60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.88 | 1 e2 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/0064/18 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | +1.6 | I | KN B | RZEPKA Marek, B.D. | 78, 0 | 176, 0 | Z/0064/18 | MAZOWIECKIE | , , | 2020- (10-bój) 2021- (10-bój J MŁ) 2022- (M10-bój J MŁ ) 2023- (10-bój JUN) 2024- (M10-bój ) |
|||||||||
2. | 11.17 | 2 e2 | PETRUCZEŃKO Michał | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/11654/21 | U23 | MZ | Warszawa (M / E) | 2024-06-22 | +0.7 | II | GRALEWSKI Wojciech | 73 | 180 | Z/11654/21 | MAZOWIECKIE | , | |||||||||||
3. | 11.22 | 1 e3 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-08 | +1.1 | II | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
|||||||||
4. | 11.37 | 1 e4 | BAUER Dominik | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/0070/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -0.5 | III | LDK! | RĄCZKA Paweł, B.D. | 83, 86 | 191, 191 | Z/0070/19 | MAZOWIECKIE | , , | 2019- (W Dal) 2020- (M110 m pł J MŁ) 2022- (M110 m pł J MŁ ) 2023- (110 m pł M (99.1)) |
|||||||||
5. | 11.47 | 2 e4 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/4809/18 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -0.5 | III | LDK! | KN B | RĄCZKA Paweł, B.D. | 73, 0 | 184, 0 | Z/4809/18 | MAZOWIECKIE | , , | 2020- (110 m pł J MŁ) 2021- (110 m pł J MŁ) 2024- (M110 m pł ) |
||||||||
6. | 12.05 | 7 e4 | ZAWADZKI Tomasz | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/0433/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -0.5 | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej, B.D. | 72, 0 | 184, 0 | Z/0433/19 | MAZOWIECKIE | , , | |||||||||||
150 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 17.52 | 3 s2 | PETRUCZEŃKO Michał | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/11654/21 | U23 | MZ | Lublin (1 / F) | 2024-05-11 | +1.5 | -- | GRALEWSKI Wojciech | 73 | 180 | Z/11654/21 | MAZOWIECKIE | , | |||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 22.69 | 5 s1 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/4809/18 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | 0.0 | II | LDK! | KN B | RĄCZKA Paweł, B.D. | 73, 0 | 184, 0 | Z/4809/18 | MAZOWIECKIE | , , | 2020- (110 m pł J MŁ) 2021- (110 m pł J MŁ) 2024- (M110 m pł ) |
||||||||
2. | 22.73 | 2 s2 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/0064/18 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | +1.0 | II | KN B | RZEPKA Marek, B.D. | 78, 0 | 176, 0 | Z/0064/18 | MAZOWIECKIE | , , | 2020- (10-bój) 2021- (10-bój J MŁ) 2022- (M10-bój J MŁ ) 2023- (10-bój JUN) 2024- (M10-bój ) |
|||||||||
3. | 22.99 | 5 s2 | JASIŃSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/2698/17 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | +0.3 | III | KN B | RADKE Karol, B.D. | 73, 0 | 180, 0 | Z/2698/17 | MAZOWIECKIE | , , | 2019- (800 m) 2020- (M10-bój ) 2021- (10-bój JUN) 2023- (400 m pł) 2024- (M400 m pł ) |
|||||||||
4. | 23.30 | 3 s3 | MAKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/4152/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | +0.3 | III | WOŁKOWYCKI Andrzej | 0 | 0 | Z/4152/19 | MAZOWIECKIE | , | 2021- (400m
) 2022- (M800 m ) 2023- (800 m) |
||||||||||
5. | 23.54 | 5 s4 | BAUER Dominik | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/0070/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | +1.3 | III | LDK! | RĄCZKA Paweł, B.D. | 83, 86 | 191, 191 | Z/0070/19 | MAZOWIECKIE | , , | 2019- (W Dal) 2020- (M110 m pł J MŁ) 2022- (M110 m pł J MŁ ) 2023- (110 m pł M (99.1)) |
|||||||||
200 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 23.39 | 1 s4 | KONDRACIUK Paweł | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | U23 | MZ | Białystok (M) | 2024-05-26 | +2.2 | |||||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 49.47 | 6 s1 | MAKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/4152/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | II | WOŁKOWYCKI Andrzej | 0 | 0 | Z/4152/19 | MAZOWIECKIE | , | 2021- (400m
) 2022- (M800 m ) 2023- (800 m) |
|||||||||||
2. | 51.34 | 2 s5 | KONDRACIUK Paweł | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/3544/23 | U23 | MZ | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | III | ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia, B.D. | 77, 0 | 188, 0 | Z/3544/23 | MAZOWIECKIE | , , | ||||||||||||
3. | 51.35 | 1 w1 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | III | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
||||||||||
4. | 51.61 | 7 s1 | JASIŃSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/2698/17 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | III | KN B | RADKE Karol, B.D. | 73, 0 | 180, 0 | Z/2698/17 | MAZOWIECKIE | , , | 2019- (800 m) 2020- (M10-bój ) 2021- (10-bój JUN) 2023- (400 m pł) 2024- (M400 m pł ) |
||||||||||
5. | 54.66 | 3 s2 | MACH Piotr | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/2203/23 | U23 | MZ | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia, B.D. | 74, 0 | 186, 0 | Z/2203/23 | MAZOWIECKIE | , , | ||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:19.79 | 1 s2 | MAKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/4152/19 | U23 | MZ | Białystok (1 / F) | 2024-06-01 | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej | 0 | 0 | Z/4152/19 | MAZOWIECKIE | , | 2021- (400m
) 2022- (M800 m ) 2023- (800 m) |
|||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:51.11 | 2 s3 | MAKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/4152/19 | U23 | MZ | Gdańsk (M / E) | 2024-06-15 | I | WOŁKOWYCKI Andrzej | 0 | 0 | Z/4152/19 | MAZOWIECKIE | , | 2021- (400m
) 2022- (M800 m ) 2023- (800 m) |
|||||||||||
2. | 1:59.50 | 5 s2 | BARTOŚ Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/0282/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | WRONA Grzegorz, B.D. | 65, 62 | 183, 180 | Z/0282/19 | MAZOWIECKIE | , , | 2021- (800 m) | |||||||||||
3. | 1:59.66 | 7 s2 | DZIADCZYK Antoni | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/2850/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | WRONA Grzegorz, B.D. | 0, 0 | 0, 0 | Z/2850/19 | MAZOWIECKIE | , , | 2021- (1500 m) | |||||||||||
4. | 2:00.81 | 7 s6 | SKIERKOWSKI Paweł | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/3155/16 | U23 | MZ | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | III | WRONA Grzegorz, B.D. | 68, 0 | 183, 0 | Z/3155/16 | MAZOWIECKIE | , , | 2021- (1500 m) | |||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:35.66 | 7 s1 | SKIERKOWSKI Paweł | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/3155/16 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | WRONA Grzegorz, B.D. | 68, 0 | 183, 0 | Z/3155/16 | MAZOWIECKIE | , , | 2021- (1500 m) | |||||||||||
2. | 2:38.48 | 8 s1 | DZIADCZYK Antoni | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/2850/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | WRONA Grzegorz, B.D. | 0, 0 | 0, 0 | Z/2850/19 | MAZOWIECKIE | , , | 2021- (1500 m) | |||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:55.80 | 8 s1 | BARTOŚ Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/0282/19 | U23 | MZ | Warszawa (M / E) | 2024-06-22 | II | WRONA Grzegorz, B.D. | 65, 62 | 183, 180 | Z/0282/19 | MAZOWIECKIE | , , | 2021- (800 m) | |||||||||||
2. | 4:01.80 | 9 s8 | SKIERKOWSKI Paweł | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/3155/16 | U23 | MZ | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | II | WRONA Grzegorz, B.D. | 68, 0 | 183, 0 | Z/3155/16 | MAZOWIECKIE | , , | 2021- (1500 m) | |||||||||||
3. | 4:52.15 | 5 w1 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | -- | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8:41.41 | 7 s6 | BARTOŚ Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/0282/19 | U23 | MZ | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | II | WRONA Grzegorz, B.D. | 65, 62 | 183, 180 | Z/0282/19 | MAZOWIECKIE | , , | 2021- (800 m) | |||||||||||
5000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton M | |||||||||||||||||||||||||||||
Bieg 24-godzinny M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł J MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.63 | 7 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/4809/18 | U23 | MZ | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | +0.1 | I | LDK! | KN B | RĄCZKA Paweł, B.D. | 73, 0 | 184, 0 | Z/4809/18 | MAZOWIECKIE | , , | 2020- (110 m pł J MŁ) 2021- (110 m pł J MŁ) 2024- (M110 m pł ) |
||||||||
2. | 15.17 | 1 s1 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Łódź (1) | 2024-05-04 | -0.1 | II | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
|||||||||
3. | 15.43 | 3 e2 | BAUER Dominik | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/0070/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | +1.3 | II | LDK! | RĄCZKA Paweł, B.D. | 83, 86 | 191, 191 | Z/0070/19 | MAZOWIECKIE | , , | 2019- (W Dal) 2020- (M110 m pł J MŁ) 2022- (M110 m pł J MŁ ) 2023- (110 m pł M (99.1)) |
|||||||||
110 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.57 | 3 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U23 | MZ | Warszawa (M) | 2024-06-22 | +2.8 | |||||||||||||||||||
300 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 54.46 | 1 s1 | JASIŃSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/2698/17 | U23 | MZ | Płock (M / F) | 2024-06-15 | I | KN B | RADKE Karol, B.D. | 73, 0 | 180, 0 | Z/2698/17 | MAZOWIECKIE | , , | 2019- (800 m) 2020- (M10-bój ) 2021- (10-bój JUN) 2023- (400 m pł) 2024- (M400 m pł ) |
||||||||||
1000 m prz M | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2.10 | 1 | NIELUB Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | Z/5098/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | I | LDK! | KNF | RADKIEWICZ Przemysław, B.D. | 68, 0 | 183, 0 | Z/5098/19 | MAZOWIECKIE | , , | 2020- (MWzwyż
) 2021- (Wzwyż) 2022- (MWzwyż ) 2023- (Wzwyż) 2024- (Wzwyż) |
|||||||||
2. | 1.77 | 7 w1 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | -- | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.00 | 6 w1 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | II | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.04 | 1 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/0064/18 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | +0.7 | II | KN B | RZEPKA Marek, B.D. | 78, 0 | 176, 0 | Z/0064/18 | MAZOWIECKIE | , , | 2020- (10-bój) 2021- (10-bój J MŁ) 2022- (M10-bój J MŁ ) 2023- (10-bój JUN) 2024- (M10-bój ) |
|||||||||
2. | 6.50 | 0 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | +0.6 | III | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
|||||||||
3. | 5.73 | 20 e1 | ZAWADZKI Tomasz | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/0433/19 | U23 | MZ | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | +0.4 | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej, B.D. | 72, 0 | 184, 0 | Z/0433/19 | MAZOWIECKIE | , , | |||||||||||
W dal M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6.72 | 4 w1 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | U23 | MZ | Warszawa (M) | 2024-05-18 | +2.1 | |||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.51 | 2 | BYCUL Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/1068/21 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | +0.5 | -- | GRALEWSKI Wojciech | 58 | 178 | Z/1068/21 | MAZOWIECKIE | , | |||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.29 | 3 w1 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | II | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
||||||||||
Ppal (80) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1.75) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 52.87 | 1 | ANDRZEJCZAK Jarosław | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/0452/16 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-08 | I | LDK! | KN B | CZAJKOWSKI WaldemarMAZUR Szymon | 0116 | 0196 | Z/0452/16 | MAZOWIECKIE | , | 2018- (Dysk (2), Dysk (1)) 2019- (Dysk) 2020- (Dysk (1.5)) 2021- (Dysk (1.75)) 2022- (Dysk) 2023- (Dysk (2)) 2024- (MDysk (2) ) |
|||||||||
2. | 39.49 | 3 w1 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | III | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
||||||||||
Młot (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (6) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 69.37 | 1 | RATAJCZYK Tomasz | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1648/16 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | M | LDK! | KNF | GÓRA Marcin | 110 | 196 | Z/1648/16 | MAZOWIECKIE | , | 2018- (Młot) 2019- (Młot (5), Młot (6), Młot (7.26)) 2020- (Młot (5), Młot (6)) 2021- (Młot (6), Młot (7.26)) 2022- (Młot) 2023- (Młot (7.26)) 2024- (Młot ) |
|||||||||
Ciężarek (11) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (400) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (800) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.80 | 5 w1 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | -- | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
||||||||||
5-bój M MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
10-bój J MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
10-bój JUN M | |||||||||||||||||||||||||||||
10-bój M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6662 | 5 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/1572/16 | U23 | MZ | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | I | KN B | RZEPKA Marek, B.D. , B.D. | 85, 70, 0 | 187, 180, 0 | Z/1572/16 | MAZOWIECKIE | , , , | 2018- (400 m) 2020- (Wielobój) 2022- () 2023- (10-bój) 2024- (M10-bój ) |
||||||||||
11.61(-2.1)-6.72(+2.1)-13.29-1.77-51.35-15.42(-1.0)-39.49-4.00-41.80-4:52.15 | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 10 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 20 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:31.92 | 2 s5 | JASIŃSKI Szymon GAJKOWSKA Martyna MAKOWSKI Mateusz JAGUŚCIK Julia |
KS AZS AWF Warszawa | 03 03 04 03 |
U23 | MZ | Lublin (M / F) | 2024-05-30 | -- | MAZOWIECKIE | ||||||||||||||||||
bieg short trail M | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.7166569232941 sekund |