Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13:27 r | 17 +1 | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | Z/1414/13 | Sen | MZ | Podebrady (CZE) (M / A) | 2024-04-06 | -- | KNS | |||||||||||||||||
2. | 13:27 r | 19 +1 | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Z/0934/12 | Sen | PK | Podebrady (CZE) (M / A) | 2024-04-06 | -- | KNS | |||||||||||||||||
3. | 13:39 r | 5 +1 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia | 1989 | Z/1228/11 | Masters | PM | Borsky Mikulas (SVK) (M / B) | 2024-05-25 | -- | KNS | |||||||||||||||||
4. | 14:22.29 | 2 s1 | WALERIAŃCZYK Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | Z/3207/16 | U23 | ZP | Limoges (FRA) (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 14:39.0 r | 25 +1 | ŻELAZNA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 2004 | Z/2001/18 | U23 | LB | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
6. | 14:46.0 r | 3 +2 | ZDZIEBŁO Anna | LKS Stal Mielec | 2001 | Z/2611/15 | Sen | PK | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 15:01.5 r | 26 +1 | KRZYŻANOWSKA Izabela | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2004 | Z/4792/18 | U23 | LB | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
8. | 15:01.9 r | 28 +1 | CYMBALIŃSKA Ewelina | AZS UMCS Lublin | 2004 | Z/4555/18 | U23 | LU | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | KNF | |||||||||||||||||
9. | 15:08.2 r | 8 +3 | WI¦NIEWSKA Emilia | UKS 12 Kalisz | 2005 | Z/1053/18 | U20 | WP | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | LDK! | KNF KN B | ||||||||||||||||
10. | 15:08.2 r | 9 +3 | TOMASZEWSKA Paulina | UKS 12 Kalisz | 2006 | Z/0162/20 | U20 | WP | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
11. | 15:42.50 | 1 s1 | CZAJKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2009 | Z/11937/21 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
12. | 15:46 r | 1 s1 | GAŁECKA Helena | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | Z/6536/21 | U16 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-05-05 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
13. | 15:57.58 mx | 1 s1 | CHODUR Hanna | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2009 | Z/2627/20 | U16 | MA | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | II | LDK! | |||||||||||||||||
14. | 16:07.52 | 1 s1 | SZYDŁOWSKA Natalia | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | Z/13082/21 | U20 | ZP | Szczecinek (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
15. | 16:13.48 mx | 2 s1 | KRAWIEC Julia | LKS Stal Mielec | 2008 | Z/4608/21 | U18 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
16. | 16:18.14 | 2 s1 | SZMYTKOWSKA Nikola | MKS Bank BS Płońsk | 2009 | Z/0043/23 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | |||||||||||||||||
17. | 16:19.16 | 1 s1 | GIERASIK Zofia | MMKS Gdańsk | 2010 | Z/2289/21 | U16 | PM | Chojnice (1) | 2024-06-04 | III | LDK! | |||||||||||||||||
18. | 16:22.66 | 2 s1 | GLIŃSKA Zofia | MMKS Gdańsk | 2009 | Z/1049/21 | U16 | PM | Chojnice (1) | 2024-06-04 | III | LDK! | |||||||||||||||||
19. | 16:26.53 | 2 s1 | KALICIAK Sylwia | MKS Hermes Gryfino | 2009 | Z/10737/21 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
20. | 16:31.68 mx | 3 s1 | TARNOWSKA Gabriela | MKS Unia Hrubieszów | 2009 | Z/1268/23 | U16 | LU | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | |||||||||||||||||
21. | 16:33.07 mx | 4 s1 | DZIEPAK Agata | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | Z/2726/20 | U18 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | KN B | |||||||||||||||||
22. | 16:39.33 mx | 5 s1 | LASEK Amelia | LKS Stal Mielec | 2008 | Z/3697/21 | U18 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
23. | 16:42.34 | 1 s1 | WALCZAK Paulina | UKS Przełaj Żerków | 2007 | Z/0747/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-02 | -- | KN B | |||||||||||||||||
24. | 16:45.20 | 1 s1 | TOMASIK Kinga | KS AZS AWF Katowice | 2004 | Z/0905/18 | U23 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -- | KN B | |||||||||||||||||
25. | 17:02.41 mx | 6 s1 | MORAWCZYŃSKA Jolanta | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1968 | Z/4674/19 | Masters | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
26. | 17:05.60 mx | 7 s1 | KRAWIEC Karolina | LKS Stal Mielec | 2010 | Z/4651/21 | U16 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
27. | 17:11.9 r | 11 +4 | SYCZ Juliana | RK Athletics Warszawa | 2008 | Z/3250/21 | U18 | MZ | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | KN B | |||||||||||||||||
28. | 17:15.69 mx | 8 s1 | TRZPIS Emilia | LKS Stal Mielec | 2008 | Z/3711/21 | U18 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
29. | 17:16.59 mx | 3 s1 | KLIMASZEWSKA Róża | STS Pomerania Szczecinek | 2009 | Z/0244/20 | U16 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
30. | 17:25.49 mx | 2 s1 | KUBICKA Lena | UKS 12 Kalisz | 2010 | Z/0557/23 | U16 | WP | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | III | LDK! | |||||||||||||||||
31. | 17:28.07 | 2 s1 | GRACZYKOWSKA Julia | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/2594/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
32. | 17:38.10 | 2 s1 | GRINHOLC Iwona | RKS Rumia | 1975 | Z/10548/21 | Masters | PM | Birstonas (LTU) (2) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
33. | 17:45.45 mx | 4 s1 | IWAN Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 2007 | Z/0108/20 | U18 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
34. | 17:55.07 | 1 s1 | MICHALEC Zofia | CMKL Człuchów | 2009 | Z/0507/21 | U16 | PM | Włocławek (1) | 2024-06-22 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
35. | 17:57.17 | 3 s1 | MURAWSKA Róża | RK Athletics Warszawa | 2012 | Z/14214/21 | U14 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | IV | ||||||||||||||||||
36. | 17:59.06 | 4 s1 | CIERPISZEWSKA Zuzanna | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2011 | Z/3991/23 | U14 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-02 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
37. | 18:02.01 mx | 3 s1 | BEDNARZ Zuzanna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2010 | Z/2244/20 | U16 | SL | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
38. | 18:02.50 | 5 s1 | KWIETNIEWSKA Elena | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/12646/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
39. | 18:02.57 mx | 4 s1 | SZMYTKOWSKA Wiktoria | MKS Bank BS Płońsk | 2011 | Z/5163/22 | U14 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
40. | 18:07.62 | 1 s1 | LUBCZYŃSKA Hanna | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | Z/0036/23 | U18 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
41. | 18:19.72 | 3 s1 | BABIŃSKA Liwia | MKS Hermes Gryfino | 2009 | Z/10735/21 | U16 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
42. | 18:20.60 mx | 1 s1 | BARTCZAK Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | Z/3246/19 | U18 | ZP | Szczecinek (1 / F) | 2024-06-22 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
43. | 18:29.07 mx | 2 s1 | GAJEK Gabriela | LKS Stal Mielec | 2009 | Z/1434/22 | U16 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | IV | OSU | |||||||||||||||||
44. | 18:33 r | 7 s1 | KALINOWSKA Gabriela | UKS Herkules Sulejówek | 2009 | Z/5807/22 | U16 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
45. | 18:33.33 mx | 5 s1 | BUTRYN Zuzanna | MKS Hermes Gryfino | 2008 | Z/13263/21 | U18 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
46. | 18:35.15 mx | 5 s1 | BRONISZ Małgorzata | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | Z/6533/21 | U16 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
47. | 18:51.50 | 1 s1 | DYGULSKA Natalia | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2009 | Z/1589/20 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-05-19 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
48. | 18:54.39 mx | 6 s1 | ZAJACZKOWSKI Matylda | RK Athletics Warszawa | 2010 | Z/2120/24 | U16 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | IV | ||||||||||||||||||
49. | 18:56.64 mx | 10 s1 | SOJA Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów | 2008 | Z/2762/23 | U18 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
50. | 18:56.97 | 4 s1 | GRZEGORSKA Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 2011 | Z/2276/22 | U14 | ZP | Goleniów (1) | 2024-06-19 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.1379330158234 sekund |