60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.57 | 1 | RECKA Julia | AML Słupsk | 2008 | Z/5504/22 | U18 | PM | Szczecinek (1 / F) | 2024-06-22 | +1.1 | II | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 12.66 | 3 | DRAGOW Patrycja | AML Słupsk | 2008 | Z/7089/23 | U18 | PM | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -0.4 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
3. | 13.18 | 2 e3 | MUCHA Martyna | AML Słupsk | 2007 | Z/2345/20 | U18 | PM | Białogard (1 / F) | 2024-06-16 | +0.8 | III | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
4. | 13.53 | 3 s2 | KOSICKA Zofia | AML Słupsk | 2007 | Z/3784/19 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | +1.1 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
5. | 14.00 | 8 | DOBKOWSKA Janina | AML Słupsk | 2008 | Z/13606/21 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 14.22 | 6 e2 | KUBIK Zuzanna | AML Słupsk | 2008 | Z/0438/24 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | +1.5 | -- | |||||||||||||||||
7. | 14.87 | 8 e2 | BEDNARCZYK Lena | AML Słupsk | 2007 | Z/0440/24 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | +1.5 | -- | |||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.83 | 1 s2 | DRAGOW Patrycja | AML Słupsk | 2008 | Z/7089/23 | U18 | PM | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
2. | 26.58 | 3 s1 | RECKA Julia | AML Słupsk | 2008 | Z/5504/22 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | 0.0 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
3. | 27.39 | 2 s2 | MUCHA Martyna | AML Słupsk | 2007 | Z/2345/20 | U18 | PM | Białogard (1 / F) | 2024-06-16 | +0.9 | IV | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
4. | 30.04 | 2 s2 | DOBKOWSKA Janina | AML Słupsk | 2008 | Z/13606/21 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 32.48 | 4 s2 | BEDNARCZYK Lena | AML Słupsk | 2007 | Z/0440/24 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 43.78 | 1 s2 | MUCHA Martyna | AML Słupsk | 2007 | Z/2345/20 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 46.10 | 3 s2 | KOSICKA Zofia | AML Słupsk | 2007 | Z/3784/19 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 57.49 | 3 s1 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | Z/0060/19 | U18 | PM | Ustka (1) | 2024-06-01 | II | LDK! | KNF OSU | ||||||||||||||||
2. | 61.84 | 4 s1 | MUCHA Martyna | AML Słupsk | 2007 | Z/2345/20 | U18 | PM | Ustka (1) | 2024-06-01 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:34.78 | 1 s1 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | Z/0060/19 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KNF OSU | ||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:06.36 | 6 s1 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | Z/0060/19 | U18 | PM | Piaseczno (M / F) | 2024-06-09 | I | LDK! | KNF OSU | ||||||||||||||||
2. | 2:26.23 | 3 s1 | WALCZAK Iga | AML Słupsk | 2008 | Z/2586/23 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:11.73 | 1 s1 | ZINIEWICZ Nicola | AML Słupsk | 2008 | Z/4374/20 | U18 | PM | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 3:25.62 | 0 s1 | SZCZEGIELNIAK Natalia | AML Słupsk | 2007 | Z/4189/20 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:27.93 | 1 s1 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | Z/0060/19 | U18 | PM | Białogard (1 / F) | 2024-06-16 | I | LDK! | KNF OSU | ||||||||||||||||
2. | 4:59.89 | 3 s1 | WALCZAK Iga | AML Słupsk | 2008 | Z/2586/23 | U18 | PM | Białogard (1 / F) | 2024-06-16 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 5:38.11 | 10 s1 | SZCZEGIELNIAK Natalia | AML Słupsk | 2007 | Z/4189/20 | U18 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
DNF | ZINIEWICZ Nicola | AML Słupsk | 2008 | Z/4374/20 | U18 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11:36.14 | 2 s1 | ZINIEWICZ Nicola | AML Słupsk | 2008 | Z/4374/20 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.89 | 2 | DRAGOW Patrycja | AML Słupsk | 2008 | Z/7089/23 | U18 | PM | Włocławek (1 / F) | 2024-06-07 | +1.6 | I | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
2. | 14.65 | 1 s1 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 44.62 | 1 s1 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 48.64 | 3 s1 | KOSICKA Zofia | AML Słupsk | 2007 | Z/3784/19 | U18 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 64.53 | 3 s5 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | Z/2343/20 | U18 | PM | Włocławek (1 / F) | 2024-06-08 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 70.60 | 3 s3 | KOSICKA Zofia | AML Słupsk | 2007 | Z/3784/19 | U18 | PM | Włocławek (1 / F) | 2024-06-08 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.56 | 4 | WO¬NIAK Martyna | AML Słupsk | 2008 | Z/2547/20 | U18 | PM | Ustka (1) | 2024-06-01 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 1.45 | 5 | WOJTAS Wiktoria | AML Słupsk | 2008 | Z/1896/24 | U18 | PM | Białogard (1 / F) | 2024-06-16 | IV | ||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.35 | 5 | JĘCHOREK Kinga | AML Słupsk | 2007 | Z/4295/20 | U18 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | +1.8 | III | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
2. | 9.42 | 5 f2 | RADZIK Milena | AML Słupsk | 2007 | Z/0576/24 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | -0.3 | -- | |||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.29 | 1 | NEJMAN Aleksandra | AML Słupsk | 2007 | Z/0169/21 | U18 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (80) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.03 | 1 f2 | NEJMAN Aleksandra | AML Słupsk | 2007 | Z/0169/21 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 20 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 48.60 | 1 s1 | MUCHA Martyna MUCHA Michalina RECKA Julia DRAGOW Patrycja |
AML Słupsk | 07 07 08 08 |
U18 | PM | Szczecinek (1 / F) | 2024-06-22 | -- | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.770220041275 sekund |