskar
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
LDK!
7.
9.59
1 e7
BIESIADA Maciej
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
8.
9.69
1 f4
KORKUS Radosław
MKL Szczecinek
2003
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
9.
9.70
1 s4
BIESIADA Maciej
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
10.
9.78
3 s2
STELMASIŃSKI ...
STS Pomerania Szczecinek
2002
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
11.
9.82
1 f8
BIESIADA Maciej
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
12.
10.09
2 f8
ZIELIŃSKI Hubert
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
13.
10.11
3 s3
DOLAK Maciej
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
14.
10.11
3 f8
GRABDA Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
15.
10.15
2 s4
ŁAWER Aleksander
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
16.
10.22
3 e6
LEMANOWICZ Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
17.
10.29
2 e7
GRABDA Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
18.
10.32
3 e7
ZIELIŃSKI Hubert
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
19.
10.38
1 e4
KORKUS Radosław
MKL Szczecinek
2003
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
20.
10.38
1 f6
BOGUSZ Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
21.
10.41
1 f10
MICHNOWICZ Michał
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
22.
10.42
3 s4
JELEŃ Maciej
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
23.
10.43
4 f8
JELEŃ Maciej
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
24.
10.52
3 f5
LEMANOWICZ Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
25.
10.64
1 e5
DOLAK Maciej
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
26.
10.65
1 e8
JELEŃ Maciej
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
27.
10.66
4 s4
PIECZAK Mariusz
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
28.
10.72
2 f6
RODZIEWICZ Tymon
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
LDK!
29.
10.79
2 f4
DOLAK Maciej
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
30.
10.79
1 f9
GAJDA Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
31.
10.87
1 e11
RODZIEWICZ Tymon
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
LDK!
32.
10.91
2 e5
MICHNOWICZ Michał
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
33.
10.98
1 s5
BOGUSZ Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
34.
10.98
2 f10
PIECZAK Mariusz
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
35.
11.05
2 e8
GAJDA Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
36.
11.06
1 e9
PIECZAK Mariusz
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
37.
11.13
5 s4
WAŁACH Piotr
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
38.
11.25
2 s5
RODZIEWICZ Tymon
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
LDK!
39.
11.26
4 e7
WAŁACH Piotr
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
40.
11.28
4 s3
MICHNOWICZ Michał
STS Pomerania Szczecinek
2005
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
41.
11.30
3 s5
KOWALCZUK Filip
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
42.
11.31
2 f9
WAŁACH Piotr
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
43.
11.48
1 e10
BOGUSZ Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
44.
11.58
4 s5
WÓJCISZYN Fabian
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
45.
11.59
2 e11
KOWALCZUK Filip
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
46.
11.74
2 e10
GON Poghosyan
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
47.
11.77
3 e11
BIENIECKI Kacper
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
48.
11.78
3 f6
GON Poghosyan
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
49.
11.85
1 f7
BIENIECKI Kacper
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
50.
11.86
2 f7
WÓJCISZYN Fabian
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
51.
11.93
4 e11
DOLAK Stanisław
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
52.
11.99
5 s5
DOLAK Stanisław
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
53.
12.07
2 e4
IGNASIAK Dominik
MKL Szczecinek
2003
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
54.
12.13
3 f7
DOLAK Stanisław
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
55.
12.16
4 f6
KOWALCZUK Filip
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
56.
12.19
3 f9
HABER Wojciech
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
57.
12.37
2 s8
WÓJCISZYN Fabian
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
58.
12.44
6 s5
RYBIŃSKI Paweł
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
59.
12.45
3 f4
IGNASIAK Dominik
MKL Szczecinek
2003
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
60.
12.55
3 e10
WÓJCISZYN Fabian
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
61.
12.74
3 e8
HABER Wojciech
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
62.
12.78
4 e8
PLUTO-PRĄDZYŃSKI Tomasz
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
63.
12.91
2 e9
TOMASZEWSKI Oliwier
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
64.
12.94
4 f9
PLUTO-PRĄDZYŃSKI Tomasz
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
65.
13.29
3 f10
TOMASZEWSKI Oliwier
STS Pomerania Szczecinek
2006
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
66.
13.52
1 s6
RYBIŃSKI Paweł
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
67.
13.83
2 s6
SKRZYPCZAK Adam
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
68.
14.20
3 s6
JURCZYK Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2009
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
69.
14.48
4 e10
SKRZYPCZAK Adam
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
70.
14.58
4 s6
JURCZYK Mikołaj
STS Pomerania Szczecinek
2009
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
71.
15.14
3 s8
BOGUSZ Jakub
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
72.
18.77
4 f7
SKRZYPCZAK Adam
STS Pomerania Szczecinek
2007
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-02-23
60 m M
1.
9.30
6 e9
OBUCHOWICZ Hubert
GUKS Asy Dywity
2002
U12
WN
Grudziądz (2)
2013-01-12
2.
9.33
3 e3
HACHULSKI Iwo
AZS-AWF Warszawa
2002
U12
MZ
Warszawa (1)
2013-01-12
3.
9.38
1 s2
SKŁADANOWSKI Damian
MKL Szczecin
(UKS MKL Szczecin)
2002
U12
ZP
Szczecin (2)
2013-01-12
LDK!
4.
9.41
2 e5
OBŁĘKOWSKI Maksymilian
KS AZS AWF Warszawa
(UKS Sprint 2020 Warszawa)
2002
Z/0758/15
U12
MZ
Warszawa (1)
2013-01-19
LDK!
5.
9.62
5 e5
URBANEK Łukasz
TL Athletics Jastrzębie
(KB MOSiR Jastrzębie)
2003
U12
SL
Brzeszcze (2)
2013-02-02
6.
9.70
2 s4
ZACZYŃSKI Mateusz
MKS Kusy Szczecin
2002
U12
ZP
Szczecin (2)
2013-01-12
LDK!
7.
9.80
2 s2
KACPERSKI Wiktor
MKL Szczecin
(UKS MKL Szczecin)
2002
Z/2024/17
U12
ZP
Szczecin (2)
2013-01-12
LDK!
8.
10.08
1 e9
LASOŃ Witold
RKS Łódź
2003
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
LDK!
9.
10.15
7 e8
URBANEK Łukasz
TL Athletics Jastrzębie
(KB MOSiR Jastrzębie)
2003
U12
SL
Brzeszcze (2)
2013-01-05
10.
10.24
5 e2
GAŁCZYŃSKI Marek
AZS-AWF Warszawa
2002
U12
MZ
Warszawa (1)
2013-01-12
11.
10.87
2 e9
LEO Paweł
RKS Łódź
2004
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
LDK!
12.
10.91
3 e9
KURZYNOGA Artur
RKS Łódź
2004
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
13.
11.02
4 e9
KOŚCIELNIAK Jakub
RKS Łódź
2004
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
14.
11.03
4 s2
SZOBAK Mateusz
MKS Kusy Szczecin
2002
U12
ZP
Szczecin (2)
2013-01-12
LDK!
15.
11.23
5 e9
SKALSKI Filip
RKS Łódź
2004
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
16.
11.63
2 e10
RAFALSKI Michał
RKS Łódź
2002
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
17.
12.24
3 e10
BUDA Kamil
RKS Łódź
2003
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
18.
13.00
6 e9
KRASKA Krystian
RKS Łódź
2003
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
150 m M
200 m M
300 m M
1.
51.62
5 s5
OBUCHOWICZ Hubert
GUKS Asy Dywity
2002
U12
WN
Grudziądz (2)
2013-01-12
2.
53.18
5 s2
OBUCHOWICZ Hubert
GUKS Asy Dywity
2002
U12
WN
Grudziądz (2)
2013-02-20
300 M nieregulaminowe
1.
52.59
5 s2
WIETESKA Tomasz
UKS Błyskawica Domaniewice
2001
U12
LD
Jablonec nad Nisou (CZE) (1)
2012-12-08
400 m M
500 m M
600 m M
800 m M
1000 m M
1500 m M
Mila M
2000 m M
3000 m M
60 m pł M Mł M
60 m pł M J Mł M
60 m pł M (99.1) M
60 m pł M M
Wzwyż M
1.
1.05
3
SAWICKI Adam
STS Pomerania Szczecinek
2004
U12
ZP
Szczecinek (2)
2013-01-20
LDK!
Tyczka M
1.
1.55
1 1
JELENIEWICZ Piotr
KL Gdynia
()
2005
U12
PM
Gdynia (2)
2013-04-20
2.
1.55
2 1
ZASUWIK Mikołaj
KL Gdynia
()
2003
U12
PM
Gdynia (2)
2013-04-20
3.
1.35
3 1
JAROSZEWSKI Mikołaj
KL Gdynia
()
2003
U12
PM
Gdynia (2)
2013-04-20
4.
1.15
4 1
MACHURA Kajetan
KL Gdynia
()
2002
U12
PM
Gdynia (2)
2013-04-20
W dal M
1.
3.86
8
HACHULSKI Iwo
AZS-AWF Warszawa
2002
U12
MZ
Warszawa (1)
2013-01-12
2.
3.81
9
OBŁĘKOWSKI Maksymilian
KS AZS AWF Warszawa
(UKS Sprint 2020 Warszawa)
2002
Z/0758/15
U12
MZ
Warszawa (1)
2013-01-12
LDK!
3.
3.38
12
GAŁCZYŃSKI Marek
AZS-AWF Warszawa
2002
U12
MZ
Warszawa (1)
2013-01-12
4.
3.14
13
FILIPOWICZ Damian
KS Orzeł Warszawa
2002
U12
MZ
Warszawa (1)
2013-01-19
5.
3.05
6 s2
KURZYNOGA Artur
RKS Łódź
2004
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
6.
3.00
7 s2
KOŚCIELNIAK Jakub
RKS Łódź
2004
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
7.
2.95
14 2
JAGIEŁŁO Łukasz
UKS Gminy Brzeszcze
2002
Z/1351/16
U12
MA
Brzeszcze (2)
2013-02-02
8.
2.94
8 s2
RAFALSKI Michał
RKS Łódź
2002
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
9.
2.30
9 s2
KRASKA Krystian
RKS Łódź
2003
U12
LD
Łódź (2)
2013-02-02
Trójskok M
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
7-bój J MŁ M
7-bój JUN M
7-bój M
Chód 3 km M
Chód 5 km M
4x400 m M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę
pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie
przejście do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.7181141376495 sekund